Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 16.1.2009  13:47

Mno trochu rozpačité. Toho humoru mi tam trochu chybělo, nebo spíš mi to zas až tak vtipné nepřišlo. Adama Sandlera mám ráda, ale tohle to není můj styl. Čekala jsem víc, ale na jedno shlédnutí proč ne.

• 16.1.2009  13:43

Tak mě se tohle dílko opravdu líbilo. Mělo to krásné obrazy, příjemné ústřední postavy. Ten lev byl úžasný. A příběh zajímavý. Mělo to vše co mají tyhle typy filmů mít. Bavila jsem se a to je to hlavní co od filmů čekám.

• 16.1.2009  13:42

Jak já mám ráda Miloše Formana. Ale snad díky Woodyho Harrelsonovi a Courtney Love by se ten film klidně mohl jmenovat Marrianna versus Larry Flynt. Nemůžu tomu přijít prostě na chuť i kdybych se sebevíce snažila.

• 16.1.2009  13:37

Kvalitní kousek. Zábavný, ale nenásilný, romantický ale né kýčovitý. Moc příjemné a milé, tak jako ústřední dvojice. Přesně takhle si představuji kvalitní romantivckou komedii.

• 16.1.2009  13:35
    My holky z městečka (TV seriál) (1985)

Kdysi se mi to docela líbilo, pak jsem to viděla ještě jednou a už ne. Takže takový průměr.

• 16.1.2009  13:34
    Nic než pravda (TV pořad) (2008)

naprostý průšvih - kde se ukazují opravdu jen pokřivené postavičky našeho státečku. No který normální člověk by na sebe vybřinkal cokoliv jen aby se dostal k penězům? Je to ubohé, jak ze strany soutěžících, tak ze strany sledujících. Já přiznávám, že jsem viděla jeden díl - a z něj jen asi 10 minut. O těch případech jsem si raději pak přečetla u ranní kávy.

• 16.1.2009  13:24
    Top Gun (1986)

Své hodnocení dávám jen proto, že v dětství se mi opravdu tento film líbil. Teď se mu vyhýbám.

• 16.1.2009  13:23

Moc krásná pohádka s krásnou Libuškou Šafránkovou. Poutavý příběh vsazený do nádherné přírody. Velmi, velmi pěkně zpracované.

• 16.1.2009  13:22

Cuká mě dát odpad, takhle na mě působí supersvůdníci - chlapi, kteří spíše působí jako tlumiči vášně, spíše než zábavné mi přišel tenhle kousek trapný.

• 16.1.2009  13:14
    Dentista (1996)

Pamatuji si ten den, s bandou jsme si chtěli k tomu levnému vínu půjčit nějaký drsný horůrek a chlapi přišli s tímhle. Už si ani moc nepamatuji děj, ale za to si sakra dobře pamatuji, že jsem měla jít na druhý den k zubaři. Tu schůzku jsem pak odložila na delší dobu.

• 16.1.2009  13:08

Myslím, tedy jsem přímo přesvědčená, že pohádky mají zůstat pohádkami a né z toho splétat tyhle paskvily.

• 16.1.2009  13:05
    Redakce (TV seriál) (2004)

Od té doby co se Nova rozhodla točiti seriály mám na české kousky pifku.

• 16.1.2009  13:00

Středeční nuda a k tomu večer, jít někam nemá cenu, brzy ráno vstávám. A tak jsem já pitomá pustila naši tolik "milovanou" komerční TV, kde zrovna dávali tohle něco. No vydržela jsem do první reklamy, čili asi patnáct minut. Tak asi tolik jsem ochotna zdělit.

• 15.1.2009  11:41

Měla jsem ho ráda jako dítě, mám ho ráda pořád.

• 15.1.2009  10:41
    Drž hubu! (2003)

Nářez!!! Ale výborný!!!

• 15.1.2009  10:38

Já ji prostě miluji. Potrhlá, roztomilá třicátnice, které se smůla lepí na paty. Trapas je snad její druhé jméno, ale vše vždy ustojí a hurá po hlavě hned do druhého. Skvělá komedie, která má u mne své místo. Smála jsem se snad u všeho, od soba, přes Bernarda, kterého fakt asi muselo hodně stát půjčit si kostým kardinála až po konec, kdy Bridget běží jen v kalhotkách za svým vyvoleným.

