Theker

okres Nitra
??--??

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 5.6.2008  13:36
    Pompeje: Zkáza (TV film) (2007)

Ťažko je tešiť sa na koniec filmu, keď vieme, ako to všetko skončí... Film odporúčam hlavne fanúškom Bettiny Zimmermannovej, ktorá tu ukáže svoje poprsie.

• 4.6.2008  18:33
    Hrůzostrašný dějepis (TV seriál) (2001)

Dobre spracované, ale nezaujme všetkých. Mne najviac vadia zbytočné "zvukové efekty" pri hýbaní končatinami.

• 2.6.2008  19:21
    Posel ztracených duší (TV seriál) (2005)

Rodinné fantasy seriály veľmi nemusím, ale Jennifer Love Hewitt mi v tomto neviem prečo sedí. Osobne si myslím, že hlavná pointa (zmysel komunikovať s mŕtvymi) sa tzv. "okuká" už po niekoľkých častiach. Takže tie tri hviezdičky sú hlavne pre Jennifer.

• 26.5.2008  22:38
    Bigbít (TV seriál) (1998)

Ako veľký fanda rockovej (či už oficiálnej a či undergroundovej) muziky si tento seriál veľmi cením. ČT natočila fakt cenné dielo. Škoda že slovenský bigbít nie je takto skvelo dotiahnutý dokonca.

• 19.5.2008  14:41
    Kanibalové (1980)

Film, ktorý sa zapísal do môjho podvedomia krvavými písmenami.... Od tej chvíle bol pre na mňa hocjaký krvák iba lacný odvar. Kanibalové - jeden z mojich prvých horrorov, film, na ktorý sa len tak nezabúda................

• 15.5.2008  19:53

Posledný krát som tento film videl na štedrý večer. Nebyť tohto filmu, tak by som sa asi niečim prežieral. Proste ak film na štedrý večer tak rozhodne tento. Nechajte darčeky len tak volne pohodené po byte a zasadnite aspoň na štedrý večer pred tú bedňu :))

• 15.5.2008  19:44
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Hodnotil som len série s T. Morettim. Musím priznať, že keď to bežalo na markíze prvý krát (tuším to dávali v nedeľu večer) som na to čumel (doslova čumel) a na tom už nič nezmením. Takže 3* hlavne za spomienky ako sme s rodičmi sadali v nedeľu pred TV.

• 15.5.2008  19:31

Je málo filmov ktoré môžem pozerať prakticky dokola a Bláznivá strela medzi ne určite patrí. Klasika žánru v ktorej po boku Leslieho zahviezdila nepochybne aj Priscilla. Proste Naked gun nonstop!

• 15.5.2008  19:29
    Columbo (TV seriál) (1971)

V dobe CSI je tento seriál a Peter Falk v ňom, balzamom na moju dušu. Scény, keď sa ešte niekoľko krát za sebou vráti a vždy položí ďalšiu dotieravú otázku patria medzi tie najlepšie. Samozrejme že najlepšie sú tie, pri ktorých neohrabaný Columbo všetkým zúčastneným objasní ako bol spáchaný zločin. Päť hviezdičiek mu právom patrí!

• 14.5.2008  09:51
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Všetky "mutácie" CSI stoja na princípe jedného vlasu. Proste vždy a to myslím VŽDY sa nájde nejaký ten dôkaz (vlas, chlp, kvapka zaschnutej krvi na 5x opratej prikrývke či spermie) a prípad sa vyrieši jedným lusknutím prsta. No to hádam nemyslia vážne?!?!?!?!

• 14.5.2008  09:36

Hm... tak ja nemusím hovoriť všetko, čo si myslím?? To ma teda nenapadlo...

• 14.5.2008  09:17
    Rebelové (2001)

Taký sentimentálny gýč, o ktorom my mladí nemôžme mať ani potuchy, no mne sa to páčilo...

• 12.5.2008  07:56

K tomuto filmu len toľko, že: Come on baby, drive me crazy Goodness gracious Great Balls of Fire!

• 12.5.2008  07:41

"Boh sa rád pozerá..." a určite sa díva na bedňu vždy keď ide tento kúsok. Tak ako ja.

