TomikZlesa

ředitel

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 21.1.2019  15:21
    John Wick 2 (2017)

Někomu holt stačí málo, střílení do hlavy je horzně top ! jendoduchá píčovina co bohužel není ani zábavná. Kdyby to aspon bylo braný jako parodie, ale to jak se film celou dobu tváří vážně je parodie sama o sobě.

• 13.1.2019  01:14
    The Visit (2015)

Střed filmu funguje výborně. Konečná pointa a konec samotný zklamal.

• 7.1.2019  09:28
    Bird Box (2018)

není to tak překrásné abyste to museli vidět ! další variace na Nestalo se

• 5.1.2019  00:41

Strašidelné to je, ale jen proto že čekáte že teď se leknete a ono ne. A tak pořád dokola...tuctova nuda a konec hail Pokémon. Jak píše Verbal...těžko posoudit zda opravdu šlo o pekelný horor, nebo rodině jen mrdalo v kouli.

• 10.11.2018  23:19
    Predátor: Evoluce (2018)

Neskutečná sračka. Doted ted jsem měl AvP a poslední predátory za špatné filmy, al edobrou zábavu. Po dokoukání tohodle hnusu bych jim dal oskara. Postavy tupé, predátoři tupý, psi tupý, scénář tupý...nulová atmosféra....humus..koukám že Enšpígl asi jako jedinej film vnímal.

• 4.11.2018  02:30
    Čarodějnice (2015)

Takhle to dopadne když vám z modlení začne mrdat v bedně.

• 29.10.2018  13:28

vidět a zapomenout, sračka bez atmosféry a krve

• 6.7.2018  23:49

proč bez bot ? proč ne aspon silné fusekle ? proč nejmladší člen rodiny je vzadu bez dozoru ? hřebík ve schodech naprostá hovadina. scéna v sýpce s kukuřicí nellogická..lehké děti se boří jak v bažině a mnohem težší vetřelec si tam běhá jak na stráni. V tak nebezpečné době si na svět přivedeme dítě a vše ohrozíme...7 miliard lidi nepřijde na to že zubáče lze zneškodnit zvukem...kravina plná nelogičností...bez zvratu, bez pointy...

• 17.2.2018  11:38

Geniální, surrealistický, experimentální atd...možná by se to vše dalo shrnout jako "sračka" tahle serie se prostě neměl točit jako twin peaks a Lynch si měl vytvořit jinej projekt. U starého twin peaks sem litoval že lynch nedostal víc prostoru...no ted si říkám díky bohu ! odpad nedám jen kvůli několika naprosto fantastickým a tajemným scénám. Většina je spíš komická až tragická, např celej Dougie byl takovej kokot že by ho mohl hrát rovnou Lynch. Každá sračka která se mu honí v jeho chorý palici se nemusí hned cpát do seriálu ! Troufnu si říct že polovina scén byla o hovně a hlavně k hovnu pro seriál a cokoliv...jen se Lynch potřeboval vyventilovat a oslovit pseudo intelektuály. Poslední díl neskutečně roztáhlý hovno.

• 8.4.2015  10:50

1* nevím zaco..Kokotina s velkým K..jen jestli Paulova smrt nebyla sebevražda po to´m co si uvědomil jakou hovadinu natočil. Logika nefunguje...fyzika nafunguje.....1* vlastně za bitky Tonyho, Rondu a Jasona...

• 11.8.2014  09:02
    Lucy (2014)

Myšlenka super, Scarlett super, provedení na hovno :-(

• 5.8.2014  07:39

to ste to kurva ten tejden nemohli vydržet ?

• 30.5.2014  07:59
    Sousedi (2014)

Géniové a intelektuálové CSFD proberte se, tohle je film k zasmání, ne k zamyšlení...teda ne že by vám to druhý šlo.....

• 27.1.2014  07:55

Hype roku s nejlepší reklamou.

• 3.9.2013  12:36
    Kick-Ass 2 (2013)

Mnohem slabší než jednotka, a ani ten Čurák to nezachránil :)

• 6.8.2013  07:50
    Bůh masakru (2011)

Napadá mě jen slovo "NUDA" ale "SRAČKA" by bylo taky výstižný.

• 25.5.2013  21:10
    Až vyjde měsíc (2012)

Koukám že jediný verbal u filmu asi nespal a vnímal, rozhodně ne špatný film, jen se na to nedalo koukat a už vubec ne dokoukat :). Omlouvám se všem kterým se film líbil.

