E..

Eva Tychtlová

okres Teplice

<< předchozí 1 2 3 4
    • 16.2.2016  01:26
    Až po uši (TV seriál) (2014)

"Sis ten silnej džus zředila vodkou, viď mami." - "Střízlivost se dostavuje v celé své beznadějnosti." - "Vím, kdy máš narozeniny. Víš podle čeho si to pamatuju? Protože je slavíme každej rok." = Scénář k tomuhle seriálu by měl získat nějakou cenu..ne, počkat..lahvinku vína ;)

• 1.1.2016  13:16
    Creed (2015)

Nostalgický výplod S. Stalloneho. Nic víc, nic míň. Příběh jak přes kopírák. Plusy: nigga hudba, kamera.

• 25.1.2015  20:16

So real..

• 25.1.2014  14:48

Velkolepý film! A Clint Eastwood největší fešák ;)

• 25.10.2013  01:45

Je to možný, že v takový kra*ině hraje tolik "hvězd"? Bohužel já tam viděla jenom dvě..jedna hvězdička = hustokrutopřísný Chevyyyyy :D a druhá = Juliiny nákupy na Rodeo Drive..který ovšem patří do úplně jinýho filmu, že ;)

• 26.9.2013  00:14

Tomu říkám pořádná dávka akce. Člověk se dívá a propadá tomu a pak si uvědomí..sakra..dyť tahle napínavá scéna vlastně trvá už docela dlouho..nebo ne? No, to je vlastně jedno, strašně mě to baví, tak jen, ať to pokračuje.. Celá tahle trilogie je natočená výýýborně. Každej díl mi utekl jako voda, jak jsem se dobře bavila. Matta Damona vlastně nemám moc v lásce, ale nenechala jsem se odradit a jsem za to ráda ;) A ty pěstní zápasy..jakou šílenou kamerou jsou natočený..no masakr :)

• 26.9.2013  00:00
    Pařba na třetí (2013)

Zase jeden z letošních zbytečných filmů. Jakoby tvůrci spolíhali na to, že jednička byla dobrá a dvojka taky přeci ušla, tak na tý trojce už tolik nezáleží, dyť lidi na to půjdou. Jediný, co mě fakt bavilo byl kousek "I believe I can fly" a to taky proto, že jsem ve Vegas byla a vidět ho takhle zvrchu musí bejt bombaaaa :)) Už samotnej příběh mě vůbec nechytil, romantický pasáže bych úplně vystřihla a taky nevim, co tam dělala useknutá hlava žirafy :( Takže prostě dávat ani ty dvě hvězdičky jen kvůli předešlým dílům nebo pohlednýmu Cooperovi fakt nehodlám (stejně se mi ani nelíbí :)). A co má znamenat ten konec? Takže vy jste natočili nudnou trojku a dáváte nám teaser na čtyřku, která podle toho vypadá, že by zas mohla bejt taky zábavná? Nebo prostě jen roztáhnout to na celovečerák je prostě už moc práce.. No, nebudu to nějak moc rozpytvávat, tenhle díl je pro mě bohužel kravina na třetí od začátku do konce.

• 22.4.2013  15:25

Nádherná a krásný cizinec :) Sice jsem u toho usla, ale sranda to byla :)

• 22.4.2013  15:19

Je to sice kravina, ale fakt vtipna kravina :D

• 12.3.2013  23:44

Něco ale pozitivního to přeci jen má..ukázka, jak všechny díly Twilightu se daj shrnout do předposlední scény filmu od Tima Burtona ;) Jinak ale velké zklamání a nekonečná nuda. Bohužel. Víc než samotný Johnny Depp mě zaujala Eva Green (a to nejenom kvůli jménu ;) ).

• 26.12.2012  00:30

Klasika všech klasik..a konečně už vím proč..

• 26.12.2012  00:29

Zhlédla jsem tedy jenom většinu první části a konec té druhé, ale čuměla jsem jako péro z gauče. Výborně natočenej film, těžko věřit, že je to film z roku 1956. Kdo budete mít čas, určitě se mrkněte..a to nejen o Vánoce ;)

• 10.12.2012  21:33

Lepsi nez "The Art of Flight" to neni, ale AK rulezzz!!!!! A hudba vyborna: MGMT Kids a We own the sky nejlepsi!!