• 12.5.2008  07:31
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Made in England. Anglický humor má u mňa vyhradené miesto. Ajťáci majú u mňa vyhradené miesto... Ale radšej nedám googleu vyhľadať "google" :)

• 6.5.2008  22:55

K tomuto filmu som sa dostal náhodou a náhodou som ho aj dopozeral. Nezaradil by som ho k filmom zaujímavým pre svoj dej, ale asi len pre počet štátov U.S.A. v ktorých bol zakázaný. Ak má rád niekto filmy, kde sa sem tam mihne nahé ženské telo, či príde k menšiemu skupinovému uspokojovaniu, tak ten si príde na svoje. Inak jedna hviezdička bohato stačí.

• 6.5.2008  22:49

Tento film, nech hovorí kto chce - čo chce, môžem v pohode prirovnať ku Krstnému otcovi. Obidva filmy urobili z románových vymyslených postáv nesmrtelné a zaistili slávu svojim filmovým predstaviteľom. Keď Lada kreslil pôvodného Švejka - podľa návrhu a predstavy samotného Haška - bol to malý chudý nevýrazný vojačik. Chvalabohu, že Lada sa po Haškovej smrti inšpiroval práve ním samotným a tak sa Švejk postavou ponáša na svojho literárneho otca. Takisto nemohol Lada tušiť, že sa do Švejka presne trafí Hrušínský a feldkurátovi Katzovi akoby z oka vypadol famózny Miloš Kopecký. Päť hviezdičiek je málo.

• 6.5.2008  22:46

Podľa mňa učebnica inteligentného humoru. Za, v podstate, tak krátky čas som sa smial skoro nepretržite. L+S ani nebudem komentovať. Martin Huba zo svojim až deviantným pohľadom.... Odporúčam!

• 5.5.2008  11:57

Už len vymyslieť postavu Cimrmana a legendy či vynálezy okolo neho dalo určite zabrať. Bolo len otázkou času kedy a ako sa tento všestranný človek dostane na plátno... Film sa nakoniec vydaril na jednotku a keďže sa ho zhostili dvaja najväčší "cimrmanológovia" tak ani inak dopadnúť nemohol.

• 5.5.2008  11:44

Tak ako v trilógii Krstný otec predpovedá pomaranč v zábere budúce krvipreliatie, tak aj v tejto slovenskej "klasike" predpovedá veta "Bože, ty si krásna!" milostnú scénu. Nie nadarmo nám naša slovenčinárka často pripomínala, že práve Tisícročná včela je najerotickejší film natočený v bývalej ČSSR.

• 5.5.2008  11:34
    Město bohů (2002)

Deti držia v rukách zbrane a sú odhodlané zabiť kohokoľvek.... hádam najhorší možný scenár našej budúcnosti. Ešte horšie nám bude keď zistíme, že sa to už vo svete deje. Tento film je tak krutá realita, že ďakujem že som sa narodil na Slovensku.... Konfrontácia zo skutočnými tvárami hlavných "hrdinov" v záverečných titulkoch je viac ako presvedčivá.

• 5.5.2008  11:06
    Kill Bill (2003)

Dôvod môjho nízkeho hodnotenia? Je to Trash movie.... presne také, aké Tarantino pozerával v mladosti na videu. Ale nie trash movie, aké mám ja rád. Proste je to odpad a Quentin to vie. On to točí, pretože každý jeden jeho film je vlastne pocta brakom, na ktorých on vyrastal. Samozrejme je tu cítit jeho duch (ved to režíroval :)), ale mne tento "odpad" nezachutil. Ja som na iné trashe (Jesus Franco & Co.), ale späť ku KIll Bill: keby bol film presne taký istý ako je ale meno režiséra by bolo iné, tak by som sa stavil, že by sa v červenej zóne nepohyboval. Ja viem, je to tak pri mnohých režiséroch a ja nie som niekedy pri "zaujatom" hodnotení výnimka, ale tu mi to naozaj nesadlo, takže zatial **.

1 3 5 6 7 8 následující >>