liquido26

okres České Budějovice
Transylvania 90210

<< předchozí 1 2 3 4 31 60 90 119
    • 10.7.2018  20:29
    Supergirl - Série 3 (série) (2017)

Třetí série je slabší než ty dvě předchozí, jak už bývá u CW seriálů zvykem. Otravná lesbická dvojka Alex a Maggie, jejichž vztah slouží pouze k tomu, aby vytvářel umělé konflikty o ničem. Naštěstí netrvá moc dlouho. Z Alex se pak stala docela badass holka, takže se to trochu vyrovnalo. Objevují se příbuzní většiny postav, aby to bylo to správné rodinné drama, co kdo komu před x lety udělal a neudělal. No zkrátka plno vaty a zbytečně moc epizod. Hlavní záporačka Reign není vůbec špatná, ale nebavilo mě to, jak jí dokola chytali snažili se jí vyléčit, aby jim zase zdrhla. Naopak potěšila Legie superhrdinnů z budoucnosti a crossover s dalšími seriály.

• 10.7.2018  20:24

Průměrná old school komedie z prostředí zasněžené Aljašky s osvědčenou trojicí Crosby, Hope, Lamour. Pár vtipných míst, ale jinak spíš průměr.

• 30.6.2018  23:25

Hezký dinosauři, zbytečný 3D a pár dobrých scén v závěru a jinak nic.

• 2.6.2018  19:28
    Krypton - Série 1 (série) (2018)

Nezačalo to vůbec špatně. Brainiac je skvělej záporák, potěší i Doomsday a generál Zod. Uvidíme, kam se to posune dál.

• 2.6.2018  19:27
    Arrow - Série 6 (série) (2017)

Arrow už jen vaří z vody a není důvod, aby pokračoval. Celé je to průměr, pár dobrých epizod, hlavně ke konci (nejvíc mě asi bavil díl, kde Diaz a Black Siren celou dobu řešili Diazovy businessy a origin a Arrow tam v podstatě vůbec nebyl). Formát 23 epizod je prostě šíleně dlouhý a scénáristicky to nemá CW šanci utáhnout, tak to vyplňuje telenovelou. Kdyby spojili Flashe a Arrowa do jednoho seriálu, vyhodili většinu otravných vedlejších postav a unesli Felicity a Iris (a celou sérii je drželi někde svázaný s roubíkama, aby nemohli z pus vypouštět ty svoje "moudra"), tak by se na to celkem dalo dívat :-)

• 2.6.2018  19:23
    The Flash - Série 4 (série) (2017)

Škoda, Flash mě až do teď dost bavil, ale bohužel čtvrtá série už je nudnější a nudnější. Nejvíc mě snad štvalo finále, který místo aby bylo dramatický a strhující, jak tomu bývá u většiny seriálů, tak pro mě bylo snad nejnudnějším dílem. CW to prostě všechno kazí hloupejma scénářema plnejma telenovelového dramatu a "hlubokých" dialogů a monologů, které jsou v podstatě každý díl o tom samém. Trochu nahoru tuto série vytahoval Ralph Dibney alias Elongated Man. Vůbec by mi nevadilo, kdyby Flashe zrušili a Dibney dostal komediálně laděný spin off.

• 2.6.2018  17:14

Občas nějaký vtupný moment, ale jinak hodně těžký průměr.

• 19.5.2018  10:03
    Lucifer - Série 3 (série) (2017)

První dvě série dobré, ta třetí už víceméně vaří z vody a sází jen na zábavného Lucifera. Nicméně poslední epizoda všechno hodně napravuje. Nijak mě nemrzí, že byl seriál zrušen, ale přeci jenom po té skvělé poslední epizodě si říkám, že ještě šanci dostat mohl :-)

• 19.5.2018  10:00
    Gotham - Série 4 (série) (2017)

Gotham se pro mě za ty čtyři roky stal srdcovkou. Není komiksového seriálu, který by si dokázal udržet kvalitu po celé čtyři série. Tam, kde Arrow a spol. jdou během třetí série vždy do kytek, Gotham je naopak lepší a lepší. Žádné zbytečné citové výlevy, žádné telenovelové romance, ale naopak skvělé příběhy zápletky, akce a temná atmosféra. Taky se mi líbí to, že seriál nemá schéma - tým proti jednomu mastermindovi, ale spíš se tu rozvíjí několik různých zápletek, které se týkají různých padouchů a navzájem se proplétají a rozplétají a některé na konci spojují. Závěrečná epizoda neměla chybu. To byla čirá komiksová temnota, které už chybí jen to, aby do ní naskočil Batman.

• 12.5.2018  18:50
    Barton Fink (1991)

Divný, divný :-) Nicméně zajímavě a zábavně divný.

• 8.5.2018  19:05

Perfektní thriller bez hluchého místa a s opravdu hororově vypadající Bette Davis.

• 5.5.2018  17:17
    Záskok (1994)

Vtipná retro komedie s odkazy na staré filmy. Nejlepší herecký výkon jednoznačně Jennifer Jason Leigh.

• 1.5.2018  15:33

Povedená parodie na noirové a neo-neonoirové filmy. Máme tu odkazy na Pojistku smrti, Základní Instinkt, Noci s nepřítelem, Cape Fear a řadu dalších filmů, tři sexy ženské postavy a totálního dementa Neda Ravina, který po nocích zatýká zločince a přes den je obhajuje u soudu.

• 29.4.2018  15:46

Takový lepší průměr, lepší díky posledním dvaceti minutám, které byly opravdu napínavé a překvapující.

