liquido26

okres České Budějovice
Transylvania 90210

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116
    • 11.12.2017  05:48
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Konečně jsme se dočkali dlouho avizované týmovky. Defenders jsou sice trochu slabší než ostatní seriály, první díl byl třeba vyloženě nudný, ale jinak jsem se dobře bavil po celou dobu. Myslím si, že 8 dílů namísto klasických třinácti tomu docela prospělo.

• 10.12.2017  19:34

Jennifer Jones, její nešťastná láska s Charltonem Hestonem a její osobní vendetta proti pokryteckému maloměstu, které jí nikdy nepřijalo, protože se narodila "na špatné straně kolejí". Jižanské drama, které úplně nevyužilo svůj potenciál a příliš se mě nedotklo. JJ a Heston mi jako dvojice, která se šíleně miluje, neseděli.

• 10.12.2017  11:53

Scotland Yard pátrá po škrtičovi, který v londýnských parcích vraždí mladé dívky. Podezřelého mají už od začátku a my tak v podstatě jen hodinu a 40 minut sledujeme, jak se mu snaží dostat na kobylku, což je občas trochu zdlouhavé. Klidně to mohlo být o dvacet minut kratší.

• 10.12.2017  09:26

Koukám na to tragický hodnocení. Tak zlý to určitě nebylo. Je pravda, že příběh je stokrát ohraná cesta losera k poznání, že je lepší být takovým jakým je než někým, kým není, každopádně hezká animace a vtipný svět smartphonu. Vzhledem k tomu, že už 5 let vlastním starou nokii a tomuto typu telefonů se zuby nehty bráním, tak mi asi plno narážek uniklo :-)

• 10.12.2017  09:24

Keaton hned 4x a nevím proč, ale po celou dobu mi strašně připomínal Kevina Costnera. Bylo to docela zábavné, i když se určitě z toho nápadu dalo dostat mnohem víc a úplně ideálně to mohl být thriller se zlými klony. 3,5

• 9.12.2017  17:28

Bing Crosby a Danny Kaye jsou fajn dvojka, jejich herecké partnerky rovněž. Pohodová záležitost na navození vánoční atmosféry.

• 27.11.2017  17:09
    Preacher - Série 2 (série) (2017)

Celou druhou sérii jsem byl nadšený a chtěl dát pět, protože oproti té první byla zábavná, akční, krvavá a hlavně originální. Bohužel poslední díl to celé jaksi pokazil. (V první řadě to bylo naopak, tam to poslední díl vytáhl z nudných vod a navnadil na druhou sérii).

• 26.11.2017  18:56

Docela jsem se na tento snímek těšil, ale trochu mě to minulo. Ztrácel jsem se v ději, jménech i postavách. Zkrátka na staré japonské filmy je potřeba stoprocentní koncentrace. Snad někdy příště. Nicméně závěrečná bitva byla skvěle natočená a vražda s kapkami jedu na provázku hodně originální.

• 19.11.2017  15:58

Příběh čtveřice desertérů z francouzské legie v Maroku. Warner Baxter jako voják, který kvůli zrádné ženě přišel o všechno. Myrna Loy coby proradní špionka a Bela Lugosi jako beduinský šejk. S plnovousem a v kostýmu je k nepoznání. Ještě nemá svůj charakteristický drákulovský pohled, který později používal ve všech hororech, ale dle silného přízvuku lze poznat bezpečně. Příběhově to nebylo špatné. Hlavně závěr se mi docela líbil, ale trpí to mnoha neduhy raných zvukových filmů.

• 17.11.2017  16:49

Hrstka mužů brání průsmyk a vypálenou vojenskou pevnost pod vedením Apačů. Jejich velitel Gregory Peck vybral každého z nich proto, že jsou postradatelní. Každý z nich ho z různého důvodu nenávidí a někteří mu i usilují o život. Standardní westernové téma okořeněné napjatými vztahy mezi vojáky.

• 17.11.2017  13:06

Hezky natočený barevný historický film ze Slovenska. Na 50. léta mi ta alegorie s čarodějnickými procesy připadá docela odvážná.

