Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (403)

plakát

Wonder Woman 1984 (2020) 

Na jednu stranu docela cool film, ale na druhou i dost přiblblý. Nemám moc ráda ty kýčovité scény o duševní osvětě a pak taky podobně umělé naučené fráze od malých děcek... Ale mimo to bych se klidně podívala znovu, je to taková pohodová oddechovka k obědu třeba.

plakát

Cesta do Ameriky 2 (2021) 

Dřív byly černošské komedie super a skutečně vtipné, ale toto je zoufalé a trapné. Popravdě nevím, proč je to zařazené jako komedie, jestli tu něco vtipného vůbec bylo, tak to bylo hluboce pohřbené v trapnosti... Nebo v jednom z té kopy tanečků.

plakát

Záře (2016) 

Za ty roztomilé tvorečky.

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021) 

Jako vcelku se mi to líbilo, dostatek akce a relativně i představení drobného příběhu každého hrdiny, ale skoro 4 hodinový film si myslím nemůže dovolit víc než 1,5 hodiny protahování a nudy (aniž by to pro příběh bylo zrovna dvakrát důležité)...

plakát

Greenland: Poslední úkryt (2020) 

Tak nějak jsem si představovala, že se bude odehrávat rok 2012. Přišlo mi to dost dobře natočené i vymyšlené, dokonce mě to i dojalo.

plakát

Sládci v přízni (2020) (TV seriál) 

Když člověk překousne první hodně blbé díly, tak se to docela zábavně rozjede. Žádná hitparáda to sice není, ale do karantény to docela i stačí.

plakát

Láska je slepá (2020) (TV pořad) 

Jako byla to taková ta typická Reality TV ko*otina, ale stejně mě zajímalo, jak to dopadne 😅

plakát

Vykopávky (2021) 

Myšlenka pěkná, ale strašně utahané a s naprostým minimem děje...

Reklama

Reklama