Amidst a Snowstorm of Love (2024) (seriál)

Love story z prostředí kulečníkových hráčů. Hlavní hrdinka působila jako puberťačka a tím to docela kazila.

The Knockout (2023) (seriál)

Zde je zmapován zrod a pád nejen velkého mafiánského šéfa, dlouhá doba postupného odkrývání pozadí zločinů a ceny, kterou jednotlivci platí za svůj postoj na kterékoli straně. Zajímavé a dobře natočené.

Doktoři na dně (2024) (seriál)

Je dobře, že se otevírá téma psychických onemocnění i u doktorů, ale některé díly sklouzly do puberťácké romantiky, což je škoda. Doktořiny v tom moc nehledejte. Nakonec se jako nejkoukatelnější jeví vedlejší dvojice.

Bame Pineun Kkot (2024) (seriál)

Zvláštně natočený seriál, příběh nijak extra zajímavý, ale jsou zde vtipné momenty. Hlavní dvojice mi k sobě vůbec nepasovala.

Hu xin (2023) (seriál)

Moc mě to nenadchlo, přitom příběh byl slušný, kterak drak s pomocníky bojuje proti temnotě a pro svoji lásku.

Nemocniční playlist - Série 2 (2021) (série)

Dlouho jsem se odhodlávala ke shlédnutí druhé řady, obávala jsem se zklamání. Nicméně druhá série je stejně dobrý jako první. Takže super.

Meet Yourself (2023) (seriál)

Velice poklidné a optimistické drama. Něco jako jeden díl denně proti depresi. Přirozeně zahrané i natočené. Každá postava ma svoji historii a budoucnost. Šla by udělat i druhá řada.

Wonderland of Love (2023) (seriál)

Hezká podívaná o přátelství, lásce a intrikách. Píseň Laolan river silně doplňuje děj bitevní scény, kde všichni přátelé zemřou.

Zhuo zhuo feng liu (2023) (seriál)

Celkově jde o prosazení žen na úřednická místa a politiky. Všechny role jsou zde dobře obsazené a zahrané. Inteligentní vedoucí pár je zajímavý, ženská hrdinka by mohla být více “dospělá” v chování i mluvě, chemie mezi nimi funguje dobře. Dobrý konec.

Yi nian guan shan (2023) (seriál)

Hlavním motivem je přátelství a oddanost. Popřípadě láska, ale ne jako ústřední motiv. Nicméně název seriálu moc nesedí k obsahu. Spousta bojových scén, pletich i komediálních okamžiků. Konec trochu uhnaný a smutný.