Marrianna

Česko

3 body

1 4 7 9 10 11 12 následující >>
    • 5.5.2008  12:30

když si vezmete rok vzniku filmu, napadá mě jediné. Je vážně nutné žít v těžkých dobách, abychom se dostali na vrchol v komediálních stránkách? Je to až utopické..... Tento skvost české kinematografie je bezesporu jedna z nejlepších burianovek i komedií této doby. Král komiků perlí i tam, kde by to člověk nečekal. No i když se poměry v nemocenském pojišťovnictví moc nezměnily, tohle dílo je stoprocentní lék na špatnou náladu. ---------------------Musím běžet, honí mě jabloň.-----------------------------

• 13.5.2008  09:25

ZDRDODUCH!!!!!!!!!!!!!! Zdravotní dovolená Ducháček. Pan Ducháček vše zařídí, i kdyby měl hrát na housle a v létě leštit lyže. Na pravém rohu leží peníze, Adina Mandlová může mít vozidlo a Ducháček dovolenou.

• 23.1.2009  08:59

Adina jako holka/kluk zde ztvárnila spíše průměrnou roli. Mě však zde odbzbrojil Theodor Pištěk, který svou antiláskou k ženskému pohlaví byl naprosto k sežrání. A když se k němu přidal Václav Trégl - roztomiloučký člobrdíček, kterému je vždy špatně (a v domě není ani kapka alkoholu), když už se blížil moment, kdy by se mohlo provalit, že Ada je vlastně hezká slečna - jde prostě o perfektní komedii, která si zrovna nezaslouží takto nízké hodnocení.

• 13.5.2008  10:39

"Maminka mypsylonje" :-)

• 13.5.2008  12:24
    Uličnice (1936)

Možná, že je to kýčovité, možná, že je to nevkusné, ale mě se to líbí a mě to baví. Věra Ferbasová, zde má skvělé výstupy (Proč jdete po špičkách? Protože mi jde ten strážník v patách; pane vy jste knihař? Ne, proč? Protože mi tenhle strážník říkal, že mě dáte do vazby) a Jindřich Plachta je prostě zlatíčko.

• 13.5.2008  09:27

Dát jako svatební dar mladému páru přerostlého trpaslíka - to může jen Matylda.

1 4 7 9 10 11 12 následující >>