Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 8.9.2009  13:06

Úsměvné na tom je, že Dámy - ano mluvím na Vás, ač kroutíte hlavami a říkáte si co je to za blbost - tak kolik z Vás je schopno si přiznat, že slovo slevy u Vás vyvolávají rychlejší bušení srdce a zvyšující se tep? Já to třeba přiznám, a tím víc se culím..... Ovšem jako celek tento film hodně pokulhává, chybí mi tam nenucenost, protože to je základ, který očekávám od dobré komedie. Herci v hlavních i vedlejších rolích se všeho chytli opravdu dobře, ale ani vzhled ani jejich umění "otáčet se" ve svém pracovním nasazení nemůže zachránit hluchá místa a nedostatek vtipu. Škoda, mohl z toho lehce vykouknout Ďábel, který nosí Pradu, laškuje se sexem ve městě a mou osobu drtí na gauči ať se ani nepohnu. Takhle jsem se pohla, zívla, prohlédla Elle a opět zívla.

• 23.7.2009  07:37

Udivuje mě, že se ještě někdo do slaďáků pouští - no udivuji se i já, jelikož si seženu další a opět mu dávám šanci. A ono ne, ono je to zase to samý. Je fajn, když se pošťuchují a svým opakem se doplňují, jenže aby něco jiskřilo musí tam být i protipóly (Freddiemu Prinzovi to nevěřím i kdyby si dal před oči prskavku) - a ne, že z toho udělají další plytký příběh od Rosamunde Pilcher. Prosím prosím, vytvořte po dloooouhý době, něco co mě potěší.

• 23.7.2009  07:33

A ono to mohlo být, ale nebylo, naprosto typický příklad - podívat ano, ale pak odložit hluboko do šuplíku. Je zde vidět naprosto nevyužitý potenciál a přitom alespoň dle mého názoru, se malými děckými herci dá vytvořit výborný komediální počin s kvalitními vtípky. Tady ne, max že už to mohlo, už, no už teď to příjde ................. a hele to bylo vše, víc nepříjde.

• 16.1.2009  13:42

Jak já mám ráda Miloše Formana. Ale snad díky Woodyho Harrelsonovi a Courtney Love by se ten film klidně mohl jmenovat Marrianna versus Larry Flynt. Nemůžu tomu přijít prostě na chuť i kdybych se sebevíce snažila.

• 16.1.2009  13:35
    My holky z městečka (TV seriál) (1985)

Kdysi se mi to docela líbilo, pak jsem to viděla ještě jednou a už ne. Takže takový průměr.

• 17.11.2008  13:06
    Gympl (2007)

Film o zoufalých učitelích, kteří na své studenty nemají metr, ten metr, který by tolik potřebovali, aby se mladí lidé naučili respektu, který pak nemají ani vůči svým rodičům. A do toho viditelně ukázáno, že vše záleží na vlivu, konexích a penězích. Do této chvíle docela zajímavý pohled na život studentů, a jejich profesorů. Nakonec z toho všeho je jen plytký příběh bez hlubšího smyslu. Máme zde mladou Kláru, která roztáhne nohy snad každému, kdo se jí v tu chvíli zdá trochu zajímavý, Pavlu, která si léčí midráky sebeubližováním, její stupidní otec, který má rád jen sebe - typický příklad tyrana. Jirka Mádl, zde zase ztvárňuje mladého puberťáka, kterému logicky vše prochází díky jeho otci. Zhýčkaný rozmazlený fracek no a tak bychom mohli pokračovat dále. Ale kde jsou mladí, kteří nejsou zas až tak pokřivení špatnými vlivy prostředí? Chybí mi zde realita a to taková, že i mezi těmi puberťáky se najdou i ti, kteří sice mají ten typický pohled na svět -"nikdo mi nerozumí", ale aspoň trochu mají smysl pro realitu, smysl pro autoritu? A co učitelé, to mi chcete říct, že neexistuje žádný který svým studentům rozumí a umí je motivovat? Nejsem dlouho ze školy a musím říct, že takhle to tedy není a nebylo.

• 15.10.2008  14:32
    Spice World (1997)

Už si to nepamatuju, ale vím, že se mi tato slátanina docela líbila - teď bych se zřejmě na to nekoukla - ale v tý době - ježiš bylo mi třináct. Ale jednu věc si pamatuji " panebože já rodím co mám dělat? - Dej si nohy k sobě - na to už je pozdě, to měla udělat před devíti měsíci" Tehdá mě to hrozně pobavilo.