• 28.4.2018  18:01
    Batman Ninja (2018)

Líbilo se mi originální pojetí i vizuální stránka, japonské verze známých postav byly jednoduše super, ale ten příběh trochu pokulhával a ty roboti to už bylo na mě prostě moc.

• 28.4.2018  16:24

Brutálnější než jakýkoliv DC animák předtím.

• 28.4.2018  13:38

Raná zvuková komedie, ze které je hodně cítit právě odešlá éra němého filmu. Všichni přehrávají, všichni ječí a přehánějí gesta a nejvíc hlavní komik Ed Wynn. Místy je to zábavné, místy trochu otravné.

• 24.4.2018  22:39

Nejsilnější filmový zážitek, co jsem měl za hodně dlouhou dobu. Psát cokoliv o Bruci Dickinsonovi nebo o válce v Jugoslávii je naprosto zbytečné. Tenhle dokument se zkrátka musí vidět a prožít.

• 21.4.2018  15:16

Průměrná komedie o jednom americkém milionáři, jeho rozmazlené dcerušce a skupince naivních mladých komunistických "radikálů". Pár vtipných míst, ale jinak průměr.

• 21.4.2018  12:08

Na Legendách se mi prostě líbí to, že si na nic nehrajou, dělají si ze sebe legraci, zprostředkovávají plno odkazů na jiné filmy, seriály a nepřehánějí to s romantikou a nesmyslným řešením vztahů. Podíváme se opět do mnoha různých časových epoch a zažijeme spoustu bláznivých dobrodružství. Jako největší plus vnímám to, že se v několika epizodách objevil Matt Ryan aka Constantine.

• 21.4.2018  12:05
    Black Lightning (TV seriál) (2018)

Pro mě osobně ze současných DC seriálů stanice CW je Black Lightning nejlepší hned po Legendách. Zatímco Flashovi, Arrowovi a Supergirl značně dochází dech a motají se na místě a je vidět, že scénáristi už neví coby, Black Lightning působí celkem originálně. Máme tu klasické schéma superhrdiny bojujícího proti padouchům ohrožujícím město, kde žije, ale zároveň se tu celkem pěkně zpracovávají témata jako drogy, gangy, pouliční násilí, černošské otázky a celé to působí celkem reálně navzdory všem těm nadpřirozeným schopnostem několika postav. Osobně si myslím, že seriálu prospěl taky formát pouze třinácti epizod, takže měl spád a nebyl tam prostor na žádné telenovelické prvky a řešení nesmyslů, kterými jsou ostatní výše zmiňované seriály stanice CW proslulé.

• 2.4.2018  15:06

Sledovat dobré filmy je snadné. ... Jednu hvězdu dávám za kožené kalhoty Furyho parťačky Val ... Představitelka Viper vypadá a hlavně hraje jako kdyby utekla z porno filmu. ... Našlo se tu hodně nechtěně vtipných momentů, ale na to, aby se z toho stalo moje guilty pleasure je to zatraceně málo ... Docela jsem byl překvapanej, že je to z roku 1998. Vypadá to, jako kdyby to vzniklo o deset let dřív.

• 29.3.2018  17:03

V podstatě to asi mohlo dopadnout líp, ale nestěžuju si. Zábavný akčňák nabitý akcí. Nemohl jsem se zbavit pocitu, že sleduju moderní verzi Pána prstenů :-)

• 23.3.2018  23:35
    Agent 117 (2006)

Průměrná komedie, která ale potěší svojí padesátkovou stylizací, krásnými ženami a také nějakými vtipnými hláškami.Jean Dujardin, respektive jeho postava, je idiot na entou :-D

• 4.3.2018  14:46
    Deception (1946)

Drama z hudebního prostředí koncertních síní New Yorku s hvězdami Claudem Rainesem a Bettie Davis. Není to vůbec špatné. Ale na můj vkus to bylo až příliš dlouhé. (potencionální SPOILER: jen tak pro zajímavost, všiml jsem si, že pokaždé, když je v nějakém černobílém filmu papoušek, je jeho majitel zavražděn :-)) Konec potencionálního SPOILERu.)

• 3.3.2018  16:58

Rurální pohodičku jednoho farmáře naruší jeho zlotřilý synovec, který se po nepovedeném přepadení přijel na jeho farmu ukrýt. Brzy na to za ním přijede i manželka a zatímco synovec krade ve vsi peníze a nahání místní krasavici, jeho strýc se začne pomalu sbližovat s podváděnou manželkou. __ Drama o tom, že lež má krátké nohy a vina za vámi vždycky půjde jako stín.

• 1.3.2018  16:00
    Glory Alley (1952)

New Orleans, Bourbon Street a v ní ulička známá jako Glory Alley, noční podniky, bary, zápasy v boxu a dramatický příběh boxera, slepého soudce a jeho krásné dcery, která tančí a zpívá v podniku, aby uživila svého soudce, zatímco ten si myslí, že pracuje v nemocnici.

• 1.3.2018  13:54
    Daisy Kenyon (1947)

Nezáživné konverzační romantické drama.

• 28.2.2018  18:35

Průměrné levné noirové béčko o kleptomance, která se zaplete s organizovaným gangem zlodějů a aniž by to tušila stane se policejníc agentkou v utajení, která má pomoci tento gang dostat za mříže. Z postav mě nějvíc zaujala šéfka gangu v podání Andrey Kingové.

• 28.2.2018  12:55

Pro mě osobně nejpůsobivější studie toho, jak hluboko může člověk klesnout kvůli hazardu. Zatímco první půlka je o čarokrásné Avě Gardner, druhá patří Peckovi.

<< předchozí 1 2 3 4 31 60 90 119