TomikZlesa

okres Příbram
ředitel

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 13.10.2020  09:13
    The 100 - The Last War (S07E16) (epizoda) (2020)

myslel jsme si že dementní konec jako měl Lost už nic netrumfne.....

• 6.10.2020  10:41
    Vychováni vlky (TV seriál) (2020)

Konečná podoba hada v ráji mě až tak uplně nesedla, přecijen by určitě šel udělat lepé, ale celá první serié výborna. Hodně lidí zvrací nad Prometheem a Covenantem, ale mě oba filmy sedly a je to přesně můj šálek bílé kapaliny.

• 21.3.2020  09:30
    Neviditelný (2020)

1* za to abych nelitoval času u téhle nelogické píčoviny. Pointa a směr filmu jasný asi v 5. minutě. Předvídatelné, bez pointy a zvratu.

• 10.2.2020  08:01
    Akta X - Život po životě (S11E02) (epizoda) (2018)

Kdyby tenhle díl neměl na starosti očividný kretén s lobotomií do každýho oka mohl to být super díl.

• 3.2.2020  08:00
    Dark (TV seriál) (2017)

Srovnávat Dark a čím dál víc sračkoidní Stranger Thing může jen vypatlanec a omezenec co viděl asi jen tyhle 2 seriály.

• 30.1.2020  09:21
    Stranger Things - Série 3 (série) (2019)

To hodnocení myslíte vážně ? 3. serie je totální odpad bez atmosféry, nápadu, pořádný zápletky...infantilně nevtipná...po první výborný serii je tohle strašná sračka.

• 29.1.2020  09:12
    Zone Blanche (TV seriál) (2017)

Hrozně rozporuplný seriál. Pojdte natočit seriál o tajemné bytosti v lese, ale vlastně se na to vyserem a natočíme kriminálku a tajemnu se budeme věnovat obdíl 2 minuty na konci. Tohel je tak promarněná šance na top seriál....k občasnému dementnímu chování postav se raději nebudu vyjadřovat. I přes to všechno je seriál hrozně depresivní, tajemný a prostě i pár dní po druhe serii je ve mě takové to wtf ??? jsem zvědavej na 3. serii.

• 17.1.2020  08:13
    The 100 (TV seriál) (2014)

V žádném případě nebrat vážně komentáře zdejších dementů..nejedná se o žádné Beverly Hills v lese. Umírá se tu hodně, moc, až bych řekl příliš. Bohužel jen jedna jediná smrt ve mě vyvoala nějaké emoce. Celý seriál je totiž založenej na logice zabiju vás 3 abych zachránil jednoho :( Je tu plno nelogických míst, scén a všeho, ale nemá smysl se tím zaobírat...Seriál, ale naprosto přesně vystihuje podstatu lidského uvažování, chut přežít za každou cenu, neschopnost se domluvit atd...Nejvíc na seriálu zamrzí viditelnost nižšího rozpočtu na efekty atd..

• 5.10.2019  22:06

Naprosto zbytečný film :(

• 21.1.2019  15:21
    John Wick 2 (2017)

Někomu holt stačí málo, střílení do hlavy je horzně top ! jendoduchá píčovina co bohužel není ani zábavná. Kdyby to aspon bylo braný jako parodie, ale to jak se film celou dobu tváří vážně je parodie sama o sobě.

• 13.1.2019  01:14
    The Visit (2015)

Střed filmu funguje výborně. Konečná pointa a konec samotný zklamal.

• 7.1.2019  09:28
    V pasti (2018)

není to tak překrásné abyste to museli vidět ! další variace na Nestalo se

• 5.1.2019  00:41

Strašidelné to je, ale jen proto že čekáte že teď se leknete a ono ne. A tak pořád dokola...tuctova nuda a konec hail Pokémon. Jak píše Verbal...těžko posoudit zda opravdu šlo o pekelný horor, nebo rodině jen mrdalo v kouli.

• 10.11.2018  23:19
    Predátor: Evoluce (2018)

Neskutečná sračka. Doted ted jsem měl AvP a poslední predátory za špatné filmy, al edobrou zábavu. Po dokoukání tohodle hnusu bych jim dal oskara. Postavy tupé, predátoři tupý, psi tupý, scénář tupý...nulová atmosféra....humus..koukám že Enšpígl asi jako jedinej film vnímal.

• 4.11.2018  02:30
    Čarodějnice (2015)

Takhle to dopadne když vám z modlení začne mrdat v bedně.

