Mladá dáma (2024)

Ten scénář nějak náhodně generují? Ale lepší než pohádková produkce ČT, ne však o moc.

Starodávné apokalypsy (2022) (seriál)

Tohle je teda ukňučená parodie. Autor furt brečí, že má pravdu, ale je proti němu spiknutí - mainstream archeologů. Ubohé. Proč tohle jako vzniklo?

První krev (2022) (seriál)

Seriál není nijak extra super, ale o to je zajímavější z hlediska, jak je postavený. Netflix naplní a přeplní všechny kvóty - rasové, sexuální orientace a dokonce magických bytostí. Takže platonický lesbický vztah hlavních představitelek je v kontrastu z nenávisti mezi rodinami (Romeo a Julie) a nenávist namířená proti monstrům od běžných obyvatel. Scéna kdy se položí na trávník deky v pietním okamžiku a sednou si různě nekombinované páry je zcela wtf. Takže milujte se, zabíjejte se a i upír může milovat. Moc se mi líbí písnička z úvodních titulků:  “The Zombie Song” od Stephanie Mabey.

Reminiscence (2021)

Takové unylé, nemohl jsem se do toho dostat, ztráta času.

Bábovky (2020)

Tu utahanou depresi jsem nepochopil.

Noví mutanti (2020)

Spíš je to povídka, komornější provedení.

Holky na lovu (odměn) (2020) (seriál)

Ten scénář si chytře dělá srandu z bílých evangelických křesťanů na americkém jihu. Myslím, že to však našinec nemůže pochopit, protože nezná kontext.

Základna (2019)

Realisticky vylíčená mise na jedné americké základně v Afghánistánu. Umístění základny mi hlava nebere, sporadické snahy navázat vřelé vztahy z místními vyznívají do ztracena. Zachycen zmar, zbytečnost celé války a kamarádství kluků, kteří tam dělali svou práci, i když jí nikdo nevěřil.