Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 29.5.2008  11:00

Will Ferrell mě neskuteně rozčiloval, naopak Nicole je prostě roztomilá, i když je fakt, že mi přišla trochu křečovitá. Průměrná ale příjemná komedie. "Ukaž to s tím nosem" :)

• 29.5.2008  10:38

Třetí princ a Tři oříšky pro popelku - nejspíš číslo 3 Pavlu Trávníčkovi svědčí. Neboť jinde jsem jej neměla ráda - někdy až nesnášela. Libuška Šafránková jako vždy okouzlující princezna a milý příběh k tomu (nevím, ale mě nepříjde zas až tak strašidelný co potom pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli?). Další z krásných pohádek, které si nikdy nenechám ujít. Ps: když se na obrazovce ukáže Jiří Bartoška - buší mi srdíčko - hmmmm.

• 29.5.2008  10:31
    Kids (1995)

Pamatuji si, že při sledování se mi nepřirozeně křivil obličej do různých grimas - ani jedna však nebyla z dobrého dojmu. Ale dvě hvězdičky přeci jen dám, za prvné nápad se mi líbil a za druhé, zde nebyl úmysl nikoho okouzlit ale reálně vykreslit jak to může vypadat pod vlivem drog. Šíleně, děsivě, hrůzně.

• 28.5.2008  12:05
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

Neříkám, že jsem viděla vše - a proboha Vás prosím ani mě do toho nenuťte, ale viděla jsem dost abych se utvrdila v tom, že pokud někdo chce dělat špatný humor - spíše tedy žádný ať si k tomuto přizve právě tuto skupinku lidí. Žilková, kterou jsem měla jako herečku docela ráda mi tak hnula žlučí, že jsem hodně dlouho odolávala, než jsem si dovolila ji opět někde skouknout. Zato Genzer a Suchánek si to poprděli tak, že už nikdy prosím!!!!!!

• 28.5.2008  11:57
    Matilda (1996)

Matilda moc roztomilá, slečna Truchbullová děsivá = příjemný pohodový filmeček na nudné odpoledne.

• 28.5.2008  11:29

Já se prostě smála a směju se i teď, když si vzpomenu. Ať už to bylo skvělou Kelišovou - né že bych donášela, ale hlásit se to musí, Helenkou Růžičkovou - kterak pláče u Angeliky a zasněně ji sklouzne z obrazovky na manžela a v tu ránu se sen mění na krutou realitu, ať už to bylo skvělým Luďkem Kopřivou coby velebností Otíkem - pro mne to má prostě kouzlo praštěné ale prostě skvělé komedie.

• 28.5.2008  11:23

Na to, že jsem nikdy i přes veškerou snahu nenašla kladný vztah k tomuto typu filmů, až do konce jsem se divila, že jsem se vlastně nenudila. Takže jo 3*** si to určitě zaslouží.

• 28.5.2008  11:00

Dvě hvězdičky za Mathhew Perryho. Ale jiak pro mne slabé, jednou se podívat a dost.

• 28.5.2008  09:35
    Miss Potter (2006)

Tak roztomilé, tak něžné, plné citů a krásných malůvek. Renée tu roli nehrála ona ji žila.

• 27.5.2008  15:20

Sigourney je skvělá a z Gena jsem byla jako jeden velký chechtací pytlík.

• 27.5.2008  14:59

Poprvé jsem se na Angeliku chtěla jen kouknout kvůli Helenky Růžičkové, která dojatě ve SSJ mrkne na svého "antisexy" manžílka, zrvna v záběru, kdy Angelika prosí svého milého aby byl její první on, mladý a krásný :). Ale dostala mě. Je to důkaz precizního romantického filmu, který nezapadá do fádnosti ani klišé. A Michele Mercier je naprosto nádherná.

• 27.5.2008  14:50

Tak bezpodmínečně u mě v tomto milém filmíku vyhrává John Goodman - je tak roztomilý až mě to někdy cukalo toho tlouštíka obejmout. Nevím proč má zrovna tento film tak málo procent, ale sto lidí sto chutí. Mě se to prostě líbilo. Ať už to byly taneční kreace, skvělé písně LeAnn Rimes či dokonce roztomile hloupoučká Izabella Miko dohromady to rozehrávalo příjemný hudební snímek, který si ráda jednou za čas opět pustím.

• 27.5.2008  14:34
    Dynastie (TV seriál) (1981)

Pamatuji si, že jako malá jsem tento seriál doslova "žrala" né kvůli příběhu - či příběhům já už vážně nevím oč tam vlastně šlo či mělo jít. Ale nepřekonatelná Joan Collins jako Alexis ta mě přímo uhranula. Krásnější mrchu jsem snad nikdy neviděla. No a když k tomu přidám to, že teď hltám knihy její sestry Jackie Collins mám nutkání dát 3*, ale to sem nepatří a já mám nějakou soudnost :)

• 27.5.2008  14:22

Hana Vítová zde lehce zastínila krásku Adinu Mandovou. Její herecký výkon je perfektní. A krom toho Noční motýl je jeden z nejkrásnějších valčíků a já valčíky miluji.

