mmatuli

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 28.7.2020  12:57
    Aneun Geon Byeollo Eopjiman (TV seriál) (2020)

Výborný scénář a obsazení. Všechny role mají dostatečný vlastní prostor, můžeme se hlouběji seznámit s jednotlivými postavami a jejich úlohou v rámci rodiny. Každý ze členů rodiny má vlastní tajemství, které ovlivňuje jejich chování. Postupem času zjišťují, že toho o sobě v rámci rodiny moc nevědí. Celkově nejde o žádný slaďák, je to velice příjemné drama s napínavými epizodami a osudy postav, které chytne za srdce. Jednotlivé postavy si zamilujete a těžko uvěříte, že celých 16 dílů uběhlo tak rychle. Rozhodně doporučuji.

• 16.7.2020  19:48
    Geunyeoleul midji maseyo (TV seriál) (2017)

Výborné drama s krimi zápletkou a silnou, nezávislou a poměrně bláznivou ženou jako hlavní postavou. Romantika odsunuta na okraj, děj poměrně přirozeně se vyvíjející. Vše dotaženo, obsazení dobře vybrané.

• 10.7.2020  16:57
    Sireul ijeun geudaeege (TV seriál) (2018)

Průměrný romantický seriál z nemocnice, kde jde o vztahy mezi personálem.

• 14.6.2020  21:11
    Mimoškolní aktivity (TV seriál) (2020)

Seriál je pojat jako výstraha, co vše se může zvrtnout, když se rozhodnete vydat na šikmou plochu rychlého přivýdělku při studiu. Je to chytlavé a dobře podané.

• 13.6.2020  11:55
    Král: Věčný panovník (TV seriál) (2020)

Cestování v čase mezi paralelními světy v jiném, vydařeném, podání. Dost k tomu přispěly i efekty a líbivé tváře. Konec bych si uměla představit jiný, nicméně všechno bylo uspokojivě dotaženo.

• 30.5.2020  08:19
    Nemocniční playlist (TV seriál) (2020)

Krásný seriál o pěti lékařích - kamarádech ze studií, kteří skončí v jedné nemocnici, každý na jiném oddělení. Přesto spolu udržují prakticky každodenní styky, hrají spolu v kapele, sdílí veškeré momenty ze života svého i pacientů. Není zde tolik medicínských scén, jde spíše o doktory jako lidské bytosti plné života a emocí pod pláštěm. Krásně lidské v každé scéně, podbarveno hezkou hudbou. Toto mi bude chybět, těšila jsem se na každý díl, nezbývá než doufat v druhou sérii. Díly jsou dost dlouhé, mezi 1,5-2hodinami.

• 25.5.2020  07:59
    Naeui ajeossi (TV seriál) (2018)

Naprosto úžasný seriál, postavy, scénář, prostředí, hudba, zakončení, vše realistické. Každý si nese svou skrytou bolest různé intenzity, je na okolí, jak pár slovy může dotyčnému zlepšit nebo zhoršit život. Zde nelze jinak než doporučit ke shlédnutí.

• 23.5.2020  10:40
    Geomsanaejeon (TV seriál) (2019)

Skvělá komedie o skupince veřejných žalobců v malém městečku. Jednotlivé případy jsou zmiňovány jen na okraji, jde hlavně o osoby žalobců a jejich životní příběhy, které ovlivňují rozhodování i jejich chyby, kariérní postupy i celý kolektiv. Celkově lidsky podané.

• 16.5.2020  16:05
    Seulgiroun gambbangseanghal (TV seriál) (2017)

Úžasný seriál, nevím, proč jsem ho tak dlouho opomíjela. Vtipný a laskavý, trochu zidealizovaný, postavy dobře napsané. Je ohlášená druhá série na letošek, tak je nač se těšit.

• 4.5.2020  18:48
    Eoseowa (TV seriál) (2020)

Na začátku to bylo zajímavé, časem to přešlo k natahování a nudě. Kočka měnící se na člověka a stárnoucí příslušnou kočičí rychlostí. Konec docela neuspokojivý.

• 4.5.2020  18:47
    Amudo moreunda (TV seriál) (2020)

Skvěle napsaný scénář, výborné obsazení i konec. Vedle krimi motivu je zde prostor pro mnoho přátelství mezi všemi generacemi, pochyby a nedůvěru, spousta temnoty je vyvážena světlem. Díly plynou jeden za druhým a než se nadějete, jste u konce. Žádný stísněný pocit se i přes nehezký obsah nekoná, zůstává příjemný hřejivý pocit, že je vše, jak má být.

• 4.4.2020  17:48

Seriál z lékařského prostředí, ukazuje nejen životy doktorů v nemocnici, ale i jejich rodiny a náročnost skloubení povolání s rodinným životem.

• 31.3.2020  17:54
    Eurachacha waikiki (TV seriál) (2018)

Jako komedie dobré, ale jinak hrozná hloupost.

• 20.3.2020  14:23
    Keuroseu (TV seriál) (2018)

Průměrné doma z lékařského prostředí, námět transplantace orgánů na zakázku byl zajímavý, podání trochu kulhalo.