• 29.10.2018  13:28

vidět a zapomenout, sračka bez atmosféry a krve

• 6.7.2018  23:49

proč bez bot ? proč ne aspon silné fusekle ? proč nejmladší člen rodiny je vzadu bez dozoru ? hřebík ve schodech naprostá hovadina. scéna v sýpce s kukuřicí nellogická..lehké děti se boří jak v bažině a mnohem težší vetřelec si tam běhá jak na stráni. V tak nebezpečné době si na svět přivedeme dítě a vše ohrozíme...7 miliard lidi nepřijde na to že zubáče lze zneškodnit zvukem...kravina plná nelogičností...bez zvratu, bez pointy...

• 17.2.2018  11:38

Geniální, surrealistický, experimentální atd...možná by se to vše dalo shrnout jako "sračka" tahle serie se prostě neměl točit jako twin peaks a Lynch si měl vytvořit jinej projekt. U starého twin peaks sem litoval že lynch nedostal víc prostoru...no ted si říkám díky bohu ! odpad nedám jen kvůli několika naprosto fantastickým a tajemným scénám. Většina je spíš komická až tragická, např celej Dougie byl takovej kokot že by ho mohl hrát rovnou Lynch. Každá sračka která se mu honí v jeho chorý palici se nemusí hned cpát do seriálu ! Troufnu si říct že polovina scén byla o hovně a hlavně k hovnu pro seriál a cokoliv...jen se Lynch potřeboval vyventilovat a oslovit pseudo intelektuály. Poslední díl neskutečně roztáhlý hovno.

• 8.4.2015  10:50

1* nevím zaco..Kokotina s velkým K..jen jestli Paulova smrt nebyla sebevražda po to´m co si uvědomil jakou hovadinu natočil. Logika nefunguje...fyzika nafunguje.....1* vlastně za bitky Tonyho, Rondu a Jasona...

• 11.8.2014  09:02
    Lucy (2014)

Myšlenka super, Scarlett super, provedení na hovno :-(

• 5.8.2014  07:39

to ste to kurva ten tejden nemohli vydržet ?

• 30.5.2014  07:59
    Sousedi (2014)

Géniové a intelektuálové CSFD proberte se, tohle je film k zasmání, ne k zamyšlení...teda ne že by vám to druhý šlo.....

• 27.1.2014  07:55

Hype roku s nejlepší reklamou.

• 3.9.2013  12:36
    Kick-Ass 2 (2013)

Mnohem slabší než jednotka, a ani ten Čurák to nezachránil :)

• 6.8.2013  07:50
    Bůh masakru (2011)

Napadá mě jen slovo "NUDA" ale "SRAČKA" by bylo taky výstižný.

• 25.5.2013  21:10
    Až vyjde měsíc (2012)

Koukám že jediný verbal u filmu asi nespal a vnímal, rozhodně ne špatný film, jen se na to nedalo koukat a už vubec ne dokoukat :). Omlouvám se všem kterým se film líbil.

• 17.5.2013  09:40

Až by se mi chtělo dát odpad! jako verbal, jenže film je to kvalitní, dramatický a výborně vyhypovaný. Bohužel má averze na 11. září je tak vysoká že ve mě závěr nevzbudil sebemenší emoce, pokud se tedy nasrání mezi emoce nepočítá. Navíc pro film jako celek jsou některé stěžejní události zybtěčné. Na druhou stranu ocenuju že závěr nebyl podanej přímo, ale je potřeba něco vědět a znát historii, i když kdo by neznal nejzmedializovější a nejpochybnější "teroristický útok" v dějinách.

• 2.3.2013  10:19

Nejsem zakomplexovaný hater téhle ságy, žádnému dílu jsem nedal odpad! a ani sem nedoufal že to někdy udělám. Sága si odpady nikdy nezasloužila, přinejlepším je serie výbornou komedii a satirou na romantické či fantasy filmy. Poslední díl byl příliš, nic, ale opravdu nic a ještě jednou nic se neděje a když přijde na řadu dlouho očekávaná bitka, která mi otevřela mysl, protože doted jsem netušil že z utrhlé hlavy nestříká krev, tak celá bitva je na tolik tupá až zjistíte že vlastně žádná nebyla a všichni se v klidu rozešli domů, už dlouho sem u filmu tak nenadával. Takže děkuji všem co se rozhodli že tohle byl poslední díl !

• 28.2.2013  11:53
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

KevSpa by mělo vyndat ruku z kalhotek a probudit se, 6. díl byl na pěst, už jen čekám kdy se provalí že s Carollem je vlastně celé FBI !

• 8.1.2013  22:17

To co píše DaViD´82 ohledně popisu filmu shrnu tak, že autor musel být jednoduše debil. Emočně hodně vypjatej film, ale co se stalo s hmatem :)

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24