Mr.Husts

Mulder Deathson

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 30.10.2020  23:24

Eastwood i Freeman jsou sice frajeři, ale tady prostě nic nefungovalo. Za mě úmorná nuda.

• 5.6.2020  10:51

S přihmouřenýma očima snesitelné finále (nejmenší počet facepalms) nesnesitelné trilogie, která neměla nikdy vzniknout, kde se ani za 3 filmy nepodařilo vyvolat ve mě pocit že mě zajímá co se stane s jedinou z postav a kde už v prvním díle "největší talent od přírody" Rei porazila v souboji hlavního záporáka, když poprvé v životě držela v ruce lightsaber a on měl za sebou roky tréningu = jaký vývoj postavy a motivaci ke sledování pak má člověk mít? Nudné, prázdné charaktery, herci bez charisma obsazení jen proto aby splnili požadavky na obsazení všech etnik, s malou vyjímkou Bena Sola, který měl jako jediný nějaký charakterní vývoj i když hodně těžce uvěřitelný a špatně podaný, příběh bez hlavy a paty. Palpatin mi nakonec vadil asi nejmíň. Celá tahle trilogie je prostě cancer shit a nikdy v životě to už nechci vidět.

• 11.2.2020  14:25

Příběhově docela fajn road movie, která se netáhne a slušně odsejpá. Postavy mi nelezly na nervy tak jak bych očekával od tak feministicky laděného filmu a po trailerech a plakátech- větší držky už do týmu k Harley sehnat nemohli? :D Z čeho jsem byl ale překvapen nejvíc je kulervoucí naprosto brutálně natočená akce plná zpomalovaček, promakané choreografie soubojů (Bravo kaskadéři z Johna Wicka) plné zapamatovatelných vizuálně cool momentů (fight v napůl zaplaveném vězení LIBOVKA). V rámci komiksovek to řadím na TOP místa filmů z nejlíp natočených akčních scén co jsem viděl a to si hvězdu navíc zaslouží. Styl vyprávení "po Quinnovsku" mi přišel svěží a zábavnej a ve výsledku to drželo pohormadě líp než volný předchůzce Suicide squad. Mít dost nízké očekávání se v tomhle případě rozhodně vyplatilo.

• 17.12.2017  11:11

OK, takže jsem ochotnej odpustit slaboučkej příběh s nezajímavejma nudnejma postavama s vyjímkou Bena Sola, kterej má aspoň jako jediněj náznak chrakteru a vývoje. Jsem i ochotnej přejít to že se víc soustředěj na dějovou linku jistého černého chlapce s opičím ksichtem a asijskou kulatou slečnu, která byla castingově vybrána autistickým, slepým retardem, protože kdykoli byla v záběru sem nepochopil o co tady kurva jde a z jakýho důvodu dostala tahle nesympatická nudná koulička jednu z hlavních rolí v tak epický sáze jakou je Star Wars. Moc hezky se sledovalo jak tyhle dvě velmi zajímavé a zábavné postavy blbnou v dějový lince, která zabrala 1/3 filmu a byla absolutně zbytečná namísto soustředění se na vztah Snoka a Bena, nebo třeba Luka jak hrabe díru na to aby se do ní vysral, protože i to by mě bavilo víc. Takže shrnuto, film se soustředil na postavy a příběhy, který mi jsou zcela u prdele namísto využití potenciálu postav, který by za to stály. Ale dobře, dokázal bych to skousnout, co ale odpustit nedokážu je, že sem dostal v čistým čase hodinu lítání raketek a střílení, jebnutejch výbuchů a útěků lodí po vesmíru, ale kdykoli se v záběru objevil světelnej meč, následovalo 10ti vteřinový máchání a konec. To co pro mě Star Wars dělilo od Star treku a jinejch scifi filmů je pryč. Proč zabít Snoka a celej jeho potenciál takhle lacině, proč mu třeba ve finálním souboji s Kylem nedopřát ukázat co do prdele umí a nechat je se tam nějakou dobu mrskat? Nebo aspoň ukázat nějakej flashback, kde Kyla trénuje. Byla to zajímavá očividně hodně powerful postava u který sem chtěl jeho moc vidět a ne ho takhle promarnit a nechat odkrouhnout v jedný vteřině. Proč ve finálním souboji Luke posílá svojí iluzi když pak stejně umře naprosto dementním vypařením? Když měl podle scénáře pojít, tak proč takhle trapně. Proč tam rovnou nenalítnul a nenaservírujou fanouškům prequelů jako sem já brutální poslední 10minutovej souboj při kterým na konci umře? Ne radši ho nechaj udělat Neoův matrix tríček- podklouznutí pod mečem a pak spadnout prázdnej župan na šutr,ok. Tady už si nemůžu říct jako v případě Force Awakens, že tam nebylo logicky možný aby se tam bůhvíjak fightilo s mečema, když jedinej meč má Rei a ta je ještě noobie. Teď už tady byly minimálně 3 náznaky epickejch lightsaber duelů, který následně absolutně zazdili o par vteřin později, jen aby se vrátili k dalšímu lítání a střílení, který mě nechává zcela absolutně chladným, to můžu jít na Star trek tvl. Tak si řeknu to samý co sem si řekl minule no, třeba to jediný co od Star Wars filmu chci, dostanu příště.