• 15.10.2008  12:35

Tak jsem stála v dvd půjčovně a říkala si horror nebo romantika, na co pak by měla má skromná dušička dneska chuť? Tak jsem nakonec neodolala a chuť spojila s romantikou a domů si odnesla Koření žovita. Jaké bylo mé překvapení, když se z toho vyklubal po mé pocitové stránce horor? Celou dobu jsem hledala tu jejich vzájemnou přitažlivost - po tom, co si pamatuji Catherine - Zeta Jones v Zorrovi, čekala jsem stejnou vášeň a energičnost i tady. A zatím jsem měla pocit, že koukám na průměrnou ženu, která je na svůj věk až moc brzy "stará panna". Jediné její city jsem ji věřila ve vztahu Teta-neteř. A nejhezší záběry celého filmu? Je hrozné přiznat, že těmi nejhezčími, které si budu pamatovat aspoň chvíli se týkaly kuchařského umění. A tohle, že má být romantický film? Kdeže - to jsme opravnu hodně daleko od pravé chuti hořkosladkých scén chytajících za srdce.

• 25.7.2008  10:37
    Pusinky (2007)

Absolutně protivné představitelky s absolutně divným dějem, který mi spíše příjde jako neděj. Šlo jim o něco? Kdo ví, mě už to ale nezajímá a zajímat nikdy nebude. Takže milé pusinky - jděte do kelu.

• 25.7.2008  10:06
    Xena (TV seriál) (1995)

Ze začátku mě to bavilo - jenže postupem času ty díly ztrácely na jakékoliv atraktivitě či vtipnosti. A hlavně jsem ženská, takže proč obdivovat Xenu, že? :)

• 23.7.2008  15:06

Tak toto mi opravdu nesedlo, a když vzpomínám na film, chci z něj mít jiné vzpomínky než oni tam pořád jen š.....

• 23.7.2008  14:47

Tak já nevím, příjde mi, že jsem snad jediná, kterou fanouškovství Homolkovic rodinky nějak minulo, ale vůbec mi to nevadí. I kdyby se celá Homolkova rodinka stavěla třeba na hlavu - omlouvám se, ale tleskat mě neuslyšíte, pravděpodobně u toho nebudu. Tento rádoby humor mi nějak uniká a opravdu nemám chuť zkouknout všechny Homodíly.

• 23.7.2008  09:38
    Nevyhrožuj (1996)

Tak shlédla jsem toto něco ještě jednou a sama jsem byla v šoku jaké mé původní hodnocení jsem dala. Jde vidět, že člověk ve 13 je úplně jinde než o deset let později. Šmankote, kde se poděl ten "humor"?

• 21.7.2008  15:08
    Troja (2004)

Já nevím, nemůžu si pomoci, ale od historického filmu čekám trochu více historických faktů - tady mi to přišla jen jako hollywoodská slátanina, která zaujme hlavně ty, co fakta moc neznají a jsou jim šumafuk. A hlavně já tak nesnáším toho obdivovaného a prý nejvíce sexy muže Pitta.

• 21.7.2008  14:55

Já jsem se chtěla bát a ono to nudilo - tak takhle to prostě nepůjde :(

• 29.5.2008  12:15

Opravdu si Johnnyho vážím jako herce takže jsem se na tento film těšila jako dítě, kterému maminka donese z obchodu nějaké to kokino. Ale kokino se neodehrálo. Ač jsem se snažila a tento film zkoukla na 3x vzala jsem na sebe postavu Adama Sandlera z filmu Click - život na dálkové ovládání a na konec Sweeneyho jsem se překlikala. Hudba a zpěv mě vážně neoslovil a ačkoliv pár fajn momentů tam bylo - celkový dojem je zklamání.

• 29.5.2008  12:08

Čím víc slýchám o tomto šťastném páru, tím více se mi ruka třese abych dala hvězdiček ještě méně - ale zpět k objektivitě. Příběh mě nezaujal, než akční mi tento snímek přišel spíše komický - a to né zrovna v dobrém smyslu - vždyť tohle nemá být komedií. A já fakt nemám ráda Brada Pitta.

