Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

plakát

Lovecraftova země (2020) (TV seriál)

Míra rasismu mě tu až skoro šokovala, hlavně proto že byla oboustranná - to je velmi vzácné. Myšlenku to mělo hodně dobrou, ale to zpracování bylo hodně podivné. Ze zvědavosti se určitě podívám na pokračování (pokud bude), ale opravdu jen z mé ryze ženské zvědavosti...

Wonder Woman 1984 (2020)

Na jednu stranu docela cool film, ale na druhou i dost přiblblý. Nemám moc ráda ty kýčovité scény o duševní osvětě a pak taky podobně umělé naučené fráze od malých děcek... Ale mimo to bych se klidně podívala znovu, je to taková pohodová oddechovka k obědu třeba.

plakát

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Dřív byly černošské komedie super a skutečně vtipné, ale toto je zoufalé a trapné. Popravdě nevím, proč je to zařazené jako komedie, jestli tu něco vtipného vůbec bylo, tak to bylo hluboce pohřbené v trapnosti... Nebo v jednom z té kopy tanečků.

Záře (2016)

Za ty roztomilé tvorečky.

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Jako vcelku se mi to líbilo, dostatek akce a relativně i představení drobného příběhu každého hrdiny, ale skoro 4 hodinový film si myslím nemůže dovolit víc než 1,5 hodiny protahování a nudy (aniž by to pro příběh bylo zrovna dvakrát důležité)...

plakát

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Tak nějak jsem si představovala, že se bude odehrávat rok 2012. Přišlo mi to dost dobře natočené i vymyšlené, dokonce mě to i dojalo.

plakát

Sládci v přízni (2020) (TV seriál)

Když člověk překousne první hodně blbé díly, tak se to docela zábavně rozjede. Žádná hitparáda to sice není, ale do karantény to docela i stačí.

plakát

Láska je slepá (2020) (TV pořad)

Jako byla to taková ta typická Reality TV ko*otina, ale stejně mě zajímalo, jak to dopadne 😅