superzurda

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 21.6.2019  08:34

Nádherná fikce, která se pohybuje mezi dvěma liniema budoucnosti mezihvězdného cestování a historií objevování vesmíru

• 21.4.2019  14:20
    Černota (TV pořad) (2018)

S každým dalším dílem upadá kvalita, zpracování i přínos seriálu.

• 12.4.2019  13:22
    MOST! (TV seriál) (2019)

Hlavní úspěch Mostu spočívá v tom, že český white trash nepochopil, že si z nich dělá prdel. I tak je to ale kvalitní podívaná.

• 12.1.2019  06:32
    Bez frází (TV pořad) (2018)

Když to člověk vidí, tak nechápe, jak může být Sparta na hranici baráže o play off

• 11.11.2018  08:58
    Milada (2017)

Je těžké nedávat filmu, jenž oslavuje elitu národa vyšší hodnocení. Ale je třeba upozornit na bezkrevnou první polovinu, která vůbec nezanechala žádný dojem a nezobrazila proč Milada Horáková tolik vadila komunistickému režimu, že ji museli zavraždit.

• 4.11.2018  10:19

Nechápu proč Walt Disney dokáže točit dobré samostatné filmy související se Star Wars a zároveň znásilňovat původní sérii novými epizodami. Alden mi připomíná mladého DiCapria a působí velmi zdařile zejména v kombinaci s Woodym. Přesně věřím tomu, že takový frajírek Han Solo moh být.

• 4.11.2018  10:10

Mě prostě baví, když Clint Eastwood vypráví jakýkoliv příběh

• 20.10.2018  20:52
    Gotham (TV seriál) (2014)

To co udělalo seriál od prvních vteřin zajímavým, ho od druhé série velice svazovalo.

• 9.9.2018  21:12
    Volyň (2016)

Opravdu pekelně bestiální film.

• 9.9.2018  17:58
    České století (TV seriál) (2013)

Seriál ve mně i přes místy pomalé tempo zanechal hlubokou stopu a v několika případech prohloubil již hlubokou úctu k některým lidem z našich dějin.

• 7.5.2018  20:42

od poloviny filmu jsem se v tom fakt nevyznal.

• 7.5.2018  20:31

Musím tedy říct, že jsem po žádném filmu netrpěl takovým pocitem zklamání a deprese jako po tomhle. Teď budu trošku spoilerovat. Jestli jsem to dobře pochopil, tak Luke Skywalker cvičil Bena Sola a vycítil v něm Zlo. Na základě toho ho napadlo Bena úkladně zavraždit, jistě podle rytířského kodexu. Když se mu nepovede, tak se Ben od něj odvrátí a stane se Snokeovým žákem. O.k., Skywalker udělal chybu, takže by se měl podle kodexu snažit ji napravit, ale ne on, který je jediný, kdo může porazit Snokea s Benem se sbalí a uteče do nejzápadnějšího koutu galaxie. Aby to dávalo větší smysl, tak po sobě zanechá mapu. Když se podle mapy k němu dostane Rey, aby ji vycvičil pro boj se Snokem a Benem, tak ji stejně tvrdošíjně odmítne. Opět se řídí heslem, když je někdo jediný, kdo může, tak musí. Připadá mi to jako vrcholně nesmyslná zápletka, která nemá logiku. Poslední Jedi je natočen zbaběle, sice se v něm tvůrci pokouší mít mnoho zvratů, ale je to celé takové ploché a bezkrevné. Má tam být i velké množství hrdinských činů, kterých je ale tolik a ještě tak podkreslené hudbou, čím se asi pokouší až citově vydírat diváka. A jako vrchol k mému smutku přidám jen to, když zabijou nasty mature admirálku. Jak jsem byl shovívavý v minulém díle, tady už budu velmi kritický a bojím se, že další díl už bude jen velký pompézní pohřeb.

• 1.5.2018  08:51
    Metanol (TV film) (2018)

V první pro mě méně zajímavé části vidíme dementní lidi, co kupují levný chlast od lidí stejně dementních, ovšem nebezpečnějších kvůli ambici zbohatnout. Ve druhé se do všeho vloží policie a začíná vyšetřování, které vypráví o tom jak se dementní lidi pokouší vyhnout odpovědnosti za to že ředí líh methanolem. Samozřejmě za všechno může stát, který paratizuje spotřební daní na poctivém podnikání. :-)

• 13.4.2018  07:33
    Single Man (TV seriál) (2017)

Když na to člověk kouká, tak mu každé rozhodnutí Marka Taclíka přijde logické pochopitelné, aby v závěru došel k myšlence, že je snad úplně pitomej.