• 5.11.2017  16:36
    Wonder Woman (2017)

Ničím neohromující tuctovej komiksovej origin s nezajímavejma postavama a snahou o humor, která se občas i povedla přivedla mě k lehkému úsměvu. Gal Gadot je neskutečně sympatická a sexy a její úsměv a cute ksichtík bylo tak jediný co mě drželo při pozornosti. Jinak si tuhle rádoby "nejlepší DC komiksovku" strčte vážení DementníCocoti do prdele. Absolutně jsem nepochopil chválení do nebes ze všech stran a úspěch filmu. Proberte se a pusťte si znovu Man of Steel. Jedinej film od DC co měl zatím hlavu a patu.

• 10.4.2017  06:46

Boyka je zpátky a rozkopává to tak jako nikdy dřív, namakal svojí zatím nejlepší formu a souboje jsou posunuty ještě o úroveň výš než v předchozích dílech, u některých tríčků v ringu zůstává fakt rozum stát, gravitace není pro Scotta Adkinse žádným limitem. Trojka byla příběhově určitě na lepší úrovni, tady nějaký propracovanější zvraty nečekejte, spíš jde o klasický fighterský béčko, oscarovej propracovanej příběh ale od filmů se Scottem opravdu nečekám. Stačí mi s hubou u země pozorovat jeho perfektně natočený a choreograficky zpracovaný souboje. Pokud tedy máte jeho roli nasranýho, agresivního, lítajícího rusáka rádi jako já a užíváte si vizualní orgie s úžasným střihem a souboje, kde vidíte krásně každej pohyb a antigravitační trojitej kopanec jedná se určitě o přesně takový pokračování, na jaký jste čekali.

• 3.2.2015  17:11
    Pizza Boy (TV seriál) (2015)

Celkem zajímavá studentská krátkometrážní blbinka ve fajn vizuálu a s námětem, kterej se mi přišel originální a vtipnej. Některý díly jsou na 4-5 hvězd, některý jsou vyloženě blbosti, hodnotím ale pozitivně, na české poměry dost dobrá práce.

• 21.1.2015  08:42
    Alois Nebel (2011)

Obrovská škoda, že když už se češi rozhodnou udělat vizuálně tak nabušenej film, že převálcuje snad všechny 2D animované snímky, co sem viděl, utopí ho v příběhu tak slabounkým a dementně podaným, že i sledovat zeď mě naplní víc. Přišlo mi, že scény na sebe navazují snad jen náhodně a děj prostě celkově absolutní slabota, kterou rádoby "finále" zarazilo hluboko do země, co to mělo bejt? Babička si zajde na procházku, dědeček se bojí a následně jí najde ve své chatičce. Miliony vražené do překreslování jednotlivých políček díky nimž vypadá film tak epicky a animace tak originálně a úchvatně realisticky i přesto že se jedná o 2D, zcela nevyužity, tohle si zkrátka tu technologii a práci vůbec nezasloužilo, lepší příběh by vymyslel snad i autista. Před grafikama co na tom pracovali hluboce smekám, je mi jen líto, že svůj talent věnovali příběhu o osamoceném výpravčím, který řeší problémy života a ne nějaké akční pecičce ve stylu sin city. Lojza Nebel by mohl příběhově sloužit leda jako speciální díl ordinace. Hodnotí se velmi těžko, jelikož vizuální stránka je za 5*, příběh za 1*