• 29.5.2008  10:31
    Kids (1995)

Pamatuji si, že při sledování se mi nepřirozeně křivil obličej do různých grimas - ani jedna však nebyla z dobrého dojmu. Ale dvě hvězdičky přeci jen dám, za prvné nápad se mi líbil a za druhé, zde nebyl úmysl nikoho okouzlit ale reálně vykreslit jak to může vypadat pod vlivem drog. Šíleně, děsivě, hrůzně.

• 28.5.2008  11:00

Dvě hvězdičky za Mathhew Perryho. Ale jiak pro mne slabé, jednou se podívat a dost.

• 27.5.2008  14:34
    Dynastie (TV seriál) (1981)

Pamatuji si, že jako malá jsem tento seriál doslova "žrala" né kvůli příběhu - či příběhům já už vážně nevím oč tam vlastně šlo či mělo jít. Ale nepřekonatelná Joan Collins jako Alexis ta mě přímo uhranula. Krásnější mrchu jsem snad nikdy neviděla. No a když k tomu přidám to, že teď hltám knihy její sestry Jackie Collins mám nutkání dát 3*, ale to sem nepatří a já mám nějakou soudnost :)

• 13.5.2008  12:42
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Pamatuji si překrásnou přírodu a postavu Konráda - tahle postavička mě bavila.

• 6.5.2008  07:40

Lepší? - v žádném případě, Odvážnější? - jak se to vezme a Blonďatější? Tak to na stoprocent, pokud vezmeme jako fakt to, že mají být blondýnky opravdu neskutečně dementní postavičky. Ale na druhou stranu já bych toto zprození čehosi tas až tak nezatracovala - a ta její čtyřprocentní krysa - pardon pes - no odpad si myslím zaslouží jiné hovadinky.

• 5.5.2008  12:59

Musím přiznat, že jsem hrozná poseroutka. A ač mám ráda horory, zásadně se na ně dívám odpoledne - aby zpod gauče na mne nevyskočila nějaká příšera. Tento snímek jsem však skoukla večer a světe div se já se nebála, bylo to příliš slabé i na takovou slabou duši jako jsem já → a to je velké zklamání.

• 2.5.2008  20:19

já prostě víc dát nemůžu, jakés takés napětí to mělo, ale ten příšerný dabing a věčně se třepající kamera na mne spíše působilo dojmem co nejvíce mě naštvat a to se povedlo. Tohle prostě ne, ne a ne.

• 26.4.2008  16:23

Chtěla jsem dát tři a původně jsem je tady i měla, ale ač mám Adama Sandlera a jeho styl ráda, tady mne sklamal. Vtipných úseků je tady jako šafránů a ač se mi to stává málokdy toto dílko jsem do konce prostě nedokoukala.

• 2.12.2020  05:42
    Vánoce na plný úvazek (TV film) (2019)

Nevím, kde kdo vzal Drama. Romantika se z jedné pusy neudělá. Zbytečný film, s nesympatickými herci, kde to ani pokus o vánoční atmosféru nezachrání.

• 8.11.2016  08:55

Zajímavý námět skončil obrovskou nudou. Chování postav podivné a přtom to mohl Berdie taaak dobře roztočit.

• 9.7.2015  07:37

To co se zpočátku zdálo, jako celkem příjemný i když stokrát obehraný film, se stalo vážně děsnou sračkou. 1 hvězda za začátek, dál bych byla raději aby vypli proud a já netušila doteď jak se to celé vyvine. Vše šlo do kytek, a korunou na tom všem je fialový bodlák s brokovnicí v ruce, absurdní vrah a ještě absurdnější odhalení - naprosto nelogické konání snad všech pánských postaviček, a vyděšená rozumbrada, která se stane snad Xenou či co? Vážně? No zvládám kde co, jelikož jsem posera, vyhledávám k ukojení svých lekačských choutek celkem Béčkové horory s podtitulem "vymlátíme pár americkej teens" no ovšem tohle bylo vážně hodně mimo mísu.

• 7.1.2015  09:20
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Nedám odpad, jen proto, že mám slabost pro české filmy a pohádky - no každopádně tohle se odpadu hodně blíží - ne-li si ho rovnou zaslouží. Příšerná slátanina - kterou jsem ani nezvládla dokoukat - škoda Vetchého do takovéto kraviny. :(

• 7.11.2012  14:19

Moc tupostí najednou, snesu hodně, leká mě vše, ale tohle bylo fakt hodně, hodně blbé