HenryLuner

Česko

2 body

• 18.10.2008  12:54
    Next (2007)

Musím přiznat že jsem od filmu čekal víc ale nakonec jsem pochopil že k tak mizerně napsanému scénáři to herci a štáb zvládl natočit docela slušně.1 hvězda za Jessicu která podle mého patří mezi největší herečky součastnosti(kritici prominou) a dvě hvězdy za skvělý konec.

• 18.10.2008  12:50
    Transformers (2007)

Fanoušci transformeru by mně ted asi ukamenovali ale mně se to prostě NELÍBILO. Ne snad proto že by to byl špatný film ale prostě se mi nelíbil ten styl filmu,transformerující auta a jiné stroje je na mně moc nelogická volovina.Chápu lidi které film baví ale já mezi ně nepatřím.2 hvězdy alespon za dobré obsazení herců a celkem slušnej konec.

• 18.10.2008  12:47
    Disturbia (2007)

Skvěle napsáno,skvěle zahráno,skvělě podáno prostě skvěle uděláno!

• 8.10.2008  18:47

+Humorně dojemná komedie se skvělými herci. -Spousta zbytečných klišé. =Oddechovový film. Řekl jsi že nejsi jako každý,ale každý je každý

• 27.9.2008  13:30

Jeden film tu vládne všem!

• 21.9.2008  20:52
    Velkej biják (2007)

Velkej propadák! Můj ty světe proč?já se ptám proč?!

• 21.9.2008  20:51

Jestli chcete mít z tohoto filmu alespon trochu dobrý pocit vždycky si říkejte:nemůže být tak hrozný film aby nemohl být ještě horší.....mně to pomáhá :)

• 12.9.2008  21:09

Nedokážu si pomoc Fraser udělal s tohoto "selhaného filmu" velkej trhák! Děkuju za herce jako je on!Jeho filmy jsou prostě neuvěřitelné a touhle novou mumii mně tím jen pořád utvrzuje.Fraser je BŮH!

• 7.9.2008  21:10

Když je něco jiný tak to neznemená že je to hned špatný.Všicni odpadáci asi chtějí parodii která by je "filmové maniaky" nadchla. :)Filmy mají prostě víc tváří a tohle je jedna z nich a něerým se to opět nelíbilo.Když nemáte rádi parodii tak na to nečumte.Mně se ale některé scénky skutečně líbily hodně jsem se zásmal a nějakej ten "filmovej maniak" by asi řekl"ježiš to je stupidní jak se mu to mohlo líbit" ale ne to on by byl stupidní.Natočte sivlastní film a pak se podívejte na csfd.cz jak se váš film bude topit na nejpropadlešjím místě za filmem jak ukrást dagmaru.Proboha tohle uvážování některých lidí nechápu :)

• 1.9.2008  23:23

To se ale dalo čekat Fraser je u mně prostě borec všech herců neznám Fraserův film který by nestál ani za zkouknutí.Tohle byl jeden z těch nejlepších.Vynikající nápad,propracovaný scénář,luxusní obsazení,prostě dokonalost sama.PS:Na hlášky typu."Adam:Sledoval jsem televizi....barevnou."-"Eva:Je to gay.Adam:to je super" budu dlouho vzpomínat :D

• 1.9.2008  23:07

Hulk se vrátil a chce se mlátit!V kině jse z toho málem ohluchnul ale stejně to byl sakra dobrej film a to jsem se u jedničky nudil......HULK MLÁTIT!

• 1.9.2008  23:05
    Repli-Kate (2002)

Už te název zní strašně!Film je ještě strašnější!Herecké výkony (a ano i herecký výkon Levyho) jsou slabé trufám si říct až katastrofické,děj aboslutně skolabovaný a je toho mnohem a mnohem víc co tvůrci totálně zbabrali.Ale ted ta lepší stránka!1*-Krásná představitelka v hlavní roli(samozřejmě že nesahá ani po kotníky takové Elishe Cuthber)ale přeci jen to šlo.2*-Párktát(asi tak 2x)jsem se upřímně zasmál.sečteno podtženo=již nikdy více.

• 31.8.2008  14:02

Ok máme tedy film který má jaksi parodovat filmy tzv.parodie no ale....nic proti parodiím nemám naopak některé stojí opravdu za a to(Scary Movie,Žhavé výstřely)pak jsou parodie které již nestojí za to na ně koukat(Děsnej doják,Děsnej biják,Scary Movie 3)no a tenhle film jestli chcete parodie vytvořil další skupinu parodií nesoucí název "odporné žvásty které jsou tak stupidní a odporné až to bolí"(Tohle je Sparta)Myslím že ž nic víc dodávat nemusím.obrázek si udělejte sami.A upřímně,ať si už Carmen políbí prdel.

