Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 30.3.2010  14:01

Nevím, né že by zde bylo něco špatně, jen mě to nějak nezaujalo - z celé pohádky si pamatuji jen Pavla Lišku a jeho hlášku - Anička kozí nožička a tím to hasne a to jaksi na plný počet nestačí.

• 21.7.2008  15:05
    Berlín, Berlín (TV seriál) (2002)

v obsahu je naspáno - Konečně, konečně maturita a já dodávám konečně seriál, který není made in America.

• 5.5.2008  12:38
    Dost (2002)

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená.

• 12.7.2011  08:44
    Hodiny (2002)

Drama nabité emocemi .... Dlouho jsem se nějak s osobností Virginie míjela, takže jsem k tomuto filmu přistupovala jako dokonalé holátko nevědíc co čekat, a ta síla emocí mě naprosto odrovnala...........

• 8.9.2009  12:59
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Kriminálky typu Las Vegas, Miami, New York atd... mají pár věcí společného, jednu základní a to, že působí, jako by vyklouzly z jedné dělohy, a z osobní stránky, mě všechny dovedou bavit. Zde ke všemu mě fakt baví zrzavý detektiv s vševědoucím pohledem. Jojo má mé sympatie on i Miami.

• 16.1.2009  13:37

Kvalitní kousek. Zábavný, ale nenásilný, romantický ale né kýčovitý. Moc příjemné a milé, tak jako ústřední dvojice. Přesně takhle si představuji kvalitní romantivckou komedii.

• 15.8.2010  17:10

Tady je naprosto trefně vykresleno, že šílenci bývají géniové. Mladá, krásná a talentovaná studentka výtvarného umění si vysní z náhodného setkání milostný vztah, jen to, že ten druhý necítí to samé je vlastně detajl. Silný příběh, perfektní konec.

• 7.5.2008  10:22
    Prostě sexy (2002)

Proč právě tolik? A tak moc? Mám prostě Cameron ráda - její úsměv mi vždy příjde přirozený - a neříkejte že ne. A Christina Applegate? Je zde sexy, protivně sexy, ale je. Za to jsou ty dvě hvězdy a třetí? Jednoznačně za malou nehodu, která potká Cameron na pásnkých záchodkách - bomba :)

• 7.5.2008  10:08
    Scooby-Doo (2002)

Díky bohu, že jsem viděla dříve seriál než tuhle neskutečnou blbost. Seriál je milý, zábavný tohle je ubohé. Jedna hvězdička za psa.

• 27.4.2011  17:57

A jak už to tak bývá, u filmů jehož kolektivní šílenství nad genialitou mě děsí tak, že se dlouho předlouho přemlouvám, abych jej shlédla jsem opět nadšená, že jsem se nakonec teda překonala a Amélii si pustila. Je to vlastně plytký hloupoučký příběh, ale tak neuvěřitelně roztomilý, miloučký a zlaťoučký, že ho má člověk chuť vzít do náruče a celý umazlit.

• 10.6.2008  09:36

Nemůžu si pomoct, ale tohle je tak pitomé až je to milé. Jsem ráda, že jsem se dříve podívala na film, než na hodnocení zde, asi bych se tomuto jinak vyhla a to by mi bylo líto. Jsou horší, stupidnější a hlavně vulgárnější rádoby komedie.

• 15.1.2009  10:38

Já ji prostě miluji. Potrhlá, roztomilá třicátnice, které se smůla lepí na paty. Trapas je snad její druhé jméno, ale vše vždy ustojí a hurá po hlavě hned do druhého. Skvělá komedie, která má u mne své místo. Smála jsem se snad u všeho, od soba, přes Bernarda, kterého fakt asi muselo hodně stát půjčit si kostým kardinála až po konec, kdy Bridget běží jen v kalhotkách za svým vyvoleným.

• 21.7.2008  15:04
    Hannibal (2001)

Anthony je prostě klasa - elegantní s určitou dávkou sexappealu. Ale ty další filmy se mi líbily více.

• 9.9.2009  08:34

Je už asi zažitým pravidlem, že pokavad se tvůrci rozhodnou jít do dalších a dalších pokračování, tím větší a větší neoblíbenosti se dočkají. Je to patrné i zde. Ale na druhou stranu musím říct, že klasické prvky jakéhos takéhos humoru zde fungují tak jako sympatičnost představitelů hlavních postav. Tento film bych zařadila do škatulky rodinný, kdy se v klasické šedi televizních "neprogramů" typu soutěží a nudných rality šou či kýčovitých rádobyseriálů pobaví celá rodinka a udělá lépe.

• 21.7.2008  14:38

jedna za pokus natočit parodii na Vinetoua, ale jinak slabota. Já se chtěla smát ale místo toho jsem jen kvílela zoufalstvím, když mi došly hlasivky vypla jsem to. Neuvěřitelná blbost!!!

