liquido26

okres České Budějovice
Transylvania 90210

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120
    • 9.12.2018  19:52

Rodinné westernové drama, bohužel nuda.

• 5.12.2018  20:16

Pirátský snímek, který postrádá krásu a velkolepost starších záležitostí např. s Errolem Flynnem, nicméně na jedno podívání neurazí.

• 3.12.2018  20:25
    Ten Tall Men (1951)

Burt Lancaster unese šejkovu dceru, aby oddálil útok na město, odkud nedorazí posily. Jak to dopadne je samozřejmě nad slunce jasné.

• 2.12.2018  21:47
    Desert Sands (1955)

Legionářský dobrodružný snímek ze Sahary. Průměr, který neurazí.

• 25.11.2018  19:16
    Daredevil - Série 3 (série) (2018)

Oproti předchozím sériím méně akce, víc dialogů, některé epizody se trochu vlekly, ale druhá polovina série naprosto strhující, poslední dvě epizody bezchybné a celkový výsledek víc než dobrý. Zajímavě působily také nové postavy agenti Nadeem a Poindexter. Doufám, že pozrušení Iron Fista a Luka Cage se netflix nevykašle i na Daredevila, protože by to byla škoda.

• 18.11.2018  15:28
    Lisztománie (1975)

Absurdní životopisná britská záležitost, kterou jsem si pustil hlavně kvůli Daltreymu a Ringo Starrovi. Daltrey by se klidně mohl věnovat herectví na plný úvazek. Pobaví některé vtipné reference a parodie - Thor, Wonder Woman/Superman, Charlie Chaplin, Drákula, Frankenstein. Občas jsem se bavil, ale není to nic, co bych chtěl ještě někdy vidět znovu.

• 12.11.2018  05:58
    Iron Fist - Série 2 (série) (2018)

Lidi nenáviděli první sérii, mě se líbila. Zpráva o zrušení seriálu mě sice nijak nerozesmutnila, ale na druhou stranu je to škoda. Druhá série je ještě lepší. Zkrácení na deset dílů tomu víc než prospělo. No a závěrečných pár minut opravdu potvrdilo, že rušit Iron Fista zrovna teď byla škoda. Třetí série mohla být totální masakr.

• 30.10.2018  16:08

Typicky britská absurdní komedie s pěknou viktoriánskou atmosférou, sexy Julií Finsbury, skvělým Michaelem Cainem a top hiničkou pohřebáků na konci.

• 28.10.2018  17:41
    Disenchantment - Série 1 (série) (2018)

Princezna, která je tak trochu Homer a Bart dohromady :-) Elf, co je tak trochu Frye a Demon, který je tak trochu Bender :-)

• 27.10.2018  15:05

Druhá série je snad ještě napínavější a zábavnější než ta první, a ta byla skvělá :-) Příjemný návrat do 80. let.

• 18.10.2018  05:39
    Preacher - Série 3 (série) (2018)

Konečně vyrovnaná série nabušená od začátku do konce. V první řadě mě bavily jen dva poslední díly, ve druhé naopak všechny kromě dvou posledních a trojka je konečně vyrovnaná a od začátku do konce neskutečná jízda. Je to ujetý, absurdní a nápaditý a máloco se dá vytknout.

• 10.10.2018  21:08

Bruce Campbell je neskutečnej zabiják až do konce. Třetí série je asi ze všech nejabsurdnější a nejbéčkovější.

• 3.10.2018  19:37

Kluci z Birminghamu jsou zpět v té možná nejlepší formě, v nejlepší sérii z celého seriálu. Velkou roli v tom sehrál Adrien Brody a jeho variace na Dona Corleona. Jinak samozřejmě vynikající příběh, atmosféra i soundtrack, což je u tohoto seriálu tak nějak zvykem.

• 26.9.2018  17:24
    Luke Cage - Série 2 (série) (2018)

Skvělá atmosféra, skvělí záporáci i nové postavy, skvělá hudba. Místy by možná neškodilo nějaký ten díl zkrátit a ubrat trochu řečnění, ale jinak paráda.

• 9.9.2018  18:27

3,5 Překombinovaný, místy trochu nelogický, ale ve výsledku celkem zábavný western.

• 8.9.2018  13:05
    Jessica Jones - Série 2 (série) (2018)

Druhá série mi sedla víc než ta první.

• 24.8.2018  16:31

Průměrný špageťák, který nijak neurazí, ale ve druhé půlce působí strašně zdlouhavě.

• 18.8.2018  08:49

Rozhodně originální nápad. Líbilo se mi, že western zachovával většinu jmen z původní hry nebo volil jména podobná, např. Z Ofélie je Emily a z Hamleta je Johnny Hamilton, ale jinak tu máme ranč Elsenor, Guilda a Rossiho, Clauda atd. Nejvíc cool postava byl pro mě Johnnyho nejlepší kámoš Horace, který se vždycky zjevil v pravou chvíli.

