oceanic6

oceanic6

MovieFan

1 bod

• 17.3.2009  06:54

Vynikajúco natočený thriller od Jennifer Lynch, dcéry Davida Lyncha, ponúka skvelú zápletku a je vidieť, že Jennifer sa od otecka naučila fakt veľa :) Film je natočený naozaj fantasticky, dokonca ide podľa môjho názoru o jeden z najlepších thrillerov posledných pár rokov. To ,čo je na ňom najviac sympatické , je fakt ,že je natočený s minimálnym rozpočtom a minimálnym počtom hercov. Bill Pullman a Julia Ormond ako agenti FBI sú výborní a rovnako je to aj so zvyškom obsadenia. Veeeeľmi príjemné prekvapenie s úžasne mrazivou atmosférou....

• 16.3.2009  07:21

Ani druhá polovica historického megafilmu Johna Woo vás nenechá v kľude! Neskutočne napínavé scény (dokonca aj tie mimo bojiska) sa striedajú s pokojnejšími a film vás drží v hrsti po celý čas. Všetko smeruje k záveru, ktorý je jedným slovom GIGANTICKÝ!!! Takmer 30-minútová bitka na záver, v ktorej uvidíte scény o ktorých ste si mysleli, že ani nejdú natočiť. Všetko to vyzerá veľkolepo a dokonalý zážitok opäť umocňuje aj skvelá hudba. Celkovo (spolu s 1.polovicou) ide o famózny zážitok, aký doteraz vaše oči a uši ešte nezažili :)

• 4.3.2009  07:03
    W. (2008)

Film o najneobľúbenejšom prezidentovi USA sa Oliverovi Stoneovi podarilo natočiť naozaj šikovne. Josh Brolin v hlavnej úlohe je proste geniálny a kompletne celú Bushovu mimiku odkukal naozaj dokonale, rovnako ako aj všetky ostatné herecké hviezdy stvárňujúce Colina Powella, Condoleezu Riceovú, Donalda Rummsfelda a ďalších, každý z nich odviedol svoju prácu stopercentne. Samotný režisér má film pevne v rukách po celé 2 hodiny a odhalí nám dokonca aj Bushovu mladosť, jeho príbeh sledujeme od roku 1966 a je to naozaj zážitok. Práve tak totiž spoznáte pravú tvár Georga W. Busha. Zrejme jedinou chybičkou inak výborného filmu tak zostáva fakt, že aby ste si ho patrične užili, musíte sa aspoň trochu zaujímať o politiku, keďže mnohé scény pozostávajú z rôznych politických diskusii a plánov a tvorcovia tak trochu rátajú s tým, že má divák v danej sfére rozhľad.

• 3.3.2009  07:04

Najväčším problémom nového Punishera je, že sa berie až príliš vážne. Nemá žiadny nadhľad ako by sa na pravé béčko patrilo a herci miestami citujú texty, ktoré sa proste nedajú brať vážne. Ray Stevenson je ako Punisher strašne nevýrazný, skôr vám v pamäti zostane záporák Dominic West, pretože on je jediný kto si uvedomil,že v tomto filme nie sú potrebné snahy o oscarové herectvo a svoju postavu Jigsawa si jednoducho užíva. Ak ste sa tešili na výborné akčné scény, musím vás sklamať. Akcie totiž vôbec nie sú výborné, väčšina z nich dokonca nie je ani priemerných (za to stojí jedine priestrel dverí granátometom a nečakane rýchlo a drsne ukončený parkour :) Všetky prestrelky a bitky ale majú spoločné jedno - sú brutálne krvavé, drsné a o prestrelené a vybuchujúce hlavy naozaj nie je núdza. Sú ale natočené a zostrihané tak zúfalým spôsobom, že z nich divák vlastne nič nemá. V poradí už tretia adaptácia tohto temného komiksu (soundtrack drzo vykráda výborného Temného rytiera) sa znova nepodarila a aj keď určite nejde o najhorší film, natočiť Punisher: War Zone bola jedna obrovská zbytočnosť...

• 2.3.2009  07:16
    Čch' pi (2008)

John Woo je späť a to vo forme v ktorej prekonáva sám seba! Natočil totiž až neuveriteľne pútavý a vizuálne neskutočne našlapaný historický veľkofilm, aký ste ešte zaručene nevideli. Tí najlepší čínski herci pod vedením toho najslávnejšieho čínskeho režiséra v najdrahšom čínskom filme všetkých čias vám predvedú čo je krvavé divadlo. Napínavé scény prípravy na vojnu medzi kráľovstvami, intrigy medzi jednotlivými postavami, láska ktorá nepozná hraníc - toto všetko sa deje vo chvíľach kedy nezúri vojnová vrava.Pre mňa osobne to bol prvý historický film pri ktorého "nebojových" scénach som sa vôbec nenudil, práve naopak. Všetci ,ale budú netrpezlivo očakávať hlavne bojové scény a tie potešia aj tých najnáročnejších...a dokonca aj tých ešte viac náročných :) Bojová choreografia spolu s dokonalou kamerou prináša tie najprehľadnejšie a najúžasnejšie bojové scény aké ste kedy videli a hneď v prvom momente vám vyrazia dych. Miestami som jednoducho len s úžasom krútil hlavou, ako sa niečo tak úžasné dá natočiť. Pochvalu si zaslúži aj vynikajúca monumentálna hudba,či už v bitkách alebo mimo nich. Red Cliff končí v tom najnapínavejšom momente, keďže je rozdelený na dva filmy (podobne ako napríklad Kill Bill) a osobne sa druhej časti už neviem dočkať. Záver prvej je totiž tichom pred búrkou... P.S.: Za záverečnú scénu s letiacim holubom by si John Woo zaslúžil Oscara za Najviac dychvyrážajúci záber :)

