matini

Martina Č.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 23.2.2019  14:59

Tak tohle vážně ne. Po druhém díle to vzdávám... První sezóna byla super, ale co to provedli s tou druhou... nemám slov...

• 12.2.2017  16:42

Máme tu spisovatelku Jane Han, která je na tísňové lince jako doma, protože udala snad každého ve svém okolí (nutno podotknout, že se s těmi udáními moc netrefila a nikdo ji teď nebere moc vážně), policistu, který si nepamatuje tváře zločinců z plakátů a spíš pokukuje po Jane Han a pak tu máme tajemného hezkouna a agenta FBI, Jasona. Je to docela praštěná komedie, ale zároveň i povedená. Byla to zábava s detektivní zápletkou: je Jason vrah nebo je to někdo jiný? Tahle otázka je zde položena několikrát a nemůžete si být jistí výsledkem :)

• 5.11.2016  09:39

O tomhle se nedá říct nic jiného než "masakr" a to ne ve smyslu pochvaly. V podstatě jsou to jenom jatka. O příběh se možná snažili v první polovině série, ale v posledních dílech už je to jenom řev a krev. Tuhle sérii dokoukám už jen ze setrvačnosti, ale popravdě jsem dost zklamaná. Ke kvalitám prvních sérií to má hodně daleko.

• 2.12.2014  19:29

Vynikající jako vždy. Tohle musí vidět i Ti, kteří se vůbec nezajímají o auta, protože tohle je sice pořad o autech, ale zároveň je to mnohem víc... je to prostě zábava. Top Gear opět boduje

• 1.12.2014  19:40
    Endeavour (TV seriál) (2012)

Výborná detektivní série. Líbí se mi, jakým způsobem jsou řešeny případy, vztahy mezi postavami a hlavně herecké výkony hlavních představitelů. Shaun Evans hraje toho chytrolína naprosto výborně.

• 1.12.2014  19:16
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Všichni jsou tam tak praštění a ujetí, až je to prostě vtipné :) každá postava je jeden velký originál a častokrát i extrém, ale dohromady tvoří jeden velký, pevný celek - Heckovi :-D

• 1.12.2014  18:51
    Gotham (TV seriál) (2014)

Bohužel jsem od toho asi očekávala až příliš.

• 28.10.2014  19:14
    Hercules (2014)

Podívala jsem se na trailer, pak na film a musím říct, že ty dvě minuty traileru byly mnohem lepší než následujících 95 minut filmu. Bohužel to dopadlo tak, že všechny zajímavé scény byly v těch dvou minutách a ve zbytku filmu chyběly.

• 28.10.2014  19:05

Bezzubka a jeho grimasy jsou prostě nejlepší. Netušila jsem, jak moc mě může bavit animák :)

• 13.10.2014  13:06
    Dárce (2014)

Ve filmu se objevují hvězdy jako Jeff Bridges nebo Meryl Streep. Bohužel ani tato jména celkový dojem moc nezlepšila, protože nemají moc času se projevit. Do příběhu přispívají stále stejnými hláškami a moc nového do něho nepřinesou. Příběh se točí kolem komunity, která žije v tzv. idylickém světě, bez emocí. Cítí, ale emoce jsou jim blokovány pomocí léků, které berou automaticky každý den. V celé komunitě je pouze jedna osoba, která má vzpomínky na minulost života lidstva, tzv. dárce. Při promoci je každému dítěti určen budoucí účel (tak trošku to připomíná Divergent). Z těch několika uchazečů je vybrán jeden, který převezme od Dárce vzpomínky a bude lidstvu dál radit, díky vzpomínkám. Tímto "vyvoleným" je kluk Jonas, který už před příjmem vzpomínek vnímal, že tu něco chybí. Dárce mu nejdříve dává jen pěkné a příjemné vzpomínky, postupně začne i s vážnějšími. Jonas začne vnímat své emoce a chce, aby tuto možnost měli všichni. A o tom je v podstatě celý film. Nápad zajímavý, ale už to není tak originální, díky hodně podobným snímkům. Stačilo vidět jednou.

• 13.10.2014  12:48
    Gwaenchana, sarangiya (TV seriál) (2014)

Hlavní dvojice byla naprosto dokonalá. Ladilo jim to ve všech ohledech. A po delší době celkem změna v tom, že se děj netočil kolem milostného trojúhelníku či čtyřúhelníku. Bylo zajímavé sledovat vývoj všech postav, které se v seriálu objevily. Nemám tomu co vytknout, jsem naprosto spokojená.

