JackO.

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 29.10.2012  18:39
    Skyfall (2012)

Bond pokročil podobně jako Temný rytíř, více realističtější, více deprimující, více současnější. Těm kterým chybělo v Quantum of Solace prohloubení postav, příběh, scénář, pořádný záporák atd. si to zde užijí do syta, na tento díl se musí dívat z jiného pohledu a vychutnávat si kameru a skvělé nápady. Pak je tu ještě pořád rozdělení fanoušků na ty co chtějí starého dobrého Jamese, gentlemena a casanovu, kterého skoro nic netrápí a se vším si poradí naprosto bez problémů, to v dnešní době prostě už neuspěje, je potřeba něco hlubšího a taky ho po těch letech změnit a jít s dobou. U Batmana to vyšlo a stejně tak je to i u Bonda! PS: Bardem je fakt psychopat! :-)

• 17.9.2012  19:10

Akční nářez!!! Člověk musí vzít v úvahu, že to má být a je to film na styl 80. let a tak ho i brát, jasně, má mouchy, ale já jsem si ho vychutnal, zasmál se a užil a když se mi líbila i jednička, tak tohle prostě musí ještě víc.

• 5.3.2012  17:23

Tak tohle ne, tohle se teda moc nepovedlo, pár povedených vtípků to má, to nejzajímavější z filmu (švédování) je pěkně zkrácené a chtělo více prostoru, tentokrát Jack Black vůbec nedostal.

• 20.2.2012  17:59
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

To co dokáží vypotit za (odborné) kecy v tomto seriálu, to je něco :-D

• 20.2.2012  17:57

Přiznávám se, že u tohoto filmu nedokáži zarazit slzy.

• 2.1.2012  18:28

Poprvé jsem film viděl na základní škole a jak se to mě ani spolužákům nelíbilo a tak zhruba o desetiletí později musím hodnocení otočit úplně vzhůru nohama, těšil jsem se na svoji teprve druhou projekci a můžu říct, že když se člověk na tento film dívá podruhé a zná konec, tak má z filmu hned jiné pocity a může sledovat jak to do sebe všechno pěkně zapadá a vychutnat si film trochu z jiné perspektivy.

• 21.11.2011  18:22
    Auta 2 (2011)

Oproti jedničce ubylo humoru a přibylo akce, hodně akce, takový animovaný James Bond na čtyřech kolech, jako kdyby už nebylo tolik myšleno na děti, jako spíše na dospělé a i když to na první díl nedosahuje (jako obvykle :-D), já se bavil více, než dobře a nedělní večer mi pěkně utekl.

• 3.10.2011  17:24
    Paul (2011)

Hodně lepší 3, nenudil jsem se a celkový dojem z filmu byl velice pozitivní, měl jsem dobrý pocit nepromarněného času, čekal jsem, že budu po filmu říkat svoji častou větu "nebylo to špatné, ale nic moc", tentokráte ne :-)

• 13.4.2011  22:22

Mno to to to, co to je to to?! Probůh, jak se jim to povedlo takhle zmršit? 90% filmu se naprosto nic neděje, párkrát jsem se trošku lekl, na konci malilinko v napětí, ale to asi tak všechno, když si pustíte jen konec, tak vám to bude bohatě stačit!

• 13.12.2010  18:34
    Kajínek (2010)

Na české poměry určitě nadprůměr, snaha režiséra o americký styl, který je patrný už od úvodních titulků. Film ale moc staví na dohadech, kdyby byl případ vyřešen a vše už skončilo, tak by se to dalo vzít úplně jinak, takhle to ale nejde, pořád je tam ASI a MOŽNÁ.

• 2.11.2010  14:34
    12 kol (2009)

Taková kombinace Smrtonosných pastí s Nebezpečnou rychlostí, akorát horším hávu, akce a švih tomu určitě nechybí.

• 28.10.2010  20:49

Bomba!!! Již třetí pokračování a první na kterém jsem byl v kině. Pěkné, pěkné, pěkné!!! Když vezmete, kolik filmů má pokračování, které stojí za prd, ale tohle ne, tohle prostě ne!!! Tady to všechno drží laťku stejně vysoko a kvalita se od předchozích dílů nesnížila, stále jedeme na plný plyn, jen tak dál!!! ;-D

• 21.9.2010  22:21

Film mě celý děj, až na nějaké nelogické věci docela bavil, lekačky působily stoprocentně, stejně tak jako ten de.ilní šerif, který mi pěkně pil krev. Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky a i když jsem čekal, že film dobře neskončí, tak takhle posranej konec mi ho celý pokazil, i když mi to tak nějak proběhlo hlavou už jak sjížděli ve výtahu do šachty. Bohužel!

• 13.9.2010  17:26

Po mnoha letech jsem se na to opět podíval, klasika, je to prostě taková blbůstka, ktera příjemně pobaví a u které se zasmějete. :-D

• 23.8.2010  21:42

Pěkná podívaná, která na mě udělala docela dojem, jelikož jsem od filmu moc nečekal, tak ho docela chválím, jasně, nebylo to nic převratného a občas tam logika chybí, ale těch 88 minut mi pěkně uteklo.

• 15.7.2010  21:56
    Stmívání (2008)

Očekával jsem, že bude více hororové, ale je to spíše romantické pro puberťáky, bohužel se začlo dít něco pořádného zhruba až v poslední třetině filmu, ale i tak jsem nebyl extra znuděný.

