SG_ever

SG_ever

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 17.8.2019  21:34

Za mě jednoznačně nejslabší část hlavní linie. Předvídatelné konce, jediná nečekaná smrt je u podřadné postavy, celé je to slepované, zmatené a absolutně nedotažené. Obrovské zklamání, které držel nad vodou už jen Iron Man a řada, místy až zbytečného, patosu. (60 %)

• 7.2.2019  09:33

Nulová zápletka, šablonovitý děj, ale výborně zvládnuté a sehrané. To, že je po 15 minutách jasné, kdo s kým skončí a že největší bodem zlomu je krádež batohu (to myslím vážně), jde filmu k neduhu. Vše tak nějak zachraňuje výborná kamera, sympatické obsazení, dobrý hudební doprovod a slušné herecké výkony. Není to zázrak, ale pokud půjdete v partě holek, nebo jako zamilovaný pár, tak se to dá překousnout. Jedna z nejlepších českých romantických komedií posledních let, bez přihlédnutí k žánru a zemi původu pak filmařský průměr. (50 %)

• 3.6.2018  19:25
    Stargate Origins (TV seriál) (2018)

Ukázalo se, jak málo stačí, aby toto dílko o délce televizního filmu získalo pozornost. Bohužel - trochu vyšší rozpočet efektů by tomu slušel a nezajímavý je vlastně i formát - 100 minut rozsekaných do 10 krátkých epizod působí nekonzistentně a vzhledem ke konci příběhu není příliš pravděpodobný ani rozvoj příběhu směrem k nějaké další sérii. Promarněný potenciál, i když za ty peníze vlastně dobrá práce. (50%)

• 1.2.2018  09:42
    Lady Bird (2017)

Film, který kráčí odnikud nikam a pokud se jím nenecháte pohltit, může Vás nesmírně nudit. Velmi příjemná skoro-komedie o jedné dospívající dívce a jejích malicherných problémech. (75%)

• 31.8.2017  12:29

Příjemné oddechové akční béčko ve stylu Kiss Kiss Bang Bang. Pro fanoušky Ryana Goslinga jednoznačná povinnost! (77%)

• 23.6.2017  12:10
    Jason Bourne (2016)

Po 4. totéž v nové omáčce a jen ta finální scéna je takový mrkanec pro milovníky série. Není tak nabušená a koulervoucí jako 3. díl, ale je rozhodně zajímavější, než 2 . díl série (Bournův mýtus). Tak řekněme - 3. nejlepší díl série? (85%)

• 15.1.2017  11:21

Pro fanoušky a hráče Warcraft asi důležité a uspokojivé dílo... Pro ty ostatní jen další zářez do kategorie fantastických akčních blockbusterů. Není to vyloženě hloupé, ale asi tomu chybí moment překvapení nebo kvalitnější zápletka. (65%)

• 1.7.2015  20:27
    Jezero smrti (2008)

Větší blbost jsem dlouho neviděl. Není to děsivé, nedává to smysl... Snad jen Jack O´Connell hraje tak nějak řáďácky toho svého magora. Ale jinak nezajímavé, předvídatelné a nepůvodní, atmosféra nulová. (30%)

• 31.5.2015  16:55
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Na pomezí. Je to rozhodně odpočinkový, byť trošku předvídatelný a místy až laciný humor. Každopádně jeden z lepších amerických sitcomů posledních let. (70%)

• 12.2.2015  15:12
    Colette (2013)

Oživení českých filmových vod. Samozřejmě - Mádl se svým kulatým obličejem nepůsobí úplně důvěryhodně (avšak herec to přeci jenom je!) a některá místa přímo řvou "Měli jsme nízký rozpočet". Ale jedná se o fajn počin z české kotliny a opět se někomu povedlo za relativně málo peněz udělat hodně muziky. (71%)

• 22.1.2015  13:07
    I.Q. (1994)

Opravdu příjemná a pohodová komedie pro celou rodinu - jedna z těch mála, které pobaví, neurazí a uspokojí tak nějak všechny a přitom se lacině nepodbízí. (75%)

• 3.1.2015  18:11

Tak tohle je hodně velký průser... A je úplně jedno, že je "erotický" film, který byl uveden v kinech a měl velký ohlas především u pubertální mládeže... Je to prostě průser na entou, který nezachrání ani těch pár hekajících scén či relativně neotřelý způsob vypravování. Není tam vůbec nic, co by stálo za zopakování. Člověk (muž) si to znovu pustí jen v případě, že ho přitahovala nepřitažlivá hlavní herečka. (30%)

• 8.12.2012  22:46
    Wilfred (TV seriál) (2011)

Výborný nápad, výborné obsazení, ale něco tomu chybí. Jednotlivé epizody oscilují od "kurevsky dobré" po "vcelku nudné". A asi je pravda, že postupem času je to utahané a už to nemá kde brát. Zkrátka psa hrající člověk je skvělý odvaz, ale jinak. Těžko říct. (75%)

• 8.10.2012  22:40

Chvilku zábavné, vypadá to jako slušně našlápnutá romantická-rodinná komedie s prvky dramatu, ale nakonec se to zvrhne v dvouhodinovou nudu, kdy jen tak koukáte na slušného Matta a Scarlett a čekáte, na co se bude dál čekat. Nuda, nuda, nuda s dobrými herci a stokrát viděnou zápletkou, které šmrnc dodává jen slušný vizuál a právě ta hvězdná dvojka. Zajímavé možná pro rodiny s dětmi. (45%)

