oceanic6

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 22.6.2009  10:05
    12 kol (2009)

John Cena v ďalšom svojom filmovom pokuse! A tentokrát je na tom oveľa , oveľa lepšie. Bohvie ako by to ale dopadlo keby film nemal v rukách Renny Harlin. Ten, aj keď už má svoje roky, stále odvádza poctivú prácu o akú sa márne pokúšajú desiatky mladších režisérov. V jeho podaní má teda táto jedna veľká naháňačka naozaj "gule" a spád a nuda nehrozí. Na filme ale vidieť miestami až prekvapujúco lacnú kameru a výpravu. Pri scénach "Destruction Derby" s požiarnickym autom a s električkou zase naopak film v každom aspekte exceluje. Sám Cena sa veľmi snaží a film má slušný spád ale jeho najväčším problémom je, že vyzerá až príliš béčkovo. Okrem toho až príliš okato vykráda všetky Smrtonosné pasce, Nebezpečnú rýchlosť a ďalšie kultové filmy. Hlavnou devízou je ale fakt, že napriek všetkým týmto výtkam, film upaluje dopredu obrovskou rýchlosťou, takže na 100 minút je o zábavu postarané...

• 29.4.2008  11:11
    2001: Vesmírná prda (2000)

Nechutný hnusný humus najvtrdšieho zrna v ktorom šaškuje 70-ročný "komik" ktorý je každým novším svojim filmom stále viac trápnejší. Tento film ale predbehol dobu.Až v roku 2006 sa totiž objavila prvá podobne hnusná paródia , a to Date Movie. Toto je ale film z roku 2001 a dnešným ultra debilným paródiám sa bez problémov vyrovná. FUJ!

• 29.4.2008  11:05
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Seriálový megahit 24 má 2 zložky vďaka ktorým si stále udržiava divákov. Prvou je predstaviteľ hlavnej úlohy, agenta Jacka Bauera, fantastický Kiefer Sutherland. Ten tu podáva svoj životný výkon za ktorý bol už aj ocenený cenou EMMY v kategórií Najlepší herec v dramatickom seriáli. Druhou nemenej dôležitou je forma. Obraz sa rozdeľuje na niekoľko častí v ktorých sledujeme viacero hrdinov na rôznych miestach v rôznych situáciach naraz v reálnom čase. Počas epizódy sa niekoľkokrát na obrazovke zjavia hodinky aby nás upozornili že čas neúprosne beží. Spolu s LOSTom absolútne špičky súčasnej seriálovej tvorby! 1. séria: 100%, 2.séria: 100%, 3.séria: 100%, 4.séria: 100%, 5.séria: 100%, 6.séria: 90%, 7.séria: 100%

• 13.1.2009  07:29
    24 hodin: Vykoupení (TV film) (2008)

Jack Bauer je späť! Na začiatku som mal veľmi čudný pocit a to hlavne kvôli úplne novému prostrediu na aké pri 24ke nie sme zvyknutí. Redemption trpí pomalým rozjazdom, ale vo chvíli keď príde prvá akčná scéna začne to mať konečne gule :) Spolu s dejovou líniou v ktorej okrem Jacka uvidíme aj skvelého Roberta Carlylea sa odohráva aj druhá dejová línia vo Washingtone. V nej na scénu prichádzajú Prezident Daniels, Tom Lennox,dlhoočakávaná ženská prezidentka ale aj Jon Voight v zatiaľ veľmi záhadnej úlohe. Celý film sa nesie v strednom tempe a len veľmi pomaly sa snaži pripraviť nás na 7.sériu. Zopár veľmi dobre natočených akčných scén však tentokrát akosi nestačí. 24:Redemption osobne beriem len ako most medzi 6.a 7.sériou, a aj keď sa v druhej polovici rozbehne, lepšie ako priemerné hodnotenie si nezaslúži. Už len kvôli absencii Jackovho "DAMMIT" :)

• 29.10.2008  12:16
    96 hodin (2008)

Liam Neeson v hlavnej úlohe ďalšieho filmu z producentskej dielne Luca Bessona! Akokoľvek čudne to znie, výsledok vás veľmi milo prekvapí. Béčkový príbeh otca, ktorému unesú dcéru a v ktorom je všetko jasné od začiatku až dokonca, však prekvapuje dravou akciou, lákavým vizuálom a udrží vašu úroveň adrenalínu 90 minút na tej najvyššej úrovni! Neeson je perfektný, všetko to odsýpa ukrutne rýchlo takže nebudete mať možnost čo i len začať sa nudiť. Ukážková old-schoolová akcia!