• 13.5.2014  20:27
    Kameňák 4 (2013)

Děláte si prdel?! Vždyť ta brejlatá šišlající bloncka byla mnohem víc sexy než ta zrzavá kráva s bobrem. To si myslej že když vezmou pěknou rozkošnou holku, dají jí brejle, donutí jí šišlat a maličko jí vycpou aby vypadala tlustější tak z ní udělají ošklivou? Fakt demence.

• 13.10.2013  13:53
    Tekken (2010)

Doufal jsem, že film na motivy nejlepší bojové herní série bude na bojích postaven, bohužel jsou boje krátké, zmateně stříhané a choreograficky nedoladěné. Příběh mi přišel v pohodě, nikdo by nečekal brutálně vymyšlené drama od akčního fight béčka. Bohužel však asi produkci nezbyly peníze na konzultaci se Scottem Adkinsem a tak jsme se dočkali vlastně celkem slabounké oddychovky bez pořádných soubojů. Navíc jsem trochu zklamán z proměny herního stokilového bad ass Jina na padesátikilového uplakaného synka, který nedokáže porazit soupeře bez absolutně nudných sladkých flashbacků na výuku od maminky, díky které dokáže rozbombit během minuty všechny nejlepší fightery světa...dobrá sračka.

• 9.10.2013  10:05

Náznak děje, nebo logičnosti aspoň jedné scény by nebyl na škodu :D Absolutně sem nepochopil, co nám chtěla paní režisérka "filmem" sdělit, doporučuju návrat do kuchyně. Za nahou Emily v každé druhé scéně jedna hvězda, mám jí rád, ale doufám, že za roli v téhle zvrácené sračce dostala alespoň pořádné mění. Pokud to vzala z jiného důvodu než kvůli prachům, klesla v mých očích na dno. Dobrá jebka, doporučuji pouze slepým a hluchým jedincům.

• 1.10.2013  11:07

Pro mě absolutní velkolepá hudební pecka, která ve mě v kině vzbuzovala pocity vyskočit a začít rozjíždět brutální kotel a ztratit několik končetin. Každý fanoušek bude chrochtat blahem, protože film je v podstatě jen 90. minutový epicky natočený koncert a vedlejší děj zasahuje skutečně minimálně a když už tak bez přestání hudebního doprovodu, výběr songů se povedl, ocenil bych bez problémů i přídavek, nicméně ty nejznámější pecičky zahrány byly a to některé i lépe než na albíčkách( Masters of Puppets). Každopádně se nenechte zblbnout hodnocením, na film nechoďte pokud nemáte skupinu rádi, pokud čekáte nějaký smyslupný příběh, či epické 3D vychytávečky, které vás donutí lítat v kině a blinkat. Trough the Never je zkrátka záležitost čistě hudebního rázu a dá se označit jako hodně brutálně natočený kurevsky dobře zahraný koncert s vedlejší lehce přijebnutou kraťoučkou dějovou linkou, která nijak neurazí. Můj zážitek byl Imaxem silně podtržen, takže doporučuju stažený kinorip smazat, zvednout prdelku a užít si hudební a vizuální orgasmus on the BIG SCREEN.

