• Krátkometrážní
  • Experimentální

Bombin' (1988) (TV film)

Raritní školní dokument, kdy v roce 1985 Shaw Theatre v Londýně uspořádal festival, aby představil Hip-Hop kultůru v Anglii a Francii. Pozvání přijal i legendární graffiti writer Brim Fuentes. V dokumentu jsou jak rozhovory, breakdance, graffiti... prostě vše co k začátcím hiphopu patří. Dále v dokumentu vystupují např:Goldie, Afrika Bambaata a ostatní členové Zulu Nation a 3D z Massive Attack. Dokument je rozdělen na 2 části. Podle mne mohlo být v dokumentu více akce a míň keců. :) 70%

0cm4 (2001)

Co je červená? Sto lidí můžou vidět 100 různých odstínů červené. Zajímavý příběh barvoslepého muže (Maeda), který se bojí se, že po operaci nebude jeho svět stejný. 85%

80000 Shots (2002)

Precizně zpracovaný časosběrný (timelapse) dokument z výstavby Potsdamer Platz v Berlíně doplněný skvělou hudbou. 90%

Storyteller (2010)

L.A. jako dobrý 3D kosmos. 90%

Umění umírat (1991)

Výborný, temný a celkem i násilný thriller z L.A. ve kterém mi tam neseděla snad jen hudba. Na "béčkový" film docela milé překvapení. 75%

Kočky z internátu (1988)

Nic si o tom filmu nečtěte (já to taky udělal). Sežeňte si ho, posaďte se do křesla, nabijte si bongo, dejte si několik prásku a bavte se. O zábavu se Vám kočky rozhodně postarají. Super úlet na zimní večer. 90%

Fast Food (1989)

Příjemná komedie, kdy mladá holka vlastní po otci benzinovou stanici, která nevydělává a následně ji s kamarády předělá na Fastfood s výjimečnou omáčkou na hamburgrech. Toto se nelíbí magnátovi, který vlastní X prosperujících Fasfoodu po celé zemi a chce získat i tento podnik. 65%

Oheň a led (1987)

Snad první film, ve kterém jsem jako děcko viděl snowboard a lyže jsem chtěl hned zahodit. Příběh je o ničem, ale jsou zde dost dobré záběry z lyžovaní, snowboardingu, windsurfingu a dalších vesměs zimních sportů doplněných šílenou hudbou koncem 80. let. 50%

Pilot, The (1984) (TV film)

Americky TV film o jednom breakdance battlu na školním dvorku, kdy tanečník vyzve holku z publika k tanci,ale ta to nějak nezvládne. Pohodová 30 minutovka. 75%

Berlin Kidz (2013)

Aspoň někdo využívá město jinak, než jen chodit do práce, na pivo a nebo do krámu. 100%