• 13.5.2008  12:44
    Ošklivka Betty (TV seriál) (2000)

Chtějte mě klidně ukamenovat, ale mě se tahle telenovela líbila. ---řekni tomu svému netopýrovi ať vylétá ze své díry až po setmění--- prostě různé fráze mě dokázaly v jinak všedním týdnu rozesmát. Neříkám, že je to nějaké veledílo ale určitě to v tom zajetém kolejišti nesmyslných telenovel byla příjemná změna.

• 13.5.2008  12:42
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Pamatuji si překrásnou přírodu a postavu Konráda - tahle postavička mě bavila.

• 13.5.2008  12:41
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Byly doby, kdy jsem si i já sem tam sedla k televizi a pustila nějakou tu telenovelu, ale tohle se ani té nejhorší telenovele nerovná. Jak ubohé je kopírovat a ještě takto hrůzným způsobem jiné již uvedené seriály. Betty jsem měla dokonce docela ráda člověk se zasmál, ale tohle je jen k pláči tedy spíše k hysterickému vytí. Jak mohl někdo takhle klesnout ..... nechápu

• 13.5.2008  12:24
    Uličnice (1936)

Možná, že je to kýčovité, možná, že je to nevkusné, ale mě se to líbí a mě to baví. Věra Ferbasová, zde má skvělé výstupy (Proč jdete po špičkách? Protože mi jde ten strážník v patách; pane vy jste knihař? Ne, proč? Protože mi tenhle strážník říkal, že mě dáte do vazby) a Jindřich Plachta je prostě zlatíčko.

• 13.5.2008  12:11

Rozkošná, ztřeštěná Nataša Gollová - jakožto chudobná Zuzanka, která zdědí hotýlek Modrá hvězda. Naproti tomu, bohatý Oldřich Nový, který chce svou svatbu oslavit tam, kde jeho rodiče, aby jeho manželství bylo tak šťastné jako jejich. Zamíří tedy do hotýlku Modrá hvězda. A tam se tito dva lidé - ač na první pohled z úplně jiných poměrů - setkají a zamilují. Toť je ta romantická stránka věci. Celý tento lehký nádech romantiky však obklopuje výborný koncert komických situací - počínaje psychiatrickou léčebnou a výborným Ferencem Futuristou jakožto opilcem jdoucím správně po zemi konče.

• 13.5.2008  11:08

Dvojice Janžurová+Peterka a jejich ztvárnění manželského páru mne vždycky dostanou. No a když se k tomu ještě jako sousedé přidají výborní Kopecký se Zázvorkovou, je jasné, že půjde o komediální skvost, který Vás bude bavit stále, stále a stále.....

• 13.5.2008  10:39

"Maminka mypsylonje" :-)

• 13.5.2008  09:27

Dát jako svatební dar mladému páru přerostlého trpaslíka - to může jen Matylda.

• 13.5.2008  09:25

ZDRDODUCH!!!!!!!!!!!!!! Zdravotní dovolená Ducháček. Pan Ducháček vše zařídí, i kdyby měl hrát na housle a v létě leštit lyže. Na pravém rohu leží peníze, Adina Mandlová může mít vozidlo a Ducháček dovolenou.

• 13.5.2008  09:19

Pohádka o roztomilém vědátorovi, kterému se na závěr podaří udělat z masožravé rostliny vegetariána. Ale nejprve aby se mu tento pokus vydařil - musí se jemně leč důsledně zbaviti přítomnosti manželky.

• 7.5.2008  10:22
    Prostě sexy (2002)

Proč právě tolik? A tak moc? Mám prostě Cameron ráda - její úsměv mi vždy příjde přirozený - a neříkejte že ne. A Christina Applegate? Je zde sexy, protivně sexy, ale je. Za to jsou ty dvě hvězdy a třetí? Jednoznačně za malou nehodu, která potká Cameron na pásnkých záchodkách - bomba :)

• 7.5.2008  10:19
    Pláž (2000)

Zajímavý nápad, zajímavý příběh, jen si nemůžu pomoci, ale DiCapriovy představy, že je v nějaké přitroublé hře mě prostě srazil na kolena, proto nemůžu a ani nechci dát víc *.

• 7.5.2008  10:14
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Pamatuju když jsem na to pravidelně koukala a nemohla se nabažit pohledu na Nicholase Brendona - ten je pro mne přitažlivý a taaak sexy ještě teď, ale Buffy tak ta už by mě nesvedla, ale ze sentimentu poctivé 3*

• 7.5.2008  10:08
    Scooby-Doo (2002)

Díky bohu, že jsem viděla dříve seriál než tuhle neskutečnou blbost. Seriál je milý, zábavný tohle je ubohé. Jedna hvězdička za psa.

• 7.5.2008  10:06
    Lebky (2000)

Příjemný thriller, s příjemným Joshua Jacksonem. Není to kdoví co, ale mě se tento film líbil - nemůžu si pomoct.

• 7.5.2008  09:00

Jak jsem mohla tušit Pretty Woman to prostě není, ale i tak tenhle snímek nezatracuji. Pár fajn okamžiků tohle dílko bezesporu má. Pro mě lepší průměr.