superzurda

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 7.2.2021  13:48

Film vrcholí pozoruhodnou zápletkou. Bohužel je plný nesmyslů a stereotypů, který tu pointu docela sráží.

• 3.1.2021  20:13

Sice jsem se párkrát uchechtl, ale od prvního dialogu jsem tušil, že to bude sracka. Ani jsem to nedokoukal.

• 21.11.2020  14:19
    Paradise PD (TV seriál) (2018)

Dlouho jsem si říkal, že jsem našel svou hranici mezi humorem a fekalni trapností. Nakonec to bylo i zábavné.

• 17.11.2020  19:39

Vobec fajne ale taká sračka

• 2.11.2020  16:37

Diky relativně dobrému castingu ten film není jen nelogicka, stereotypy nacpana sračka

• 18.10.2020  17:31
    Čelisti (1975)

Mistrovská práce Stevena Spielberga

• 16.8.2020  13:04
    V síti (2020)

Klasická Klusakovina. Tvůrci nám od prvních vteřin linkuji koho máme nenávidět. Nepopírám, že pánové na druhém konci Skypu, nejsou hajzlove a zbabělci. Ale spíš bych uvítal dokument, který by mapoval jejich pohnutky a uvažování.

• 27.4.2020  13:35
    Bajkeři (2017)

Pavel Nečas a pár vtipů odděluje film do totálního dna. Nic tomu nepřidá pokus o adoraci cyklistiky, což v konečném výsledku působí dost kontraproduktivně.

• 22.4.2020  10:36

Ono to dílo už má svá léta. Ani herecké mistrovství české herecké elity nezachrání fakt, že rada Vacátko dost často z ničeho poskládá případ a bez důkazu získá přiznání. Navíc scénická hudba je mi v některých případech dost protivná.

• 22.4.2020  10:33

Docela realistické a dobře koukatelné drama, které kazí scénaristická akrobacie v závěru.

• 16.4.2020  08:04
    Koruna - Série 1 (série) (2016)

Dechberoucí výprava tohoto velmi kvalitního počinu mě nadchla. Ještě více mě nadchla naprosto okouzlující Claire Foy. Vyběr herců mi připadá opravdu úžasný. Bohužel ale nemám už žádný důvod si pustit další série. Nejvíce mě zaujala epizoda, kde princezna Margaret zastupuje královnu.

• 8.4.2020  11:41
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Ano, socialismus je tu hlavně pro lidi. Proto budeme ignorovat bezpečnost práce a nutit lidi, kteří jsou naštěstí dost hloupí, aby pracovali v naprosto nevyhovujících podmínkách, plnit plán. Ten plán navíc ještě iniciativně překročíme. Bohužel toto myšlení není zapadlé prachem hluboko v minulosti. To jsou myšlenky, které ve mně Dukla 61 zanechala. Film dává do určité míry i odpověď na otázku proč jsou všichni Ostraváci debilové a trošku komicky působí někteří herci, kterým ten hantec z huby opravdu nejde.

• 2.4.2020  07:50

Za poslední dobu jsem viděl několik českých komedií posledních let a tohle je jedna z těch lepších. Scénář má sice hlavu a patu. Bohužel je to všechno tak jednoduché až primitivní jako rozuzlení fámy o Vetchého vazbě, případně jeho motivace o sledování rodiny, díky které se od úvodu jeho postava profiluje jako obecní blb se sklonem k voyerismu. Nutno dodat, že Vetchý, Langmajer a Táborský ve filmu předvádí vyšší kvalitu českého herectví.

• 29.3.2020  20:06

Ano, přesně takhle to funguje. Rozvedení rodiče mají korektní až přátelský vztah, ale jeden neví o druhém, že si našel partnerku. Dozví o ní tak, že muž požádá bývalou ženu o upečení dortu na svatbu s novou partnerkou. Nová partnerka pak muže raději opustí, protože osmiletý kluk jí řekne, že kvůli ní nemohou být jeho rodiče spolu. Po rozchodu partnerka zjistí, že je těhotná a vše vrcholí dortovou bitvou, kde všichni byli zasaženi omylem, protože z přivřených očích a zatnutých zubů v každém záběrů je evidentní, že zásah nečekali. Nakonec se partnerka přizná, že je těhotná s mužem, jenž se správně zachová a požádá ji o ruku. Pak přichází svatba, kde si matka ženy bere bývalého přítele partnerky. Na svatbě partnerka požádá bývalou svého nastávajícího, jestli ji nepůjde za svědka. Nejsem génius, ale poznám, že je to shit. Jediné co je dobré je zjištění, že funguje fiktivní charitativní organizace Zubaři bez bavoráku. Ano, jedná se parafrázi vtipu Charlieho Harpera Právníci bez jachet, ale je to lepší než jakýkoliv jiný vtip v této komedii. A rozhodně má i lepší timing. A proč na to koukám? Protože, když mám pocit, že Párty hárd je lepší než většina českých komedií, bylo by dobré jich i pár vidět

• 29.3.2020  18:05
    Le Mans '66 (2019)

Skvělý příběh, skvělý Bale, skvělý film.

