Dvojka na zabití (2021) (seriál)

Zatímco Česká televize nás z našich poplatků krmí vykopávkami z archivu, tak Prima ze svých peněz přišla s dvojicí seriálů, z nichž minimálně tenhle je příjemné překvapení.

Yesterday (2019)

Když někdo natočí takovou poctu vaší oblíbené skupině na jejíž nesmrtelných písničkách jste vyrůstali, musíte při hodnocení trošku oko přimhouřit. ... Díky Dannymu a Richardovi za příjemné dvě hoďky.

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Kate Winslet dospěla do své nejlepší formy a díky produkci HBO vznikla minisérie, která výrazně převyšuje všechno co jsem letos viděl.

Tiger (2021) (TV film)

Sportovní kariéru Tigera jsem sledoval od jeho vstupu mezi profesionály na každém turnaji. I když jsem nikdy nebyl jeho skalní fanoušek, musel jsem vždycky obdivovat dlouholetou stabilitu jeho špičkové hry. Tenhle dokument mi otevřel pohled na jeho kariéru z méně známé strany, a dokud nebude ochoten na nějakém dokumentu spolupracovat sám Tiger, jeho manželka a maminka, nepůjde to asi udělat lépe.

Noční hra (2018)

"Kvalitní americká komedie" to je ve většině případů oxymóron. Tady ovšem výjimka potvrzuje pravidlo a můj naplno rozesmátý obličej u mnoha scén je toho důkazem.

Veterán (2020) (TV film)

Myslím, že vypnout by měli na nějakou dobu pana Hřebejka. Třeba zavzpomíná a začne točit jako před dvaceti lety.

Vysoká hra (2020) (TV film)

Smutný, výborně natočený dokument ...

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

Prvním dílem velmi kvalitně rozehráno, ale druhý díl poslal celkový dojem do průměru. Kdy už se u nás objeví scenárista, který zvládne dobrý námět nepokazit? (4+2=6):2=3

The First (2018) (seriál)

Díly pod taktovkou Agnieszky Holland byly výborný ... pak to šlo do kopru. Ale muzika a Sean super.