• 15.1.2009  10:35

Drsný příklad toho, kam až to může vést, když rodinné zázemí není tak pevné jak se na první pohled může zdát. Nenápadné narážky a každodenní poznámky, které směřují jen k nenávisti jiných ras jednoznačně muselo vést k tomu, že se po smrti hlavy rodiny Derek stal tolik obávaným "korunním princem" šíleného ale ctižádostivého blázna, který měl jen jediný cíl "očistit svou zem o plebsů".

• 22.11.2008  20:09

Nádhera. Tady je důkaz toho, že to co je skutečně pravé a silné překoná vše, nejde na ni zapomenout a ani by to nikdo neměl chtít. Vždyť i to co nám ublíží nás vlastně posílí. Překrásný příběh jsem toho plná, plná pocitů, které nechci zapomenout a ani nezapomenu.

• 21.11.2008  17:25

Tak jsem měla jednou večer pocit, že se nudou ukoušu a nic nemůže být horší, tak jsem si tedy z nějakého záhadného důvodu - asi pomynutí mysli, pustila tento brak. Omyl, nuda je krásná oproti tomu co přišlo - no po asi deseti minutách jsem to musela vypnout - nejspíš bych pak zabila vše co by mi připomínalo blond či růžovou. Vtip? To spíše najdu dříve jehlu v kupce sena, než se zasměju nad tímto "vtipným" svinstvem.

• 17.11.2008  13:06
    Gympl (2007)

Film o zoufalých učitelích, kteří na své studenty nemají metr, ten metr, který by tolik potřebovali, aby se mladí lidé naučili respektu, který pak nemají ani vůči svým rodičům. A do toho viditelně ukázáno, že vše záleží na vlivu, konexích a penězích. Do této chvíle docela zajímavý pohled na život studentů, a jejich profesorů. Nakonec z toho všeho je jen plytký příběh bez hlubšího smyslu. Máme zde mladou Kláru, která roztáhne nohy snad každému, kdo se jí v tu chvíli zdá trochu zajímavý, Pavlu, která si léčí midráky sebeubližováním, její stupidní otec, který má rád jen sebe - typický příklad tyrana. Jirka Mádl, zde zase ztvárňuje mladého puberťáka, kterému logicky vše prochází díky jeho otci. Zhýčkaný rozmazlený fracek no a tak bychom mohli pokračovat dále. Ale kde jsou mladí, kteří nejsou zas až tak pokřivení špatnými vlivy prostředí? Chybí mi zde realita a to taková, že i mezi těmi puberťáky se najdou i ti, kteří sice mají ten typický pohled na svět -"nikdo mi nerozumí", ale aspoň trochu mají smysl pro realitu, smysl pro autoritu? A co učitelé, to mi chcete říct, že neexistuje žádný který svým studentům rozumí a umí je motivovat? Nejsem dlouho ze školy a musím říct, že takhle to tedy není a nebylo.

• 15.10.2008  14:32
    Spice World (1997)

Už si to nepamatuju, ale vím, že se mi tato slátanina docela líbila - teď bych se zřejmě na to nekoukla - ale v tý době - ježiš bylo mi třináct. Ale jednu věc si pamatuji " panebože já rodím co mám dělat? - Dej si nohy k sobě - na to už je pozdě, to měla udělat před devíti měsíci" Tehdá mě to hrozně pobavilo.

• 15.10.2008  14:27
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Počáteční díly jsem hltala - no jo, já už jsem hold taková a Jonathana Frakese jsem přímo žrala - ten jeho ďábelský úsměv - božínku to je chlap!!

• 15.10.2008  14:24

vzpomínám si, že se mi chtělo brečet ba přímo řvát co jsem to za P******* půjčila.

• 15.10.2008  14:21
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

Ale, kdyby věci odpadávaly při nepoužívání, byl by z tebe Ken! :)

• 15.10.2008  12:55
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Průměrný klasický seriál pro teenage, tak co čekat, že? Ale mě některé díly bavily a kladem u tohoto seriálu je, že i nějakým způsobem končí a i když je to zdlouhavé, celkově se pak vykresluje děj, který se rodí pomaloučku od počátku až do konečných dílů.

