Theker

okres Nitra
??--??

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 10.12.2012  18:59
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Bavilo ma to pozerať nepravidelne tuším prvý polrok, kedy ešte Bičan nemusel pred nakrúcaním šnupnúť nejakú tú čiaru. Moje hodnotenie teda patrí začiatkom tejto klasickej TV súťaže, nie jej nútenému a čoraz viac slaboduchému pokračovaniu.

• 1.7.2008  10:51

Nič na zamyslenie ale na bezbrehé odreagovanie dobré.

• 22.1.2009  20:35
    96 hodin (2008)

Excelentné. Pre dobrý akčňák si musíme proste zájsť do Európy.

• 3.1.2013  22:17

Pôvodný Taken bol/je pecka. Pri tomto už vieme čo máme čakať, takže scenár nám odpadáva, plus tu máme malú reklamnú vsuvku firmy Apple (ale budiž) no a okrem Istanbulu tu nájdeme aj nejakú ekšn takže 60% (ale ten klišé koniec si mohli odpustiť...)

• 26.6.2009  12:51
    Acapulco HEAT (TV seriál) (1993)

Pche, ževraj sto-deväťdesiaty-tretí najhorší seriál?? No a? Ked som bol malý a ešte základnou "školoupovinný" tak som sledovával každú jednu časť... tiež spolu s "Konečne zvoní" ... Takže 3 hviezdičky čistej nostalgie a spomienok na letné dopoludnia pred bedňou.

• 23.3.2010  23:08
    Aféry (TV seriál) (2010)

Neviem čo proti tejto serii máte. Já sa pri tom vždy dobre pobavím... veď najprv to vyzerá, že obrába jej sestru a nakoniec vysvitne že jej dcéru... sehr guuuut!

• 12.5.2008  07:31
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Made in England. Anglický humor má u mňa vyhradené miesto. Ajťáci majú u mňa vyhradené miesto... Ale radšej nedám googleu vyhľadať "google" :)

• 25.1.2018  11:34
    Alenka (TV seriál) (2008)

Zo začiatku to vyzerá ako tisíckrát okopírované seriálové klišé a po prvých častiach som sa zamýšľal či vlastne nepozerám brak, ale Alice-Alenka, keď už spadla do tej králičej nory Sao Paulo - ktoré ju úplne pohltilo, mi dalo pozeratelnú sériu o mladej žene, ktorá zmení svoj život od základov. No a posledné časti sú niečo, čo napr. v slovenskej seriálovej tvorbe tak skoro ešte neuvidíme. 70% a idem si pozrieť aj tie dva špeciály natočené s odstupom času.

• 29.1.2018  11:38
    Alice: A Última Noite (TV film) (2010)

Nepoznám dôvody prečo sa nenatočila druhá séria seriálu Alice, ale natočili sa aspoň dve hodinu a štvrť dlhé časti, ktoré nám ukážu ako sa osud Alice vyvíjal ďalej. Prvý "špeciál" Alice: O Primeiro Dia do Resto da Minha Vida nám načrtne kam sa hlavná predstaviteľka posunula za ten čas no a tento druhý špeciál je zas chuťovečka na spôsob posledných dvoch častí prvej série. Určite to stojí za to a ako vyvrcholenie série by to bola bomba. V súčastnosti sa tieto časti dajú pozrieť asi len na HBOGO.

• 25.6.2008  22:29
    Amazonka (TV seriál) (1999)

Toto bol jeden z mála seriálov, ktoré som sledovával zo zatajeným dychom. Nenechal som si ujsť ani jednu časť. Štvalo ma (a štve) že som sa nedočkal pokračovania. Štvorilka z nostalgie a neprebdených večerov :)

• 21.8.2009  21:59

Nehodnotím, pretože po polhodine nudy som rezignoval... nevidel som zatiaľ ani jeden tank len Viktora Preissa ako pozerá von oknom a vraví niečo o obsadení republiky a o vojne.... Keď film o šesťdesiatom-ôsmom a o mladých tak stokrát lepších Renčových Rebelov. Anglické jahody mi nechutili.

• 20.5.2009  23:14

Toto nieje len "naivná" vidiecka komédia. Toto je film o patriotizme.... Gart Hill hora - teda vlastne už znovu kopec - je totiž skutočná a skutočný je aj tento príbeh. 4*

• 12.11.2019  02:07
    Bafuňář (TV seriál) (2019)

Máme aj my takých a ešte horších. K dokumentu: aj skrz dĺžku dokumentu som sa nevedel celkom dostať do situácie... namiesto istého zjednodušovania mohli ísť tvorcovia viac do hĺbky resp. mohli nám nešpanielskym amigos načrtnúť background niektorých situácií, či nálad španielov, lebo vzišlo z toho niečo, čo chce dať (a dalo) priestor druhej strane, ktorá už z princípu niektoré veci prifarbí, či naopak zatají. 60%

• 7.10.2009  15:47
    Barvy (1988)

Môj druhý film s tematikou L.A. gangov a takisto druhý film od Dennisa Hoppera (ako režiséra). Film je dobrý, no kto čaká nejakú "negerskú" záležitosť, tak ten je vedľa. Pretože viac ako o gangoch je tento film o ľuďoch, ktorý proti nim bojujú. Vlastne sa jedná o klasickú policajnú dvojicu teda nováčik a ostrielaný a ako to býva z úplne rozdielnym postupom....