• 30.1.2015  08:50

Liam, už sa vykašli na Taken! Megaton, už sa vykašli na réžiu! Mimo akcie zúfalo vykonštruované, v akčných scénach vďaka guľometnému strihu šialene neprehľadné, ako celok teda absolútne nefunkčné. Hviezdička za Liama....zo zvyku.

• 27.1.2009  06:28

Ešte stále si pamätám tie večery so seriálom Akty X, kedy všetci povinne sedeli pri TV a sledovali ďalši prípad agentov Muldera a Scullyovej. Bola totiž "povinnosť" sledovať najúspešnejší seriál 90.rokov, inak ste sa na druhý deň nemali v práci / v škole o čom baviť :) Pred 10 rokmi prišiel prvý celovečerný film a teraz je tu dlho odkladaná dvojka a ja vážne neviem či ju bolo treba. David Duchovny a Gillian Anderson sú síce v 100%nej forme a akoby vôbec nestarli, odkazov na seriál je taktiež požehnane a celé to utečie veľmi rýchlo. Po skončení si ale naisto poviete to čo aj ja: Hm, čakal som asi viac....Pre tých úplne najväčších fanúšikov seriálu bude veľkým sklamaním určite aj fakt, že tentokrát nejde o žiadnych mimozemšťanov, dokonca si myslím že tento prípad je ten najrealistickejší aký kedy Mulder a Scullyová riešili...Záverečný verdikt teda znie: Celkom slušná , napínavá kriminálka a pocta jednej z najväčších seriálových legiend, ktorá neurazí :)

• 29.4.2008  11:35
    Alias (TV seriál) (2001)

Nadupaný serál plný adrenalínu ktorý od začiatku do konca nestratí nič zo svojho kúzla. Fantastická Jennifer Garner na pozícii hlavnej hviezdy seriálu nemá chybu a v seriáli sa objaví aj vela hercov ktorí si potom zahrali v seriáloch LOST alebo Heroes. J.J.Abrams si tu vyskúšal všetky svoje triky , metódy, neustále šokovanie pomocou nečakaných zvratov a doviedol to v roku 2004 k dokonalosti seriálom LOST... Alias patrí medzi najlepšie seriály aké kedy vznikli!

• 30.1.2015  08:55

Veľmi vydarená spolupráca režisérskej legendy a hereckej hviezdy súčasnosti, ktorá spoľahlivo baví, dojíma, núti zatajovať dych...všetko presne ako má byť, ale bohužiaľ nič navyše. Kvalitná robota, ktorej ale chýba tá potrebná oscarová iskra.

• 26.5.2009  08:17

Pozitívne prekvapenie! Hlavne kvôli tomu, že Da Vinciho kód-knihu som miloval,ale ako film sa mi vôbec nepáčil. Tentokrát to však Ron Howard zvládol oveľa lepšie. Napriek tomu, že mnoho z knihy vynechal, dokázal to, čo zostalo prakticky bezchybne zlepiť dohromady, tak aby film mal zmysel aj pre ľudí, ktorí knihu nečítali. Okrem režiséra sa vracia aj hlavná hviezda Tom Hanks, ktorému to tu tiež sekne oveľa viac, dokonca ani jeho účes už tak nebije do očí :) Navyše si úlohu doslova užíva a väčšinu filmu "dáva" až prekvapivo vtipné a trefné hlášky. Ďalšiu pochvalu si film zaslúži za DOKONALÉ zobrazenie Vatikánu. Tvorcom bolo zakázané nakrúcať v "pravom" Vatikáne a tak si vytvorili svoj a ten doslova vyráža dych. Ak by sme sa totiž nikdy nedozvedeli, že film nebol nakrúcaný naozaj vo Vatikáne, pravdepodobne by si to nikto nevšimol - taká verná je "kópia Vatikánu". Na záver prichádzame k tomu najlepšiemu a tým je soundtrack. Už veľmi veľmi dlho na svetlo sveta nevyšiel tak podarený soundtrack ako majú práve Anjeli a démoni. Hans Zimmer zase raz dokazuje svoje kvality a všetkých nás už behom úvodných minút presvedčí, že je naozaj majstrom vo svojom obore. Búracajúce chorály a monumentálna hudba akú nepočujete často, vás jednoducho zarazí do sedadiel. Bezkonkurenčne ide o zatiaľ najlepší soundtrack roka 2009!!! Film ide v šľapajách knihy aj tým, že nezabudol na známy sokujúci zvrat na záver - tak dobre známy z knihy. A aj tu funguje dokonale... :) Záverom teda snáď už len zhrniem, že filmoví Anjeli a démoni sa vydarili oveľa viac ako filmový Da Vinciho kód a ide o výborný letný kinohit.