• 17.5.2013  09:40

Až by se mi chtělo dát odpad! jako verbal, jenže film je to kvalitní, dramatický a výborně vyhypovaný. Bohužel má averze na 11. září je tak vysoká že ve mě závěr nevzbudil sebemenší emoce, pokud se tedy nasrání mezi emoce nepočítá. Navíc pro film jako celek jsou některé stěžejní události zybtěčné. Na druhou stranu ocenuju že závěr nebyl podanej přímo, ale je potřeba něco vědět a znát historii, i když kdo by neznal nejzmedializovější a nejpochybnější "teroristický útok" v dějinách.

• 2.3.2013  10:19

Nejsem zakomplexovaný hater téhle ságy, žádnému dílu jsem nedal odpad! a ani sem nedoufal že to někdy udělám. Sága si odpady nikdy nezasloužila, přinejlepším je serie výbornou komedii a satirou na romantické či fantasy filmy. Poslední díl byl příliš, nic, ale opravdu nic a ještě jednou nic se neděje a když přijde na řadu dlouho očekávaná bitka, která mi otevřela mysl, protože doted jsem netušil že z utrhlé hlavy nestříká krev, tak celá bitva je na tolik tupá až zjistíte že vlastně žádná nebyla a všichni se v klidu rozešli domů, už dlouho sem u filmu tak nenadával. Takže děkuji všem co se rozhodli že tohle byl poslední díl !

• 28.2.2013  11:53
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

KevSpa by mělo vyndat ruku z kalhotek a probudit se, 6. díl byl na pěst, už jen čekám kdy se provalí že s Carollem je vlastně celé FBI !

• 8.1.2013  22:17

To co píše DaViD´82 ohledně popisu filmu shrnu tak, že autor musel být jednoduše debil. Emočně hodně vypjatej film, ale co se stalo s hmatem :)

• 2.1.2013  11:56

Neoriginální, vtipné, svižné a hodně akční.

• 2.1.2013  11:55

Prachobyčejný film, prakticky ničím zajímavý, ale na druhou stranu neskutečně příjemný a milý. Rodinný film o hraní fotbalu, oslavě a záchraně továrny na tužky. Jenže mě to neskutečně sedlo a zaujalo. Nekomu rostou na zádech bedary, nekomu chlupy na nose tak proč by nemohly rust listy na nohou :-)

• 2.1.2013  11:52

Tenhle film mě utvrdil že tohle skutečně nebude moje parketa, neskutečně ufnukané, uhuhňané, přeslazené a vykonstruované bez pořádné pointy či konce. Namazat tak na chleba sníst. Nejvíc mě dostal žánr akční, jedna slušná bitka, tot vše. Dalším kamenem urazu je uvodní sekvence, která vás naláka na uplne jinej žanr, něco na styl Kurôzu zero.

• 2.1.2013  11:43
    Haebaragi (2006)

Vypujčím si text z "písně" jedné skupiny kterou nesnáším a trošku pozmením..."Čekám na bitku, ta nepřichází a tak čekám dál" Fakt celej film čekám kdy se ten fackovací panák sebere a všechny rozkope a ono nic, to nepřehledné plácáni na konci fakt nepočítám. Naštestí je to celý dost dobře natočený a dokonce sem se nachytal jak s postavami citím. Až bude mistrovství světa v pohlavkování tak korejci bezpochyby vyhrajou.

• 2.1.2013  11:38
    Výheň (2011)

Nechápu co je špatnýho ít si vesele na statku v době světloty a žrát lidi, ta blbka to prostě musela zkazit :-) Ze šlichty která se podávala k večeři se mi zvedal kufr. Ještě jednou by tam pustily 99 Balonů a praskla by my hlava !

• 2.1.2013  11:35
    Marchlands (TV seriál) (2011)

Ničím nevýrazný, ale dobře natočený seriál o jednom rodinném tajemství, které musí trápit 3 rodiny než se vyřeší. Občas není dobré si nechávat tajemství. V posledním díle do sebe vše krásně zapadne a zjistíte že 5 dílů je tak akorát ! Boží přízvuk Jodie Whittaker .

• 2.1.2013  11:31

Totální klasika, stokrát viděné i slyšené, začínající rituál vymítání působil až komicky. Nejlepší momenty byly asi prsty v hrdle a obraz ze scanovacího tunely. Každopádně oproti Paranormal debility a jiných reality show dobré !

• 27.12.2012  12:43

Je mi moc líto že tahle výtečná komedie způsobila Radečkovi99 komplexík :-( Ty vole chromová mřížka, je vohnutá, víš kolik stála :-) První film kterej měl snahu trumfnout Klub sráču.

• 27.12.2012  12:27

David Walliams je hovado neskutečných rozměrů..Im a woman :-))

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24