• 15.7.2013  22:59

Dobrá sračka s multi retardovanýma šlapkama v hlavní roli které budete mít chuť přijebnout do dveří každou minutu filmu, ale jako rozjezd před freevideem celkem fajn, navíc Franco zahrál fakt parádně kompletně vypsychlého blázna a každou jeho scénu sem si užíval, takže tomu tu trojku dám :)

• 21.6.2013  09:35
    Muž z oceli (2013)

Superman shodil červené slípky a s nimi i stupiditu, která ho po většinou doprovázela. Už žádné sledování upoceného krypla v saku, co si sundá brýle a nikdo ho nepozná. Žádné zachraňování chromých babiček před lupiči a podobné slabounké dějové prvky. V Man of Steel se jede na plno už od první minuty a nedostane se nám ničeho jiného než absolutně velkolepé výpravy odehrávající se ve dvou světech, epických bojů, kde sebou nezničitelné kryptonské svině házejí jako s hadrovými panáčky skrz budovy a zničí všechno co jim stojí v cestě, sexy Cavilla po vysokoproteinové dietě v konečně brutálním obleku a v neposlední řadě kurevsky brutálního soundtracku od Zimmera. Hvězdičku přidávám, protože v rámci Supermana 100% lepší a velkolepější, než všechny předchozí pokusy s frajerama ve slipech, co nevychytaly množství nanášeného gelu.

• 12.6.2013  12:53
    Práskač (2013)

Z keců že Dwayne neumí hrát, co tu čtu v každém druhém komentáři je mi na blití a vzbuzují ve mně chuť na autory tu dvěstěkilovou dvoumetrovou svini s indiánským ksichtem poslat aby jim to v hlavince trochu srovnala. Nicméně čekal jsem další řežbičku kde bude Rock rozkopávat hlavy hnusných kriplů, pálit části jejich těl a hlásit jak pán. Jaký to byl šok po zjištění, že hraje hodného taťku kterého dokope i partička 20 kilových fetek. Děj tohle mírné zklamání, ale zachránil, napětí, akce, psychoušský ksicht Šejna z Walking Dead a nic mi ke štěstí nechybělo. Hodně příjemná napínavá podívaná.

• 11.6.2013  23:22

Stále slušná průměrná komedie, která pobaví a nenudí. V rámci triloogie však rozhodně nejslabší. Jednička je maximální nářez, který dvojka v podstatě okopírovala, v lecčem přitvrdila a stále držela šílené tempo plné hlášek a vtipných situací. Tady ale sledujeme v podstatě temnější, vážnější příběh se stále zábavným, ukvičeným Jeongem, už o něco přehnaně přijebnutým Galifianakisem, slabým jakože záporákem Goodmanem a několika slušnými frky, jejichž drtivá většina byla již v traileru.

• 2.6.2013  21:31

Sandler by měl od svých obvyklých komediálních zhovadilostí zabloudit do dramatu častěji, protože nejenže zvládl roli perfektně, ale dokonce svým výkonem způsobil vlhkost v mých očích způsobenou čistě dojetím a ne trapností ke které má leckdy blíže. Ale ne, filmy kde hraje jsou většinou poměrně příjemné odlehčené komedie na sobotní nudný večer. Tohle je ovšem zcela o něčem jiném, hodně emočně silný sníměk, povinnost pro každého kdo má Sandlera za dřevěné pako béčkových hovadin. Budete koukat, co se v něm skrývá :)

• 31.5.2013  09:58
    Sucker Punch (2011)

Neuvěřitelná sračka s nulou děje a bez náznaku logiky, ovšem s luxusní vizuální stránkou, skvěle zakomponovanou hudbou a tím blonďatým sexy cukříkem v hlavní roli, který mi způsoboval spolu s dalšími slečnami ve filmu větší těsno v kalhotech než krátkometrážní snímky na freevideu. Navíc oceňuju originalitu Snydera a jeho odvahu natočit absolutní šílenost, spousta lidí to odsoudí, ale podle mě je třeba si těhle experimentů cenit, jinak za chvíli nebudeme chodit do kina na nic jiného než na filmy s nudným, předvídatelným dějem, americkým slaďoučkým koncem a Sandrou Bullock v hlavní roli.

