SG_ever

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 23.6.2017  12:10
    Jason Bourne (2016)

Po 4. totéž v nové omáčce a jen ta finální scéna je takový mrkanec pro milovníky série. Není tak nabušená a koulervoucí jako 3. díl, ale je rozhodně zajímavější, než 2 . díl série (Bournův mýtus). Tak řekněme - 3. nejlepší díl série? (85%)

• 15.1.2017  11:21

Pro fanoušky a hráče Warcraft asi důležité a uspokojivé dílo... Pro ty ostatní jen další zářez do kategorie fantastických akčních blockbusterů. Není to vyloženě hloupé, ale asi tomu chybí moment překvapení nebo kvalitnější zápletka. (65%)

• 1.7.2015  20:27
    Jezero smrti (2008)

Větší blbost jsem dlouho neviděl. Není to děsivé, nedává to smysl... Snad jen Jack O´Connell hraje tak nějak řáďácky toho svého magora. Ale jinak nezajímavé, předvídatelné a nepůvodní, atmosféra nulová. (30%)

• 31.5.2015  16:55
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Na pomezí. Je to rozhodně odpočinkový, byť trošku předvídatelný a místy až laciný humor. Každopádně jeden z lepších amerických sitcomů posledních let. (70%)

• 12.2.2015  15:12
    Colette (2013)

Oživení českých filmových vod. Samozřejmě - Mádl se svým kulatým obličejem nepůsobí úplně důvěryhodně (avšak herec to přeci jenom je!) a některá místa přímo řvou "Měli jsme nízký rozpočet". Ale jedná se o fajn počin z české kotliny a opět se někomu povedlo za relativně málo peněz udělat hodně muziky. (71%)

• 22.1.2015  13:07
    I.Q. (1994)

Opravdu příjemná a pohodová komedie pro celou rodinu - jedna z těch mála, které pobaví, neurazí a uspokojí tak nějak všechny a přitom se lacině nepodbízí. (75%)

• 3.1.2015  18:11

Tak tohle je hodně velký průser... A je úplně jedno, že je "erotický" film, který byl uveden v kinech a měl velký ohlas především u pubertální mládeže... Je to prostě průser na entou, který nezachrání ani těch pár hekajících scén či relativně neotřelý způsob vypravování. Není tam vůbec nic, co by stálo za zopakování. Člověk (muž) si to znovu pustí jen v případě, že ho přitahovala nepřitažlivá hlavní herečka. (30%)

• 8.12.2012  22:46
    Wilfred (TV seriál) (2011)

Výborný nápad, výborné obsazení, ale něco tomu chybí. Jednotlivé epizody oscilují od "kurevsky dobré" po "vcelku nudné". A asi je pravda, že postupem času je to utahané a už to nemá kde brát. Zkrátka psa hrající člověk je skvělý odvaz, ale jinak. Těžko říct. (75%)

• 8.10.2012  22:40

Chvilku zábavné, vypadá to jako slušně našlápnutá romantická-rodinná komedie s prvky dramatu, ale nakonec se to zvrhne v dvouhodinovou nudu, kdy jen tak koukáte na slušného Matta a Scarlett a čekáte, na co se bude dál čekat. Nuda, nuda, nuda s dobrými herci a stokrát viděnou zápletkou, které šmrnc dodává jen slušný vizuál a právě ta hvězdná dvojka. Zajímavé možná pro rodiny s dětmi. (45%)

• 20.6.2012  20:19
    Diktátor (2012)

Pro mě vrcholný film z Cohenovy tvorby, který ještě převyšuje Borata. (90%)

• 8.5.2012  13:42

Na pomezí 3 a 4 pro mě, v něčem je to fenomenální (hloubka prožitků), místy je to však plitké a působí to jako telenovela. Každopádně příjemná podívaná, které škodí, že místy až moc ždíme emoce i ze situací, kde se to vůbec nehodí. (65%)

