Stranger Things (2016) (seriál)

Vyzerá to ako 30 rokov zabudnutý seriál, ktorý nakrútili Steven Spielberg s Johnom Carpenterom, kým Stephen King ich zásoboval kokaínom a vymyslel scenár

Cesta do školy (2013)

Na zamyslenie pekný fim. Trochu mi nesedela hudba v jednotlivých scénach, ale o tom to nebolo..

Elysium (2013)

druhá polovica filmu - celé zle

Bůh masakru (2011)

určite iné ako klasické drámy. Skorej ako taká divadelná hra - ved nie je sa čomu diviť, je to podla divadelnej hry.

Czech Made Man (2011)

ten systém zarábania na internetových doménach a drogy boli dosť prehnané (a zle vyobrazene). Inak príjemných film na českú tvorbu.

Hypermarket, jeho pán a otrok (2011) (TV film)

Tretiu * len za snahu venovať sa tejto téme, ktorej sa venuje málo pozornosti. Inak je dokument tak "zvláštne" spracovaný, preto nízke hodnotenie. Perlička: Na Slovensku sa jeden (najväčší) obchodný reťazec zaujímal o možnosť, či by bolo v súlade s právom aby predavačky za pokladňou mali plienky :-O To asi hovorí za všetko, čo sa týka týchto mega-firiem a ich vzťahu k najnižšie postaveným zamestnancom.

Lidice (2011)

Miestami sa mi to zdali niektoré veci trochu prehnané, ale celkom dobrý kino-zážitok. Medzi 3-4.

Love (2011)

Technicky i herecky to bolo dobré. Na slovenské pomery až veľmi dobré (Michal Nemtuda a Kristína Svarinská vynikli pekne), ALE !! OBSAHOVO, nejakým hlbším obsahom nestál tento film za nič. Teda áno, pokiaľ tento film berieme ako komédiu, ktorá má pobaviť ľudí, ktorí sa stotožňujú s najpoužívanejšími vetami a slovami v tomto filme, tak áno, v tom prípade ten film za niečo stojí. Vážne som tento film brať nemohol a verím, že žiadny inteligentný človek tento film nemôže brať vážne - teda ako výpovednú hodnotu o skutočnom živote. Takže to by bolo tak na 1 * !!! Ale keďže v kine som sa ako tak zabavil, hodnotím to ako nereálnu komédiu, ktorá ako tak ušla - opakujem sa - najmä technicky a herecky.