• 20.6.2012  20:19
    Diktátor (2012)

Pro mě vrcholný film z Cohenovy tvorby, který ještě převyšuje Borata. (90%)

• 8.5.2012  13:42

Na pomezí 3 a 4 pro mě, v něčem je to fenomenální (hloubka prožitků), místy je to však plitké a působí to jako telenovela. Každopádně příjemná podívaná, které škodí, že místy až moc ždíme emoce i ze situací, kde se to vůbec nehodí. (65%)

• 9.2.2012  20:41

Vcelku zábavná skoro-rodinná komedie o dvou generacích, sexu, rodičovství, odskakování za milenkami a životu tak vůbec. Výborně hrající kvarteto Macháček, Polívka, Stašová a Kerekes, mírně zaostávající Hřebíčková a ostatní. Každopádně milá záležitost, která potěší více generací publika, i když ne každého musí nutně oslovit. A mimochodem - těch pár záběrů na Prahu dokazuje, že Praha je zkrátka velice vděčné místo k filmování! (60%)

• 6.2.2012  04:02

Velice zábavná letní párty komedie ve stylu amerických teenage komedií se špetkou britského humoru a velice vkusným obsazením. Na pomezí 3 a 4 hvězdiček, dnes jsem již jednou přidával, tudíž tady maličko uberu, ale tento snímek určitě stojí za shlédnutí! (65%)

• 6.2.2012  01:48

Mě to prostě bavilo, Reynolds je frajer, kočičky tam byli k sežrání a námět "hry" proti ponorkové nemoci je zkrátka skvělý. Velice zajímavá a zábavná sonda do života lidí, jejichž práce je přetvářka, i když ve skutečnosti je to všechno dost sere. Nikoliv fekální komedie, ale velice zábavná a chytrá komedie. (75%)

• 24.1.2012  00:28

Nejlepší romantický film roku 2011 s výborným hereckým obsazením a skvělým scénářem. Jeden z nejsilnějších filmových zážitků minulého roku. (90%)

• 2.1.2012  02:25

Tak ono se to lehko točí, když si jako předlohu vezmete ZLOČIN a TREST, oblíknete to do moderního hávu, maličko změníte zápletku a do hlavní rolí si vyberete takové hvězdy. Bravo Woody, Dostojevského si načetl hezky. (80%)

• 1.1.2012  17:00

Je to rebel! (80%)

• 29.12.2011  21:04

Statham opět nezklamal a kvalitě film přidává i to, že je to údajně založeno na skutečných událostech (je tomu opravdu tak?!). Tak jako tak jeden z výborných filmů o jedné netradičně provedené bankovní loupeže, kde už od začátku něco smrdělo. Dovětek to jen podtrhl - více jak 100 lidí odmítlo komentovat své ztráty z bankovní loupeže. (80%)

• 25.12.2011  00:57

Můj zcela nejoblíbenější muzikál a jedna z nejlepších romaňtáren historie. Zpívání v dešti - co víc dodat. (95%)

• 23.12.2011  19:49

Jennifer je furt kočka a Ralph Fiennes je pan herec. Ostatní se hodnotit nedá, je to plytká blbost, která útočí právě o Vánocích. Mě to nevadilo, ale že bych to musel vidět znova to taky ne. Průměr s dobrým obsazením. (50%)

• 12.11.2011  01:13
    Mrazík (1964)

Tak tohle je ukázka komunistické propagandy. Snaha natlačit na český trh Vánoční tradici s Mrazíkem místo českého Ježíška, podobně jako teď je snaha ze západu sem vtlačit Santa Clause. Filmařsky nezajímavé, nekvalitní, ale přesto podstatné dílo, minimálně dle zájmu v Česku a na Slovensku. Slušná hudební pohádka, která není ničím zajímavá. Průměr s českým dabingem na tři hvězdičky, ale v Ruštině je to úděsné. Zpěv je mnohem lepší v české verzi a v ruské to zkrátka postrádá to kouzlo. (40%)

• 10.11.2011  23:56
    Lovci hlav (2011)

Nikdy si nebudu holit hlavu žiletkou. Tak silně sirové scény to obsahuje, jeden z nejlepších filmových zážitků roku, kterému se blíží snad jen DRIVE. Obrovským pozitivem je i hudba, tento film nemohu jinak, než doporučit. Není to pro každého, ale některé to chytne, protože to je zkrátka koulervoucí film. Kandidát číslo 1 (zatím) na OSCARa za neanglicky mluvící film. (85%)

• 29.10.2011  18:00

Film o Černém Ježíšovi, který aspoň trošku zachraňuje slušný vizuál a herecké obsazení. Vše ostatní stojí za hovno. (30%)

• 23.10.2011  11:30

Johnovi ten čistě civilní projev sluší, Kate je nesmírně sexy a film, ač předvídatelný až do morku každé příběhové kličky, si směle kráčí k happyendu, jaký očekává snad i ten největší pesimista. Vcelku pohodové romantické dílo, které zahřeje nejednu duši. (75%)

• 4.10.2011  20:13

Hraniční - 3,5 hvězdičková záležitost, upřímně Woody umí stále ještě líp. Jede to po stejné ose jako většina Woodyho kousků, ale co tomu chybí oproti jiným stěžejním dílům je ten umělý kontakt s divákem a vlastně i humornost. Určitě povedené dílo s poutavou atmosférou, která působí jako reklama na Paříž; ve skutečnosti však pouze Allenův průměr, na který si za pár let mnoho lidí nevzpomene. 70%

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12