liquido26

okres České Budějovice
Transylvania 90210

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120
    • 9.9.2018  18:27

3,5 Překombinovaný, místy trochu nelogický, ale ve výsledku celkem zábavný western.

• 8.9.2018  13:05
    Jessica Jones - Série 2 (série) (2018)

Druhá série mi sedla víc než ta první.

• 24.8.2018  16:31

Průměrný špageťák, který nijak neurazí, ale ve druhé půlce působí strašně zdlouhavě.

• 18.8.2018  08:49

Rozhodně originální nápad. Líbilo se mi, že western zachovával většinu jmen z původní hry nebo volil jména podobná, např. Z Ofélie je Emily a z Hamleta je Johnny Hamilton, ale jinak tu máme ranč Elsenor, Guilda a Rossiho, Clauda atd. Nejvíc cool postava byl pro mě Johnnyho nejlepší kámoš Horace, který se vždycky zjevil v pravou chvíli.

• 8.8.2018  19:18

Princezna Marie Tudorová nahání kapitána královské gardy a snaží se vyhnout svatbě s králem Francie. Odpočinkový a poměrně zábavný dobrodružný film.

• 6.8.2018  00:07

Dlouho jsem tento film měl na disku pouze v originále bez titulků a vzhledem k tomu, že vládnu pouze několika frázemi z prvních dvou lekcí učebnice Sprechen Sie Deutsch, tak jsem si netroufal si to pustit. Nedávno se mi povedlo sehnat slovenské titulky a šlo se na věc. ____ První zfilmovaná mayovka Pouští je dobrodružná podívaná v hezký exteriérech s udatným Karou Ben Nemsim a komickým Haji Halefem. Jsou tu padouši, jak se patří, přestřelky, bitky, ale celkově to ve mě výraznější dojem nezanechalo. Některé pasáže hodně ukecané.

• 3.8.2018  17:27

Randolph Scott a jeho dva kámoši se vrací z armády do civilu a chtějí se usadit na farmě jeho bratra. Ve chvíli, kdy přijíždí drancují farmu Indiáni a díky nefunkčním nábojům kapitánův bratr zemře. Tři vojáci se tedy vydají do nejbližšího města vyšetřit, kdo stojí za špatným střelným prachem a nakoupit pořádné zbraně a zásoby pro farmářskou komunitu. Cestou jsou ale o vše okradeni bandity a v přestrojení za mormony začínají ve městě vyšetřovat. Randoplh Scott zde ztvárnil westernovou variaci na maskovaného mstitele, který bete spravedlnost ve zkorumpovaném městě do vlastních rukou. Celý snímek je mimořádně zábavný, místy akční a nenudí ani na chvilku.

• 30.7.2018  17:29

První krvavý horor s jednoduchými efekty, které dnes již nikoho nevyděsí, naivními dialogy a totálně přehrávajícími herci. Příběhově trochu nuda natahovaná zdlouhavými záběry, ale svým způsobem klenot :-)

• 29.7.2018  19:57

Western o bandě vojáků-vězňů (opilci, rváči) vedených veteránem z občanské války, nyní civilistou, se vydává zachránit dvě sestry z rukou indiánů. Jedna z nich se nechce vrátit, protože se bojí, že se na ní všichni budou koukat skrz prsty za to, že jí indiáni znásilňovali, ta druhá přejala zvyky a kulturu indiánů a má se stát ženou náčelníka Thunderhawkea, který v současnosti chystá válku proti bělochům. Poměrně vydařený nenudící western.

• 27.7.2018  20:13

Pomalé vyprávějíc tempo, syrová atmosféra, několik drsných záběrů, celkově to na mě působilo odtažitě a nevtáhlo mě to.

• 23.7.2018  18:29
    Na doraz (2010)

Pohodový zábavný road trip se skvělou hlavní dvojkou.

• 22.7.2018  16:48
    Fort Osage (1952)

Průměrný western, který nijak zvlášť nebaví, ale díky poměrně krátké délce je stravitelný.

• 20.7.2018  19:23

Třikrát Vincent Price a třikrát povídky Nathaniela Hawthorna. Pohodový lehce hororově laděný povídkový film. Heidegerův experiment je jediná povídka z trojice, kterou jsem četl a je úplně jiná než předloha.

• 19.7.2018  18:01
    Scaramouche (1963)

Dobrodružná komedie plná převleků, masek, pastí a léček a hlavně skvělých soubojů a krásných žen. Zábavná oddychovka.

• 18.7.2018  18:46
    Spáč (1973)

Dokonalá komedie. Woody a Diane se předhánějí ve svých hereckých výkonech. Od začátku dokonce pecka. Plno dokonalých hlášek.

• 10.7.2018  20:29
    Supergirl - Série 3 (série) (2017)

Třetí série je slabší než ty dvě předchozí, jak už bývá u CW seriálů zvykem. Otravná lesbická dvojka Alex a Maggie, jejichž vztah slouží pouze k tomu, aby vytvářel umělé konflikty o ničem. Naštěstí netrvá moc dlouho. Z Alex se pak stala docela badass holka, takže se to trochu vyrovnalo. Objevují se příbuzní většiny postav, aby to bylo to správné rodinné drama, co kdo komu před x lety udělal a neudělal. No zkrátka plno vaty a zbytečně moc epizod. Hlavní záporačka Reign není vůbec špatná, ale nebavilo mě to, jak jí dokola chytali snažili se jí vyléčit, aby jim zase zdrhla. Naopak potěšila Legie superhrdinnů z budoucnosti a crossover s dalšími seriály.

