liquido26

okres České Budějovice
Transylvania 90210

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118
    • 17.2.2018  20:06

Chtělo by to zajímavější záporáky, víc Jokera (Letův old school gangster byl super) a bylo by to úplně za 5. Harley všemu jasně kraluje, takže se těším na její Gotham City Sirens. Velká pochvala za hudbu.

• 10.2.2018  19:48

Natočeno podle skvělého komiksu, který odstartoval unikátní sérii Elseworlds, která postavy z DC umisťuje do úplně jiných dob a prostředí a vytváří tak nové a originální příběhy jako je tento. Od Mignolova komiksu se to popravdě hodně odchýlilo, ale to vůbec nevadí, protože jsem byl aspoň až do konce napjatý, kdo je vlastně ten Rozparovač.

• 10.2.2018  18:01

Bohužel pokračování animáku Return of Caped Crusaders se nevydařilo tolik jako ten předchozí film. Zatímco tam z každého záběru tryskala zábava a narážky na původní seriál a vyšel z toho dokonalý sequel/pocta, tohle už je pouze rutina bez nějaké větší zábavy, která vznikla pouze proto, aby vznikla.

• 10.2.2018  15:49

Trhlý animák s Harley, Batmanem a Nightwingem se nebere nijak vážně, a tak nám tu Harley dělá servírku v superhrdinsky laděném podníku, souloží s přivázaným Nightwingem, zpívá punkovou vypalovačku v klubu pro pomocníky superzločinců, prdí v Batmobilu a na závěr dostane svou vlastní psychiatrickou show v televizi. Občas trochu přestřelené, ale pořádně zábavné.

• 10.2.2018  13:39

Film, který crossoveruje partičku Scooby-Doo se seriálem Batman Brave and Bold, takže nezbývá nic než prostě vypnout a užívat si zábavnou béčkovou jízdu. Z komiksoých postav se tu objeví Batman, Aquaman, Question, Black Canary, Martian Manhunter, detektiv Šimpanz a snad celá galérka Batmanových protivníků.

• 8.2.2018  19:17
    Soumrak templářů (TV seriál) (2017)

Bohužel seriál nedostál mým očekáváním. První půlka byla taková neslaná nemastná, pak se to naštěstí začalo scénáristicky zvedat.

• 20.1.2018  15:24

Celkem nezáživná britská záležitost o holiči, který ukradne stovku a to ho následně dožene až k vraždě a skrýváním se před zákonem.

• 14.1.2018  18:03

Nudné a utahané britské drama, které se vleče bezmála dvě hodiny a je zasazeno do prostředí italských dělníku v newyorském Brooklynu.

• 7.1.2018  12:03
    Frieda (1947)

Britský válečný zajatec se v Polsku ožení s Němkou, která mu pomohla utéct a přiveze jí ke své rodině na malém anglickém městě. V Evropě stále ještě zuří válka a místní obyvatelé nejsou z nové obyvatelky města nijak nadšení ... britský snímek o předsudcích, nenávisti, kolektivní vině a vyrovnávání se s válečným traumatem. Poměrně kvalitní záležitost.

• 1.1.2018  17:09

Příběh muže neprávem obviněného z vraždy a jeho snaha očistit se. Téma je noirová klasika. Tato britská záležitost zpočátku dost nudí a moc nezaujme, ale závěr to vynahrazuje. 3,5

• 1.1.2018  15:12
    Deep Valley (1947)

Love story o venkovský holce a uprchlém trestanci. Příběh není špatný, ale to provedení je děsivě nudné.

• 1.1.2018  12:33
    Paid in Full (1950)

Dvě sestry a jeden chlap. Není to klasický příběh s milostným trojůhelníkem, spíš rodinné drama. Většina filmu není nic moc, konec byl docela silný.

• 1.1.2018  10:10

Návrat od komedie k hororu se docela vydařil. I když je pravda, že ty komedie mě bavily víc :-)

• 31.12.2017  23:50

Další Annabelle zanechala opět mdlý dojem celkem zbytečného filmu, kde se najde pár celkem ucházejících momentů.

• 31.12.2017  23:49

Jennifer Tilly je prostě kus a jako komedie s několika odkazy na klasické horory tenhle film funguje bezvadně.

• 31.12.2017  17:36

Zajímavý film o bývalém agentovi tajné služby, který se nechá zaměstnat na venkově, kde pomáhá místnímu sběrateli katalogizovat jeho sbírku motýlů. Přitom se zamiluje do jeho duševně nemocné neteře a vzápětí dojde k vraždě, ze které je dívka obviněná a hlavní hrdina se rozhodne jí pomoct.

• 31.12.2017  14:48

Britský noir s nejprolhanější a nejvychytralejší femme fatale, co si pamatuji. Film si už nedělá nějaké starosti s cenzurou. Doba se měnila a s ní i jazyk a tak se tu nešetří slovy jako rape, sex, whore, bitch ...