• 27.2.2009  13:09

Nuda ako filozofické sci-fi. Nuda ako akčné sci-fi. Nudný Keanu. Nudné scény, niektoré bez štipky zmyslu. Najväčšie sklamanie roka 2008. Hviezdička za Jennifer.

• 27.2.2009  10:22

Typický príklad filmu, ktorý nemá žiadne veľké hviezdy a napriek tomu toho ponúka neskutočné množstvo. Zach Braff, Rachel Bilson,Tom Wilkinson alebo Casey Affleck - všetko herci, ktorých z videnia poznáte ale ich meno by vás asi napadlo len ťažko. Hrajú úžasne, prirodzene, nikde netlačia na pílu viac ako treba a vďaka tomu to všetko vyzerá presne tak ako tvorcovia zamýšľali a síce,že filmu bez akýchkoľvek problémov uveríte,že niečo podobné sa stane v živote každému z nás. Rovnako dôsledný ako pri výbere hercov a scenára boli tvorcovia aj pri výbere soundtracku: Snow Patrol, Imogen Heap, Joshua Radin, Coldplay a ďalší prinášajú jeden z najlepších pesničkových soundtrackov tohto milénia! Záverom snáď len poďakovanie tvorcom,že aj v súčasnosti sa ešte robia filmy, pri ktorých netreba známe hviezdy, veľké rozpočty a obrovské deštrukcie. Za to, že filmov, ktoré chytia za srdce a nepustia, nikdy nie je dosť...

• 27.2.2009  09:56

Seth Rogen a Elizabeth Banks v komédii s dialógmi ostrejšími ako britva :) Dopredu upozorňujem všetkých, že na tento film treba byť naozaj pripravený. Množstvo nadávok (obrovské množstvo) a iných slovných spojení a viet, ktoré urážajú každého a všetko, totiž možno nepredýcha každý. Komu sa to podarí, dostane jednu z najlepších komédii roku 2008! Nezabudnuteľné hlášky, zase výborný Seth Rogen a režisérsky rukopis Kevina Smitha vám zaručene nedovolia film vypnúť, aj keby ste chceli. Má totiž neskutočný nadhľad a pôsobí absolútne nenútene. A to je pri komédii tá najväčšia výhra...

• 24.2.2009  07:09

Nikdy v živote sa mi ani len nesnívalo,že niekedy napíšem niečo takéto na film v ktorom sa v hlavných úlohách predstavia Al Pacino a Robert De Niro,ale TOTO je NESKUTOČNÁ KRAVINA!!! A môže za to podpriemerný scenár a HLAVNE totálne neschopný "režisér" Jon Avnet, ktorý už raz strápnil Al Pacina v najnudnejšej detektívke nového milénia - 88 MINÚT! Hodina a pol nudy , nudy a ešte väčšej NUDY a miestami dokonca sami môžete vidieť, že Pacino a De Niro sa vo filme vyslovene nudia! Dôvod prítomnosti ďalšich známych tvárí ako John Leguizamo,Donnie Wahlberg,Brian Dennehy alebo 50 Cent pre mňa zostáva záhadou. Na záver filmu potom príde pointa,tá nepatrí medzi najhoršie,ale sračke takéhoto rangu už nepomôže nič.....ACH TO BOLA NUDA! 1* za Pacina a De Nira :)

• 24.2.2009  06:49

Menej pozitívnym dokonca až negatívnym ohlasom fanúšikov úplne rozumiem. Novému Indymu totiž už akosi chýba jeho povestná iskra. Harrison Ford je stále silne nad vecou, Shia LaBeouf ho vynikajúco dopĺňa a film ma veľmi slušné tempo ale nad hranicu priemeru sa nemôže dostať už len kvôli neskutočne pokazeným vizuálnym efektom a niekoľkým riadne WTF scénam (Shia LaBeouf medzi opicami...). Samotný komentár si zaslúži aj záver filmu, pri ktorom sa opäť potvrdí,že páni Spielberg a Lucas proste nezaprú svoje detské sci-fi sny :) Druhá vec je, či sa niečo také do filmu o Indiana Jonesovi vôbec hodí...

