Chen

okres Sokolov

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 26.3.2017  00:42

Dostal jsem přesně to, co jsem po zklamání v podobě Síly se probouzí potřeboval.

• 17.11.2016  18:22

Potěšilo mě, že začátek byl velmi svižný, ale poté tempo hodně rychle kleslo a hraničilo až s nudou. Kromě toho mi chyběla jiskra a atmosféra původních filmů. Je to standardní pásový produkt, podívat se z "povinnosti" a za pár dnů zapomenout.

• 29.10.2016  15:41

Lepší než jsem čekal. Na rozdíl od některých jiný mi přijde "potravinový" svět velmi dobře využitých, vtípky jsou někdy k popukání (a to nejsem fanoušek přehnané vulgarity), postavy hodně svérázné a celkově je to skvěle ujeté. Příjemné osvěžení mezi těmi všemi sentimentálně sladkými animáky, které se na nás neustále valí.

• 6.10.2016  10:14
    This Is Us (TV seriál) (2016)

Klasická mozaika různých osudů obohacená o jedno velké překvapení. Námět není vysloveně originální, ale díky dobře napsaným a zahraným postavám a civilnějšímu pojetí, je to podívaná, která pohladí po duši. A když něco takového říká někdo tak sarkastický, jako jsem já, tak už to něco znamená.

• 2.10.2016  00:26

Nová verze Krotitelů duchů byla odsouzená k neúspěchu už dávno před premiérou. Sázku na ženskou kartu spousta lidí neudýchala, trailery zrovna nenavnadily, ale faktem je, že finální produkt nakonec není tak hrozný, jak jsem se obával. Je to vcelku zábavné (trapnosti je překvapivě minimum), camea jsou fajn, tempo bez ohledu na přepálenou stopáž svižné. Jsem sice velký fanda předchozích dvou filmů, ale noví Ghostbusters mě rozhodně neurazili.

• 16.9.2016  10:20

Jsem více než mile překvapen. Zatímco Hotel hrál hodně na efekt, ale atmosféra veškerá žádná, šestá řada zřejmě bude o něco umírněnější, pokud se bavíme o obrazovém pojetí, ale bude se zaměřovat spíše na budování mrazivé atmosféry. A je to jen a jen dobře. Snad z toho nebude jen krvavá groteska se špetkou nahoty, jako v případě předchozí sorie.

• 4.9.2016  10:58
    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)

Upřímně řečeno jsem se obával většího propadáku. Na moderátora i českého Fourase si musí člověk hodně (ale hodně) zvykat, ale to pro mě nebyl největší problém. Tím byl fakt, že chybí některé (alespoň mnou) oblíbené části soutěže jako setkání s Mistry. Ve jménu "přijatelné" stopáže byly odstraněny některé nejzajímavější aspekty. Technicky mě ale česká mutace docela potěšila (předpokládám, že je to díky zapojení francouzských filmařů) a nakonec převládá lehce pozitivní dojem. 50 %

• 21.6.2016  00:53

Pár zlomových okamžiků se dá odhadnout s velkým předstihem, někdy je střih trošku zmatený, ale jinak jsem v dostal to, v co jsem doufal. A to jsem doufal v hodně .

• 5.6.2016  01:18
    Grimsby (2016)

Když ujeté, tak pořádně.

• 23.5.2016  21:26

Už delší dobu si stěžuji na to, že postavy jsou nezajímavé nebo otravné. A tvůrci se rozhodli, že "malém finále" trošku přitlačí na pilu a tak půlce lidí najednou přeskočí. Je to uspěchané, působí to násilně vtlačené do děje, ale co je nejhorší, většinou mi bylo jedno, co se s postavami stane. Za skoro řadu a půl se tvůrcům nepodařilo načrtnout ústřední hrdiny tak, aby mi na nich záleželo.

• 21.5.2016  18:34
    Banshee - Série 4 (série) (2016)

Pro mě velké zklamání. Zbytečně moc prostoru dostane příběhová linka, která není vysloveně důležitá, dějové zápletky, které jsou rozvíjeny napříč třemi předchozími řadami a měly by vyvrcholit ve čtvrté, jsou velmi uspěchané a vysloveně mi chybí nějaký ikonický souboj. Situaci trochu zachránilo emotivně fungující finále, ale přesto jsem byl víc než rozčarovaný.

• 6.5.2016  20:11

Shodou okolností jsem před pár dny viděl pošťuchování Batmana a Supermana, které mě zklamalo, ale Kapitán mi spravil náladu a obnovil mou víru v komiksové filmy. Pokud pominu zběsilý střih, tak v podstatě nemám co vytýkat. Takhle měli vypadat druzí Avengers.

• 5.4.2016  01:35

Typický případ toho, jak zkazit skvělý díl laciným otevřeným koncem.

• 21.3.2016  00:54

Po nepovedeném traileru jsem čekal něco mnohem horšího. Nakonec je z toho docela zábavná podívaná, která se samozřejmě po atmosférické stránce nedá s původním filmem srovnávat, ale souboje jsou povedené (i když některé skončí dříve, než bych si přál) a je jich slušné množství. Snad jen ty nepovedené digitální triky kazí vizuální dojem. Pokud jde o děj, tak ten také není vůbec špatný. Tedy, nakonec je z toho docela koukatelná záležitost, která nedělá Tygru a drakovi takovou ostudu, jak by se dalo po upoutávkách čekat.