• 13.4.2018  07:30
    Single Lady (TV seriál) (2017)

Jedná se o příběh začarovaného kruhu, kdy se dáma chová jako kráva, protože nemá chlapa. Jenže ona chlapa nemá, protože je úplná kráva. Zlá, arogantní, hrubá a s nulovou sociální inteligencí, až se člověk diví, jak se mohla dostat na post ředitelky televize. Jediný záblesk lidskosti nastává ve chvíli, kdy padne. Ovšem nejsem optimista, abych věřil, že to bude mít trvalejší ráz. Jana Plodková tu hraje tak dobře, že si musí dávat pozor, aby ji mužští zaměstnanci restauračních zařízení neplivali do kafe.

• 11.4.2018  19:49

Film si drží skvělý humor ze seriálu, ale nevystačí s ním po celou stopáž, kde se to chvilkama mění až v trapnost. Je to škoda, protože dílo, kde se nechá parodovat tolik osobností, by mělo být lepší.

• 9.4.2018  20:55

Absolutně nesdílím zdejší hodnocení ...... podle mě se jedná o film, který tady chyběl. Možná trošku kvalitnější herci by tomuto filmu dali víc. Mé nadšení z dvojí roviny příběhu, které se prolínají do velké konspirace. Jediné, co mě opravdu štvalo, byl závěr ala Hollywood.

• 9.4.2018  20:47
    Vracenky (1990)

Člověk by čekal, že autor je z rodiny, která byla od začátku proti. Trochu odlišný pohled do poměrů, kde lidé třeba věřili a na kterých to museli soudruzi postavit, dává filmu nový a dost reálný rozměr. Film úspěšně balancuje na hraně dětského filmu a dramatické deprese.

• 29.3.2018  18:08
    Hudební masakry (TV pořad) (2013)

Nemohu uvěřit kolik prostoru zaberou někteří neumětelé

• 29.3.2018  06:57

Ono to v týhle zemi stálo všechno za hovno, ale když se vyhrálo Nagano, tak se vše obrátilo k lepšímu. Lidi proberte se.

• 22.3.2018  20:17

Celý seriál Červený trpaslík má scény, které jsou nezapomenutelné. Tady je to pro mě scéna, kde Lister jamuje na kytaru s Hitlerem. Trpaslík si stále drží svou úroveň, sice nenaplní dvakrát do týdne prime time, ale zase má svou kvalitu. Dialogy plné jedu, zla a bezohlednosti, kterým tu vládne hlavně Kocour, dokáží kompenzovat někdy až jednoduché a laciné rozzuzlení jednotlivých dílů.

• 14.3.2018  20:27

Od krásného příběhu o tom, že cesta do pekla je lemována dobrými úmysly přes digitální orgie, se tato sága dostala k rozvleklé a těžkopádné nudě.

• 11.3.2018  11:30
    Sid a Nancy (1986)

Titul je jediné, co na tomhle filmu zaujme

• 3.2.2018  16:42
    Gotham - Série 1 (série) (2014)

Řekl bych, že to co dělá seriál zajímavé, rozvoj Gothamu po zavraždění Waynových rodičů, ho zároveň i limituje. Uvidím, co další série

• 10.1.2018  08:47

Než komedie je to spíš romantická pohádka, ale hezká.

• 5.1.2018  19:12

Stejná kvalita jako u jedničky. Jen to dvě další vady. 1. Hudba i prvním díle nebyla kdovíjaká, ale z dětství si ji pamatuju dodnes. Tady je to jen jakási zvuková kulisa. 2. Není asi dobrý do takových filmů tahat vědu.

• 4.1.2018  14:24

Ona je to hrozná sračka, ale dětství jsem to fakt miloval.

• 3.1.2018  19:09
    Lajna (TV seriál) (2017)

Zajímco Vyšehrad byl jen souhrn vtipů a skečů, tak Lajna je kvalitní a plnohodnotný seriál.

• 31.12.2017  16:48

Ve Francii Tricatel, my máme Agrofert.

• 9.12.2017  17:32
    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)

Když se ten pořad zjevil, mohl mít možná nějakou hodnotu. Nicméně automaticky pouštěný výbuch smíchu při pochopitelně špatné odpovědi mi z tohoto pořadu udělal kulturní peklo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20