• 30.9.2014  21:53

Už to prostě není nic nového. Příběh je stále to samé dokola, nic moc originálního. Ano, v každém filmu jsou noví transformeři. Všichni jsou pěkně barevní a každý se snaží být orinální, ale prostě tomu začíná vážně něco chybět. To co si po zkouknutí filmu pamatuju, je spousta barev, hodně zmalovaná holčina, pár vtipných hlášek a hlavně skvělé grimasy Stanleyho Tucciho. Film nezachránilo ani takové jméno jako Mark Wahlberg.

• 3.9.2014  12:55
    Mezi životem a smrtí (TV seriál) (2013)

Souhlasím s Webgirl, doktor Sung je nejlepší, jeho hlášky, jako: "Nedělat, zemřít!" nebo "Je kaput", jsou zpestřením každého dílu.

• 2.9.2014  07:58
    Godzilla (2014)

Dobře, tak tohle se vážně nepovedlo. Omlouvám se, pokud hodím pár spoilerů. Od začátku mi to připadalo jako děsná blbost. Nechají si vylíhnout mimozemšťana nebo co to vlastně bylo, ve filmu nazvaného zkratkou MUTO. Pak ho chtějí zabít, ale jejich zbraně působí asi jako hrášek hozený proti zdi. Na scéně se objevuje Godzilla, která je v roli hrdiny a chce MUTO zničit. Spousta pohledů na Godzillu, teda spíš na její ostnatá záda, ona se vlastně v celé své parádě objeví až ke konci. Naj scéně se objevuje další MUTO (samička), která měla být dle všeho mrtvá, rozpitvaná a hozená mezi jaderný odpad. Film obsahuje spoustu divných řešení, např. MUTO se živí jadernou energií a co napadne americké vojáky jako první řešení... zabijeme ho jadernou hlavicí. Také dokáže vypustit EMP a vojáci, kteří si prý vyberou místo střetu, kde to všem třem tvorům nandají, nechají nad hlavou lítat stíhačky, které jsou bez elektřiny jaksi na houby, a tak začnou z nebe padat jako mouchy. Skutečně velice "chytré" a "propracované" řešení. Závěřečná bitva mezi Godzillou a MUTO mi připadala spíš jako komedie. Godzilla nejdříve dostává dost na zadek, v podstatě to vypadá, že je dost v háji, pak se ožene ocasem a samečka MUTO přišpendlí na budovu, samičku ochromí svým modrým ohněm a utrhne jí hlavu. No proč ne. Jediná dobře vypadající scéna je seskok vojáků nad San Franciscem, ale to vážně celý film nezachrání. Stačilo vidět jednou, teď už na to jen zapomenout.

• 1.9.2014  12:47
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Harvey je prostě nejlepší :)

• 27.7.2014  21:12
    Konzultant (2013)

Nuda pane advokáte...

• 27.7.2014  16:07
    Zulu (2013)

Zajímavý příběh, začínající nalezením jedné mrtvé dívky, která byla pod vlivem nové drogy... ztracené děti, distribuce drog, vraždy a nakonec rozlousknutí případu. Skvělé herecké výkony v podání Orlanda Blooma a Foresta Whitakera. Orlando se objevuje v jiné roli než jsme zvyklí, a opravu mu to sedlo. Po shlédnutí tohoto kousknu nemůžete říct, že neumí hrát. Forest byl jako vždy velice charismatický. Moc jsem od toho nečekala a byla jsem opravu příjemně překvapená.

• 27.7.2014  11:17
    Peulraenmaen (2013)

Jae-yeong Jeong to hraje naprosto výborně, ty jeho reakce na nenaplánované situace jsou vážně super :) společně s Ji-min Han se neskutečně doplňují a dohromady tvoří zábavnou a fungující dvojici.

• 26.7.2014  21:24

Když máte dobrou motivaci a něco opravdu chcete.... dokážete to!

