Všemu navzdory (1984)

Remake geniálního noiru Pryč od minulosti se moc nevydařil. Až na ty mayské rozvaliny to byly celkem nezajímavé dvě hodiny s neslaným a nemastným koncem.

Iron Fist (2017) (seriál)

Iron Fist je sice trochu slabší než ostatní seriály, ale i když není strhující jako Daredevil, tak pořád baví a dokáže zaujmout.

We Were Strangers (1949)

Příběh o skupině revolucionářů, která se v roce 1933 snažila osvobodit Kubu od nadvlády diktátora. Dějově to nebylo úplně špatné, závěrečná přestřelka na konci taky super, ale nezískal jsem si žádný vztah k postavám.

Temná voda (2001)

Remake starého noiru The Reckless Moment (nebo spíš adaptace stejné předlohy). Obě dvě verze jsou takový standardní průměr.

I'll Cry Tomorrow (1955)

Susan Hayward je skvělá coby pěvecká hvězda, která se snaží vzepřít despotické matce, a po smrti snoubence se propadá až na dno lahve, ale jinak mě ten film spíš nudil.

Mladí Titáni: Jidášova smlouva (2017)

Teen Titans se sice můžou zdát jako trošku nudný tým, ale tento film rozhodně nebyl. Šlo se tu poměrně do hloubky, co se některých postav týče a Damian Wayne nebyl tak otravný jako jindy. Zajímavé na konci bylo i animované cameo Kevina Smithe.

Mona Lisa (1986)

Melancholický film ze špinavých ulic Londýna, kde se pohybuje Bob Hoskins jako řidič jedné prostitutky, do které se zamiluje, a přitom jí pomáhá najít její kamarádku. __ Nebylo to špatné, ale nějak extrémně mě ten příběh nevtáhl.

Bez východiska (1987)

Thriller, který mě zaujal maximálně tak překvapivým koncem. Jinak průměr.

Pod černou vlajkou - Série 4 (2017) (série)

Čtvrtá série se povedla trochu více než ta třetí, i když nějaké nudné epizody by se tu našly. Jsem rád, že tvůrci touto řadou Black Sails důstojně uzavřeli a nestane se z nich nekonečný umírající seriál.

Pod černou vlajkou - Série 3 (2016) (série)

Bohužel přes veškeré moje těšení se a přes všeobecné nadšení, jaké třetí série sklidila, mě těžce minula. První čtyři epizody byly famózní, ale pak se to celé nějak zadrhlo a začaly se nám tu střídat nudné díly s těmi trochu lepšími. Celkově vzato ve mě zůstalo zklamání z vývoje postav, z nudného děje, z Blackbearda, který nedostal moc prostoru a !!!!SPOILER!!!! ze smrti největšího zabijáka z celého seriálu, kapitána Charlese Vanea. !!!!KONEC SPOILERU!!!!!