• 28.5.2013  11:59
    Pot a krev (2013)

Těšil jsem se na Pain and Gain opravdu dlouho a čekal jsem odlehčenou akční komedii pro všechny správné milovníky železa. Dostalo se mi však něčeho zcela jiného a jsem za to rád. Film je psychologické, temné drama o partě bodybuilderů, kterým skutečně totálně jeblo v hlavě způsobem jaký jsem ani náhodou nečekal a to co ve filmu předvádějí asi způsobí nevolnost mnohým slabším povahám. Velmi zajímavý snímek ukazující nám originálně v hlavních rolích záporné postavy a jejich myšlenkové pochody s jak se dalo čekat charismatickým a na jedničku hrajícím Dwaynem a pro mě velmi překvapujícím Wahlbergem, který konečně předvedl, že umí zahrát i něco jiného než hodňoučké a nudné kladné postavy a to totálního psycho magora jehož jebání v hlavě je slast sledovat, navíc s těmi několika kily navíc mi je hned mnohem sympatičtější, naprosto bezpochyby jeho nejlepší role.

• 19.5.2013  20:17

Pro ty co měli v Narutovi rádi jednohubkové fillery typu "Kakashiho maska" je to určitě parádní zábavná blbůstka :) Navíc já měl vždycky Leeho rád pro jeho neutěšující odhodlání stát se vynikajícím ninjou i když nemůže používat žádné ninjutsu a i když je tenhle spin off s ním v hlavní roli čistě odlehčeného rázu, s čímž musíte počítat už jen díky jednodušší, ale rozhodně zábavně rozkošné vizuální stránce, tak se určitě dobře pobavíte, pokud nejste suchaři a je vám anime humor sympatický.

• 15.5.2013  16:57
    Zombieland (TV film) (2013)

Kterou narušenou hlavu napadlo místo dvojky udělat seriál s jinejma hercema a totálně tím zazdít původní charaktery? Nic co ve filmu fungovalo a bylo tak kouzelné tady nefunguje. Totální trapnost s nesympatickejma ksichtama. Díky bohu si to uvědomilo víc lidí a po pillotu je dílko odsouzeno do sraček s tím, že další díly díky bohu nebudou. Snad se tvůrci vzpamatují, vezmou původní herce a udělají pořádnou dvojku :)

• 13.5.2013  17:49

Pokud pro vás tohle nebyl jeden z nejsilnějších zážitků v rámci audiovizuální tvorby, je čas zamyslet se nad vaší pozicí ve společnosti. Respekt všem vegetariánům a veganům. Smrt v utrpení všem co se dopouští nerespektu a tyranie na jakémkoliv druhu této planety. Navíc velice příjemný doprovodný komentář u kterého pro mě byla totální rána do hlavinky když jsem zjistil že patří zmrdovi z gladiátora, Joaquinu Phoenixovi. Nádherný andělský hlas!

• 12.5.2013  10:19

Tohle byla skutečně pecka. Jakože seriál už nějaký pátek nesleduju a mangu nečtu z důvodů totální překombinovanosti a přijebnutosti, rozhodně nelituju, že jsem na Road to Ninja našel odvahu. V mnoha věcech příjemně dojemné a nostalgické (Naruto a jeho dospívání bez rodičů), originální (celková hlavní dějová zápletka mi příjde bezva :) a hlavně vtipné (perverzní Lee, dominantní Hinatka). Naruto filmy pro mně byly vždy jen slaboučkou jednohubkou k super seriálu, Road to Ninja je prodle mě ale MNOHEM lepší, než ty prasečiny co se v manze dějí. Moc jsem se bavil a zavzpomínal na časy, kdy byl ještě seriál naprostá pecka.

• 12.5.2013  09:43

Tihle kluci jsou naprostí borci, choreografie a bojů a kamera je tak vymakaná, že by se od nich mohlo učit spoustu "profíků" u filmu, který si myslí, že akční scéna má mít 20 střihů v sekundě. Vynikajicí zpracování včetně efektů díky kterému těžko uvěřit, že je to dílo party amatérských filmařů a díky kterému zapomenete i na to, že Naruto vypadá trochu jak 30ti letý hnusák :D Doporučuju zkouknout i dokument o natáčení, protože ti cápci jsou neuvěřitelně kreativní a rozhodně si zaslouží obdiv.

• 9.5.2013  13:10

Jejich hudbu jsem měl moc rád, po zhlédnutí jsem si zamiloval i skupinu a jednotlivé členy, protože to jsou milí, energetičtí a do všeho se po hlavě pouštějící kluci. Na hudební dokument až neuvěřitlně nádherné zpracovaný snímek, po kterém budete bandě závidět každý den jejich života na tour.