• 26.7.2014  19:16
    Dominion (TV seriál) (2014)

Nápad na seriál s anděly byl celkem zajímavý, jen se jim ho nepodařilo dotáhnout do zdárného konce. Prostředí kde se seriál odehrává vypadá zvenku často jako kasino, uvnitř se navrací do období antiky. Ano spousta dalších zřícených nebo opuštěných budov, které nám mají říct, že lidstvo je pěkně v háji. A proto by člověk čekal, že se lidstvo bude snažit s danou hrozbou něco udělat. Ale místo toho, aby řešili Gabriela, raději řeší politiku a boj o moc. Postavy jsou nezajímavé, nudné a často dost otravné. Dá se to shrnout pár slovy: "naprosto nevyužitý potenciál".

• 25.7.2014  12:41
    Eragon (2006)

Tak jsem se na film podívala po šesti letech, od doby co jsem ho viděla poprvé. Musím říct, že jsem pochopila proč už nebyly žádné další díly zfilmované. Knižní sérii dračích jezdců mám ráda a všechny díly mám přečtené, ale ten filmový první díl byl vážně katastrofa. Hlavní hrdina v podání Eda Spellerse nebyl dobrý nápad. Byl naprosto nepřesvědčivý a chvílemi až protivný. Filmu také vůbec neprospěl scénář, který se knižní předloze podobal jen v hlavních obrysech. Snažili se film udělat i pro ty, kteří knihu nečetli. Všechny informace a postavy naházet rovnou do prvního dílu. Snažili se nalákat co nejvíce lidí. Problém je ale v tom, že efekt to má spíše opačný...

• 23.7.2014  22:18
    Sowon (2013)

Neskutečně silný příběh...

• 20.7.2014  13:31

Už od první epizody, kde se objevil je Matt Smith můj nejoblíbenější doktor :) pěkné shrnutí jeho tří sérií.

• 19.7.2014  22:13
    V čísle 9 (TV seriál) (2014)

Jsem ráda, že nebydlím v domě či bytě s číslem devět :) Seriál v každém díle ukazuje jeden divnější příběh než druhý a i když mám ráda britský humor, tak tenhle jsem asi dostatečně nepochopila...

• 19.7.2014  22:05

Nemůžu si pomoct, ale Keira Knightley hraje v každém filmu úplně to samé, nemění se s novou postavou, má stále stejný výraz a není to prostě ono. Jude Law sice neměl tolik prostoru jako Keira, ale taky mu to moc nešlo. Ať měl být "šťastný", smutný, žárlivý... stále se tvářil stejně. Nápad na natáčení v prostorách divadelních kulis, je zajímavý. Spousta nádherných kostýmů a kulis, ale filmu se prostě nedaří vtáhnout diváka do světa Tolstoje. Po shlédnutí je pro mě film spíše zklamání.

• 15.7.2014  11:38
    Oculus (2013)

Vůbec nic originálního. Vůbec žádné lekání, ani děs, jenom jedna nechutná scéna s nehtem. Všechno je naprosto předvídatelné. A ten konec... myslím, že už od začátku filmu všichni věděli, že to takhle dopadne.

• 30.6.2014  14:37

Tak tohle je opravdu klasika. Tenhle seriál je vážně hodně povedený a hlavní hrdina Cillian Murphy, je naprosto vynikající. Tomuhle Shlebyovic gangu nedokážete odolat :)

• 27.6.2014  21:44

Příběh filmu není nijak propracovaný. Film se snaží, abychom pochopili jednotlivé postavy, snaží se říct příběh každé z nich, ale nedaří se mu to. Vše je hrozně neúplné. Jediné co opravdu nemůžu vytknout je výborný herecký výkon Meryl Streep, Julie Roberts a Benedicta Cumberbatche, kterému jsem toho plachého uťapánka vážně věřila :)

• 23.6.2014  21:52

Jack Ryan... v prvních pár minutách hrdina, pak rozklepaný analytik a nakonec odvážný agent. Jestli tam měl být vidět nějak vývoj postavy?... ok, snaha byla, ale nějak se jim to nezdařilo. Všechno bylo až příliš nucené. Celkově to vázne, ničím extra nezaujme a stále jednotvárný výraz Keiry Knightley tomu taky moc nepřidá. Stačilo vidět jednou...

• 23.6.2014  19:14
    Bez kalhot (2012)

Tak scénář bych hodnotila opravdu hodně slabě. V podstatě to nemělo vůbec žádný příběh. Pár dobrých tanečných kreací, Channing Tatum, ale jinak hodně slabé. Moc jsem od toho nečekala, ale ani ta malá očekávání tento film nesplnil.

<< předchozí 1 2 3 4