• 30.4.2015  07:44

"Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš!" Joss Whedon to ale urobil a treba jednoznačne uznať, že to s prehľadom ustál a natočil pokračovanie Avengerov, ktoré kvalitatívne nijak nezaostáva za prvým dielom, ale bohužiaľ ho ani neprekonáva. Režisér sa síce snaži zo všetkých síl a film má aj napriek dlhšej stopáži po celý čas skvelé tempo, naviac jednotliví herci sú už so svojimi postavami doslova zžití a na ich vyšperkované dialógy, hlášky a slovné potýčky je radosť pozerať. Sympatické je aj to, že Whedon sa tie najopozeranejšie postavy snaží trošku potláčať do pozadia a dáva viac priestoru nováčikom na scéne, čo pôsobí veľmi sviežo. Toto všetko ale v tomto prípade prebíja Whedonova snaha napchať do filmu čo najviac rôznych postáv (vo filme je vyše 20 postáv (!!!), ktoré v ňom vždy zohrajú nejakú, menej alebo viac dôležitú úlohu a niektoré z nich sa proste len tak vo filme zjavia, po pár minútach zrazu len tak z filmu zmiznú, aby sa po hodine zase len tak z ničoho nič objavili...alebo aj nie, podľa toho ako sa to Whedonovi práve hodí) a táto taktika sa mu škaredo nevypláca. Netuším aký dlhý musel byť pôvodný zostrih filmu, ale celkom určite to museli byť viac ako 3 hodiny, pretože je v ňom hneď niekoľkokrát zreteľne vidieť dosť brutálne zásahy strihača a momenty, ktoré kvôli tomu tak trochu vyšumia do stratena. Následkom toho je, že niektoré scény / postavy sa zdajú nevyužité / zbytočné. V rámci možností to ale Whedon zvláda ošéfovať a s tak obrovským sústom do akého sa pustil a s toľkými novými dejovými linkami, ktoré bolo potrebné naštartovať pre Marvel Phase Three, vlastne svoju úlohu splnil takmer na jednotku. V porovnaní s prvými Avengermi je totiž dvojka doslova NABITÁ dejom a rôznymi (niekedy naozaj prekvapivými) zvratmi a omnoho viac ako akciou a efektami, sa jej darí diváka baviť a udržiavať v napätí práve vďaka príbehu. Akčných scén síce nie je málo, ale na blockbuster takejto veľkosti sú až príliš sterilné a nezaujímavé a chýba im poriadna gradácia a viac originálnych nápadov a pamätných momentov, ktoré by ste po odchode z kina mohli citovať (spočítate ich na prstoch jednej ruky), čo pri pokračovaní najväčšieho komiksového filmu nemálo zamrzí. Ale napriek týmto negatívam zostáva celkový dojem z filmu nakoniec jednoznačne pozitívny a vysoko nad priemerom, pretože narozdiel od Transformerovských sequelov sa tu podarilo natočiť pokračovanie, ktoré rozhodne stojí za to vidieť a aj keď má svoje mušky a k dokonalosti mu pár krôčkov chýba, tak sa mu darí diváka baviť 2 a pol hodiny a to je to hlavné na čom pri letnom blockbusteri zaleží. P.S.: Pri hodnotení som chvíľu uvažoval o 3*, ale nakoniec som sa rozhodol jednu hviezdičku prihodiť. Dôvodom sú skvelé napísané, obsadené a zahrané postavy Paula Bettanyho a Elizabeth Olsen, ktorým by som hneď nadelil sólové filmy. P.P.S.: Len pre poriadok: Captain America: Winter Soldier stále zostáva zďaleka najlepším filmom v rámci Marvelovského filmového univerza a v porovnaní s ním sa druhí Avengeri blížia skôr k tým generickejším Marvelovkám, ktoré majú za úlohu iba pobaviť, pretože, narozdiel od druhého Kapitána, nemajú vlastnú tvár.

