Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 9.10.2009  08:28

No to bylo hodně dobré, dobré, skvělé. Dech beroucí, napínavé, vše co má mít kvalitní Thriller - a dokonce, i trochu nové, trochu nečekané a když hraje hlavní roli Morgan Freeman - nemůže jít jinak než o plný počet. Mám ráda příběhy, jenž se lehko můžou stát příběhy ze života - je to děsivé, odporné a děsivé? Ale ono se to opravdu může stát... To mě děsí nejvíc, a přitom mě právě proto tento typ filmu neskutečně baví. Jsem blázen, možná ano, ale kdo není? No sečeteno podtrženo - paráda. Jen ta závěrečná honička mě trošilinku vadila - ale zbytek to převážil a milionkrát.

• 15.10.2008  14:32
    Spice World (1997)

Už si to nepamatuju, ale vím, že se mi tato slátanina docela líbila - teď bych se zřejmě na to nekoukla - ale v tý době - ježiš bylo mi třináct. Ale jednu věc si pamatuji " panebože já rodím co mám dělat? - Dej si nohy k sobě - na to už je pozdě, to měla udělat před devíti měsíci" Tehdá mě to hrozně pobavilo.

• 23.7.2008  09:45
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Ano pro lidi, kteří už mají aspoň nějaké IQ, říká se jim vyspělí je to určitě brek nejhoršího kalibru. Ale zoufalá matka, která alespoň jednou za čas potřebuje sednout a třeba vypít kafe? Posadí malé dítě a pustí TV. Vemte, že je to pro děti kolem jednoho roku - ty určitě nezaujmete hlubokými myšlenkami, ale barvami, zvuky a pořád nějakým pohybem. Mimochodem, upozorňuji OBČAS - tím nemyslím pořád nechat malé dítě koukat na TV a ničit si očka.

• 26.4.2008  16:14
    Titanic (1997)

"otče náš, ty jenž jsi na nebesích..." modlí se kněz už nebojuje už se jen modí, hlasitě a zřetelně a kolem něj další modlící se za záchranu, nepobíhají jen se modlí - v tu ránu jsem měla oči zalité slzami. Krásně natočeno, krásně odehráno. Ani chvíli mi nevadilo, že ten film trval tak dlouho.

• 15.10.2008  14:27
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Počáteční díly jsem hltala - no jo, já už jsem hold taková a Jonathana Frakese jsem přímo žrala - ten jeho ďábelský úsměv - božínku to je chlap!!

• 16.1.2009  14:07
    Cable Guy (1996)

Mám ráda Jimovu komediální stránku. Ale z tohoto díla jsem cítila už od začátku přinejmenším rozčarování až to pomalu sklouzávalo k zoufalství. Ani za mák zde není toho skvělého vtipu, co Jim Carrey umí předvádět. Napadá mě jen jedno slovo - trapné.

• 21.7.2008  14:44

Will je prostě Will, ale jinak.... e-e-e. Já prostě nemůžu skousnout všechny ty typické filmy o blížící se katastrofě a jak to ti úžasní a skvělí a nejlepší amíci všechno zvládnou a všechny zachrání - ne jde prostě mimo mě.

• 16.1.2009  13:14
    Dentista (1996)

Pamatuji si ten den, s bandou jsme si chtěli k tomu levnému vínu půjčit nějaký drsný horůrek a chlapi přišli s tímhle. Už si ani moc nepamatuji děj, ale za to si sakra dobře pamatuji, že jsem měla jít na druhý den k zubaři. Tu schůzku jsem pak odložila na delší dobu.

• 5.5.2008  12:58
    Evita (1996)

Nikdy jsem nebylla moc velkou fanynkou Madonny, tedy až do doby než jsem shlédla Evitu. Zde se mi Madonna najednou jevila jako elegantní dáma, která se uměla sžít se svou rolí a dokonce i příjemně zazpívat.

• 23.7.2008  10:37

Už je to dávno, ale pamatuji si, že jsem měla raději Faktor psí než Akta X.

• 15.4.2009  09:47
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Co se týče nováckých veleděl - tohle opravdu stálo za koukání. I zde (snad víc než jinde) jde vidět počáteční nadšení, které pak sklouzává a to co bylo opravdu zábavné klopýtá, ale jako celek byla Hospoda pro Novu určitě plusem.

• 10.6.2008  10:13
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Seriál který trvá 48 minut z toho 38 minut jde jen o honičku a rozbitá auta a zbylých deset minut se jen namátkově otře o nějakou krimi zápletku. No ale fuj, tak proč jedna hvězda? Nejspíše za ty sympaťáky vedle antisympatického Simíra.

• 16.1.2009  13:42

Jak já mám ráda Miloše Formana. Ale snad díky Woodyho Harrelsonovi a Courtney Love by se ten film klidně mohl jmenovat Marrianna versus Larry Flynt. Nemůžu tomu přijít prostě na chuť i kdybych se sebevíce snažila.

• 15.10.2008  14:24

vzpomínám si, že se mi chtělo brečet ba přímo řvát co jsem to za P******* půjčila.

• 28.5.2008  11:57
    Matilda (1996)

Matilda moc roztomilá, slečna Truchbullová děsivá = příjemný pohodový filmeček na nudné odpoledne.

• 23.7.2008  09:38
    Nevyhrožuj (1996)

Tak shlédla jsem toto něco ještě jednou a sama jsem byla v šoku jaké mé původní hodnocení jsem dala. Jde vidět, že člověk ve 13 je úplně jinde než o deset let později. Šmankote, kde se poděl ten "humor"?

