Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 5.6.2013  11:36
    Život na zámku (TV seriál) (1995)

TAk nějak mám pro tenhle seriál slabost. V prvé řadě je koukatelný, v neposlední řadě koncentrace herců mě oblíbených jako Jiřinka Jirásková či Tomáš Topfer...... Kostra celého příběhu je prakticky pitominka, ovšem boční cestičky, které dotvářejí celé prostředí seriálu jsou mnohem zajímavější. TAková dramata jako neposlušný syn, jenž nechce studovat, těhotná dcera-studentka, rozvod jsou vlastně známé spoustě z nás a možná proto, že jsou nám ty obyčejné příběhy tak blízké, je tento seriál celkem oblíben. Rozhodně si nezaslouží srovnávání se současnou českou seriálovou scénou. A Jiřinka jako hlava rodiny, která se snaží o nějakou pospolitost používáním svých zkušeností a moudrostí je krásným příkladem moderní babičky.

• 12.4.2013  09:41

Výprava skvělá, Ralph Fiennes uhrančivý, no asi nikdy nepřijdu Emiliiny verze na romantiku na chuť.

• 12.4.2013  09:37

Roztomilost Reese v romantických komediích je prostě odzbrojující a věříte jí vše i to co je na první pohled přehnané. Že jsou ti dva agenti CIA bych jim zřejmě nevěřila, no akce je vítána byť možná přepepřená. Její výběr mi sice krapet rozum nebere ....... no proti gustu žádný dišputát, film je dobrej a to mi stačí.

• 12.4.2013  08:11

Ač malá a vlastně oproti jiným možná ztrácející se postava, ale já tady Ivanku naprosto žeru :D

• 12.4.2013  07:58

Tak kruté, tak realistické, tak věrozhodné, až si člověk zakrývá oči....................dát méně než 5 hvězdiček, musela bych se ubytovat vedle Čepka.

• 12.4.2013  07:46

A ven tajtrlíku...............Já jsem Tajtrlík? Čepice ti vstává na hlavě, hádáš se tu s křeslem, někdo mě tady lechtá, svíčka mě zhasla a já, že jsem Tajrtlík? Za prvně nevím co to je, a za druhý mě to uráží!!!!. Vidět oba mistry české kinematografie v jedné scéně se rovná filmové extrázi. Ta babička je ta nejúžasnější a nejkrásnější babička.

• 12.4.2013  07:21

Jednoznačně jeden z těch povedených animáků na které se můžu koukat často a nemlátit hlavou o stůl...........Škyťák je prostě tak kouzelný, že i kdyby bylo kdo ví co tak to kdo ví co prostě kvůli němu odpustím.

• 27.2.2013  08:54

To je tak rozpoluplný film, že ani nevím jestli byl tak dobrý nebo tak špatný. Rozhodně povídka s Holubovou a Hrušinským nejlepší...............

• 27.2.2013  08:52
    Mezi vlky (2011)

Liam Neeson je pro mě vždy důvod proč shlédnout skoro cokoli......................tady nebýt konce dávám rozhodně * víc.

• 27.2.2013  08:25
    Světýlka z blat (TV film) (1992)

Tu pohádku mám ráda a ráda na ní koukám pořád dokola...............Možná je to tím prostředím, roztomilou Kuklovou ......... obrovské kouzlo má i rozhodně David Prachař.

• 27.2.2013  08:23
    O podezíravém králi (TV film) (1989)

Možná bych si i přisadila o jednu hvězdu navíc, jen pro mne nikdy Mahulena Bočanová nebyla taaaak příjemná, jak se "byť sebelépe" tváří............

• 7.11.2012  14:28

Neděle odpoledne, mám uvařené kafe, děti řádí venku, můj mozek nechce fungovat tak co dělat.......bezesmyslu mačkám ovladač a .............. no není to tak špatné, jak bych od těchto komentářů čekala. No tak, vše nemusí být naprosto super, občas opravdu funguje už to stokrát ohrané a kýčovité.