• 27.6.2009  13:15

Po dlhom čase naozaj veľmi ambiciózna a súčasne veľmi príjemná romantická komédia s až prekvapivo hviezdnym obsadením - Jennifer Aniston, Ben Affleck, Jennifer Connelly, Bradley Cooper, Scarlett Johansson, Drew Barrymore, Justin Long a ďalší vám predvedú všetky podoby problémov, ktoré vznikajú kvôli tomu, že sú muži a ženy od seba tak odlišní. Veľakrát sa vo filme nájdete, veľakrát si poviete, že týmto ste si prešli aj vy, veľakrát si poviete: Áno, je to presne tak a je to tak správne. Maximálne príjemní herci, podarený soundtrack (hlavne Somewhere Only We Know od Keane a Friday Im In Love od The Cure) a naozaj uvolnená atmosféra spôsobujú, že filmom doslova prebehnete a ani na chviľu vás nebude nudiť. Pochváliť treba aj fakt, že je rozprávaný originálnou formou a aj keď je romantický, nie je presladený až natoľko ako väčšina jeho žánrových kolegov.

• 3.5.2015  20:06
    Babadook (2014)

Skôr psycho-thriller s hororovými prvkami ako čistokrvný horor, ale s atmosférou tak depresívnou a nepríjemnou, že vám ešte veľmi dlho po jeho skončení nebude do smiechu. Babadook však najmä dokazuje (bez hviezdnych hercov, úspešných tvorcov a s absolútne minimálnym rozpočtom), že v súčasnosti polomŕtvy hororový žáner dnes pri živote udržujú už len podobné malé a nenápadné projekty, ktoré by bola veľká škoda prehliadnuť.

• 30.4.2008  06:54
    Beowulf (2007)

Ani náhodou netuším o čom ten film bol..animácia bola miestami nádherná ale to bohužial neplati počas celeho filmu. Občas totiž vyzera az príliš nelákavo. Skoro nič sa v ňom nedeje a jediné čo mi vychádza ako pozitívne je záverečný súboj s drakom. Inak vážne slabota.

• 30.1.2015  08:40
    Birdman (2014)

Veľké plus za vynikajúce herecké výkony všetkých zúčastnených a občasný vydarený vtípek, ale zvyšok je podaný formou, ktorá je vyčerpávajúca a na mňa až príliš artová a divná. Vrátane miestami až neznesiteľného bubnového soundtracku. Dopozerané s veľmi veľkým sebazaprením.

• 19.1.2009  13:59

Disney prichádza s novým animákom a s prižmúrenými očami sa dá povedať, že to konečne stojí za to. Animácia je veľmi dobrá a akcia neutícha ani na chvíľu ale všetko je to tak jednoduché,že film zaberie iba prvýkrát. Viackrát ho už totiž nebudete potrebovať vidieť a práve to je jeho najväčším problémom - Bolt je príliš obyčajný....Na druhej strane veľmi pobavia mačka, holuby,škrečok, jemné narážky na akčné filmy Michaela Baya, scény v ktorých si Disney strieľa sám zo seba a aj výborná ústredná pieseň I Thought I Lost You nominovaná dokonca na Zlatý glóbus v kategórií Najlepšia pieseň k filmu.

• 30.4.2008  09:33

Vynikajúcu prvú hodinu úplne zabije tá druhá, v ktorej sme svedkami jednej velkolepej kartovej hry. Teda velkolepej ako velkolepej, ja osobne som mal čo robiť aby som to nevypol. A pritom v prvej polovici uvidíme okrem geniálneho úvodu aj fantastickú akčnú scénu na letisku. Daniel Craig je ako Bond skvelý, tak prečo sa to muselo v druhej polovici tak pokaziť? Dosť dobrý film ktorému ale velmi ubližuje nudná a stále viac naťahovaná kartová hra v druhej polovici.

