Had6

• 29.12.2010  23:45

Děkuji! Říkám ANO!

• 26.9.2010  04:21
    Crazy Heart (2009)

Nevím jestli mě překvapil víc skvělý Jeff Bridges, Maggie Gyllenhaal nebo epizodní Colin Farrell, ale rozhodně jsem si film pustil dvakrát po sobě a soundtrack mi hraje víc, než často v přehrávači. Mě tento film prostě "dostal" a vůbec mi nevadí, že ten scénář není kdovíjak převratný.

• 17.11.2009  14:30
    V (TV seriál) (2009)

Úvodní díly hodily laťku hodně vysoko. Takže další průběh je jasný. Buď to bude pecka, nebo to půjde s celým "Véčkem" od 10 k 5.

• 28.7.2009  23:43
    REC (2007)

Dlouho jsem neviděl horor s tak dobrou atmosférou a realistickým podkladem. Jak se vše vyvinulo potom, je věc druhá. Ovšem nápad a zpracování zaslouží absolutorium. Na závěr dodávám, že přitom nejsem žádný velký fanda hororů... Ovšem po tomhle kousku, nevím, nevím.

• 12.2.2009  16:53

Pohádka, které věřit nemusíte, ale rozhodně vás zaujme. Originální nápad může mnohdy mnohonásobně vynahradit chybějící desítky milionů v rozpočtu filmu...UPDATE: Ale na osm Oscarů bych to rozhodně netipoval!

• 26.1.2009  23:36

Velmi rád bych se nějak k tomuto filmu vyjádřil. Nechci však, aby to byla zbytečná a vynucená slovní adorace tohoto díla. Vždycky jsem měl a budu mít rád filmy, které zachycují hlavní postavu během doby celého života. A tady jsem si film užil. Po první upoutávce na tento film, kterou jsem viděl v kině, jsem se spíše pousmál nad šíleným scénářem. Chyba lávky. Fincher, Pitt a Blanchett se už asi těžko dostanou někdy pryč z mého žebříčku oblíbenosti. Tímto filmu si totiž místa v něm zajistili asi už na věky.

• 21.1.2009  01:50

Atmosféra není hrůzostrašná, přesto v ní je krásné napětí. Studiový dvůr má do reálu daleko, přesto mu tu nerealističnost odpustíte. Milostná linka se ve filmu nezapře, přesto vám nevadí. Zápletka je všem jasná, přesto zaujme až do konce. Když film vidíte podruhé, stejně vás dostane zase zcela nečím jiným.

• 19.1.2009  22:05

Čtyři hvězdičky za film + jedna navíc za hudbu, neboť bez ní by to nikdy nebylo tak dobré.

• 21.12.2008  20:49

Čím déle koukám na Daniela Craiga jako agenta 007, tím více se mi líbí. Je to prostě něco jiného, než na co jsem si zvyknul z dob minulých. Casino Royale to předznamenalo, Quantum of Solace poněkud nedotáhlo. Ale do budoucna vidím velikou naději, že mi Bond v Cragiově podání nabídne parádní podívanou. Teď se tak nestalo, ovšem neberu to jako ústup ze slávy. Jsem přísný v hodnocení filmů s Flamingovým hrdinou. Tak tedy pouze za tři a těším se na další pokračování.

• 19.12.2008  23:29

Hodně rozporuplné, ale nakonec celé tak podivě zajímavé, že to na ty čtyři hvězdičky dá. Je to vlastně celé jeden velký nesmysl, ale naštěstí je podán tak dobrým způsobem, že se mi to nakonec celé zdálo jako poměrně povedená fraška ve stylu Duedovské paranoidní osy.

• 31.8.2008  18:41

Konečně jsem se dočkal, viděl jsem snímek, který mi unikal mnoho let. Kdo má tuhle hru opravdu rád, tak musí ocenit tento film.

• 24.6.2008  04:22

Nechodil jsem tam, nechodím tam a nebudu tam chodit...

• 6.6.2008  14:47

"My home is in my head. My home is what I think about or what I try to sink in my mind into thinking that I think. That is my home. My home is not a materiaI home or somewhere out there. You know? My home is in my head." Byl to člověk, který dokázal za velmi krátkou dobu udělat pro ty druhé tolik, co leckterý politik neudělá ani za 50 let. A to nemluvím o hudbě, která je živá dodnes. Ukažte mi někoho, kdo se 27 let po své smrti stále sklouňuje v tolika podobách ve všech možných odvětvích lidské činnosti.

