Tales from the Other Side (2022) odpad!

No, myšlenka nebyla zlá, ale to je tak všechno. Evidentně to má svůj důvod, proč je to jen tak nahrané na YouTube, bez reklam, bez jakýchkoli pokusů to stáhnout, aby nedej Bože na tom někdo netratil.

Mezi živly (2023)

Koukalo se mi na to moc dobře. Byl to tradiční pixarovský doják a byť byl děj takový jednodušší i tak opět skrýval své malé poselství. A komu se líbil Zootropolis, tak bude nejspíš nadšený i tady, to "městečko" bylo hrozně podobné.

Rande s Downem (2023) (pořad)

Je to moc pěkné a milé, ale je mi z toho tak nějak smutno. Když to srovnám třeba s Too hot to handle, tak je to na úplně jiné úrovni. Lidi s downem tu vedou daleko smysluplnější konverzace než řekněme normální lidi ve vile a mají rande na vysoké úrovni, o kterém si my normální lidi kolikrát můžeme jen nechat zdát...

Barbie (2023)

Hmmm... Nemůžu si pomoct, ale Barbie a její problémy jsou spíš taková bonusová dějová linie a jinak se všechno točí kolem Kena a jeho pochroumaného ega. Očekávala jsem vlastně úplně jiný film než jsem dostala, ale i tak jsem si to užila, je mi jen lito, že pobyt v našem světě byl na můj vkus až moc krátký...

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Prohrávala jsem si s myšlenkou, že bych dala 5*, ale ten konec prostě měl být jiný, respektive skončit Indyho přáním... Dobrodružství s kmotřenkou je ale super a za mě, byť je to teda asi nejslabší díl, mi i tak po dalších 2-3 shlédnutí všechny drobnosti vadit přestanou a Indy svou kvalitou i tradičním stylem právem zapadne mezi předchozí 4 díly. Pro mě je to prostě dobrodružná srdcovka a vždycky bude.

Oppenheimer (2023)

Místy jsem si nebyla jistá jestli mám husí kůži z filmu nebo mi jen byla zima. Většinou to ale byla opravdu jen zima... Tento typ filmů má 2 strašné nevýhody. První je, že nemám ráda válečnou tématiku obecně, druhá je, že vím, jak to dopadne. Film se mi však převážně líbil, a to i přes to, že asi polovinu záběrů si divák náležitě užije jedině v IMAXu. Celkově jsem ovšem spokojena a obohacena.

Mavka: Strážkyně lesa (2022)

Tak nějak jsem čekala, že pixarovkám se to jen těžko vyrovná, ale tohle bylo tak nudné. Děj téměř neexistující a ta zbylá trocha pak jako by Zlobě z oka vypadla. Nejlepší mi na tom přišla snad potitulková scéna.

Aqua Teen Forever: Plantasm (2022)

Potitulková scéna fajná, ale zbytek byl taková podivná slátanina. Nedivím se, že má Aqua Teen tak nízké hodnocení.

Babadook (2014)

Celkem jsem doufala v podstatně jiný konec. Ale průběh filmu byl povětšinou fajnově přitemnělý a pěkně odsýpal.

Vymítač Boner (2020) (seriál)

Je to sice strašná hovadina s primitivní animací, ale zároveň je to i neskutečně super. Něco takového jsem teda ještě nikdy neviděla a ta polština do toho... Prostě boží zábava na zlepšení nálady.