• 15.10.2008  08:06

Vcelku zábavný rodinný dobrodužný film, ktorý ale v našich kinách veľa stráca tým, že nie je v 3D. Naozaj nerozumiem tomuto kroku- nasadiť do kín 3D film v 2D verzii. Na niektorých efektoch tak až príliš vidieť že sa na ne treba pozerať cez 3D okuliare. Na Slovensku však túto možnosť nemáme. Aj tak ale film celých 90 minút dokáže baviť a Brendan Fraser hrá takmer tú istú úlohu ako v Múmií a teda hláškuje ostošesť. Tvorcovia si na hrdinov vymysleli celkom zaujímavé pasce a nástrahy takže celý film je vlastne ako počítačová hra cez ktorú sa musia postavy dostať až na koniec. Záver filmu potom naznačuje že sa v budúcnosti dočkáme pokračovania s tematikou Atlantídy. Vhodný kandidát na rodinnú návštevu kina!

• 13.1.2009  07:46
    Cestující (2008)

Typický príklad pohodového filmu, ktorý neurazí ale nad priemer sa dostane len ťažko. Samotný nápad je viac ako zaujímavý, Anne Hathaway je skvelá a film si stále udržiava slušný stupeň napätia, problém je vsak vo veľmi obyčajnom prevedení, ktoré ničím nezaujme. Záverečná pointa určite nejedného prekvapí ale každý kto má napozeraných aspoň zopár filmov zo žánru "mysteriózny thriller", si na konci bude hovoriť: Veď to som vedel po 20 minútach... :)

• 16.3.2009  07:21

Ani druhá polovica historického megafilmu Johna Woo vás nenechá v kľude! Neskutočne napínavé scény (dokonca aj tie mimo bojiska) sa striedajú s pokojnejšími a film vás drží v hrsti po celý čas. Všetko smeruje k záveru, ktorý je jedným slovom GIGANTICKÝ!!! Takmer 30-minútová bitka na záver, v ktorej uvidíte scény o ktorých ste si mysleli, že ani nejdú natočiť. Všetko to vyzerá veľkolepo a dokonalý zážitok opäť umocňuje aj skvelá hudba. Celkovo (spolu s 1.polovicou) ide o famózny zážitok, aký doteraz vaše oči a uši ešte nezažili :)

• 10.7.2008  14:09
    Clona (2008)

Originál z roku 2004 som nevidel a tak ma tento remake celkom prekvapil. V porovnaní s horormi poslednej doby ako Zmeškaný hovor alebo Oko ide jednoznačne o lepší film. Joshua Jackson alias Pacey z Dawsonovho sveta tu hrá celkom pekne a film je celú dobu napínavý. Nejde však tak celkom o horor ale skôr o thriller ktorý nakoniec dokáže prekvapiť skvelou a hlavne originálnou pointou. Ešte raz opakujem že originál som nevidel a preto sa mi americká Clona páčila z hororov poslednej doby asi najviac.

• 29.4.2008  10:26
    Constantine (2005)

Chcete najcynickejšieho komiksového hrdinu na svete?? Zoznámte sa , John Constantine! Keanu Reeves vo svojej najlepšej úlohe (viem že hral aj v Matrixe ale to na tom nič nemení =) Temný komiks zostal temným, Constantine hláškuje čo to dá a Francis Lawrence nám ponúka vizuálne tak atraktívny film že mu proste nie je možné odolať. Nečakajte ale žiadnu hyperakčnú bombu. V zmysle komiksu ide o mystery detektívku s hviezdnym obsadením, okrem Reevesa aj Rachel Weisz z Múmie, Shia LaBeouf z Transformers či Peter "Abruzzi" Stormare z Prison Breaku. Ked zoberieme na kopu všetky filmy natočené podla komiksov na jednej strane a Constantina na druhej , zistíme že Constantine je už dávno v cieli kým ostatní hrdinovia bežia ešte len prvé kolo...

