Ještěr (2023)

Jednou za čas jste při brodění Netflixovým bahnem odměněni nenápadným vybroušeným drahokamem. Detektivka se skvělým scénářem, hereckými výkony a režií ve stylu "Temných případů" rozhodně za to hledání stála.

Chlap - Amnézie (2022) (epizoda)

Někdy se v TV tvorbě stane i zázrak. Pak natočí Nova pětihvězdičkový seriál. První díl mi vyrazil dech. Snad se to nepokazí.

Agatha Christie: Zkouška neviny (2018) (seriál)

Hergot ta ženská ale uměla psát! Když k předloze přidáte špičkové britské zpracování s bezchybnými hereckými výkony, jedná se o výjimečnou filmovou detektivku.

Yesterday (2019)

Když někdo natočí takovou poctu vaší oblíbené skupině na jejíž nesmrtelných písničkách jste vyrůstali, musíte při hodnocení trošku oko přimhouřit. ... Díky Dannymu a Richardovi za příjemné dvě hoďky.

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Kate Winslet dospěla do své nejlepší formy a díky produkci HBO vznikla minisérie, která výrazně převyšuje všechno co jsem letos viděl.

Tiger (2021) (TV film)

Sportovní kariéru Tigera jsem sledoval od jeho vstupu mezi profesionály na každém turnaji. I když jsem nikdy nebyl jeho skalní fanoušek, musel jsem vždycky obdivovat dlouholetou stabilitu jeho špičkové hry. Tenhle dokument mi otevřel pohled na jeho kariéru z méně známé strany, a dokud nebude ochoten na nějakém dokumentu spolupracovat sám Tiger, jeho manželka a maminka, nepůjde to asi udělat lépe.

Černobyl (2019) (seriál)

Když vám pět hodin běhá mráz po zádech ... Pro mě jednoznačně největší zážitek u obrazovky za hodně let.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Zrodila se hvězda. Animované filmy dostaly novou kategorii - živý komiks. Pro fanoušky je to balzám od chvíle co komiksový svět hrdinů dobyl Hollywood. Pokud se producenti rozhodnou tímhle způsobem zpracovat i další postavy Stanova universa, je na co se těšit.

Deadpool 2 (2018)

Moc dobře jsem se pobavil a na mnoha místech jsem se fakt od srdce zasmál. ... Na co potřebují Avengers spojit své síly se vším, co Marvel vyprodukoval, to tady zvládá Dedpůl levou rukou. Jednoduše je všechny strčil do kapsy :)