Pe!eter

okres Ústí nad Labem

2 body

• 9.6.2018  15:11
    Deadpool 2 (2018)

Více téhož, zábavnější a nabitější než jednička. PS: Seskoková scéna naprosto parádní

• 15.1.2018  01:49

No, až na pasáž se striptérkou/tanečnicí to byla celkem nuda. Přihodil bych nějaký body navrch za Caru, která byla 10/10, prostě ťuťuňuňu (ale to je můj problém ;). Jinak tam bylo ještě pár zajímavejch nápadů (taky nějaký okopčený věci, co už) a samozřejmě spousta obludiček z celýho vesmíru, ale co je nejdůležitější, vůbec to nebylo zábavný, prostě nic. Takže palec dolů.

• 19.11.2017  03:25
    Temná věž (2017)

Hrozně sem si vždycky přál aby někdy někdo Temnou věž natočil, ale představoval jsem si velkolepější zpracování typu Pána prstenů nebo seriálový Hry o trůny. Bohužel toho sem se nedočkal a tak nějak nevim jestli mam bejt vůbec rád, že to vzniklo aspoň v týhle podobě.

• 9.6.2017  21:33

Nevim jestli to má někdo podobně, ale u mě ten film vzbuzuje ohromnou chuť k jídlu :-D a to už od první scény s fazolema.

• 27.5.2017  21:24

Paradoxně největší slabinou Vetřelce je samotnej vetřelec, kterej mě tolik nebavil a i když ho je tu celkem dost, tak zněj není ten badass a vyjebávač co dřív. Místní alieni moc chytrosti nepobrali, ale kdo jim inteligencí nesahá ani po kotníky je kapitán Covenanta. Naštěstí to nestojí jenom na xenomorfech a mě osobně mnohem víc bavil Fasbenderův android. Prostě žádnej průser se nekoná, navíc po vizuální stránce film vypadá fantasticky a nevýraznýho Promethea to hravě překonalo.

• 30.3.2017  23:21
    Claymore (TV seriál) (2007)

Clare? Moc nemluví, samotářka, courá se světem a za nějaký ten zlaťák zabíjí příšery. Podobnost s naším oblíbeným, bělovlasým hrdinou je zřejmě čistě jen náhodná. Také jako Geralt není úplně člověk a většina lidí se od ní, nejspíš ze strachu, drží dál. Začínáme v malém zaprášeném městečku, jako z nějakého westernu, kde bylo v posledních dnech zabito několik lidí. A naše hrdinka to přichází vyřešit. Když úkol splní, přijde do města muž v černém a vezme si peníze, když selže, peníze si mohou nechat. Trochu mi to celé připomíná začátek Pistolníka od S. Kinga. A tak jako Roland narazí na Jakea Chamberse, tak i Clare potká mladšího chlapce jménem Raki s kterým se spřátelí. Prvních pár dílů se tedy seznamujete se světem a řekněme od 8 dílu seriál startuje. Nohu z plynu už do konce nesundá, bohužel místo aby projel vítězně cílovou páskou, tak naráží střemhlav do zdi. Jen 26 dílů, spoustu věcí které by vás zajímali se nedozvíte a sotva po tom co se příběh rozjel, tak končí v ¨epickém¨ finále, který bylo asi to nejnudnější na celém seriálu.

• 29.3.2017  04:38
    Zabiják Joe (2011)

Nejlepší kuřba kuřecího stehna jakou jsem kdy viděl. I na poněkolikáté pořád TOP. Je tam prostě cejtit ta správná rodinná atmosféra.

• 16.2.2017  13:47
    Obr Dobr (2016)

Nežerte lidi, ale radši fňokurky, to je to poselství. Nezbývá než čekat kdy Velká Británie vyhlásí Spielbergovi válku.

• 22.12.2016  23:53
    Karate Kid (1984)

Když už nic jiného, tak nás Karate Kid naučil dvě věci: Leštit a natírat a za to mu děkujem.

• 15.12.2016  00:29

ok, tak máme tu pohlednou hlavní herečku a faktor: óóóó pozor! je s tebou v domě! no a to je celý

• 13.12.2016  07:28
    Superman 4 (1987)

Tvl. jak poskládal všechny ty atomovky do sítě a prcnul je do slunce :-D :-D :-D ... Divim se jak takovýmu frajerovi moh Batman naklepat řízky.

• 12.12.2016  09:59

No na mě to bylo málo hetero, ale zase musim ocenit, že šlo o novej příběh a ne o něco co už známe. Kámošky to hodnotily jako blbost, ale aspoň se mohly pokochat tarzanovejma břišákama. Každopádně, nevidět to, o nic bych nepřišel.