• 10.7.2018  20:24

Průměrná old school komedie z prostředí zasněžené Aljašky s osvědčenou trojicí Crosby, Hope, Lamour. Pár vtipných míst, ale jinak spíš průměr.

• 30.6.2018  23:25

Hezký dinosauři, zbytečný 3D a pár dobrých scén v závěru a jinak nic.

• 2.6.2018  19:28
    Krypton - Série 1 (série) (2018)

Nezačalo to vůbec špatně. Brainiac je skvělej záporák, potěší i Doomsday a generál Zod. Uvidíme, kam se to posune dál.

• 2.6.2018  19:27
    Arrow - Série 6 (série) (2017)

Arrow už jen vaří z vody a není důvod, aby pokračoval. Celé je to průměr, pár dobrých epizod, hlavně ke konci (nejvíc mě asi bavil díl, kde Diaz a Black Siren celou dobu řešili Diazovy businessy a origin a Arrow tam v podstatě vůbec nebyl). Formát 23 epizod je prostě šíleně dlouhý a scénáristicky to nemá CW šanci utáhnout, tak to vyplňuje telenovelou. Kdyby spojili Flashe a Arrowa do jednoho seriálu, vyhodili většinu otravných vedlejších postav a unesli Felicity a Iris (a celou sérii je drželi někde svázaný s roubíkama, aby nemohli z pus vypouštět ty svoje "moudra"), tak by se na to celkem dalo dívat :-)

• 2.6.2018  19:23
    The Flash - Série 4 (série) (2017)

Škoda, Flash mě až do teď dost bavil, ale bohužel čtvrtá série už je nudnější a nudnější. Nejvíc mě snad štvalo finále, který místo aby bylo dramatický a strhující, jak tomu bývá u většiny seriálů, tak pro mě bylo snad nejnudnějším dílem. CW to prostě všechno kazí hloupejma scénářema plnejma telenovelového dramatu a "hlubokých" dialogů a monologů, které jsou v podstatě každý díl o tom samém. Trochu nahoru tuto série vytahoval Ralph Dibney alias Elongated Man. Vůbec by mi nevadilo, kdyby Flashe zrušili a Dibney dostal komediálně laděný spin off.

• 2.6.2018  17:14

Občas nějaký vtupný moment, ale jinak hodně těžký průměr.

• 19.5.2018  10:03
    Lucifer - Série 3 (série) (2017)

První dvě série dobré, ta třetí už víceméně vaří z vody a sází jen na zábavného Lucifera. Nicméně poslední epizoda všechno hodně napravuje. Nijak mě nemrzí, že byl seriál zrušen, ale přeci jenom po té skvělé poslední epizodě si říkám, že ještě šanci dostat mohl :-)

• 19.5.2018  10:00
    Gotham - Série 4 (série) (2017)

Gotham se pro mě za ty čtyři roky stal srdcovkou. Není komiksového seriálu, který by si dokázal udržet kvalitu po celé čtyři série. Tam, kde Arrow a spol. jdou během třetí série vždy do kytek, Gotham je naopak lepší a lepší. Žádné zbytečné citové výlevy, žádné telenovelové romance, ale naopak skvělé příběhy zápletky, akce a temná atmosféra. Taky se mi líbí to, že seriál nemá schéma - tým proti jednomu mastermindovi, ale spíš se tu rozvíjí několik různých zápletek, které se týkají různých padouchů a navzájem se proplétají a rozplétají a některé na konci spojují. Závěrečná epizoda neměla chybu. To byla čirá komiksová temnota, které už chybí jen to, aby do ní naskočil Batman.

• 12.5.2018  18:50
    Barton Fink (1991)

Divný, divný :-) Nicméně zajímavě a zábavně divný.

• 8.5.2018  19:05

Perfektní thriller bez hluchého místa a s opravdu hororově vypadající Bette Davis.

• 5.5.2018  17:17
    Záskok (1994)

Vtipná retro komedie s odkazy na staré filmy. Nejlepší herecký výkon jednoznačně Jennifer Jason Leigh.

• 1.5.2018  15:33

Povedená parodie na noirové a neo-neonoirové filmy. Máme tu odkazy na Pojistku smrti, Základní Instinkt, Noci s nepřítelem, Cape Fear a řadu dalších filmů, tři sexy ženské postavy a totálního dementa Neda Ravina, který po nocích zatýká zločince a přes den je obhajuje u soudu.

• 29.4.2018  15:46

Takový lepší průměr, lepší díky posledním dvaceti minutám, které byly opravdu napínavé a překvapující.

• 28.4.2018  18:01
    Batman Ninja (2018)

Líbilo se mi originální pojetí i vizuální stránka, japonské verze známých postav byly jednoduše super, ale ten příběh trochu pokulhával a ty roboti to už bylo na mě prostě moc.

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120