• 1.2.2009  22:45
    Bathory (2008)

Prvý dojem: príliš dlhé a nudné. Druhý dojem: na tie naše pomery celkom slušný film. Tretí dojem: Hlavná predstaviteľka je veľmi sympatická... a ešte.. neodpustím si to, ale prvé čo ma napadlo je, že "Meno ruže" bolo trošku vykradnuté (dvaja mnísi, z ktorých jeden rozpráva tento príbeh...). A plus ešte mi tam doslova vadila tá miestami až vtieravá "jakubiskovskosť". Proste natočené je to dobre, no keby sa odtiaľ vyhodili perinbabovské-jakubiskovské scény a do filmu by sa zahryzol ďalší režisér mohlo to byť lepšie. No to by už nebol náš Jakubisko a asi ani Deana by si na svoje neprišla. Celkové hodnotenie 6/10

• 22.3.2015  22:45

Čakať trištvrte filmu na záverečnú chuťovku sa niekedy vypláca. Ak však z toho zvyšku bolia oči, tak to za to nestojí. 35%

• 26.5.2008  22:38
    Bigbít (TV seriál) (1998)

Ako veľký fanda rockovej (či už oficiálnej a či undergroundovej) muziky si tento seriál veľmi cením. ČT natočila fakt cenné dielo. Škoda že slovenský bigbít nie je takto skvelo dotiahnutý dokonca.

• 3.8.2008  23:17
    Bičianka z doliny (TV film) (1981)

Proste slovenská televízna klasika.

• 15.5.2008  19:31

Je málo filmov ktoré môžem pozerať prakticky dokola a Bláznivá strela medzi ne určite patrí. Klasika žánru v ktorej po boku Leslieho zahviezdila nepochybne aj Priscilla. Proste Naked gun nonstop!

• 21.8.2008  21:43

100% hustota. Borat si strčil do zadku všetko, čo si amíci tak "vážia" a nedajú na to dopustiť vrátane umelej ruky. Ťažko stráviteľný film, no nie pre mňa.

• 26.2.2014  22:28

Bedeker k Bukowskému. 80%

• 1.6.2009  18:52

"Jo, když si tenkrát první holka svlíkla kalhotky a hodila je na pódium, bylo to kvuli klukovi, kterej spíval blues a když to pak začali delat bílí holky říkalo se tomu rokenroll a zástupy mladých lidi začali delat muziku, která změnila svět...."

• 10.7.2009  19:36
    Casino (1995)

Genéza jedného kasína spolu zo všetkou špinou okolo toho. Opäť brilantná filmárčina od Scorseseho.

• 15.4.2013  16:41
    Celnice (TV pořad) (2013)

Áno, ale bez Banášovej.

• 1.6.2009  20:36
    Chuť leta (TV film) (2009)

to by som chcel vediet odkial páni Teddynew a Poirotek zobrali svoje hodnotenia, ked sa film ešte ani poriadne nezačal (je 20:35)... alebo mali páni nejakú svoju predpremiéru??

• 6.5.2008  22:55

K tomuto filmu som sa dostal náhodou a náhodou som ho aj dopozeral. Nezaradil by som ho k filmom zaujímavým pre svoj dej, ale asi len pre počet štátov U.S.A. v ktorých bol zakázaný. Ak má rád niekto filmy, kde sa sem tam mihne nahé ženské telo, či príde k menšiemu skupinovému uspokojovaniu, tak ten si príde na svoje. Inak jedna hviezdička bohato stačí.

• 15.5.2008  19:29
    Columbo (TV seriál) (1971)

V dobe CSI je tento seriál a Peter Falk v ňom, balzamom na moju dušu. Scény, keď sa ešte niekoľko krát za sebou vráti a vždy položí ďalšiu dotieravú otázku patria medzi tie najlepšie. Samozrejme že najlepšie sú tie, pri ktorých neohrabaný Columbo všetkým zúčastneným objasní ako bol spáchaný zločin. Päť hviezdičiek mu právom patrí!

• 26.6.2008  00:19
    Comandante (2003)

Pozrime sa na Fidela z inej stránky.... No nech sa pozerám ako pozerám vidím už len "diktátora vo výslužbe". No vidím aj to, ako pred polstoročím dokázal ovládnuť kubánske davy. Jeho politiku komentovať nebudem.

• 28.9.2008  20:27

Heh... určite najlepšie podanie Batoričky aké som doteraz videl :)

• 2.8.2015  21:22

Ako to tu už mnohí predomnou napísali: tento dokument má mätúci názov. O Cisárovi a kráľovi Františkovi Jozefovi sa tu nedozviete až na pár úvodných a niekoľko záverečných minút prakticky nič. Dokument sa mal volať radšej Rakúsko-Uhorsko vo svetovej vojne počas vlády Františka Jozefa. Inak je to priemerný dokument o I. svetovej vojne z pohľadu R-U monarchie. Avšak len počas vlády, vlastne skôr počas dožitia Františka Jozefa, pretože dokument končí jeho smrťou a osud R-U a mierové snahy jeho posledného panovníka (Karol I. Habsburský) tu vôbec nie sú spomenuté. Jedná sa tak len o akúsi obhajobu posledných rokov vlády F.J., konkrétne o jeho nevedomosti vojenských reálií a zamlčovaní skutočností, pred ním samotným. 50%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8