Hotel Transylvánie (2012)

Hlavní příběhová linie je předvidatelná, natáhlá a otravná nuda, nicméně film nabízí celou řadu sympatických postaviček a fajn gagů.

Dexter (2006) (seriál)

Na tomhle seriálu mi vadí strašná natáhlost a X zbytečných scén/dějových linek. 1. série - ** a půl - neuvěřitelně zdlouhavý začátek, než se začne něco dít. Nicméně od půlky to nabírá grády a má to celkově nejlepšího záporáka 2. série - * 3. série - ** 4. série - konečně se něco začalo dít. V polovině sice trošku došlo tempo, ale spokojenost. **** 5. série - ** 6. série - **** - pan scénarista se snažil a už od prvního dílu se tu pořád něco děje. Vrah zajímavý, Bineyho cameo potěšilo. Ale pořád je to sakra natáhlý - 12. dílů Dexterovi prostě nesvědčí

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Zpočátků i docela vtipné, po pár dílech se bohužel charaktery vyčerpají a začínají působit otravně (celých 22 epizod si jedou tu svoji jednu charakteristiku). Přesto je Outsorced vcelku příjemný seriál na odpočinek, který nevyžaduje plnou pozornost.

Tintinova dobrodružství (2011)

Nutno říct, že jsem byl k tomuto docela skeptický - animace se mi z traileru zrovna moc nelíbila, ale po pár minutách jsem si zvyknul. Co se filmu týče, byl jsem velmi příjemně překvapen. Jako fanoušek komiksového Tintina jsem ocenil spoustu narážek pro zasvěcené a zároveň to, že film není přesnou kopií a jde si svou cestou. Humor je sympatickej, rozhodně nejde o trapného a drží si to takovou tu sympatickou tintinovskou naivitu. Za vypýchnutí stojí akční scény, které jsou prostě super. Díky Stevene, snad bude další díl

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Triky jsou super a tím to končí. Roboti jsou odsunuti na druhou kolej, kde je maximálně zastupuje Bumblebee + dvojčata (větší debilitu Bay vymyslet nemohl). Sam a většina lidských postav je na ranu, scény jsou trapné, patetické a "příběh" dementní (i když to k těmhle filmům patří). Těšil jsem se alespoň na finále a pořádnou bitku robotů - a zase nic. Pořád tam mají hlavní slovo vojáci, než pak všem ve chvilce Optimus nakope plech. Snad bude trojka lepší

Americký táta (2005) (seriál)

Hodnocení po dvou sériích. Zatím nejslabší z trojice Family Guy, Cleveland Show, American Dad. První série byla fajn, druhá působila až na pár vyjímek docela otravně. Postavy mi tu z výše zmíněné trojky lezou na nervy asi nejvíc

Na vlásku (2010)

Nádhernej film a nostalgické zavzpomínání na staré dobré disneyovské princeznovky. Teď trochu vážněji - je to klasická disneyovka, tudíž nemohou chybět písničky. Obvykle je mám hrozně rád, ale tady mi nesedly (možná je to jen českou verzí, originál jsem neslyšel). Navíc dvě z nich jsou takové... kopírující. "Hospodská o snění" je námětem naprosto totožná se Status Quo z High School Musical a píseň Mamá o tom jak je svět hnusnej = Frollo ze Zvoníka (začátek písničky Out There). Druhým problémem budiž záporák. Mamá zde hlavně dává zarachá + trošku zapletichaří, ale řádnou záporačku v ní nevidím. Strašně připomíná horší verzi již zmíněného Frolla a není tam ani žádnej pořádnej závěrečnej souboj. Komická zvířata mi zrovna nevadila, občas jsem se i zasmál (což se mi u animáků moc nestává), takže +. Hlavní dvojice je pak strašně sympatická, Locinka je asi nejvíc sexy princezna (a tradičně bosá =) ). Houžvičkův přerod zlodíjek/klaďas je takovej podivnej, ale nevadil mi. Potěšilo, že si odpustili klišé, které jsem čekal (Flin bude lhát o tom že je klaďas a princka pak najde plakát a bude průser ^^). => Příjemný nostalgický výlet se sexy princeznou a krásnou animací.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Lepší jak trojka, ale pořád žádná sláva. Neurazí ani nenadchne.

Megamysl (2010)

Bohužel strašná nuda. Tak nějak jsem z traileru čekal, že celý film bude oparodií na takové ty kýčovité komiksové padouchy a půjde o realizaci nějakého ďábelského plánu a o soupření s Metromane... A ono se to vše stane asi v prvních deseti minutách. Pak je film strašně rozvleklý, nudný a předvidatelný. To že Megamysl není parchant se sice dá pochopit z flashbacků z dětství, ale i tak... tolik let samoty a snahy o ovládnutí města, načež s ním NIC neudělá... Věru podivné.