• 21.11.2016  02:34

Tak tenhle animák dětem asi nepustíte. S ničím se totiž nesere a v dnešní záplavě animáků je to originální a zábavnej kousek. Jo a ten konec, to byla nádhera, skvost kterej jinde neuvidíte......no možná někde jo, ale v kině to nebude :-D

• 11.11.2016  15:56

Starej dobrej poltergeist :-D ten umí dělat bordel.

• 4.11.2016  19:36

Daleko lepší teamovka než takový Avangers a vůbec celá série je na tom dost dobře. Spolu s Wolverinovkama je to už 8 díl a pořád mě to baví a věřim, že je toho ještě spouta co nám tenhle svět může nabídnout, aniž by se to přejedlo. Jako u Star Wars se nová trilogie vrátila do minulosti a nebylo to vůbec na škodu. Každej díl je něčim zajímavej a rozhodně se nedá říct, že by x-mení sága stála na místě a nikam se neposouvala, což podle mě hrozí Kapitánově partičce.

• 28.8.2016  06:44
    Hlasy (2014)

Je to psycho, slyšet hlasy, když je ticho? Ledničkář Jerry Vám jistě odpoví 8)

• 18.8.2016  00:40
    Grimsby (2016)

Nooo jestli máte rádi humor typu "Do koulí mě trefila šipka s jedem a teď mi to musíš vysát" nebo sloní bukake párty přičemž hlavní hrdinové jsou uprostřed dění, tedy přímo ve slonici, tak je to něco pro vás. Prostě místama je to tak debilní až je to vtipný.

• 29.2.2016  23:02

Tady se nedá hovořit ani o zklamání, protože už z prvních trailerů bylo poznat za co to bude stát. Ve srovnání s Hitmanem z r. 2007 to je jako nebe a dudy. Stejný paskvil jako restart Kurýra. Ale za tu akci a pár slušnejch zabití si to hvězdičku zaslouží ;)

• 3.2.2016  12:22

Jeden z nejstrašidelnějších hororů jakej jsem kdy viděl. Úkol jít večer po filmu se psem, už nebyl tak bezproblémovej jako obvykle. Nutno dodat, že mi v tý době bylo asi 6 let. Nicméně nejsem určitě sám, kdo aspoň z části věřil, že to může bejt pravda a že opravdu sledujem poslední dny studentů točících dokument o čarodějnicích.

• 4.4.2015  15:53

Jednu hvězdu za postapokalyptickou punkerku Lori Petty.

• 4.4.2015  15:43

Takhle ujetej animák jsem ještě neviděl, ale stálo to za to.

• 24.3.2015  22:55

Naprosto šílená, drogová road movie, kterou buď milujete a nebo nechápete. Po přečtení knihy jsem si to užil mnohem víc a pomohlo mi to získat ucelenější obraz o filmu. Vykroucený Johnny Depp se svou pleší, věčným cigárem v puse a jeho samojský právník Benicio Del Toro vám připraví zábavu, jakou jen tak neuvidíte. Takže nezbývá nic jiného, než si otevřít láhev etheru a vychutnat si tuhle bizarní podívanou.

• 24.3.2015  22:55

Králové ro(c)ku a jejich 90 min. cesta za trsátkem osudu mi utekla jako voda. Rockové party se povedly na výbornou a u některých scén se budete válet smíchy.

• 24.3.2015  22:53

Tenhle film musí potěšit každého fanouška Olivie Wilde, která tu působí přirozeně a moc dobře se na ní dívá. Kromě lehké romantické zápletky se tu prakticky nic moc neděje. Film, tak může někoho začít nudit. To ale nebyl můj případ. Já jsem si tuhle improvizující partičku z pivovaru užil až do dna.

• 24.3.2015  22:50
    Vetřelec (1979)

Temné hororové scifi, které odstartovalo herní i filmovou sérii a po právu se může slunit na vrcholu svého žánru. Představa že jste na jedný lodi zavřený spolu s takovou bestií, nevíte kde se nachází a může na vás kdykoli skočit navozuje tu správnou horor. atmosféru. Hra o přežití může začít 8)

• 24.3.2015  22:49

Jeden z kultovních filmů, kterej by měl vidět naprosto každej. Skvělý herecký obsazení, takřka už legendární dialogy a šílený situace do kterejch se hl. postavy dostávaj mě pobavily už milionkrát. Určitě výjimečnej film, na kterej se vždycky rád kouknu.