• 23.7.2008  15:06

Tak toto mi opravdu nesedlo, a když vzpomínám na film, chci z něj mít jiné vzpomínky než oni tam pořád jen š.....

• 27.5.2008  15:20

Sigourney je skvělá a z Gena jsem byla jako jeden velký chechtací pytlík.

• 5.5.2008  13:03

Antonio Banderas jde tak trochu mimo mě a Angelina Jolie úplně, kdybych byla chlap možná bych hvězdu přidala, ale jelikož jsem ženská nezachání to ani Angelininy křivky.

• 21.7.2008  14:55

Já jsem se chtěla bát a ono to nudilo - tak takhle to prostě nepůjde :(

• 16.1.2009  13:22

Cuká mě dát odpad, takhle na mě působí supersvůdníci - chlapi, kteří spíše působí jako tlumiči vášně, spíše než zábavné mi přišel tenhle kousek trapný.

• 8.9.2009  12:51
    Z pekla (2001)

Jojojo, prostředí historického Londýna - to já ráda. Johny Deep je prostě klasa a Heather Graham okouzlující. Když si tohle dáme do pytlíčku, okořeníme o skvělý příběh a promícháme, nemůže nám vyjít nic jiného než tento dechberoucí počin. Příběh o Jacku Rozparovači je určitě nadčasový a takovýmto způsobem ztvárněný určitě nezešedne.

• 9.9.2009  08:38
    Špionky (TV seriál) (2001)

Náhodou, mezi všemi těmi odpudivě animovanými rádoby serálky pro předpubertální obecenstvo je tohle určitě skoro jako růže mezi trním. Je to příjemné a zábavné a mě se to líbí. Špionky jsou fajn a pro malé holčiny jak vím ze svých zkušeností je to vážně baví. A to je důležité jelikož to je cíleno právě na tuto skupinu! Na tuto skupinu a mě :-)

• 16.1.2009  14:13
    28 dní (2000)

Sandra Bullock zde opravdu velmi dobře ztvárnila osobu, která absolutně nezvládá "normální život" a proplouvá jím jako jednou velkou pařbou - až jednou uklouzne tak, že s tím dosavadním způsobem života musí seknout.

• 23.7.2008  15:01

3 silné příběhy a v názvu pravda - co jiného dodat? Určitě se koukněte.

• 29.5.2008  11:13

Ben Berhammer, jeho mamina, Sabrina - vyborné postavy, při kterých ač má jít o vážné řešení případů někdy až slzím smíchy. Jejich dialogy jsou vtipné, maminka komická a Sabrina skvěle ironická.

• 16.1.2009  14:11

Jo kdysi jsem tento film viděla, typická puberťačka vyhledávající přesně tento typ. A ani nevím, nadšení tam nebylo, to zrovna né, ale možná ty taneční kreace byly tím důvodem, proč ani dnes nedám menší hodnocení.

• 27.5.2008  14:50

Tak bezpodmínečně u mě v tomto milém filmíku vyhrává John Goodman - je tak roztomilý až mě to někdy cukalo toho tlouštíka obejmout. Nevím proč má zrovna tento film tak málo procent, ale sto lidí sto chutí. Mě se to prostě líbilo. Ať už to byly taneční kreace, skvělé písně LeAnn Rimes či dokonce roztomile hloupoučká Izabella Miko dohromady to rozehrávalo příjemný hudební snímek, který si ráda jednou za čas opět pustím.

• 23.7.2008  09:57
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Jednoznačně skvělý seriál pro kohokoliv. Malé roztomilé městečko žijící svým životem a v něm obyvatelé, kteří mají tolik rozdílné charaktery. Ať už se zdá, že jejich dialogy jsou až moc "přehnané" až moc " nereálné" prostě až moc, k postavám patří a mě nezbývá než obdivovat človíčka, který tento scénář tvoří - protože kdo z nás by byl schopen zakompenzovat světové spisovatele, filmy různých stylů do vtipných dialogů, tak, že nám příjde, že jsou všichni všebecně vzdělaní a sečtělí milovníci filmů. No a upřímně, komu necuká v koutcích když vidí Kirka?

• 5.5.2008  12:35

"Hele vole, kde mám blejt?" Tak takhle asi bych zkomentovala toto - nechce se mi ani říkat dílko. Všichni mě tam neuvěřitelně štvali a já doufám, že takové hlupáky v životě nepotkám asi by mě zavřeli za ublížení na zdraví.

• 16.1.2009  13:52
    Kid (2000)

Bruce Willis je prostě Bruce. Umí hrát drsňáky, ale také skvěle zvládá komedie. Tahle je příjemná s opravdu neokoukaným námětem.