• 10.3.2020  15:43
    Pyeongil ohoo seshiui yeonin (TV seriál) (2019)

Velice reálný obraz nevěry a dopad důsledků na všechny zúčastněné.

• 9.3.2020  09:58
    Du beoneun eobsda (TV seriál) (2019)

Milá romantická komedie, zastoupeny všechny generace a jedna chamtivá rodinka.

• 7.3.2020  14:01
    Dong Yi (TV seriál) (2010)

Zajímavý historický seriál, až moc dlouhý, určitě by šlo ubrat na stopáži. Příběh dobře vystavený, herci dobří, hudba taky.

• 28.2.2020  13:07
    Jeoseutiseu (TV seriál) (2019)

Dost pomalé tempo, jinak zajímavé téma o úplatnosti prakticky kohokoli a psychopatech. A následcích. Neni to veselé koukání.

• 28.2.2020  13:01
    Šéf kabinetu - Série 2 (série) (2019)

Druhá řada úžasného seriálu o vysoké politice, korupci, (bez)práví, občas násilí, s dobrou atmosférou, obsazením i hudbou. Těším se na další řadu, jestli bude.

• 28.2.2020  12:55
    Gataek : yeoindeuleui jeonjaeng (TV seriál) (2019)

Drama z historického prostředí. Spousta intrik během výběru nové královny, zvraty a souboje, stejně jako milostná linka

• 28.2.2020  12:55
    Beulein (TV seriál) (2011)

Zajímavý seriál z prostředí neurochirurgie. Hlavní postava je sebestředný psychopat od začátku až do konce. I přes zjevnou lékařskou kompetenci mu uniká lidská stránka nejen povolání, ale i života. Docela dobře jsou zobrazeny vnější i vnitřní tlaky na obsazování pozic a výzkumů.

• 28.2.2020  12:54

Po dlouhé době konečně jeden seriál v klasické linii seriálů 15-20 let zpátky. Sleduje životy hlavních hrdinů od dětství do dospělosti. Významnou roli zde zastává hospic jako jedno z nejdůležitějších míst, kde se přetváří jejich charakter. Mezi na smrt nemocnými a umírajícími není prostor pro neužitečné jednání. Zajímavě podané jejich osudy a celkový význam hospice pro rodiny umírajících. Výkony všech herců (a zejména dětských) jsou velice dobré.

• 27.2.2020  09:10
    Žít (TV seriál) (2018)

Skvělý seriál, velice realisticky podává boj o moc v rámci nemocnice, kdy lékaři musí jít mnohdy až za hranu svých možností a ochoty propagovat a předepisovat konkrétní produkty. Stejně jako skutečnost ani zde není vše jen černobílé, tím se velice blíží reálnému nátlaku kdekoli.

• 27.2.2020  09:05
    Nangmandagteo Kimsaboo sijeun 2 (TV seriál) (2018)

Pokračování problémů ve venkovské nemocnici a doktor Kim má zase odpověď a řešení na vše. Zachovalo si to docela slušnou úroveň, jen teda nevím, jestli bude ještě třetí sezóna.

• 13.2.2020  09:18
    99 eokeui yeoja (TV seriál) (2019)

Týraná manželka jednoho dne přijde k milionům a tím se roztáčí kolo neuvěřitelných situací na hraně života a smrti. Chtíč po penězích zabije zdravý rozum u některých zainteresovaných a pak to dopadá špatně. Celkově zajímavé drama podbarvené líbivou hudbou.

• 12.2.2020  18:59
    Beullaekdok (TV seriál) (2019)

Seriál z prostředí školy z pohledu učitelů, zajímavé pro kantory. Úplatky, protekce, tvrdá dřina i kritika při sebemenší snaze o změnu systému výuky.

• 7.2.2020  08:02
    Goot dakteo (TV seriál) (2013)

Viděla jsem nejdřív americkou verzi a až posléze jsem se dostala k původní předloze. Musím říct, že jsem spokojená s oběmi. Důraz na začlenění kolegy se specifickými potřebami je fajn, reakce okolí taky odpovídají a románové klišé nic neubírá na lidském rozměru celého seriálu.

• 24.1.2020  21:14
    Nangmandagteo Kimsaboo (TV seriál) (2016)

Více než dobrý seriál z lékařského prostředí. Není nouze o vtipné momenty, celkové obsazení je taky slušné.

• 10.1.2020  13:17
    Ssaikopaeseu daieori (TV seriál) (2019)

Slušná komedie. Ušláplá kancelářská krysa utrpí ztrátu paměti a myslí si, že deník psychopatického vraha, který našel, je jeho. A podle toho se začne chovat 😂 o vtipné scény není nouze, na odreagování dobré.

• 27.12.2019  14:25
    브이아이피 (TV seriál) (2019)

Výborný seriál, zajímavé prostředí, vhodný konec. Osazenstvo se potýká s různými životními situacemi od nevěry přes otázku (ne)pořízení dalšího potomka, zadlužené matky, nemanželské dcery, do toho boj o ředitelské křeslo ve společnosti. Velice přirozeně ukázány důsledky nevěry se všemi nepříjemným konci jako rozbití rodiny, osamělost každého aktéra včetně milenky. Rozhodně doporučuji ke shlédnutí.

<< předchozí 1 2 3