• 18.4.2015  18:42
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Netflix a Marvel prichádzajú s najlepším komiksovým originom široko-ďaleko a darí sa im prekvapovať na všetkých frontoch! Maskovaný ochranca mesta prináša na pomery komiksového gigantu až šokujúco drsné a brutálne scény a temnú atmosféru beznádeje a strachu, čím sa maximálnym možným spôsobom odkláňa od celej doterajšej tvorby Marvelu. Perfektne vybraní herci, na čele s Charliem Coxom, hrajú prvú ligu a je to práve predstaviteľ Daredevila, vďaka ktorému úplne zabudnete na Bena Afflecka a filmový teenagerský nepodarok z roku 2003. Samostatnou kapitolou je ale Vincent D´Onofrio v úlohe Kingpina, ktorý si vo svojich scénach kradne celý seriál kompletne pre seba a trúfam si tvrdiť, že s výnimkou Ledgerovho Jokera tu v rámci komiksových adaptácií nebol taký maniakálny a chladnokrvný záporák, akým sa pýši práve tento seriál. Skvele vygradovanému tempu seriálu napomáha aj precízny scenár, ktorý je navyše veľmi sympaticky rozvetvený a ponúka množstvo dejových línií, ktoré sa postupne pretínajú a odhaľujú. Keďže ide o projekt s komiksovým základom, určite je zo strany diváka očakávaná aj dávka akcie. Tú dostanete a je natočená veľmi prehľadne a dynamicky a to dokonca nielen na seriálové pomery. V niektorých momentoch pôsobí dokonca až mimoriadne osviežujúco, vďaka použitiu rôznych strihových a kamerových fintičiek. Zďaleka najsilnejším prvkom Daredevila je ale spôsob akým je natočený a podaný - ako kriminálna dráma, ktorá je výpoveďou o pôsobení a praktikách najväčších zločincov v uliciach new yorkskej štvrte Hell´s Kitchen, na pozadí ktorej sledujeme príbeh samotného Daredevila. Realistický až tak, že definitívne zmazáva stenu medzi komiksom a realitou.

• 30.4.2008  06:19

Velkolepé sci-fi plné fantastických efektov (získalo Oscara za efekty). Len efekty ale dobrý film nerobia a tak vo chvílach keď ich nevidíme a na scéne nie je ani ako vždy fantastický a hláškujúci Will Smith, je to dosť nuda....

• 27.2.2009  13:09

Nuda ako filozofické sci-fi. Nuda ako akčné sci-fi. Nudný Keanu. Nudné scény, niektoré bez štipky zmyslu. Najväčšie sklamanie roka 2008. Hviezdička za Jennifer.

• 1.5.2008  21:00

Na úvod musím povedať že nemám velmi v oblube zombie filmy. Napriek tomu si ale myslím že Diary of the dead je jedným z tých viac vydarených. Okrem iného ide o jeden z filmov v štýle Blair Witch, Cloverfield alebo REC natočený na ručnú kameru. Kvalít a velkoleposti Cloverfieldu síce nedosahuje ani náhodou, REC však do istej miery prekonáva. Vo filme je však použitá aj hudba čo reálny dojem snižuje. Celkovo ide o ľahko podpriemerný zombie film, ktorého jediným originálnym prvkom je spôsob akým je nakrútený. Po Cloverfielde ale nemá najmenšiu šancu....

• 12.1.2009  14:32
    Disaster Movie (2008)

Spleť splaškov, hnoja, sračiek a iných hmôt , ktoré nájdete v kanáloch!

• 2.2.2015  14:31

Bola by to fajnová stathamovská jednohubka, keby obsahovala viac akčných scén, tých zopár je totiž na pomery akčného béčka až prekvapivo podarených. A Statham bez akcie je ako Schwarzenegger bez akcie :)

• 29.4.2008  10:25
    Dnes zemřeš! (2005)

Steven Seagal zase o pár kíl tučnejší! Prirátajte si k tomu černošského herca ktorý si hovorí "Treach" , kameru ako z Ordinácie a nekonečné množstvo nudy....HOTOVO! Film je na svete!

• 11.8.2009  10:40

Celkom zábavné pokračovanie veľkého animovaného hitu prináša opäť slušnú porciu zábavy. Tentokrát je ale celý film koncipovaný tak, aby si ho užili hlavne tí, ktorí budú sledovať 3-D verziu. Množstvo scén vôbec nevyznie ako bolo plánovaných, ak máte k dispozícii iba klasickú 2-D verziu. To však nemení nič na tom, že tretia Doba ľadová je rovnako vydarená ako predchádzajúce 2 diely a v originálnom znení ponúka neskutočné množstvo slovných hračiek a zaujímavých a vtipných tvarov, ktorými ovplýva jedine angličtina. Veľké množstvo gagov je navyše naozaj vydarených a tak nezostáva nič iné ako uznať, že tvorcovia tejto animovanej série ešte stále majú nápady a aj keď veľa kreslených filmov poslednej doby je kvalitatívne vysoko nad Dobou ľadovou, tá si stále drží svoju vôbec nie nízku úroveň. P.S.: Pri scéne v jaskyni s "jedovatým" dymom - schválne - ako dlho ste vydržali s vážnou tvárou? :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7