liquido26

okres České Budějovice
Transylvania 90210

<< předchozí 1 2 3 4 33 65 97 129
    • 29.5.2020  12:43

Zápletka nebyla vůbec špatná, ale něco tomu prostě chybělo. Možná více krimi prvků, možná víc komedie. Nevím. Film nenudil, příjemně odsýpal, ale prostě jsem tam celou dobu čekal na něco, co nepřišlo.

• 27.5.2020  23:37

Spíš takové průměrné sci-fi. Celou dobu jsem byl zvědavý, co z toho vyleze a nic moc nevylezlo.

• 27.5.2020  21:36

Uhtred Ragnarson, Uhtred Bezbožný, Uhtred z Bebbanburgu ... tak trochu Sas, tak trochu Viking, zkrátka ultimátní středověký hrdina. Zpracování prvních dvou románů Cornwellovy ságy dopadlo na výbornou. Skvělá syrová atmosféra, skvělí herci, rychlý spád. Myslel jsem si, že to Vikingy nepřekoná a bude to je jakási chudší variace na stejné téma, ale překonalo.

• 24.5.2020  10:54

Malý kluk se ztratí z letního tábora v Národním parku. Najde ho Jerry Barker, kterého napadne, že by si mohl přilepšit a zavolat tátovi o nějaké to výkupné. Kluk ale nešťastnou náhodou zemře a Jerryho chytí a pošlou do vězení. Jeho spoluvězni chtějí získat peníze z výkupného, které se nikdy nenašlo. ___ Film je zajímavě obsazený, objeví se tu plno známých herců, ať už Crawford, Meeker, stárnoucí Lon Chaney nebo naopak Charles Bronson na začátku kariéry.

• 23.5.2020  23:58
    Aquaman (2018)

Momoa je sympaťák, Amber Heard má sexy barvu vlasů, sem tam fajn hláška, ale celkově spíš zklamání. Standardní barevnej počítačovej akčňák bez nějakého zajímavějšího příběhu. Bohužel.

• 21.5.2020  23:10
    Hnüs (2019)

Film byl ještě lepší než jsem čekal. Totální jízda od začátku až do konce, skvělá muzika, výprava a prostě všechno.

• 20.5.2020  23:25

Pohodové retro fantasy :-)

• 18.5.2020  14:37

Mladý spisovatel se seznámí s odvážnou pilotkou, kterou zachrání z hořícího letadla. Dvojice se zamiluje a zasnoubí, ale jak se u noirového žánru dá čekat, přichází potíže. Objeví se jeho bývalá přítelkyně a oznámí mu, že je těhotná. Při hádce jí za jízdy vyhodí z auta a ona zemře. Náš spisovatel nyní musí schovat tělo, aby na něho nepadlo podezření z vraždy. Klasické noirové schéma po anglicku, nicméně povedený snímek.

• 17.5.2020  15:09
    Hollywood (TV seriál) (2020)

Pohádka pr všechny, co mají rádi staré filmy. Kolikrát jsem si při sledování starých klasik říkal, o co mohly být filmy v té době lepší nebýt středověkého Haysova kódu. Kolikrát jsem si říkal, proč to prostě někdo nezkusil a nenatočil něco odvážnějšího. Tenhle seriál je o tom, jak by to mohlo vypadat, kdyby to někdo udělal. Zezačátku mi to přílišné odchýlení se od reality tehdejšího Hollywoodu trochu vadilo, ale nakonec jsem pochopil o co se tvůrci snažili. Je jasné, že realita by byla úplně jiná a většina aktéru by se pravděpodobně ocitla na blacklistu nebo ve vězění :-) Dobová atmosféra 40. let je samozřejmě úžasná, herci super, Laura Harrier nádherná, nejvíc cool postava byl pro mě majitel benzínky a pasák Ernie.

• 16.5.2020  08:46

2,5 No nejsem cílová skupina, nebylo to nijak extra vtipné, pár úsměvných momentů (úsměvných ve smyslu, že se na dvě sekundy usmějete) tu bylo, příběh hodně předvídatelný, ale tak nějak to alespoň neotravovalo a nenudilo. Docela mě bavil vyšinutej leteckej "polda".

• 15.5.2020  12:09
    Nightmare (1942)

3,5 Brian Donlevy se vloupe do jednoho domu v Londýně, protože má hlad. Majitelka domu, Diana Barrymore, ho přistihne a překvapí nezvyklou žádostí. Potřebovala by, aby se zbavil mrtvoly, kterou má ve studovně, a se kterou samozřejmě nemá nic společného. ___ Z tohoto začátku se rozvine vcelku zajímavý příběh, který má pár slabších míst, ale jinak se jedná o pěkné špionážní béčko.

• 11.5.2020  22:34
    Croc-Blanc (2018)

Moc pěkný animák, i když ty hranaté obličeje postav a občas trochu divné stínování mě místy trochu vadily. Ale jinak fajn.