• 28.3.2020  18:03
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Geniální. Rick Sanchez dává skutečný obraz vědci, který je ve filmografii růžově zobrazován jako milý a přátelský Dr. Emmet Brown. Takový obraz je zcela mylný a z postavy Ricka sálá zanedbaná hygiena, slabá sociální inteligence a náklonnost k návykovým látkám. To vše je servírováno v seriálu, který neskutečně baví, hláškuje a sám se rozvíjí.

• 28.3.2020  17:54
    Teorie tygra (2016)

Když někdo natočí film, který prezentuje jako vulgární shit ( Party hárd ) a je to vlastně vulgární shit, tak mi to vadí míň než když vemete hereckou elitu, kterou znásilníte vlastním do očí bijícím patosem, kde se místo komunikace mezi lidma doporučuje lhaní, podvádění a manipulace. Nejhorší na tom je, že se pak divákovi někdo snaží vnutit, že tyhle nefunkční stereotypy jsou v pořádku a divák má těm postavám ještě fandit.

• 28.3.2020  17:49

Táňa Pauhofová je tak úžasná, že po porodu při návštěvě své matky je ve svém pokoji nalíčená a načesaná jakoby za pár minut měl přijít pohledný, citlivý a chápající lékař. Ten by mohl vysvětlit vegetariánskému gayi Leovi, že při snížené imunitě by bylo vhodné občas kus masa sníst a rozhodně nekouřit. Film je přehlídkou nesmyslných epizod a rozhodnutí nelogických postav.

• 28.3.2020  17:43
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Podle mě nejautentičtější teen seriál, co kdy natočili. Dokážu přehlédnout absenci uniforem pro potřebu prosadit se na americkém trhu. Nevadí mi vůbec etnická rozmanitost, podle mě to není kvůli genderové korektnosti. Podle mě to v Anglii takhle je. Jediný problém mám s rádoby dojemným a velkolepým závěrem....to bylo podle mě moc. Gillian hlavně v první serii krutá nasty mature.

• 28.3.2020  06:58
    Párty Hárd (2019)

Na filmu je dost znát, že se jedná o hobby záležitost s neherci a omezeným rozpočtem. Nicméně i přes mnoho chyb ten film dává větší smysl než většina českých komedií posledních let.

• 30.1.2020  07:07

Nejprve příjemná podívaná a na konci zklamání. Ještě bych rád vypíchl Leonarda a hudební výběr.....to se mi líbilo moc.

• 11.1.2020  14:45

Dlouhá, surová a bolestivá byla cesta Leonarda DiCapria pro Oscara.

• 5.1.2020  13:44

Tady mi přišel Belmondův diamant poněkud nevybroušený

• 1.1.2020  18:00
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Mravenčí práce jakou provedli autoři seriálu odráží mravenčí práci tisíců lidí. Detailně propracovaný seriál nabízí mnoho otázek a jednu budu asi pokládat těm, co rádi vzpomínají na tu skvělou dobu mezi léty 1948-1989. Opravdu tohle chcete?

• 30.12.2019  11:15
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

S kamarádem behěm společné klubové dovolené máme ideologické školení, což je sledování epizody seriálu Hospoda. Letos byl předtím Krok za krokem a my viděli poslední scénu. Oba jsme na sebe koukli, uznale pokývali hlavou a nezávisle na sobě řekli Carol!!! Carol je totiž bohyně, Frank je zase ultrafrajer a ten humor, který by devadesátkách strop, tak přešel do milého retra. Člověka tedy ani neuráží pokus o pokřivenou sexuální výchovu, která náctiletým velí naprostou abstinenci.

• 29.12.2019  14:27

Z českých komedií možná to nejlepší, co v posledních letech vzniklo. Ale i tak je to mezi slepýma jednooký král.......ale aspoň vidí.

• 28.12.2019  19:22
    Absurdistán (2006)

Tahle komedie je dokonale vymazlená od emancipované vzdělané ženy, která v přítomnosti svého manžela kritizuje jeho sperma přes právníka budoucnosti, jenž při sledování pořadu Au moje koule upozorní na fakt, že hlavní protagonista dostal zásah do varlat. Dále to pokračuje bitkou dvou lidí, kteří se začnou bezdůvodně řezat, když před nimi vybuchne cizí auto a vrcholí to prezidentským projevem, při kterém se všichni zúčastnění skutečně chovají jako opice. Kde se jen šipka evoluce obrátila? A kde se dá stáhnout oscarový snímek Prdel?

• 7.12.2019  16:46

Krásný film s potenciálem stát se vánoční klasikou.

• 7.12.2019  16:43
    Irčan (2019)

Působí to jako poslední hurá určité skupiny herců a tvůrců. Byť je to kvalitní a precizní, připomíná to návštěvu starších příbuzných. Je to zdlouhavé a někdy i otravné, ale protože je máme rádi, tak to vydržíme.

• 27.11.2019  06:03
    Špindl (2017)

Někdy mi připadá, že produkce mezi sebou soutěží, kdo natočí větší shit

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21