• 7.11.2012  14:19

Moc tupostí najednou, snesu hodně, leká mě vše, ale tohle bylo fakt hodně, hodně blbé

• 14.8.2012  16:14

Nemastné, neslané jako by to ani o Marilyn nebylo .... vždyť přeci byla tak božská. Ovšem výběrem hlavní role mají u mně velké plus - jedna postava tam řekla, když vstoupí na plátno Marilyn - nechcete vidět nikoho jiného..... myslím, že to patří říct i o Michelle - výborná!!!!

• 14.8.2012  16:12

Začínám si zvykat na to, že mě Španělé umí vyděsit......a že to fungovalo :)

• 1.6.2012  09:49

Ale ještě pořád nejsem tak zlá, jen si pomalu začínám říkat ať už je konec.......

• 1.6.2012  09:32

Už hodně dlouho mě takhle horůrek nevtáhl do děje. Viktoriánská Anglie je jako dělaná na vytvoření strašidelného prostředí a celkově na mě film působí jakoby příjemně strašidelně - s elegancí a bez zbytečných překombinování. Příjemný m překvapením byl pro mne fakt, že ač Daniela Radcliffa jsme za posledních - nevím přesně, cca 7 let vídali co by vyrůstajícího čarodějnického puberťáka, vyrostl nám dle mého názoru velmi dobře a škatulka se nekoná, problém s přeorientováním na jinou postavu jsem neměla - což se mi málokdy stává.

• 16.9.2011  12:38

Když je pro mě nejvtipnějším bodem celého filmu zvracející kráva je mi jasné, že je něco špatně.....a ke všemu Rachel mi prostě nikdo nemůže nahradit...............

• 31.8.2011  11:39
    Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

4 kamarádky, jejichž přátelství spojoval malý satan v přestrojení za krásnou, mladinkou potvoru. Že byla zřejmě potvora už utvrzuje fakt, že je zavražděna. A tak se odvíjí příběhy 4 krásných slečen, které mají zdánlivě vše i svá tajemství, jenž by neměla být objevena. Že je to přehnané až do největších detailů je jistě fakt, ale já musím říct, že až mě ústřední partička nafintěných slečinek věkem dávno míjí, u mě ten příběh funguje. Takže s méně než kvalitními 80% u mě fakt nepočítejte.

• 31.8.2011  11:29
    96 hodin (2008)

Jen si zkuste nasrat taťuldu.....Thriller jenž se neštve z kudrlinkami, přímo a rázným způsobem nám ukazuje zoufalství otce, který nemá čas, ale ví, že něco udělat musí............... Mrazivé, kruté, geniální.....

• 31.8.2011  11:26
    Varieté (2010)

Zpěvačky herečkami = hrající si zpěvačky. Že Cher herečkou je dokázala jinde, zde mi dokázala, že do starého šrotu snad nikdy nebude patřit....je silnou osobností a to ji nikdo neupře. Že Christina chtěla vyzkoušet něco jiného ji neberu, zkusila, nezkazila, ale utíkej raději zpět k mikrofonu. Jde o průměrný snímek, milounký příběh, ale já od muzikálu čekám vstávající chloupky na rukou, strhující podivánou.....není to špatné, je to OK a tím to právě je, copak chcete o hudebním opusu říci jen je to OK?

• 12.7.2011  09:07

Jáááj tak to bylo hodně špatné......Chytrá a naprosto geniální Angelina samozřejmě roztáhne nohy prvnímu, kdo jí přijde jen aspoň trochu milý. Vyšetřovací metody u kterých jsem kroutila hlavou, a jak jsem většinou hodně "jednoduchá" a nenechám se tlačit do toho, že vraha uhádnu na první pohled, tady ten první pohled byl sakra rychlý. Vše bych ještě možná skousla a řekla bych si ... hm tak takový průměr no, ale ten závěr no to teda, tohle mi rozum nebere.