• 8.5.2013  16:23
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

Seriál s totálně zabitým potenciálem, kde skoro nic nefunguje jak má. Postavy nudné, nezajímavé a neprocházející jakýmkoli vývojem. Koho napadlo dát do hlavních rolí totálně nudnou šťastnou rodinku, jejíž jediný člen mě nazaujal byť jen na jednu scénu. Absolutně žádné charaktery postav, každý druhý někým vydírán omlouvajíc své přijebnuté chování. Epizody často o ničem s retardovanými, nelogickými kašičkami. Poměrně velké zklamání na to, jak velmi dobře měli tvůrci vymyšlenou hlavní dějovou linii, pěkný nápad, ale všechny seriálové složky totálně posrány. Díky bohu, že druhá řada se nechystá, co za zhovadilosti by tam ještě vymysleli raději vědět netřeba.

• 6.5.2013  16:57
    Král videoher (2006)

Nechtěl jsem být tak přísný, ale po zjištění že film nebyl napsán přes noc na hajzlu člověkem se silným otokem mozku a prodělaným sedminásobným infarktem se nezbývá než divit, co tahle neuvěřitelně stupidní sračka dělá v modrém. Nic proti trhlým komediím, zde se však smích rozhodně nedostavil a alespoň náznak jakékoli dějové linie by neuškodil. Při závěrečných titulkách s naprosto uši trhající písní jsem měl chuť uvolnit chuť k nekontrolovanému zblití celé místnosti. Nasrat na tenhle paskvil a zakopat ho hodně hluboko.

• 5.5.2013  12:15

Anna Faris mi kupodivu nechyběla vůbec a Ashley jí nahradila skvěle, už jenom protože je to velmi erotická dívka (kunda jak sviň). Jinak je to o něco dementnější než předchozí díly, především proto, že rádoby vtípků se tam cpe každou půl minutu deset, působí to místy už přehnaně nuceně, což jsem v předchozích dílech zas až tak nepociťoval. Zase to bylo ale určitě lepší než se zdálo z traileru a několikrát jsem se slušně zasmál. Hodně velké plus dávám navíc kraťoučké stopáži díky které to ten myšmaš tak nějak uteče, ani nevíte jak. Pro fajn večer s dobrou společností a náladou pořád splní svůj účel a pobaví, pokud však čekáte byť jen náznak logiky, či příběhu, zklamání se dostaví.

• 26.4.2013  12:16

Dost hnusné zpracování údajných posledních chvil Ježíše. Pokud to u vás měli Římané doteď nahnuté, po zhlédnutí Umučení jim budete mít chuť zfackovat hlavinky pytlem plným kamenů. Dokonce jsem byl tak zhnusen nejen jejich chováním, ale celkovým dojmem, který ve vás vyvolává jen agresi, že fakt netuším jak hodnotit, proto zvolím hold lepší průměr. Především proto že James Caviezel byl naprosto skvělý, charismatický a bezkonkurenční představitel Ježíše! Poslední scéna byla navíc dost epická a přál jsem si aby ten náš zarostlý sympaťák jako první sebral kulomet skrz mezičasové kontinum a vrhnul se na krutou pomstu všem těm slizkým romským hnusákům :( Škoda že je to tak hodný boží syn.

• 22.4.2013  18:47
    The Canyon (2009)

Yvonne je sexy a líbilo se mi, že se její postava opravdu snažila být užitečná a nebyla totální nanynka na obtíž a přeshubu jak už tak dívčí postavy v podobných filmech bývají (tuto roli zde převezme její novomanžel válející se jak děvka půl filmu, samozřejmě nic proti, v jeho stavu bych se válel taky). Trochu se to ovšem táhlo, spoustu scén bylo hodně absurdních a konec byl fakt až dementní. Až zas takový průser to jako celek není, ale když to srovnám s filmy na tohle brdo, které jsem viděl (Frozen, 127 hodin, dejme tomu i ten Útěk do divočiny), tak opravdu ty tři dát nemůžu, výrazně nejslabší ze zmiňovaných.

<< předchozí 1 2 3