liquido26

okres České Budějovice
Transylvania 90210

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116
    • 16.10.2017  16:25

Hezká pohádka s pěknou animací, pěkným prostředím a vtipnými momenty.

• 15.10.2017  22:10
    Mimi šéf (2017)

Vcelku originální pohled na to, jak děti přicházejí na svět :-D

• 14.10.2017  11:47

Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekal po přečtení komentářů, ale žádný zázrak taky ne. Slabší průměr, 2,5

• 10.10.2017  20:01

Nízkorozpočtový independent snímek z konce 50. let, který si už se skomírajícím mravnostním filmovým kodexem moc hlavu nedělá a ukazuje záběry, který by byly ještě v první polovině 50. let nemyslitelné. Herci jsou sice spíš neherci, titulní femme fatale není nijak extra svůdná (což by asi měla, když je příčinou sebevražd i rozkolů mezi bratry), ale jinak v pohodě.

• 8.10.2017  19:58

Britský noir o šestnáctileté holce, která uteče z domova poté, co jí otec zmlátí, seznámí se s pochybným týpkem, který jí dohodí práci v nočním klubu a začne o ní projevovat zájem, když Gwen jeho snahy odmítne, zmlátí jí a nakonec na ní ještě hodí krádež šperků, čímž jí dostane do pasťáku ... Poměrně silný příběh, který sice má svá trochu slabší místa (část v pasťáku), ale poté výborně graduje a závěr je opravdu povedený.

• 5.10.2017  20:06

Tento snímek jsem si stáhnul v době, kdy mě bavily Tarzani s Weissmüllerem a Barkerem. Nemá s tou sérií nic společného a také nedosahuje jejích kvalit, ale jinak se jedná o relativně pohodovou záležitost.

• 30.9.2017  11:31

Lepší a zábavnější než dvojka a trojka. A tady už ta zábavnost byla záměrná, zatímco předchozí díly byly spíš nechtěné komedie. Jennifer Tilly je vážně kus.

• 30.9.2017  11:22

Chucky potřetí a bohužel je to každý díl slabší a slabší.

• 28.9.2017  23:21

V podstatě to samé, co poprvé, ale už to není tak dobré. Opět je to spíš komedie než horor.

• 28.9.2017  23:21
    Dětská hra (1988)

Slabší 4. Není to vůbec špatný, ale spíš než horor je to komedie.

• 28.9.2017  20:06

Místy docela zábavná, i když ve výsledku celkem průměrná komedie o zaměstnanci novinové tiskárny, který se snaží dopadnout gang padělatelů. Jsou tam asi dvě písničky, které hlavní hrdina zpívá příšerně mečivým hlasem, ale jinak se o muzikál nejedná.

• 24.9.2017  23:35

Japonská úchylárna plná mučení, znáslňování a stříkající krve. Rei mohla být trochu víc akčnější.

• 17.9.2017  18:03

Příjemné atmosférické drama ze studiově vytvořené anglické samoty. Chata vypadá jako z pohádky v ostrém kontrastu s tím, co se stane uvnitř. Po mokřinách se valí hustá mlha. Být to natočené v reálných lokacích, tak to tak hezky vypadat nebude. V celém filmu se objeví řada zajímavých postav v čele s Idou Lupino a Louisem Haywardem.

• 15.9.2017  20:03

Zdařilá francouzská adaptace Fausta, která byla dobře natočena a celou hodinu a půl mě bavila.

• 13.9.2017  20:57
    Daybreak (1948)

Eddie Tribe, kat a holič v jedné osobě se zamiluje a své ženě tají svou pravou profesi. Žijí spolu na lodi a on občas někam na pár dní zmizí popravovat zločince. Manželka si proto začne s námořníkem. __ Nebylo by to špatné, ale celé to vyznívá tak nějak nevýrazně a napůl cesty, částečně možná i díky cenzuře.

• 10.9.2017  17:21
    Pes baskervillský (TV film) (2002)

Drsnější, akčnější, temnější než jakýkoliv Pes Baskervilský před tím. Zasazení do období vánoc taky zajímavé. Změny oproti originálu rozhodně nijak neškodily. Proč jen tři? Ten příběh je už prostě tak ohraný a viděl jsem už tolik adaptací, že mě to prostě moc nezaujalo.

• 10.9.2017  14:11
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Neměl jsem v plánu se na žádný ze snímků z této série nikdy dívat, ale náhodou jsem byl v obýváku, když to běželo, podíval jsem se na začátek a byla to taková hovadina, že jsem to musel dokoukat. Po celou dobu jsem nevěřil svým očím. A v jednom kuse jsem se musel smát a uklidňovat se tím, že to tvůrci určitě myslí jen jako recesi. Konec jsem potom suveréně prospal. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsem se u toho docela dobře bavil :-)

• 8.9.2017  19:07
    Baker Street Irregulars (TV film) (2007)

Dvoudílný TV film o sirotcích žijících na ulici a pracujících pro Sherlocka Holmese. Ten je křivě obviněn z dvojnásobné vraždy a umístěn do domácího vězení a teenageři ho musí očistit. Docela v pohodě, nic světoborného, nenudilo to, první část zajímavější než ta druhá.