• 13.3.2016  00:16

Pokud pominu zběsilý střih v některých scénách a pokulhávající tempo v závěru, tak je to lahodná zombie podívaná epických rozměrů.

• 14.2.2016  22:33
    Deadpool (2016)

Dostal jsem to, v co jsem doufal. Možná nic navíc, ale určitě ne méně. Skvělá politicky nekorektní jízda, které ubližuje jediná věc a to, že začne tak zhurta a střed tak působí trošku nudněji. Ale ve finále svěží komiksový zážitek.

• 7.2.2016  02:02

Hravé, věrné svému jménu, tedy zběsilé, ale ne tak strhující, jak jsem doufal. Slušná testosteronová jízda na jedno podívání.

• 5.2.2016  23:32

Asi bych to neměl přiznávat, ale bavil jsem se víc než u opěvovaného Zombielandu.

• 31.1.2016  01:28

Není tam Jason Statham, tak tomu dejme za uši. Mně se ale nechce a to z prostého důvodu. Film mě pobavil víc než druhý a třetí díl Kurýra. Je to čistokrevné béčko, které to o sobě ví a nestydí se za to, ale současně drží přepálenost v únosných mezích (dobře, až na scénu s vodním skútrem). A Ed Skrein není vůbec špatný.

• 31.1.2016  01:27
    Ant-Man (2015)

Na poměry Marvelu hodně skromná, ale na druhou stranu sympaticky hravá podívaná. Na první pohled se film možná krčí před bombastičtějšími bratříčky, ale pokud jde o úroveň zábavnosti, nezůstává v jejich stínu.

• 26.1.2016  17:11
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Je to očekávatelně "oldschoolové" bez ohledu na neustále odkazování na 11. září. Konspirace je HODNĚ přitažená za vlasy a jeden zvrat je možná až moc odvážný, ale já jsem dostal, co jsem od Akt X čekal. Navíc, dynamika mezi hlavními postavami stále funguje skvěle. 75 %

• 26.1.2016  15:53

• 2.1.2016  00:46

Možná zbytečně fekální, ale vcelku trapně-vtipná podívaná, která je relativně důstojným rebootem původního filmu. Určitě z toho nebude taková klasika, jako první Bláznivá dovolená, ale jde o slušnou pásovou produkci.

• 29.12.2015  03:20

Po formální, respektive řemeslné stránce slušně odvedená práce. Ovšem, osobně jsem postrádal určitou rozvernost, kterou mám se Star Wars spojenou (a tím rozhodně nemyslím Jar Jar Binkse). Více než Hvězdné války mi to připomínalo Star Trek. Kromě toho, několik dialogů bylo poněkud nedotažených, postavy často nepropracované, určité momenty silně předvídatelné a také mě nepotěšilo, jak sedmá epizoda "vykrádá" zápletky předchozích dílů. Upřímně, trochu jsem litoval, že jsem si nepospal a vyrazil na půlnoční premiéru.

• 16.11.2015  14:56
    Welcome to Sweden (TV seriál) (2014)

Milý zábavný sitcom, který nesází na kdovíjak rázný humor, ale na jemně štiplavé vtípky, které vyvolají úsměv na tváři. Seriál netlačí na pilu, pokud jde o gagy sázející na rozdílné životní styly v USA a Švédsku, nepřehání to s vtípky těžícími z kulturních odlišností, vlastně dané momenty působí relativně realisticky (což se dalo čekat, když je seriál inspirovaný zážitky Grega Poehlera) a mně to vyhovuje. Seriál je takové pohlazení po duši pro milovníky cestování a poznávání jiných kultur. A navíc je velmi dobře obsazen. 8/10

• 10.10.2015  20:45

Jak se dalo očekávat, hodně se hraje na efekt. Je to stylové, obsazení je skvělé, ale zatím velmi výrazně vítězí forma nad obsahem. Nějak se nám zapomnělo na to, že by byl potřeba i zajímavější příběh. Krvavé sexuální orgie holt někdy nestačí. Podrobněji tady

• 30.9.2015  14:52
    Quantico (TV seriál) (2015)

Trošku přehnané, ale napínavé jako kšandy.

• 27.9.2015  21:11
    Minority Report (TV seriál) (2015)

Bylo jasné, že seriál bude odsouzený k záhubě (rozumějte, ohrnování nosu) už před premiérou. Navazovat na Spielbergovu hitovku, to se přece nedělá. Každý spin-off, remake, restart atd., prostě musí být špatný, i kdyby byl vlastně docela dobrý. A podle mě Minority Report docela dobré je. Dějově není tak promyšlené jako film, ale je svižné a umí si ze sebe dělat legraci. Rozhodně to není tak špatné, jak se někteří tváří.

• 20.9.2015  00:50
    Poltergeist (2015)

Samozřejmě to kvalit originálu nedosahuje, ale v rámci současné "pásové" produkce jde o slušný průměr. Atmosféra místy funguje, lekaček by mohlo být víc a obsazení asi nesedne každému (i když mně ano). Hraje to sice hlavně na efekt, ale má to trošku "duše".

• 10.9.2015  00:42

Mohlo by to být o něco vtipnější, ale párkrát jsem se od srdce zasmál.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38