• 2.4.2008  14:18

Mrazilo mě, jakým způsobem z filmu vyzařovala absolutní bezmoc všech obviněných a jak lze z lidí udělat loutky.

• 28.3.2008  01:37

Jak řekl Kevin Lomax:"Lepší vládnout v pekle, než sloužit v nebi." I případný propadák Al Pacina by byl lepší, než například nejlepší kousek od Zdeňka Trošky. Tohle naštěstí propadák není ani v nejmenším. Pane Troška omlouvám se, ale takhle vypadá film. Snad jste to viděl a líbilo se vám to stejně jako mně. Těším se na váš filmový opus Slunce, seno, advokát...

• 27.3.2008  23:23

Komentář se ponese v klasickém duchu souboje kniha vs. film. Když mě film dokáže zaujmout více než kniha, mám bezmeznou radost. Tentokrát se tak ovšem nestalo. Nedokážu si představit diváka, který se kouká na tento film bez jakékoliv znalosti knihy. Podle mého názoru bylo ve filmu mnoho dějových skoků a divák se mohl občas ztrácet. Postavy svým chováním odpovídaly předloze a až na vyjímky (sorry pane Noga) šlo o solidní herecké výkony. Andrej Hryc je ovšem předčil rozdílem třídy, ačkoliv film se k jeho postavě zachoval velmi drze a nedovolil mu rozehrát takovou show jako v Pišťánkově knize. I tak si myslím, že Rivers of Babylon patří tomu lepšímu, co na Slovensku v 90. letech vzniklo.

• 18.3.2008  22:31

Mám doma dva pytle. V jednom je heroin, pervitin a spoustu jiných sra*ek. V tom druhém skladuji pivo, rum, cigára a trávu. Kdokoliv se může pokusit přesvedčit mě o tom, že bych měl obsahy pytlů změnit.

• 8.1.2008  11:11
    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)

Tenhle zábavný pořad už hodně dlouho zábavný není.

• 7.1.2008  23:26
    Já, legenda (2007)

Námět super, exteriéry luxusní, scénář na dvě věci, atmosféra ucházející, Will Smith grandiózní!!!

• 20.11.2007  09:45

A došla mi už vážně trpělivost. S Lynchem končím. Blbce ze sebe dělat nenechám. Tady už toho bylo moc...

• 15.11.2007  00:44

Až na ty velehory kolem Varů:-)

• 11.11.2007  16:22
    RRRrrrr!!! (2004)

Za tu prazvěř je jedna hvězdička ještě hodně.

• 28.10.2007  20:29
    Transformers (2007)

Splnil se mi sen....

• 12.9.2007  13:00

Z tohoto filmu jsem mírně rečeno zklamaný. Pouze dvakrát vystřídala nudnou dámksou konverzaci adrenalinová jízda autem. Nutno však říci, že tyto dvě události se mi zaryly natolik hluboko do paměti, že vytahují film do světlejších pater.

• 10.9.2007  10:35
    15 minut (2001)

Americký akční průměr. Akorát Kael Roden zářil nad ostatní. A to neříkám kvůli tomu, že je z České republiky. Prostě zahrál Emila výborně a nebýt jeho, tak by mě ani snad ten film nebavilo dokoukat.

• 9.8.2007  17:55
    Roming (2007)

Je to utahané..hrozně moc u t a h a n é. Jen ten Bolek aspoň občas zasvítí.

• 21.6.2007  19:56
    Taxidermia (2006)

Neskutečné a těžko popsatelné. Nechápu kde se to v těch Maďarech bere. Musím si popřemýšlet o tom, jak ten film ohodnotit.

• 6.6.2007  10:48
    Rána z milosti (TV film) (2005)

Příjemné překvapení v televizní šedi nedělních večerů.

• 6.6.2007  10:46

Nádherná myšlenka, ovšem zpracování trochu zaostalo. Jinak bych se nemohl těšit na konec spíše z důvodu, aby to bylo za mnou, než z napětí jak to celé skončí. Je mi toho filmu trochu líto. Mohla to být vážně pecka.

• 24.5.2007  00:37
    Fontána (2006)

Naprosto něco jiného, než bych od Aronofskyho čekal. Jiné, ale přesto dobré. Vizuální stránka bezchybná, totéž platí i o hudbě. Akorát ten konec by mohl být lépe propracován.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8