• 10.5.2020  22:53

Průměrná rodinná animovaná komedie, která sice není extra zábavná, ale díky odkazům na Universal horory docela stravitelná.

• 10.5.2020  17:37

Noir o mezinárodním pašeráckém gangu, kradených diamantech a hrdinovi, co chce ven, aby mohl začít nový život s ženou, do které se zamiloval.

• 10.5.2020  10:19
    Šesterčata (2019)

Komedie, která neurazí, občas i pobaví, ale jako celek příliš nenadchla.

• 9.5.2020  14:32

3,5 Klasický undercover noir o poldovi v utajení, který se pokouší rozbít gang, který vydělává ilegálními sázkami na koně. V tom všem je samozřejmě zamotáno plno podplacených policajtů.

• 6.5.2020  23:33

První série byla hodně dobrá. Tato druhá je bohužel kvalitativní sestup. Harlanův svět není moc atraktivním prostředím. Vytratil se blade-runnerovský nebo sci-fi noirový feeling a je to prostě nuda. Bohužel díl od dílu větší.

• 30.4.2020  18:01

Námořníci jsou na víkend v Londýně a k tomu patří užívání si s děvčaty, nějaké to pašování nedostatkového zboží na pevninu a zase zpátky a taky jedna loupež diamantů. Nebylo to špatné, ale postrádalo to jakékoliv napětí, silnější příběh nebo zajímavější postavy.

• 29.4.2020  22:14

Klasické noirové schéma - Joe se částečně vlastní vinou a částečně řadou nešťastných náhod dostane do hledáčku policie a musí utéct. Na útěku se seznámí s krásnou květinářkou a také se snaží sehnat peníze, aby si otevřel autodílnu. Minulosti, ale neunikne. Taxikářský úvod v San Franciscu docela bavil, ale zbytek filmu je nuda.

• 29.4.2020  15:46

Tak trochu creepy hotel a v něm několik bizardních hostů a zaměstnanců, pár vražd, šílený plán, jak připravit krásku o dědictví a jeden roztomilý papoušek kakadu, podle kterého se film jmenuje :-)

• 26.4.2020  18:52

Další teenage noir a mladých lidech, co chtějí sehnat peníze, aby vypadli z chudinské čtvrti New Yorku, kde žijí v chudobě.

• 22.4.2020  22:04
    Malaga (1954)

Agentka Maureen O'Hara proti pašerákům drog v severní Africe. Zrzavé vlasy Maureen v barvě vypadají fakt skvěle, ale jinak nic extra.

• 22.4.2020  16:37

Skvělé kyberpunkově-noirové sci-fi. Většinu epizod jsem si vyloženě užíval. Super atmosféra, kulisy i obsazení.

• 17.4.2020  14:51
    Jessica Jones - Série 3 (série) (2019)

Pro mě asi nejlepší série z celého seriálu. Škoda, že marvelovky na netflixu dopadly tak, jak dopadly.

• 15.4.2020  16:30

Inspektor přichází, aby rozkryl jednu prapodivnou smrt, zřejmě sebevraždu. "A proč nás s tím vlastně otravujete? My za nic nemůžeme. Mohla si za to přece sama." ___ Už dlouho mě černobílý konverzační film odehrávající se ve dvou místnostech takto nestrhl. Možná hodnotím malinko nadsazeně, ale stálo to za to.

• 13.4.2020  18:31

Joseph Cotten coby lékař Červeného kříže, který se v komunistické Číně snaží vypátrat, kam mizí dodávky léků, které Čína dostává. Cesta vlakem do Pekingu se ale trochu zkomplikuje.

• 10.4.2020  19:18

Pětice holek se podílí na ukradení 200 000 dolarů. Nebylo by to ale správné noirové béčko, aby se věci trochu nepodělaly. __ Celkem zajímavé, ale bez nějakých výraznějších momentů nebo hereckých výkonů. Vše se tak nějak odvíjí naprosto předvídatelně.

• 9.4.2020  00:07

3,5 Třetí série je skvělá hlavně v první polovině. Karanténa Freelandu skvěle korespondovala s karanténou u nás :-)

• 5.4.2020  16:43
    Joy Ride (1958)

Čtveřice teenage delikventů se rozhodne šikanovat jednoho postaršího chlapíka a jeho ženu, dokud jim nedá svoje nový auto. Hodinové béčko, které ale bylo velmi příjemným překvapením.

• 5.4.2020  10:59

Druhá série je nese v podobném duchu jako ta první, ale bohužel přibylo nudnějších epizod, vyhrocených klišovitých rodinných hádek a lesbického dramatu, cože je tradiční způsob, jakým stanice CW zaručeně zkazí každý dobrý seriál, který má.

<< předchozí 1 2 3 4 33 65 97 129