• 12.7.2011  09:02

Ústřední dvojice je roztomilá, ovšem podivným způsobem možná až moc. Kostýmy úžasné, ale čekala jsem víc, ani nevím kde, ale přistihla jsem se, jak si říkám, hmmm tady tototo to bych nedělala tady toto bych předělala, tady je nudáá....Kvalitní průměr to rozhodně je, ale od Renée jsem prostě čekala víc.

• 12.7.2011  09:00
    Zase ona! (2010)

Že mám občas ráda průměrné ženské, střelené komedie, kterýma jsou ostatní právem přesyceni, za to já se rozhodně nestydím. Že však neskousnu všechno je taktéž pravda. Ať už jsem rozhodně tolerantní jakkoliv to je jen možné, Zase ona mě zklamala. Zase to totiž chvílemi bylo spíše zvrácené, než klasicky "milé". A já zvrácenost v komediích málokdy můžu rozchodit. Moc přehnané, moc přehrávané, a tím jak moc opakované dooosti nudné.

• 12.7.2011  08:57

Hlavní hrdina mě fascinoval, jeho ironie a jeho kouzlo osobnosti hm....asi chápu Grace Kelly :) Opět jde o kvalitního Hitchcocka, jen u mě prostě vyhrává Psycho na plné čáře. Že jde však o kvalitní thriller o tom není žádná, jen mi bylo líto, že ty závěrečné grády trvaly takovou krátkou chvíli.

• 12.7.2011  08:55
    Něha (2009)

Russell Crowe pro mne byl jediným tahákem, hmmm, asi bych neměla vždy dávat jen na to, kdo bude představovat hlavní roli. Tohle bylo nijaké, ani v rádoby scénách, které měly zřejmě působit silným dojmem a měly být tím NĚČÍM, rozhodně nebyly, a po dlouhé době jsem se přistihla při zívání, pomrkávání, sledování hodin a listování časopisu. Ten časopis byl fakt zajímavý.

• 12.7.2011  08:51

Jim Sturgess si mě naprosto získal už v Across the Universe, zde mi jen dokázal jak dobrý potenciál v něm je. Příběh, který skoro působí neskutečně na první pohled může vypadat jako dvouhodinová toulka krajinou bez velkých grád, ale tím více je v něm skryto. Emoce dosti různorodé skupiny lidí, která by se za jiných okolností těžko sešla, jsou tam protknuty každou minutou. Ta síla bije do očí, jen je třeba trochu hledat. Já však hledat nemusela, dokázala jsem se vcítit do každého osudu, který nám tam byl představen. Mladičká Irena mě pak okouzlila stejně jako Harrise.

• 12.7.2011  08:44
    Hodiny (2002)

Drama nabité emocemi .... Dlouho jsem se nějak s osobností Virginie míjela, takže jsem k tomuto filmu přistupovala jako dokonalé holátko nevědíc co čekat, a ta síla emocí mě naprosto odrovnala...........

• 30.5.2011  08:41

Miluji české filmy, o tom žádná, jenže, když člověk sedí a čeká na TO a ono je to pořád fajn, ale TO nepřichází, má pak člověk pocit, jako u počasí..........Pozor příjde hurikán, a ono Vám zatím ten vítr jen pocuchá účes - i když kvalitně.

• 23.5.2011  09:40

Poslední dobou mám nějakou nevyplněnou touhu, po krásných a něžných příbězích určených pro malé i velké...pro velké, kteří nezapomněli být malými....Legenda o sovích strážcích u mě vyhrála na plné čáře za poslední dobu....Dlouho, předlouho jsem se tak nerozněžnila nad obrazovkou jako tady....Moc krásný příběh, animace úžasná....člověk má chuť vzít sovičky do rukou a celé uňahňat :)