• 9.2.2012  20:41

Vcelku zábavná skoro-rodinná komedie o dvou generacích, sexu, rodičovství, odskakování za milenkami a životu tak vůbec. Výborně hrající kvarteto Macháček, Polívka, Stašová a Kerekes, mírně zaostávající Hřebíčková a ostatní. Každopádně milá záležitost, která potěší více generací publika, i když ne každého musí nutně oslovit. A mimochodem - těch pár záběrů na Prahu dokazuje, že Praha je zkrátka velice vděčné místo k filmování! (60%)

• 6.2.2012  04:02

Velice zábavná letní párty komedie ve stylu amerických teenage komedií se špetkou britského humoru a velice vkusným obsazením. Na pomezí 3 a 4 hvězdiček, dnes jsem již jednou přidával, tudíž tady maličko uberu, ale tento snímek určitě stojí za shlédnutí! (65%)

• 6.2.2012  01:48

Mě to prostě bavilo, Reynolds je frajer, kočičky tam byli k sežrání a námět "hry" proti ponorkové nemoci je zkrátka skvělý. Velice zajímavá a zábavná sonda do života lidí, jejichž práce je přetvářka, i když ve skutečnosti je to všechno dost sere. Nikoliv fekální komedie, ale velice zábavná a chytrá komedie. (75%)

• 24.1.2012  00:28

Nejlepší romantický film roku 2011 s výborným hereckým obsazením a skvělým scénářem. Jeden z nejsilnějších filmových zážitků minulého roku. (90%)

• 2.1.2012  02:25

Tak ono se to lehko točí, když si jako předlohu vezmete ZLOČIN a TREST, oblíknete to do moderního hávu, maličko změníte zápletku a do hlavní rolí si vyberete takové hvězdy. Bravo Woody, Dostojevského si načetl hezky. (80%)

• 1.1.2012  17:00

Je to rebel! (80%)

• 29.12.2011  21:04

Statham opět nezklamal a kvalitě film přidává i to, že je to údajně založeno na skutečných událostech (je tomu opravdu tak?!). Tak jako tak jeden z výborných filmů o jedné netradičně provedené bankovní loupeže, kde už od začátku něco smrdělo. Dovětek to jen podtrhl - více jak 100 lidí odmítlo komentovat své ztráty z bankovní loupeže. (80%)

• 25.12.2011  00:57

Můj zcela nejoblíbenější muzikál a jedna z nejlepších romaňtáren historie. Zpívání v dešti - co víc dodat. (95%)

• 23.12.2011  19:49

Jennifer je furt kočka a Ralph Fiennes je pan herec. Ostatní se hodnotit nedá, je to plytká blbost, která útočí právě o Vánocích. Mě to nevadilo, ale že bych to musel vidět znova to taky ne. Průměr s dobrým obsazením. (50%)

• 12.11.2011  01:13
    Mrazík (1964)

Tak tohle je ukázka komunistické propagandy. Snaha natlačit na český trh Vánoční tradici s Mrazíkem místo českého Ježíška, podobně jako teď je snaha ze západu sem vtlačit Santa Clause. Filmařsky nezajímavé, nekvalitní, ale přesto podstatné dílo, minimálně dle zájmu v Česku a na Slovensku. Slušná hudební pohádka, která není ničím zajímavá. Průměr s českým dabingem na tři hvězdičky, ale v Ruštině je to úděsné. Zpěv je mnohem lepší v české verzi a v ruské to zkrátka postrádá to kouzlo. (40%)

• 10.11.2011  23:56
    Lovci hlav (2011)

Nikdy si nebudu holit hlavu žiletkou. Tak silně sirové scény to obsahuje, jeden z nejlepších filmových zážitků roku, kterému se blíží snad jen DRIVE. Obrovským pozitivem je i hudba, tento film nemohu jinak, než doporučit. Není to pro každého, ale některé to chytne, protože to je zkrátka koulervoucí film. Kandidát číslo 1 (zatím) na OSCARa za neanglicky mluvící film. (85%)

• 29.10.2011  18:00

Film o Černém Ježíšovi, který aspoň trošku zachraňuje slušný vizuál a herecké obsazení. Vše ostatní stojí za hovno. (30%)

• 23.10.2011  11:30

Johnovi ten čistě civilní projev sluší, Kate je nesmírně sexy a film, ač předvídatelný až do morku každé příběhové kličky, si směle kráčí k happyendu, jaký očekává snad i ten největší pesimista. Vcelku pohodové romantické dílo, které zahřeje nejednu duši. (75%)

