Marrianna

Česko

3 body

1 4 7 9 10 11 12 následující >>
    • 15.10.2008  14:24

vzpomínám si, že se mi chtělo brečet ba přímo řvát co jsem to za P******* půjčila.

• 28.5.2008  12:05
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

Neříkám, že jsem viděla vše - a proboha Vás prosím ani mě do toho nenuťte, ale viděla jsem dost abych se utvrdila v tom, že pokud někdo chce dělat špatný humor - spíše tedy žádný ať si k tomuto přizve právě tuto skupinku lidí. Žilková, kterou jsem měla jako herečku docela ráda mi tak hnula žlučí, že jsem hodně dlouho odolávala, než jsem si dovolila ji opět někde skouknout. Zato Genzer a Suchánek si to poprděli tak, že už nikdy prosím!!!!!!

• 13.5.2008  12:41
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Byly doby, kdy jsem si i já sem tam sedla k televizi a pustila nějakou tu telenovelu, ale tohle se ani té nejhorší telenovele nerovná. Jak ubohé je kopírovat a ještě takto hrůzným způsobem jiné již uvedené seriály. Betty jsem měla dokonce docela ráda člověk se zasmál, ale tohle je jen k pláči tedy spíše k hysterickému vytí. Jak mohl někdo takhle klesnout ..... nechápu

• 6.5.2008  07:48
    Rodinná pouta (TV seriál) (2004)

Pamatuji si, když jsem seděla s kamarádkou před televizí a při našem zatmění mysli jsme si omylem TV přepli právě na tento seriál. Také si pamatuji, že tam byla zrovna scéna, kdy Krejčíř vstoupí do místnostní kde právě - úplnou náhodou potkává Jandovou. Jejich dialog zněl: "Ahoj", "Ahoj", "jak se máš", "já dobře a ty?" vím jak jsme se nasmály, jelikož jsme přesně tento dialog odříkaly dříve, než postavy v televizi. A v tomto duchu se nesl celý díl a troufám si říci, že i celý seriál. Kdyby jsme tady měli k dispozici tolik oblíbené smajlíky bez rozpaků bych dala takový ten zelený obličejík, který zvrací. Přesně takhle jsem se totiž cítila při sledování tohoto paskvilu.

• 5.5.2008  12:35

"Hele vole, kde mám blejt?" Tak takhle asi bych zkomentovala toto - nechce se mi ani říkat dílko. Všichni mě tam neuvěřitelně štvali a já doufám, že takové hlupáky v životě nepotkám asi by mě zavřeli za ublížení na zdraví.

• 26.4.2008  16:04
    Klub sráčů (2000)

Já mám ráda teenagerské komedie a někdy je dokonce při své dobré náladě vyhledávám. Ale tohle nemá s komedií nic společného. Je to plné nevkusu, oplzlostí až mi bylo k pláči a musím říct, že se mi někdy až zvedal žaludek. Je to ubohé a ač jsem se snažila, nenašla jsem zde vůbec nic co by mě mohlo přemluvit k tomu, abych nedala v hodnocení jediné ale výstižné slovíčko ODPAD. Fuj - to už raději nikdy nic nevidět!!!

1 4 7 9 10 11 12 následující >>