mmatuli

mmatuli

Česko

1 bod

• 19.10.2016  12:45
    Okjoonghwa (TV seriál) (2016)

Hodnotím po 45. dílu. Skvělá podívaná na intriky a zákulisní tahanice o moc. Spolu s výbornými herci a prostředím jde o kvalitní seriál.

• 28.9.2016  16:29
    Heelreo (TV seriál) (2014)

Skvělý seriál, žádné příliš pomalé tempo, sympatičtí herci.

• 21.11.2015  12:36

Naprosto skvělá hudba, zpěv a pohyby. Zážitek.

• 14.2.2015  16:10
    Tyran (TV seriál) (2014)

Skoda, ze je to v anglictine, jinak super.

• 31.1.2015  14:18
    Hatufim (TV seriál) (2009)

Skvely serial, obcas trosku rozvlacny, ale rozhodne stoji za kouknuti. Brala bych i dalsi serii, skoda, ze uz nebude.

• 18.3.2013  17:12
    Yoori goodoo (TV seriál) (2002)

Vyborny serial s peknou hudbou. Ponekud delsi, 40 dilu, ale vubec to nevadi. Aspon byl cas na rozpracovani i vedlejsich postav.

• 8.10.2012  14:49
    Ballieseo saengkin il (TV seriál) (2004)

Tento seriál mě dost zklamal, čekala jsem víc, protože několik jejich seriálů jsem si vážně oblíbila. Tady za nic nestála ani hudba, která je jinak silnou stránkou korejských seriálů. Zápletka nic moc, konec docela hrozný, kromě dvou herců dost nuda.

• 25.8.2012  23:21
    Seulpeun yeonga (TV seriál) (2005)

Seriál patří k tomu nejsmutnějšímu z korejských seriálů. Přestože příběh má klasikou linii, je výborně zahraný a už jen kvůli tomu stojí za shlédnutí. Samozřejmostí je opět skvělá hudba. Jen ten konec mohl být lepší... Seriál je velice obdobný Stairway to Heaven, i díky obsazení Sang-Woo Kwon.

• 27.7.2012  10:27
    Gaeul donghwa (TV seriál) (2000)

První z čtyřdílné řady seriálů, jeden lepší než druhý. Skvělá podívaná, kapesníčky u ruky nesmí chybět :D ono to snad ani jinak skončit nemohlo.

• 25.7.2012  20:51
    Yeoleum hyangki (TV seriál) (2003)

Další z čtyřdílné sady seriálů, který je opět povedený. Mírně rozvláčný, ale skvělé podívání. Klasický doják točící se kolem dívky s transplantovaným srdcem, a zajímavou otázkou, jestli nové srdce může změnit osobnost obdarovaného. Schubertova Serenáda celému seriálu dává korunu.

• 10.7.2012  22:25
    Bomeui walcheu (TV seriál) (2006)

Velice pijemna hudba v celem serialu, ovsem nejlepsi byla Clementine. Serial byl prijemny, hodne pomaly a zajimave barevny [hlavne obleceni Eun young].

• 2.7.2012  23:16
    Baekmanjangjawa kyeolheunhagi (TV seriál) (2005)

Docela zajímavý seriál o natáčení pořadu hledání nevěsty pro milionáře. Jenže se to vše zase pomíchá a navzájem si hážou klacky pod nohy všichni přítomní. Občas vtipné, jinak klasický korejský serál.

• 25.6.2012  23:03
    Soon soo ei Si dae (TV seriál) (2002)

Takový příjemný seriál v typické linii. Dochází opakovaně k zamilování dvou mužů - kamarádů - do stejné ženy. Potom nastává nelehká volba mezi kamarádem a ženou. K tomu jedna sebevražda a jeden pokus o vraždu a je to tak nějak celé. Nicméně zajímavá podívaná na proměnu vztahů.

• 25.6.2012  22:28
    Cheongookeui gyedan (TV seriál) (2003)

Výborný seriál, připomíná v něčem seriál Winter Sonata. Rozvíjí se docela typický korejský příběh, od mládí do dospělosti. Některé scény vypadají skoro neuvěřitelně, ale konec seriálu mě docela dostal. Pochopitelně opět výborná hudba.

• 13.6.2012  18:30
    Gyeoul yeonga (TV seriál) (2002)

Další z řady skvělých korejských seriálů, ač trochu natažený. Příběhem mi silně připomíná seriál Stairway to Heaven. Příjemná hudba, která mě teď doprovází na cestách v autě. O opakované dějové zvraty o 180° není nouze, přestože se dají předvídat.

• 18.5.2012  00:14

Velice pěkný romantický příběh. Fahri představen jako skoro dokonalý student, který přitahuje ženy na potkání. To mu jen zkomplikuje život a snaží se nějak rozumně a v rámci pravidel z toho vyjít. Skvělá hudba.

• 6.4.2012  13:28
    Piano (TV seriál) (2001)

Na tento seriál je potřeba být ve správném rozpoložení, jinak kolem vás proletí jen jako šum, případně ho rychle vypnete. Soustředí se na skvěle vykreslené hloubky postav, scény podbarvené výbornou hudbou. Je to o hledání východiska z (většinou) beznadějných situací. Jedna postava za druhou se ocitá v tragickém a sebezničujícím vztahu. I přes to nejde o depresivní seriál a rozhodně patří k tomu vůbec nejlepšímu z korejské seriálové tvorby.

• 28.3.2012  13:39
    Geurin rojeu (TV seriál) (2005)

Skvělý seriál, ani se nešlo odtrhnout. Nádherná hudba a romantika.

• 20.11.2011  22:05

Moc pěkný romantický film. Původně jsem četla, asi před 12 lety, knihu zakoupenou v Anglii, která ve mně zanechala dojem. Takže film mě více než potěšil.

• 17.9.2011  14:27

Velice jemný film s překrásnou hudbou...