• 4.10.2011  20:13

Hraniční - 3,5 hvězdičková záležitost, upřímně Woody umí stále ještě líp. Jede to po stejné ose jako většina Woodyho kousků, ale co tomu chybí oproti jiným stěžejním dílům je ten umělý kontakt s divákem a vlastně i humornost. Určitě povedené dílo s poutavou atmosférou, která působí jako reklama na Paříž; ve skutečnosti však pouze Allenův průměr, na který si za pár let mnoho lidí nevzpomene. 70%

• 27.8.2011  19:39
    Kořist (2007)

Příšerný thriller s nádherným vizuálem mě nečekaně upoutal do diváckého křesla. Pro tentokrát čisté 3 hvězdičky za zajímavé herce. Dva obrovské palce dolů za idiotský scénář s naivními dialogy a absolutnímu odporu vůči zákonům fyziky, přírody a strašnému množství klišé. I tak zajímavá podívaná. (50%)

• 31.7.2011  03:14
    Zbouchnutá (2007)

Kupodivu málo vtipná a hodně kvalitní romantická a především realistická komedie. To co se dá říct o vztahu dvou hlavních hrdinů sedí přesně i na tento snímek. "Tak nějak to funguje." Navíc Seth Rogen je zkrátka génius. Mohlo to být maličko kratší, ale vše kráčí ke svému zdárnému (byť trošku předvídatelnému) konci, který potěší většinu diváků. (80%)

• 21.7.2011  12:45

Přesně 3,5 hvězdičky, ale podle mě to není dostatečně důstojné finále. Autoři (to je hodně dáno předlohou) se pohybují v pohádkovém světě určeném pro malé děti, čemuž odpovídají i dialogy, dějová osnova už však tolik ne. Zkrátka autoři vytvořili na oko drsnou fantasy skrytou v dětinském hávu. Škoda, stačilo místy přitlačit a vynechat palčivě hloupé dialogy a vše mohlo být o kus lepší. Tak jako tak velkolepé finále, které přinese potěchu většině fanoušků Potterovské ságy. Knihu jsem hltal, film už tolik ne. Bohužel. P.S.: I po druhém shlédnutí si stojím za svým, ale přeci jenom můj první dojem ovlivnil dabing. Abych byl spravedlivý ke všem dílům série, musím uznat, že tady se to zkrátka povedlo, byť by to nutně potřebovalo méně velkých soubojů a teenagerského mluvení, gest a chytání se za srdíčka. Nadmíru přehnaný konec jehož pompéznost filmu místy škodí. I přes všechna pozitiva i negativa nevím kam hodnocení posunout, takže nechávám působit první dojem. (69%)

• 6.7.2011  23:47

Rád bych byl znovu dítětem a tyhle příběhy bez sebemenšího kritického povzdechu hltal na VHSkách. Škoda, časy už jsou pryč. (65%)

• 28.6.2011  22:18

V tomto filmu se krásně skloubí absolutně povrchní a debilní myšlenka s úžasným a fantaskním dějem okolo. Vše to dohromady dává jakž takž fungující celek, který skřípe především v momentech, kdy se mluví. Je to romantická pohádková kravina, která si hraje na božskou sci-fi. Ať je to jakkoliv, a děj snímku uhádnete asi po 30 minutách (zde si dovolím použít hlášku ze ZPÍVÁNÍ V DEŠTI - "za ten scénář opravdu někdo platil?") nakonec asi budete milencům fandit, i když mě ke konci přišlo, že si to už Matt a Emily prostě nezaslouží. Bylo to hodně vydřené, zbytečné dlouhé, předvídatelné, patetické až hanba, ale svůj účel a především publikum si to určitě našlo. Mě to jakž takž pobavilo, ale znovu se na to, narozdíl od bratříčků typu DEJA VU či VEČNÝ SVIT NEPOSKVRNĚNÉ MYSLI nepodívám, protože zde autoři prostě nedokázali oheň "božství" a osudu ukočírovat a přitáhli to až moc za vlasy. Mělo to určitě navíc. (65%)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12