• 15.10.2008  12:35

Tak jsem stála v dvd půjčovně a říkala si horror nebo romantika, na co pak by měla má skromná dušička dneska chuť? Tak jsem nakonec neodolala a chuť spojila s romantikou a domů si odnesla Koření žovita. Jaké bylo mé překvapení, když se z toho vyklubal po mé pocitové stránce horor? Celou dobu jsem hledala tu jejich vzájemnou přitažlivost - po tom, co si pamatuji Catherine - Zeta Jones v Zorrovi, čekala jsem stejnou vášeň a energičnost i tady. A zatím jsem měla pocit, že koukám na průměrnou ženu, která je na svůj věk až moc brzy "stará panna". Jediné její city jsem ji věřila ve vztahu Teta-neteř. A nejhezší záběry celého filmu? Je hrozné přiznat, že těmi nejhezčími, které si budu pamatovat aspoň chvíli se týkaly kuchařského umění. A tohle, že má být romantický film? Kdeže - to jsme opravnu hodně daleko od pravé chuti hořkosladkých scén chytajících za srdce.

• 28.9.2008  12:12
    Malý pitaval z velkého města (TV seriál) (1982)

Největší problém je v pohledu - pokud se na to díváte z dnešního - je to prostě mimo, pokud se na to díváte, tak jak se na to dívali naši tátové a mámy když tento seriál měl premiéru, v žádném případě nejde o špatný kousek.

• 24.9.2008  19:09
    Bestiář (2007)

Nemůžu si pomoct, ale mě se tenhle kousek opravdu hodně líbil, snad je to tím že jsem nečetla knihu, ale na to se vymlouvat nechci. Jde vlastně o jednoduchý příběh mladé ženy, která má prostě smůlu na mužské pokolení a ač se snaží sebevíce potkává pořád jen zvláštní sortu mužů, kteří jsou prostě z určitého - ale důležitého směru slušně řečeno podivíni. Naprosto kvalitní roli zde má Karel Roden, který zde stvárňuje duševně rozpolcenou osobnost závislou na ženě z mládí - která jej zbavila jeho nevinnosti. A musím říct, že právě v této postavičce jsem viděla to so Karolína - krásný muž, plný tajemna, který prostě přitahuje pozornost jako magnet. Naprosto směšnou postavu zde má Martin Vašut - a ač se snaží sebevíce, nemůžu jinak než mít pocit, že čím víc je Vašut starší tím má více ve svém fondu postav, které mě dostávají do varu - ale né do toho varu úchvatného, ale do varu, kdy si říkám panebože co je to za blba. Každopádně na mě celkově film působí pozitivně, má zajímavý děj, plný vtipných scén (musím uznat že Vašut který převádí páva mě fakt dostal) a i když je závěr tak trochu poeticky sentimentální, příjemně jsem s tímto příběhem strávila večer a vůbec nelituji.

• 24.9.2008  18:51

Úplnou náhodou jsem po dlouhé době narazila na film, kde ztvárňuje jednu z hlavních rolí Lindsay Lohan. Jelikož si na tuto sympaťandu pamatuji hlavně z rodinného skvostu Past na rodiče, byla jsem hodně zvědavá na to, jak se vyloupla - a verdikt? Opravdu kvalitní komedie. Jamie Lee Curtis jako puberťačka, která se stará o své pacienty s narušenou psychikou a její klasické "jaké máte pocity?" byla naprosto jednička, no a když to rozbalila na baskytaru byla naprosto nepřekonatelná. Lindsay zase jako matka,která své "kamarádky" ujišťuje, že tělesné styky nejsou nic pro ni je k zulíbání. Do toho všeho dědeček, který se děsí zemětřesení tak, že při každém menším náznaku vybíhá kdo ví kam, roztomile protivný mladší bratr je prostě skvělý recept jak si přivodit dobrou náladu. Smála jsem se, až se mě bolela bránice, trošku jsem se i dojmula a to je prostě vše co má zdařilé dílko mít. "VYPADÁM JAKO STRÁŽCE HROBKY!!!!!!!!" :-D

• 24.9.2008  18:41
    Sirotčinec (2007)

Krásnou rodinou idylku, mladé maminky, která zažije pocit naprosté bezmoci, když jejich idylu naruší zmizení jejich malého syna - chlapečka, který si navíc hraje s dětmi, které vidí jen on. Úžasný příběh okořeněný o kvalitní dávku lekavých scén, je to pravé pro sychravé podzimní večery.