Marrianna

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 20.1.2019  07:46
    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005)

V rámci krimi/drama seriálu, aby lepší pohledal. Za těch 14. Sérii si člověk vytvoří k ústředním postavám osobní vztah. Penelope chci za ségru a Raida za bráchu. Občasné díly sklouznou k lehké nudě, ale celkově se drží linky kvality. Emoce ze mě stříkají, nemohu jinak 100%

• 15.3.2018  06:56

Když uvěříte, že ona je princezna a on je.....ON, když nevíte jak má vypadat láska, ale pak kouknete na Prázdniny v Římě, když sedíte se zadrženým dechem a se slzou v oku sledujete závěrečnou scénu, když nakonec přece jen mrknete a slza si najde cestu ven ..... 100%

• 3.11.2016  09:04
    Kolonie (2015)

Skvělé!!! Vyobrazení sektářského života, kdesi v lese bylo tak dokonalé, že by měl být lidem ukazován, co psychopatické "přijďte k nám se spojit s Bohem" opravdu znamená. Nepotřebovala jsem víc krutosti, úchylnosti, hrůza dýchala z każdé vteřiny. Michael Blomqvist si svou roli vyloženě užil a Emma je naprosto dokonalá....jsem ráda, že není brána jako Hermiona forever, další z Potterovských dětí, které má díky svému talentu předurčenou skvělou karieru.

• 15.6.2015  07:32
    Panství Downton (TV seriál) (2010)

Když je něco úžasné, dokonalé, božské, co k tomu dodat. Od nejposlednější služtičky až po pána domu jde o herecký koncert, jaký se jen tak nevidí. Jak perfektně je ztvárněn každý životní příběh, bez nadsázky, bez pohrdání a já křičím YES, YES - stará dobrá Anglie mě vždy bezpečně přiková do sedačky a já jako magnet snad bez mrknutí oka slupnu každý díl a s touhou narkomana očekávám další.

• 7.1.2015  09:34
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Na Vašíčkovy počiny se vždy těším a zatím jsem nebyla ani jednou nezklamal. Mám slabost pro tajemno - když připočtu pro mne lahodící herecké obsazení, nemohu jinak, než se spokojit pouze s plnou palbou hvězd :)

• 7.1.2015  09:18
    Zmizelá (2014)

Už když jsem četla knihu říkala jsem si - sakra to by mohl být dobrý film. Omyl - byl mnohem víc. Ve věcech, které mně iritovaly v knize, byl film naprosto dokonalý - hlavně tedy postava Amy, v knize bych ji nejraději jednu připálila - no ve filmu jsem si říkala - holka, ty máš teda koule :) No tak to dopadá, když má magor vysoké IQ :)

• 20.2.2014  07:49

Tak to je nálož. Bez servítků pravá ukázka, co z průměrňáka (svázaného jakýmisi mravy - hustícími do Vaší hlavy už od mala) udělají prachy. O čem ten film je? Prakticky je to prasárna - moralisti nekoukat. Sex, drogy, prachy pořád dokola. Ale je to taaaaaaaaaaaaaaak funny. Že je to drama, či krimi? Hovno..........komedie, drsná a sprostá a geniální.

• 7.12.2013  17:18

V podstatě si nemůžu vybavit něco co by mě štvalo, nudilo, iritovalo a proto v podstatě nechápu nízké hodnocení. Občas mám pocit, že to i ten Cage schytá jen proto, že je to prostě Cage a ten přece the best filmy nemá. No vy ubíráte, já si přidám. Plně uspokojen můj hlad po přesně takovém stylu.

• 4.11.2013  08:20
    Město žen (TV seriál) (2009)

Po shlédnutí sérií musím zvýšit na plný počet, ten humor mě vždycky naprosto rozbourá. Naprosto střelená matka její milující, byť krapet zoufalý synáček a ostatní kolem ní? Jules já tě žeru s vínem či bez....ovšem ostatní, každý jeden má své místo tak pevné, že si nedovedu představit, že by tam jeden z nich chyběl.

• 18.10.2013  09:13
    Ve stínu (2012)

Rozhodně 5 ani o chlup méně, už dlouho mě nic tak nesemlelo jak tohle. Ivan Trojan je naprosto famózní a převádí to v každé vteřině - svému řemeslu rozumí a precizně ho odvádí. Strhující příběh, jehož gradace mi vyrazila dech takovou silou, až jsem měla pocit, že už se nikdy s chutí nenadechnu plnou silou.

• 12.4.2013  08:11

Ač malá a vlastně oproti jiným možná ztrácející se postava, ale já tady Ivanku naprosto žeru :D

• 12.4.2013  07:58

Tak kruté, tak realistické, tak věrozhodné, až si člověk zakrývá oči....................dát méně než 5 hvězdiček, musela bych se ubytovat vedle Čepka.