• 16.11.2017  18:25

Pochmurná komedie a thriller v jednom. Skvělé obsazení, skvělý irský přízvuk a skvělá hudba. Nekorektní humor taky paráda, dvě sexy šlapky v policejních uniformách se mohly zdržet trochu déle :-D

• 13.11.2017  19:34

Zhang natočil plno jiných lepších filmů. Tato podivnost má sice některé hezké záběry, některé vtipné momenty, ale také svoje nudná místa a výsledek je jen průměr.

• 12.11.2017  15:16

Černá komedie, ze které šlo podle mě dostat víc. Zůstalo to tak nějak na půl cesty. Dobré nápady, ale celé je to bylo takové nijaké. Nenudil jsem se, ale taky nijak zásadně nebavil.

• 5.11.2017  16:55

Začátek docela zajímavý, ale pak už se to jen nudně vleklo až do konce.

• 5.11.2017  13:47

Vizuálně moc pěkné, občas taky vtipné a zábavné. Je to spíš odlehčená konverzační komedie než historický velkofilm, takže si myslím, že by tomu prospělo výrazné zkrácení tak o půl hodiny.

• 23.10.2017  19:26
    Adios Django (1966)

Ničím výjimečný špageťák.

• 22.10.2017  12:50
    Boj o oheň (1981)

Film, který vám o sdělí vše podstatné o době kamenné. Máme tu rozdělávání ohně, mamuty, šavlozubé tygry, vrhače oštěpů, kanibaly a nějaký ten pravěký sex :-D Výborně natočené. Přestože tam kromě skřeků a několika nesrozumitelných slov nemluví, tak neuvěřitelně zábavné.

• 16.10.2017  16:25

Hezká pohádka s pěknou animací, pěkným prostředím a vtipnými momenty.

• 15.10.2017  22:10
    Mimi šéf (2017)

Vcelku originální pohled na to, jak děti přicházejí na svět :-D

• 14.10.2017  11:47

Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekal po přečtení komentářů, ale žádný zázrak taky ne. Slabší průměr, 2,5

• 10.10.2017  20:01

Nízkorozpočtový independent snímek z konce 50. let, který si už se skomírajícím mravnostním filmovým kodexem moc hlavu nedělá a ukazuje záběry, který by byly ještě v první polovině 50. let nemyslitelné. Herci jsou sice spíš neherci, titulní femme fatale není nijak extra svůdná (což by asi měla, když je příčinou sebevražd i rozkolů mezi bratry), ale jinak v pohodě.

• 8.10.2017  19:58

Britský noir o šestnáctileté holce, která uteče z domova poté, co jí otec zmlátí, seznámí se s pochybným týpkem, který jí dohodí práci v nočním klubu a začne o ní projevovat zájem, když Gwen jeho snahy odmítne, zmlátí jí a nakonec na ní ještě hodí krádež šperků, čímž jí dostane do pasťáku ... Poměrně silný příběh, který sice má svá trochu slabší místa (část v pasťáku), ale poté výborně graduje a závěr je opravdu povedený.

• 5.10.2017  20:06

Tento snímek jsem si stáhnul v době, kdy mě bavily Tarzani s Weissmüllerem a Barkerem. Nemá s tou sérií nic společného a také nedosahuje jejích kvalit, ale jinak se jedná o relativně pohodovou záležitost.

• 30.9.2017  11:31

Lepší a zábavnější než dvojka a trojka. A tady už ta zábavnost byla záměrná, zatímco předchozí díly byly spíš nechtěné komedie. Jennifer Tilly je vážně kus.

• 30.9.2017  11:22

Chucky potřetí a bohužel je to každý díl slabší a slabší.

• 28.9.2017  23:21

V podstatě to samé, co poprvé, ale už to není tak dobré. Opět je to spíš komedie než horor.

• 28.9.2017  23:21
    Dětská hra (1988)

Slabší 4. Není to vůbec špatný, ale spíš než horor je to komedie.

• 28.9.2017  20:06

Místy docela zábavná, i když ve výsledku celkem průměrná komedie o zaměstnanci novinové tiskárny, který se snaží dopadnout gang padělatelů. Jsou tam asi dvě písničky, které hlavní hrdina zpívá příšerně mečivým hlasem, ale jinak se o muzikál nejedná.

• 24.9.2017  23:35

Japonská úchylárna plná mučení, znáslňování a stříkající krve. Rei mohla být trochu víc akčnější.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116