• 30.6.2010  21:49

O napětí není nouze, i když jsem nepochopil kde to má hlavu ani patu, místy vtipně, jindy zase pěkně trapné, tak se sám divím, že dávám alespoň dvě hvězdičky. :-D

• 23.6.2010  17:05

Nečekaně překvapil a příjemně pobavil! :-D

• 3.6.2010  20:01

Bez příběhu, bez nápadu, bez napětí, beze strachu, bez vtipu, bez jakéhokoli pocitu z filmu, kromě toho, že jsem litoval, že jsem se tan to vůbec díval.

• 2.6.2010  20:55

Na začátku jsem si říkal, jak to může mít tak velké hodnocení, když je to celkem o ničem, ale čím více se film blížil ke konci, tím více jsem byl překvapen, akční scény povedené, svižné, vtipné, místy trochu morbidní.

• 2.6.2010  14:51
    Rec 2 (2009)

Každopádně svižnější a akčnější než první díl, ale ale...teď je to naopak než u jedničky, první polovina byla lepší a líbila se mi víc než Rec 1, přechod záběrů z hlavní ruční kamery na kamery na helmách zásahové jednotky, potom se to ale přehodilo na tři úplně tupé puberťáky s kamerou, kteří si myslí jak jsou cool a jak jsou drsní, chrlí jedno sprosté slovo za druhý, pak akorát telí a chtějí pryč no a ta holka nádherně vyřeší souboj mezi hasičem a nakaženým policistou, to už mě fakt dorazilo, když jsem to viděl, tak jsem musel vypustit pár sprostých slov, prostě mi pěkně pily krev. No a ten konec, to, že se to všechno změnilo z nakažlivého viru na posedlost, jsem ještě bral, ale na konci jsem jen kroutil hlavou co z toho vzniklo a moc s tím spokojenej nejsem, proto nemůžu dát jiné hodnocení než za 3, na víc to pro mě nemá....(Když se tu podívám kolik ještě plánují dílů, tak z toho teda moc nadšený nejsem, to zase bude nekonečná série, kde bude každý díl horší a horší a stejně se bude natáčet dál, nepřipomíná vám to něco?)

• 2.6.2010  03:45

Oproti originálu hodně zjednodušený děj a na konci moc uspěchané, člověk se nenaděje a je po filmu. Po vizuální stránce pěkné.

• 31.5.2010  01:04
    Avatar (2009)

Neuchvátilo mě to asi tak jak mělo, vinu bych dával domu, že jsem nebyl na promítání v kině, takže jsem neviděl hlavní faktor tohoto filmu, čímž je 3D, to spolu s velkým plátnem by muselo udělat nepopsatelný zážitek, který se bohužel doma na PC nemohl dostavit. Film je určitě skvěle technicky zpracovaný, ale přišel mi chvílema docela zbytečně zdlouhavý a jak říkám, člověk to bez trojrozměrného efektu nemůže pořádně užít a nemá z toho ten 100% pocit.

• 26.5.2010  17:41
    REC (2007)

První polovina filmu mě moc nenadchla, neustálé hádky mezi lidmi v domě, kdy jeden křičí přes druhého a člověk pořádně nerozumí, kde každý rozhazuje rukama a běhá sem a tam, to mě mírně naštvalo, ale v té druhé půlce, jsem se i bál a v několika místech i pěkně lekl. Po filmu, když jsem se chystal spát, tak mě docela mrazilo v zádech. :-D

• 26.5.2010  17:35

Já, jako fanoušek tohoto kultovního seriálu, jsem byl nadšen, když jsem se dozvěděl, že se natáčí nové díly a s napětím čekal, až se ke mě dostanou a mohl nostalgicky zavzpomínat, mno stalo se tak a můžu říci, že jsem očekával trochu něco jiného, má na to vliv i to, že jsem to viděl v originále, což je pro mě naprostý nezvyk a scény mi nepřišli tak vtipné, takže své hodnocení upravím, až se podívám na dabovanou verzi.

• 18.5.2010  21:36
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Hodnocení zatím po pár dílech, musím si sehnat další, pak budu moci hodnocení upravit směrem nahoru :-D

• 4.5.2010  21:55
    2012 (2009)

Po efektivní stránce naprostá paráda, to ostatní ale pěkně pokulhává, v půlce filmu bych řekl, že se změní poita filmu, což mi trochu pokazilo celkový dojem z filmu, stejně jako spousta logických chyb, ale přesto jsem se nakonec rozhodl darovat čtyři hvědičky. :-D

• 4.5.2010  21:48

Podle mého očekávání zklamání, příběh za moc nestál a tý krve co tam bylo, té bylo přehnaně přehnaně přehnaně moc. Některé efekty s tmou a stíny byly parádní a filmu přidaly, ale naopak jiné bylo přeplácané a film táhly dolů.

• 27.4.2010  21:30
    Big Hit (1998)

Překvapivě zábavný film, i přes jeho jednoduchý příběh, některé scény jsou trochu překombinované a najde se tam plno chyb, ale uteče rychle.

• 19.4.2010  19:11

Sherlock Holmes vs. Blackwood - genialita vs. černá magie. Hmmmmmmm!!! :-D