• 8.8.2018  19:18

Princezna Marie Tudorová nahání kapitána královské gardy a snaží se vyhnout svatbě s králem Francie. Odpočinkový a poměrně zábavný dobrodružný film.

• 6.8.2018  00:07

Dlouho jsem tento film měl na disku pouze v originále bez titulků a vzhledem k tomu, že vládnu pouze několika frázemi z prvních dvou lekcí učebnice Sprechen Sie Deutsch, tak jsem si netroufal si to pustit. Nedávno se mi povedlo sehnat slovenské titulky a šlo se na věc. ____ První zfilmovaná mayovka Pouští je dobrodružná podívaná v hezký exteriérech s udatným Karou Ben Nemsim a komickým Haji Halefem. Jsou tu padouši, jak se patří, přestřelky, bitky, ale celkově to ve mě výraznější dojem nezanechalo. Některé pasáže hodně ukecané.

• 3.8.2018  17:27

Randolph Scott a jeho dva kámoši se vrací z armády do civilu a chtějí se usadit na farmě jeho bratra. Ve chvíli, kdy přijíždí drancují farmu Indiáni a díky nefunkčním nábojům kapitánův bratr zemře. Tři vojáci se tedy vydají do nejbližšího města vyšetřit, kdo stojí za špatným střelným prachem a nakoupit pořádné zbraně a zásoby pro farmářskou komunitu. Cestou jsou ale o vše okradeni bandity a v přestrojení za mormony začínají ve městě vyšetřovat. Randoplh Scott zde ztvárnil westernovou variaci na maskovaného mstitele, který bete spravedlnost ve zkorumpovaném městě do vlastních rukou. Celý snímek je mimořádně zábavný, místy akční a nenudí ani na chvilku.

• 30.7.2018  17:29

První krvavý horor s jednoduchými efekty, které dnes již nikoho nevyděsí, naivními dialogy a totálně přehrávajícími herci. Příběhově trochu nuda natahovaná zdlouhavými záběry, ale svým způsobem klenot :-)

• 29.7.2018  19:57

Western o bandě vojáků-vězňů (opilci, rváči) vedených veteránem z občanské války, nyní civilistou, se vydává zachránit dvě sestry z rukou indiánů. Jedna z nich se nechce vrátit, protože se bojí, že se na ní všichni budou koukat skrz prsty za to, že jí indiáni znásilňovali, ta druhá přejala zvyky a kulturu indiánů a má se stát ženou náčelníka Thunderhawkea, který v současnosti chystá válku proti bělochům. Poměrně vydařený nenudící western.

• 27.7.2018  20:13

Pomalé vyprávějíc tempo, syrová atmosféra, několik drsných záběrů, celkově to na mě působilo odtažitě a nevtáhlo mě to.

• 23.7.2018  18:29
    Na doraz (2010)

Pohodový zábavný road trip se skvělou hlavní dvojkou.

• 22.7.2018  16:48
    Fort Osage (1952)

Průměrný western, který nijak zvlášť nebaví, ale díky poměrně krátké délce je stravitelný.

• 20.7.2018  19:23

Třikrát Vincent Price a třikrát povídky Nathaniela Hawthorna. Pohodový lehce hororově laděný povídkový film. Heidegerův experiment je jediná povídka z trojice, kterou jsem četl a je úplně jiná než předloha.

• 19.7.2018  18:01
    Scaramouche (1963)

Dobrodružná komedie plná převleků, masek, pastí a léček a hlavně skvělých soubojů a krásných žen. Zábavná oddychovka.

• 18.7.2018  18:46
    Spáč (1973)

Dokonalá komedie. Woody a Diane se předhánějí ve svých hereckých výkonech. Od začátku dokonce pecka. Plno dokonalých hlášek.

• 10.7.2018  20:29
    Supergirl - Série 3 (série) (2017)

Třetí série je slabší než ty dvě předchozí, jak už bývá u CW seriálů zvykem. Otravná lesbická dvojka Alex a Maggie, jejichž vztah slouží pouze k tomu, aby vytvářel umělé konflikty o ničem. Naštěstí netrvá moc dlouho. Z Alex se pak stala docela badass holka, takže se to trochu vyrovnalo. Objevují se příbuzní většiny postav, aby to bylo to správné rodinné drama, co kdo komu před x lety udělal a neudělal. No zkrátka plno vaty a zbytečně moc epizod. Hlavní záporačka Reign není vůbec špatná, ale nebavilo mě to, jak jí dokola chytali snažili se jí vyléčit, aby jim zase zdrhla. Naopak potěšila Legie superhrdinnů z budoucnosti a crossover s dalšími seriály.

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120