• 31.12.2017  12:31
    Proces (1962)

Depresivní atmosféra a bezvýchodnost z tohoto filmu stříká v každém záběru. Opravdu vynikající vizuál a vynikající volba interiérů i exteriérů.

• 30.12.2017  19:08

Robert Forrest, veterán z první světové, ztělesnění vlastenectví a všech hodnot, které americký sen představuje, člověk, kterého fanaticky zbožňují miliony lidí ... Jaký byl ve skutečnosti? Co stálo za jeho smrtí? Spencer Tracy se pokouší napsat životopis tohoto Mirka Dušína a přitom zjišťuje, že vše není, jak se na první pohled zdá. Zajímavý film se silným, i když trochu předvídatelným závěrem.

• 30.12.2017  16:24

San Francisco-Šanghaj-Káhira-Palestina-Havana-New York ... Dick Powell a jeho cesta kolem světa za 80 dní s tím rozdílem, že je na stopě pašerákům opia a snaží se zachytit obrovskou zásilku předtím než se dostane do Spojených Států. Místy trochu zdlouhavé, ale jinak většinou docela zábavný a vtahující příběh s všudypřítomným voiceoverem a celkem překvapivým mastermindem, který za celým gangem stojí.

• 30.12.2017  14:01
    My Son John (1952)

Rodinné drama s propagandistickou antikomunistickou stránkou. Natočené to není vůbec špatně, ale scénář je trochu slabší. Postavy jsou spíš takové karikaturky a všechny ty proslovy o bohu, vlastenectví, vlajce a na druhé straně komunismu šíleně nudí. 2,5

• 29.12.2017  17:38

Tak trochu padesátkový předobraz Vlka z Wolf Streetu. Klementi Sabourin je uprchlík z Československa (taky má typicky české jméno) a za velkou louži odejde poté, co v Itálii zapříčiní smrt svého bratra. Velmi rychle díky své prohnanosti a bezohlednosti přijde na velký peníze a začne ovládat trh s akciemi. Neštítí se ničeho, podvody kontroluje ceny akcií, přebírá krachující společnosti, rozbíjí manželství a manipuluje všemi lidmi kolem sebe. __ George Sanders zde ztvárnil jednu z nejodpornějších postav, co jsem na plátně viděl a ztvárnil jí naprosto dokonale. Ještě větší dojem na mě udělala Yvonne De Carlo v roli jeho asistentky Bridgette Kelly.

• 29.12.2017  13:10

Na kolečkové křeslo upoutaná žena, která na první pohled působí jako nejvíc vyrovnaná a šťastná osoba, tajně manipuluje celou svou rodinou, aby zničila jejich štěstí.

• 29.12.2017  09:59

Leo Martin se chce po návratu z vězení pomstít svým bývalým komplicům, kteří ho nechali při krádeži, za kterou šel sedět, ve štychu. Průměrný britský noir, který by mohl být lepší, kdyby byla hlavní postava sympatičtější.

• 28.12.2017  20:19
    Confession (1955)

Mike se vrací z Ameriky domů do Anglie i s penězi, které tam ukradl při loupeži. Brzy ho vystopuje jeho komplic a dojde k bitce. K té se připlete i přítel Mikovy sestry a Mikova komplice zastřelí. Výčitky svědomí ho donutí jít ke zpovědi a Mike se rozhodne ho zastřelit, aby nemohl knězi prozradit k čemu došlo. __ Zajímavě se to rozjelo, ale pak už jen sledujeme zdlouhavou a nudnou cestu policie k Mikově dopadení.

• 28.12.2017  17:40
    Sensualidad (1951)

Příběh soudce, který se bezhlavě zamiluje do tanečnice a prostitutky, kterou předtím odsoudil na dva roky do vězení za krádež. Není třeba podotýkat, že prohnaná femme fatale v podání skvělé Ninon Sevilla ho naprosto zničí. Příjemné noirové překvapení z Mexika.

• 28.12.2017  12:58

Barevný příběh z 20. let o jazzové kapele, která se zaplete s jedním gangsterem. Neurazí, ale ani nenadchne.

• 27.12.2017  18:31

Moc pěkný gotický noir se skvělou atmosférou a výbornými herci.

• 26.12.2017  17:11

Robert Montgomery jako totální psychouš. Ten závěr s "vraždou" a následnými událostmi byl docela dobře vymyšlený, ale jinak byl tento film na můj vkus trochu nudný.

• 26.12.2017  15:17

Od chvíle, kdy se na obrazovce objeví Barbara Payton je nad slunce jasné, co se bude dít. Milostný trojúhelník jako z románu Jamese Caina, jen bohužel trochu slabší.

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118