• 6.9.2017  20:52

Zpívající detektiv je divný mišmaš noiru, muzikálu, komedie a halucinogenů. Chvílemi trochu nudí, ale většinu času baví. Asi bych dal jen 3*, ale jako noir fetišista o jednu přidávám. Skvělý Downey a skvělá hudba.

• 5.9.2017  20:09

David Lynch je jediný režisér na světě, který může 18 hodin totálně vyjebávat s divákem a beztrestně mu to prochází. Pokud čekáte na vysvětlení otazníků, které zůstaly na konci druhé série, tak na to rovnou zapomeňte. Lynch do třetí série naporcoval rekordní množtsví svých bizardností a divných věcí, nových postav, které se baví o věcech, které jsou pro děj naprosto irelevantní, starých postav, z nichž většina je pro děj naprosto irelevantní, ale bez nich by to prostě nebylo ono. Ani na minutu si nemůžete být jistí, co se vlastně děje, Lynch nám sem sází jednu dějovou linii za druhou a pak většinu z nich bez vysvětlení opouští. Je to něco, co by pod taktovkou jakéhokoliv jiného režiséra vyznělo jako totální nesmyslný guláš, ale Lynch to celé ustojí a nezbývá nic jiného než ten jeho Twin Peaks guláš s obdivem sledovat a pak s někým podobně naladěným rozebírat a obdivovat všechny ty divné věci.

• 4.9.2017  23:26

V akčních pasážích to působí trochu jako komedie. Jinak průměr a ze tří filmů podle Matthesonovy knihy je to nejslabší.

• 4.9.2017  19:55

Nezáživné, nezajímavé, nudné, celkový dojem není nijaký.

• 3.9.2017  19:08

3,5 Bohatá a úspěšná žena se snaží utéct od své minulosti plné mužů, alkoholu a večírků. Když už se zdá, že bude moct být šťastná, minulost si najde jí a ona se stane podezřelou z vraždy.

• 3.9.2017  13:02
    Rendezvous (1935)

Špionážní komedie z první světové války. Musím říct, že opravdu vtipné a povedené dílko, které funguje nejenom jako komedie, ale také jako solidní špionážní snímek. William Powell a Rosalind Russell tvoří opravdu ukázkově vtipnou romantickou dvojici.

• 2.9.2017  17:17
    Havran (1943)

3,5 Už jsem viděl americký remake z 50. let. V podstatě jsem si ho vůbec nepamatoval. Francouzský originál není špatný, ale na můj vkus to bylo příliš pomalé a utahané.

• 2.9.2017  14:47

Ronald Colman je nezaměstnaný génius, který žije s překrásnou sestrou a papouškem v malém bungalowu a veškerý čas tráví čtením. Na úřadu práce ho pošlou do firmy Vincenta Price, která vyrábí mýdla a v rámci propagace vysílá "vědomostní" televizní soutěž. Poté, co Price Colmana odmítne zaměstnat, protože mu vadí, že má smysl pro humor, zhrzený génius se rozhodne jeho firmu zničit. Přihlásí se do soutěže a začne odpovídat správně na všechny otázky ... jeho cílem je vyhrát 40 000 000, což by byla pro mýdlovou společnosti likvidační částka. ___ Opravdu hodně povedená, zábavná a originální komedie s vynikajícími hlavními herci.

• 30.8.2017  20:46

Britský noir o zakázané lásce, smrti, pomstě a šílenství. Začalo to jako romance a pak se to vydalo poměrně zajímavým směrem.

• 29.8.2017  17:19
    Night Beat (1947)

Souboj policisty a gangstera o přízeň krásné ženy, vychytralá barová zpěvačka, přátelství vs. povinnost ... tématicky dobré, ale to provedení trochu pokulhává.

• 28.8.2017  22:21

Molly X, šéfka gangu zlodějů zastřelí chlápka, co zabil jejího manžela, je odsouzena za loupež, ale vraždu se jí nepovede dokázat. Trest si odpykává v poměrně luxusním převýchovném středisku, kde mají ženy povolený make-up, cigarety, pracují, studují, tancují, bydlí v pokojích, nikoliv celách a mohou nosit šaty místo uniforem. Policie zatím neustále pátrá po vražedné zbrani s pomocí přítelkyně zavražděného, která se chce pomstít a proto se nechá zavřít, aby se k Molly dostala co nejblíž a překazila její propuštění na podmínku. __ Místy je to trochu nezáživný, místy naopak poměrně silný film. 3,5

• 26.8.2017  15:15

Undercover Maisie je sice béčková a nízkorozpočtová komedie, ale o zábavu rozhodně nouze není.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116