• 12.4.2013  07:46

A ven tajtrlíku...............Já jsem Tajtrlík? Čepice ti vstává na hlavě, hádáš se tu s křeslem, někdo mě tady lechtá, svíčka mě zhasla a já, že jsem Tajrtlík? Za prvně nevím co to je, a za druhý mě to uráží!!!!. Vidět oba mistry české kinematografie v jedné scéně se rovná filmové extrázi. Ta babička je ta nejúžasnější a nejkrásnější babička.

• 12.4.2013  07:21

Jednoznačně jeden z těch povedených animáků na které se můžu koukat často a nemlátit hlavou o stůl...........Škyťák je prostě tak kouzelný, že i kdyby bylo kdo ví co tak to kdo ví co prostě kvůli němu odpustím.

• 1.6.2012  09:32

Už hodně dlouho mě takhle horůrek nevtáhl do děje. Viktoriánská Anglie je jako dělaná na vytvoření strašidelného prostředí a celkově na mě film působí jakoby příjemně strašidelně - s elegancí a bez zbytečných překombinování. Příjemný m překvapením byl pro mne fakt, že ač Daniela Radcliffa jsme za posledních - nevím přesně, cca 7 let vídali co by vyrůstajícího čarodějnického puberťáka, vyrostl nám dle mého názoru velmi dobře a škatulka se nekoná, problém s přeorientováním na jinou postavu jsem neměla - což se mi málokdy stává.

• 31.8.2011  11:29
    96 hodin (2008)

Jen si zkuste nasrat taťuldu.....Thriller jenž se neštve z kudrlinkami, přímo a rázným způsobem nám ukazuje zoufalství otce, který nemá čas, ale ví, že něco udělat musí............... Mrazivé, kruté, geniální.....

• 12.7.2011  08:51

Jim Sturgess si mě naprosto získal už v Across the Universe, zde mi jen dokázal jak dobrý potenciál v něm je. Příběh, který skoro působí neskutečně na první pohled může vypadat jako dvouhodinová toulka krajinou bez velkých grád, ale tím více je v něm skryto. Emoce dosti různorodé skupiny lidí, která by se za jiných okolností těžko sešla, jsou tam protknuty každou minutou. Ta síla bije do očí, jen je třeba trochu hledat. Já však hledat nemusela, dokázala jsem se vcítit do každého osudu, který nám tam byl představen. Mladičká Irena mě pak okouzlila stejně jako Harrise.

• 23.5.2011  09:40

Poslední dobou mám nějakou nevyplněnou touhu, po krásných a něžných příbězích určených pro malé i velké...pro velké, kteří nezapomněli být malými....Legenda o sovích strážcích u mě vyhrála na plné čáře za poslední dobu....Dlouho, předlouho jsem se tak nerozněžnila nad obrazovkou jako tady....Moc krásný příběh, animace úžasná....člověk má chuť vzít sovičky do rukou a celé uňahňat :)

• 3.5.2011  08:55

Po komediích, u kterých skřípu zuby, svírám ruce v pěst, kroutím hlavou z leva doprava a místo abych se smála mám chuť vraždit, nebo přinejmenším spát je tohle příjemná změna. Romantických komedií bez oplzlostí je pomálu, hlavně tedy v poslední době, takže jsem byla velmi mile překvapena tímto dílkem. Just Go with it, je spíše podle mého názoru než komedie pouze romantika, ale i zde se člověk zasměje a hlavně je rád, že tak příjemně strávil čas. Ústřední dvojice - je velmi dobře vybrána, mezi nima to opravdu jiskří a romantika, která mezi nimi panuje je taková reálná - taková dospělá. Po Zoolendrovi s radostí křičím Sandlere vítej zpět.

• 27.4.2011  17:51

Možná přeci jen trochu nadnesené hodnocení, každopádně koukám jako blázen na to hodnocení ostatních. Tak něžný jemný film, který mě líbezně pohladil po duši už jsem dlouho neviděla. Julia je prostě kapacita, role ji sedla jak ulitá, možná je to tím, že ten příběh je příběhem nás všech.

• 17.1.2011  14:09
    Valmont (1989)

Jelikož nejsem ovlivněna konkurenčními Nebezpečnými známostmi, nemůžu jinak než dát plný počet. Co se týče kostýmů jde jistě o nádhernou podívanou, možná Firthovo podání chlípnosti není viditelné, za to, věřím, že jeho skryté touhy měly tím větší úspěch u milých dam.