• 29.8.2008  19:54

Tak působivé až to není možné.Skvělý příběh krásně doplnnují vynikající soundtracky a aby toho nebylo málo sexy Elisha.Opravdu hodně vydařené komedii kterou se prostě nedá hodnotit jinak než plným počtem hvězd.

• 26.8.2008  21:11
    H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál) (2006)

Lewis je ozdoba seriálu bez něho by byl seriál absolutně nudnej jen díky němu mně tenhle seriál začal bavit...

• 25.8.2008  10:44
    Armageddon (1998)

Na svou dobu určitě velice sci-fi příběh ale dnes po 10 letech přeci jen film spadá už do kategorie těch přelomových filmů.A postupem času tento film stejně jako ostatní upadnou do zapomění.Kdo si třeba dnes vzopmene na film"Požár nad Anglií"?

• 24.8.2008  23:10

Jak už tady někdy psal tohle je film na relax!Prostě paradní akční podívaná se skvělým Rockem.At si každý říká co chce ale tenhle film je prostě božskozuřivý!Škoda že podobnýh filmů není víc.......

• 21.8.2008  23:27
    Proud času (2003)

Nadějný začátek filmu jenže postupen se a naděje úplně vytratí.......všeho s mírou Donnere.....

• 21.8.2008  23:21

"LET bla bla bla unessen z bla bla bla jel do bla bla bla přes bla bla bl pošlete na pomoc bla bla bla"Když rozdělím film na dvě části:Děj v letadle a děj na zemi dojdu k zjištění že jsem z děje na zemi prakticky nic nepochopil,ten chaos tam sice patřil ale já vážně nerozuměl ani slovo.Takže kdyby se film odehrával celý na zemi dávám jednu hvězdu.Ale děj ve vzduchu byl tak strhující že k jedné hvězdě přičítám další tři.Skvělý film natočený jako odkaz obětem z 11.září.........

• 21.8.2008  23:02

blbé,stupidní a nezajímavéBoris,Boris,zdravý jako rys

• 21.8.2008  18:17
    Hancock (2008)

Skvělá akční podíváná se suprovým hercem v hlavní roli.Nemám filmu co vytknout prostě "Good job" :)

• 20.8.2008  22:12
    Mamma Mia! (2008)

eh...nějak nevím v čem spočívá to vysoké hodnocení.Tenhle film jsem bohužel musel zhlídnout s přítelkyní v kině celej a musím se přiznat že jsem trpěl.Dávám 2 hvězdy za Brosnana a doela slušnou kameru.Již nikdy více!

• 20.8.2008  22:09

Myslím že Nolan jen potvrdil věc která byla jasně vidět již v Batman Begins,batman se konečně ukázal i v obyčejné lidskosti a zranitelnosti už to není žádný nesmrtelný netopýr.Tajemný atmosféra která se nese v průběhu celého filmu je místy až depresivní.Temný rytíř je bezesporu nejlepším filmem tohodle roku ovšem pro mně bude vždycky o něco jasnější volba Batman Begins."Batman se konečně dostal do správných rukou"

• 20.8.2008  22:05
    Já, legenda (2007)

Famozní podívaná se skvělými efekty,úchvatné zapadání slunce,prostě dokonalost sama.Nemůžu jinak než dát plný počet hvězdiček.Prostě neuvěřitelně napínavá zábava.

• 19.8.2008  22:44
    Jumper (2008)

Čekal jsem dobrou podívanou a myslím že jsem se jí i dočkal:Dobře vybraní herci,celkem slušnej děj ale to co moje hodnocení sráží je totálně spackanej konec čekal jsem od něj vyvrcholení a obrovskou akci!akce se sicekonala ale ne tak jak bych čekal.

• 17.8.2008  20:40

Takovej slanej a masnej filmek ke konci ztrácí štávu.....dávám 65%+10% za reperujícího ředitele:-D

• 17.8.2008  15:58
    Cabin Fever (2002)

Velké sliby,malé činy!V podstatě klasika mezi horory.A jelikož nejsem klasik..............

• 17.8.2008  15:52

Sedl jsem si,podíval jsem se,film skončil,usmál jsem se,odešel z kina a vymazal jsem si 3 hodiny mého života s paměti.Jelikož jsem řekl že nebudu na csfd nadávat tak se snažím tenhle komentíř napsat trochu galantně :) Aly kdybych měl být sprostej tak by to nebylo vůbe pěkný

• 15.8.2008  22:28
    Vinnetou se vrací (TV film) (1998)

Kdo že se to vrací?

• 15.8.2008  22:20
    Superlhář (2007)

Dobrej příběh+Dobrej scénář=Dobrej film PS:tedy až na katastroficky předvidatelný konec.