mmatuli

mmatuli

Česko

1 bod

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 19.10.2016
  Okjoonghwa (TV seriál) (2016)

  Seriál je z období vládnutí dynastie Čoson v 16. století. Jde o příběh dívky Ok-nyeo (Se-yeon Jin), která se narodila, vyrůstala a později i pracovala ve vězení, jejíž osud se proplétá s Yoon Tae-Won (Soo Ko). Ok-nyeo pátrá po svém původu, řeší problémy obyčejných lidí a vyslouží si tak spoustu nepřátel, kteří by ji nejraději viděli mrtvou. Naštěstí při ní stojí i přátelé z různých společenských vrstev, kteří jí pomáhají.

  • 2.9.2012
  Yeoleum hyangki (TV seriál) (2003)

  První láskou Yoo Min Woo (Song Seung Hun) byla So Eun Hye, která zemřela při dopravní nehodě. Po její smrti Yoo Min Woo odjede studovat do zahraničí, ale nedaří se mu zapomenout. Shim Hye Won (Ye-jin Son) trpí hroznou srdeční vadou. Dostane nové srdce, domnívá se, že od muže. Chystají se s přítelem Park Jae Jung vzít. Yoo Min Woo se vrací do Koreje a náhodou se potkává s Shim Hye Won. Té se při každém kontaktu s ním rozbuší srdce. Spolu s ním se vrací i Park Jung Ah, která je do něj zamilovaná a nehodlá se ho vzdát. Shim Hye Won připomíná první lásku Yoo Min Woo slovy i gesty, netrvá dlouho a zamilují se do sebe. Postupně ale odhalují, že transplantované srdce patřilo jeho první lásce. Shim Hye Won si potom není jistá, jestli skutečně miluje ji, nebo miluje pouze její srdce.

  • 5.7.2012
  Baekmanjangjawa kyeolheunhagi (TV seriál) (2005)

  Chcete si vzít milionáře? Vemte jednoho obyčejného muže, buďte jednou z 8 vybraných uchazeček, k tomu přidejte peníze televizní stanice a může se to stát.
  Han Eun-young (Kim Hyun Joo) pracuje jako bankovní úřednice a snaží se splácet dluhy, které nadělala její sestra a nevlastní matka. Kim Young-hoon (Go Soo) je obyčejný pracující muž. Vydělává na svého otce, staršího bratra se ženou a mladšího bratra. Jednoho dne dostane Yoo Jin-ha (Yoon Sang Hyun) na starost projekt "Marry a Millionaire". Začne hledat běžného muže, který se ale dokáže tvářit jako pravý milionář. Kim Young-hoon je ten pravý pro tento úkol. Přestože těžce pracuje, je velice snadné ho považovat za někoho z lepší vrsty. Tvrdé práce k naučení vše potřebného pro dojem pravého milionáře se ujme Jung Soo Min (Son Tae Young). Eun-young je vybrána jako jedna ze soutěžících do show. Přestože ostatní ženy neví, kdo skutečně je tajemný milionář, ona to ví, protože byl její první láskou. Znovu ožívajícím citům ale nepřeje láska Jung Soo Min a Yoo Jin-ha.
  Marrying a Millionaire vychází z americké realitní show.

  • 5.7.2012
  Soon soo ei Si dae (TV seriál) (2002)

  Tae Seok (Go Soo), Ji Yoon (Kim Min Hee) a Min Soo jsou nejlepší přátelé na střední škole. Tae Seok tajně miluje Ji Yoon, stejně jako ona jeho, i když ví, že jeho nejlepší přítel Min Soo ji miluje také. Ve chvíli, kdy Min Soo uvidí své přátele v objetí se líbat, spáchá před Tae Seok sebevraždu a nechá ho v hrozném pocitu viny za zradu. Uběhne 7 let, Tae Seok je producentem a našel si nového nejlepšího přítele Dong Hwa (Park Jung Chul). Ten mu představí svoji snoubenku Ji Yoon, ve které poznává svoji první lásku. Opět se musí rozhodovat mezi ženou, kterou miluje a svým přítelem. Ale nechce udělat chybu jako před léty. Tae Seokovi projevuje lásku sestra zemřelého Min Soo, on ji však bere jen jako kamarádku. Když ale Dong Hwa zjistí od sestry Min Soo skutečnou pravdu o minulosti své lásky a svého přítele, i to, že se stále milují, cítí se podveden stejně jako v minulosti Min Soo. A nezbývá mu, než se proti svému příteli obrátit.

  • 5.7.2012
  Cheongookeui gyedan (TV seriál) (2003)

  Jung-suh (Ji-woo Choi) a Song-joo (Sang-woo Kim) se znají od dětsví, vyrůstali spolu. Song-joo odchází studovat do zahraničí, mezitím se otec (Jae-young Ha) Jung-suh znovu ožení s Tae Mira (Hwi-hyang Lee). Jung-suh tak přibudou dva nevlastní sourozenci, Tae-hwa (Hyeon-joon Shin) a Yuri (Tae-hee Kim). Yuri je plná záště a rozhodne se získat vše, co má Jung-suh, včetně Song-joo. Její matka ji v tom vydatně podporuje. Tae-hwa se postupně zamiluje do své nevlastní sestry Jung-suh. Ve chvíli, kdy se vrací Song-joo ze studií, sráží Yuri autem Jung-suh, která přijde o paměť. Tae-hwa toho využije, začne se o ni starat a doufá, že si ho zamiluje. Song-joo žije v přesvědčení, že Jung-suh je mrtvá do doby, než se náhodně potkají. Yuri ani Tae-Hwa se nechtějí svých lásek vzdát lehce a když vše vypadá nadějně pro Jung-suh i Song-joo, přidá se zhoršující zrak Jung-suh.

  • 8.5.2012
  Piano (TV seriál) (2001)

  Jde o nevšední melodrama, které se točí kolem jednoho člověka a jeho lásky k dětem a zakázané lásky mezi nevlastními sourozenci.
  Gangsterovi Uhk Gwanovi (Jae-hyeon Jo) se jednoho dne změní život, když zjistí, že má 10letého syna Han Jae Su. Současně také potká svoji životní lásku, vdovu Shin Hae Lim (Jo Min Soo), se dvěmi dětmi: 12letou dívkou Lee Soo Ah a 10letým Lee Kyung Ho, kteří se právě přistěhovali a otevřeli si klavírní školu. Jenže vše nejde podle představ a díky nátlaku okolí se vezmou. Jejich začínající vztah je přerván nehodou. Uplyne několik let, děti povyrostou. Jae Su (Go Soo) a Soo Ah (Kim Ha Neul) jsou do sebe velice zamilovaní, ale musí svoji lásku skrývat za nenávist, protože jsou rodina. Kyung Ho (Jo In Sung) se stává gangsterem. Drama sleduje jejich vzájemné vztahy.
  Hvězdné obsazení se skládá z Go Soo (Green Rose), Kim Ha Neul (90 Days of Love) a In-seong Jo (Something Happend in Bali) - kariéra každého z nich nabrala raketový start po odvyslání tohoto seriálu.