• 16.1.2011  14:26

Nádhera, tak příjemně už jsem dlouho netrávila svůj čas.....Tak úžasná atmosféra, krásní herci, ta veselost, hravost, žádný stres nic....tak se zdá jakákoli skořápka, ale až praskne vyvalí se na povrch skutečnost. Tak jako to řekla Veronika, i když se nezdá tak malá je to přeci jen klec. A tak je přesně ukázán život Kurtizány v jednom z nejromantičtějších měst na světě, ale všude a tedy i tam se objeví krutost těch rádoby věřících, kteří "prý" chcou "spasit" lidské duše .... no jak to dopadne? Není lépe to zjistit, než to shlédnout a určitě nepromarníte.

• 16.1.2011  14:21

Naprosto bez servítků je nám zde předkládána nejvyšší zrůdnost, které je lidská povaha schopna. V první polovině chce postavit ke zdi a zastřelit Němce a nakonec zjistíte, že byste nejraději to samé udělali Čechům. A to je na tom právě to smutné, pořád se škatulkuje, bílý, černý, růžový, zelený, intelektuál, dělník, asiat, evropan, křesťan, žid....a přitom je to jednoduché, když je člověk hovado - může to být třeba i papež, či americký prezident.

• 22.11.2010  20:59

Výborný, výborný, výborný. Krapet škodolibě jsem si sehnala tento snímek a čekala jak hrozně mě opět zklame, jak se mi velice často stává, když se nechám napřed unést knižní předlohou. Ale příjemným překvapením byl pro mne fakt, že mi bylo dopřáno luxusní smrště jak hereckých výkonů, tak i výborně prezentovaného příběhu. Žádné vyžívání v krvavých scénách - a vidíte ono to fungovalo naprosto skvěle, snad i lépe, než kdyby tam ty příšernosti ztvárněny byly - no nic proti ničemu, ale myslím, že ke kvalitě přidává i fakt, že tohle dílko rozhodně není americký počin - i když nerada dělám škatulkování, tady jsem se ho nevyhla, jelikož mám poslední dobou pocit, že americké produkce spíše dávají na efekty než na duši příběhu.

• 22.11.2010  20:55
    Kajínek (2010)

Jděte už někam s tím svým ... no jo české takže blbé, nebo když je dobře tak průměr. Herecky výborně ztvárněný snímek o nejznámějším českém vězni byl pro mě naprosto výbornou podívanou. Konstantin Lavroněnko svým charisma mě přikoval ke gauči a já byla navýsost šťastná, že jsem nedala na tyhle komentáře. Komentář MALARKEY - naprostý souhlas.

• 8.11.2010  07:29

Ani jsem nevěřila, že když večer usednu k televizi budu se tak úžasně bavit, při klasické romantické komedii. Jenže ono to Gerardovi prostě sekne, o Katherine ani nemluvit a mezi nima to jistkří tak, že je mi až líto, že jsem jen pouhý divák a takové jiskření nezažívám sama. Fungovalo to na mě jako opravdu výborný lék na mizernou náladu, a že jsem ji měla sakra mizernou přistihla jsem se jak se připitoměle šklebím radostí.

• 15.9.2010  10:43

V životě bych nevěřila, že se u novodobého českého filmu budu takhle bavit. Už dlouho se mi nepoštěstilo narazit na českou tvorbu o které bych básnila a schutí si ho pustila víc než jednou. Tahle komedie pro mě však jediným shlédnutím určitě neskončila. Na kolena mě dostala Eliška Balzerová, kterou jsem si do té doby na obrazovce skoro všimla - z kukly se vylíhl motýl - jednoznačně úžasná. Lenka Vlasáková mi začíná připomínat takovou příjemnou milou šedou myšku, ovšem tak jak na mě působí určitě neznamená žádné mínus. Celkově se komedie opravdu zdařila a já všem doporučuji....když už nic tak baron Prášil Macháček Vás určitě pobaví.

• 9.7.2010  12:21

Staré filmy a náměty Agathy mají v sobě tak obrovské kouzlo, že bez mrknutí oka musím dát plný počet. Výborně ztvárněné a Stanley Holloway - úžasný člověk, okouzlil mě už v My fair Lady, a zde jeho nenucený um mě dostal na kolena.

• 25.6.2010  14:04
    Forrest Gump (1994)

Celý život jsem kultu Gumpa odolávala, nelezlo mi na mozek, jak takový film může získat srdce milióny lidí po celém světě, takže když se mi naskytla příležist shlédnout tento film s díky jsem řekla ne. Pak jsem se rozhodla, usedla a koukla.....a nadechla se až při závěrečných titulcích. Tak nádherný, něžný film jsem nikdy neviděla....a trochu se obávám, že asi jen tak neuvidím. Tom Hanks si vyběhal cestu do mého srdce.......

• 25.6.2010  13:50

Jedním slovem výborný. Těšila jsem se speciélně na Downeyho a dostala jsem přesně to co jsem chtěla. Výborný herecký koncert.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12