• 4.12.2012  23:41

Om(f)g, co tohle bylo???? Rekla jsem si, ze kdyz uz jsem na tuhle sagu zacla koukat, tak ji aspon dokoukam, at jsem aspon trochu jeste v kurzu a vim, o cem se nasi mladasove (neberte me za nejakou starou babickou, jen uz proste nesilim po Edwardovi no!) povidaj. A uz predchozi dily mi daly dost zabrat, ale tak sladarna je hloupa a vsechno, ale tohle?? Nic deb... no, vazne me ted napadaj jen samy sprosty oznaceni, protoze nic lepsiho se k tomuhle filmu? Doopravdy? Doopravy je tohle film? Nebo nocni mura? ..nehodi! Tak si to pekne shrnme..svatba..libanky..otehotni..stane se z ni anorekticka prisera..pak paradni! zlomeni v zadech..sceny, ktery by se mely vystrihnout, pri kterych se "narodi" vetrelec..a samozrejme vrcholny zaver, ktery nas ma navnadit na epicke finale??? Chce se mi zvracet a to mam zaludek fakt na hodne velky s*acky! Rikam si, ze lidi si snad musej delat srandu, kdyz pisou, ze tohle je nejlepsi dil. Urcite?? A kde?? Kdy?? Sakra..asi mam nejaky zatmeni (haha!)..uz aby se ke mne dostal ten rozbresk a ja to konecne pochopila!

• 29.10.2012  21:06
    Futurama (TV seriál) (1999)

Seriál od "feťáků" pro "feťáky". Skvělý!!

• 28.10.2012  22:52

Výborný obsazení ;)

• 3.10.2012  15:14

Zhlédnuto po 3měsíčním životě v New Yorku. Léto 2012! :-*

• 19.2.2012  01:15

Filmy o skutečných kontroverzních postavách, kde aspoň jedna postava zemře vinou drog, se dělaj prostě "samy" :)

• 18.2.2012  19:52

Miluju surrealismus.

• 9.2.2012  14:23
    50/50 (2011)

Nejkrásnější pejsek v důchodu :)

• 17.1.2012  01:55
    Jeden den (2011)

Plakát je bohužel lepší jak film..

• 10.9.2011  19:54
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

"Lidské pocity vyjádřené člověkem."

• 21.2.2011  17:35
    Aljaška (1996)

Šooneee, Šooneee, bože! Prostředek filmu jsem prospala a jediný, co mě mrzí je, jak méďa háže sníh:) V tomhle filmu nečekejte víc než stupidní děj, stupidní herce, stupidní dialogy a nesmrtelný pády. Jedna hvězda za méďu:)

• 28.7.2010  20:24

Silnej zážitek.

• 20.7.2010  16:50
    Hvězdář (2009)

Náhodou je to vtipný video. Škoda jen, že už je z názvu jasný, kdo že tam na tom Marsu je..jinak by to bylo navíc i napínavější:)

• 10.4.2010  12:22
    Samec (2009)

hvezdicka za zabu na konci;)

• 7.2.2010  01:19
    Zátoka (2009)

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/724210624#whosignedthis buďte aktivní

• 21.12.2009  00:41
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Od začátku jasnej odpad, ale nakonec jsem tomu tu jednu * musela dát, za to, že to byla sice naprostá trapárna přiblblejch puberťáků, ale aspoň to nebylo hodina a půl nudy a některý taneční vystoupení byly i celkem koukatelný. Musim ale říct, že to se mi už mnohem víc líbila Hannah:) a když bych měla zhodnotit herecký výkony, tak řeknu akorát to, že i já jsem lepší herečka:)

• 20.11.2009  13:15

Nádherný film o životě, smrti a hlavně lásce plný dokonalých obrazů. Love reqiuem forever!

• 19.11.2009  23:43
    Zombieland (2009)

Za zpracování, občasný dobrý vtipy a nehoráznej odvaz. Jinak mně osobně tenhle druh krváckej filmů neláká. Co bych vystřihla je zbytečná přítomnost Billa Murraye-objeví se, zhulej se a pak komicky umírá.

<< předchozí 1 2 3 4