• 10.6.2008  09:37

Jitka Ježková mě tady neskutečně štvala, ale nebyla to jen ona. Celá tahle nepohádka se opravdu nepovedla.

• 9.8.2010  14:32
    Cybill (TV seriál) (1995)

Někdy nudné, ale někdy vtipné. Starší, rozvedená žena se potýká s různými překážkami ve svém nejistém životě. Bojuje o sošky za nejhorší herecké výkony, není si jistá výchovou svých dcer a jako záchrana i pohroma je jí vždy po ruce naprosto výborná Christine Baranski. Ta mě jako Mary Ann dostala, bohatá a elegantní dáma jejímž největším koníčkem je srazit na kolena jejího bývalého manžela doktora "Parchanta" :) Když už nic, úsměvné to je. Možná bych dala i víc než 3 hvězdy, ale to jsem toho viděla zatím málo.

• 15.4.2009  10:27
    Drákuloviny (1995)

Z těch různých prkotin, které Leslie ztvárnil jde určitě o to lepší. Vlastně musím říct, že jde o hodně dobrou parodii, kdy se opravdu, ale opravdu ze srdce zasmějete.

• 26.4.2008  16:12

Meg Ryan je prostě jednička. Její romantické komedie jsou svěží, příjemné a opravdu vtipné. Jsou nenucené a vždy potěší oko i srdíčko. A tenhle kousek je prostě unikát.

• 29.5.2008  10:31
    Kids (1995)

Pamatuji si, že při sledování se mi nepřirozeně křivil obličej do různých grimas - ani jedna však nebyla z dobrého dojmu. Ale dvě hvězdičky přeci jen dám, za prvné nápad se mi líbil a za druhé, zde nebyl úmysl nikoho okouzlit ale reálně vykreslit jak to může vypadat pod vlivem drog. Šíleně, děsivě, hrůzně.

• 6.5.2008  07:49
    Rozum a cit (1995)

Když Kate Winslet stojí v dešti na kopci a odříkává báseň a pak plačtivě vzlyká jméno Wiloughby - měla jsem zástavu srdce, slzičky v očích a čekala co bude dál. Tohle je jednoznačně ten nejkrásnější romantický kousek, jaký svět filmu stvořil, je jen škoda, že takových je opravdu málo.

• 25.7.2008  10:06
    Xena (TV seriál) (1995)

Ze začátku mě to bavilo - jenže postupem času ty díly ztrácely na jakékoliv atraktivitě či vtipnosti. A hlavně jsem ženská, takže proč obdivovat Xenu, že? :)

• 5.6.2013  11:36
    Život na zámku (TV seriál) (1995)

TAk nějak mám pro tenhle seriál slabost. V prvé řadě je koukatelný, v neposlední řadě koncentrace herců mě oblíbených jako Jiřinka Jirásková či Tomáš Topfer...... Kostra celého příběhu je prakticky pitominka, ovšem boční cestičky, které dotvářejí celé prostředí seriálu jsou mnohem zajímavější. TAková dramata jako neposlušný syn, jenž nechce studovat, těhotná dcera-studentka, rozvod jsou vlastně známé spoustě z nás a možná proto, že jsou nám ty obyčejné příběhy tak blízké, je tento seriál celkem oblíben. Rozhodně si nezaslouží srovnávání se současnou českou seriálovou scénou. A Jiřinka jako hlava rodiny, která se snaží o nějakou pospolitost používáním svých zkušeností a moudrostí je krásným příkladem moderní babičky.

• 25.6.2010  14:04
    Forrest Gump (1994)

Celý život jsem kultu Gumpa odolávala, nelezlo mi na mozek, jak takový film může získat srdce milióny lidí po celém světě, takže když se mi naskytla příležist shlédnout tento film s díky jsem řekla ne. Pak jsem se rozhodla, usedla a koukla.....a nadechla se až při závěrečných titulcích. Tak nádherný, něžný film jsem nikdy neviděla....a trochu se obávám, že asi jen tak neuvidím. Tom Hanks si vyběhal cestu do mého srdce.......

• 15.4.2009  10:39
    Santa Claus (1994)

Tloustnoucí Tim Allen, který si říká - no tohle přece nemůže být pravda. Nevěřícně mžourající na elfíky, kteří v plné polní finišují, okouzlený pohled Charlieho, který tak zvláštním způsobem najde cestu ke svému tátovi. Napravená víra Charlieho maminky, že Vánoce opravdu plní přání. Je to kouzelné, možná nelogické, ale je to Vánoční - a já Vánoce a vše co je s tím spojeno naprosto zbužňuji.

• 3.6.2009  08:50
    Sladké údolí (TV seriál) (1994)

Bylo mi dvanáct, na televizi jsem nově objevila supermax a tenhle seriál jsem si nenechala ujít.

• 10.6.2008  10:16
    Škola zlomených srdcí (TV seriál) (1994)

Vedle Beverly Hills, Melrose place a dalších tohle byla příjemná změna. Ono totiž vedle bohatých dětiček, které mají rádoby problémy se tento seriál tak nějak více blíži tomu reálu. I postavy mi příjdou realističtější než ty přebárbinkované a překenované postavičky z Hollywoodu.

• 24.7.2008  14:28
    Heidi, děvčátko z hor (TV film) (1993)

Opravdu příjemné ztvárnění krásného příběhu o malé holčičce z hor. Krásná příroda a celkem silný příběh.

• 25.7.2008  10:21

Láska přes internet, to sice není, ale má to hloubku a to je důležité.