• Rodinný

Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)

Aj keď som sa narodil o pár rokov neskôr keď to bolo hitom každého komunistického diváka, aj tak sa mi to páči. Jasné v tejto dobe to nemá na diváka čím zapôsobiť, ale kedysi keď boli v telke len samé dokumenty o výrobe mydla a pracích práškov v CCCP, to muselo byť proste niečo, čo vtiahlo diváka do deja a nadchlo nejedného pioniera.

Pokémon (1997) (seriál)

Čo? Toto som zo seba vyhŕkol keď som zbadal, že pokémon je na 80- tom mieste v najhorších seriáloch. Na tomto som vyrastal a nechápem prečo niekto, kto videl 3 časti súdi celý seriál . Veľa detí bolo na tom rovnako ako ja, aj keď musím povedať že keby som mal vtedy 16 tiež by som si o tom myslel že je to jedna veľká 300 dielna trapošina . takže to starším týpkom odpúšťam.

Critical Assembly (2003) (TV film)

Podpriemerná dráma, plná vopred predvýdateľných situácií, a niekedy dosť trápnych hlášok. Jediné na čo sa dalo pozerať boli tie scény pri výrobe bomby.

Mistři hazardu (2005)

Pekný film plný pekných žien (hovorím asi za všetkých keď poviem že Jessica Simpson bola v tých kratučkých kraťaskách veľmi ale veľmi sexi) . A ten nadupaný Charger a GT500 ma úplne ozbrojili. Aby som to zhrnul ( Sexi baby + American Muscle ) - nezaujímavý dej = **** .

Policejní akademie (1997) (seriál) odpad!

Neviem o čo šlo Radlerovi a spol. , podľa všetkého chceli urobiť najtrápnejší americký seriál . Čo sa im nakoniec podarilo nad moje očakávania.

Souboj cti (1996)

Jeden z najlepších Van Damových filmov. Je pravda že všetky jeho filmy sú dosť trápne v tomto sa apoň laik oboznámi s rôznymi bojovými umeniami.

Sváko Ragan (1976) (TV film)

Skvelá myjavská trilógia v ktorej nájdete pobavenie aj zamyslenie.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Tento film je skôr párodiou celej voreleckej série, za všetko hovorí môj maličký mutantík s krásnučkým noštekom a čiernymi očičkami.

Vetřelec ³ (1992)

Votrelec 3. Čo má na to človek napísať. Veľké množstvo efektne zabitých väzňov, extravagantný účes Weaverovej, a krásne vizuálne efekty tvoria pastvu pre oči diváka.

Matrix (1999)

Tento film som videl ako 7 ročný čiže môžem hrdo vyhlásiť že som na ňom vyrastal. Perfektný príbeh, skvelý herci ako Keenu Reeves , Laurence Fishburne, Hugo Weaving, či Carrie-Anne Moss v tomto filme zažiarili tak ako by to nikto iný nedokázal. Pre mňa je trilógia Matrix -u perlou všetkých Sci-Fi a tento film je na tejto perle lesk, ktorý ma ožiaril a len ťažko by som hľadal Sci -Fi film ktorý by sa s ním mohol rovnať.