• 23.2.2009  07:50

Je až šokujúce aké vydarené komédie sa nám v poslednom čase rodia :) V tejto sa nám predstaví úplne nová dvojica - Seann-William Scott (Stifler z Prcičiek) a Paul Rudd (Anchorman, 40 Years Old Virgin, Knocked up alebo sitcom Friends). Obaja sa vynikajúco dopĺňajú a z hľadiska dialógov ide o jednu z úplne najlepších komédií posledných rokov. Ešte prekvapivejšie je, že film by zostal vtipný aj po nadabovaní, pretože jednotlivé fóry nie sú založené na americkom slangu a podobne. Film obsahuje niekoľko desiatok skvelých hlášok, ktoré len tak nezostarnú a sami budete mať nutkanie ich citovať :) A keď už by sa vám film nááhodou nepáčil (čo si neviem predstaviť) , aspoň sa dozviete ako vyzerá Shrekov moč a aká je skrytá symbolika textov skupiny Kiss :))

• 23.2.2009  07:35

Výnimočný duel dvoch úžasných rečníkov! Ron Howard natočil po priemernom Da Vinciho kóde výborný "konverzačný thriller" , v ktorom napätie nezlezie z obrazovky po celé 2 hodiny a hlavní predstavitelia Michael Sheen a Frank Langella predvádzajú najlepšie výkony svojej kariéry. K úžasnej atmosfére 70.rokov dopomáha aj veľmi vydarená hudba Hansa Zimmera a v tieni hlavných postáv nezostávajú ani vedľajšie postavy, tiež vynikaúco obsadené napr. Kevinom Baconom. Tým najdôležitejším faktom,ale je, že divák si film užije, aj keď sa o politiku vôbec nezaujíma.

• 20.2.2009  07:19
    RocknRolla (2008)

Neuveriteľné ako človeka dokáže zaujať film, ktorý je takmer celý len a len o dialógoch. Iba miestami sa dočkáme zopár naháňačiek,ale to vôbec nevadí. Guy Ritchie má totiž všetko pod kontrolou a prináša nám ďalšiu výbornú gangsterku. Naviac, v hlavnej úlohe sa predstavuje skvelý Gerard Butler. Vďaka talentu režiséra si ale hneď zamilujete aj všetky ostatné postavy, z ktorých každá je svojim spôsobom výnimočná. Nemôžem zabudnúť ani na fantasticky vybratú rockovú hudbu. Jednoducho - RocknRollu si užije každý milovník gangsteriek a britskej angličtiny :)

• 19.2.2009  07:33
    Zrcadla (2008)

Režisér Alexandre Aja znovu dokazuje, že čo sa týka vizuálneho cítenia, dokáže v žánri "horor" ozajstné divy. Bohužiaľ ani on nezachráni priemernú zápletku,scenár a mierne prestrelenú dĺžku. Každého hororového fanúšika poteší úvodná scéna pred zrkadlom, výborná scéna vo vani a určite aj samotný záver - posledné približne 2 minúty sú naozaj lahôdka :) Kiefer Sutherland proste nemôže sklamať a znova predvádza skvelý výkon, aj keď ja som v ňom videl Jacka Bauera častejšie než je zdravé :) Priemerný horor, ktorý kúsok nad hranicu priemeru vynáša talent režiséra Alexandra Aju a hlavnej hviezdy Kiefera Sutherlanda.

• 18.2.2009  07:19

Tak takáto lákavá kombinácia sa nezrodí často - Edward Norton a Colin Farrell v hlavných úlohách, scenár od Joea Carnahana (Narkotiká...) a skvelé veďlajšie postavy (Noah Emmerich,Jon Voight...). Tu sa dalo len veľmi ťažko niečo pokaziť a.....ááno tušíte správne, pokaziť sa to nepodarilo :) Vynikajúca policajná dráma, ktorá sa nikam neponáhľa, neponúka rýchle strihy ani kamerové filtre. Toto je stará škola v tom najlepšom zmysle slova! A tak sa všetci milovníci poctivých kriminálnych drám pripravte na porciu drsnej reality, hutnej atmosféry a fantastického hereckého výkonu Edwarda Nortona...Výbornéé :)

• 17.2.2009  08:08
    Sex Drive (2008)

Obrovské prekvapenie!!! Film,ktorý podľa ukážok vyzeral len ako ďalšia variácia na teenagerské komédie typu American Pie, nakoniec naozaj prekvapil. Vlastne sa dá povedať, že od čias Prcičiek ide o najlepší film v rámci tohto žánru. Honba za krásnou babou cez celú Ameriku so sebou prináša množstvo bláznivých gagov, šialených dobrodružstiev a desiatky neuveriteľne vtipných vedľajších postavičiek. Mr.Donut, pán v zábavnom parku, všetci tí Ianoví "kolegovia" pri pisoároch a ďalší a ďalší sú jednoducho úžasne vtipní. Celému filmu ale vládne James Marsden v úlohe brata hlavného hrdinu. Ukradol si celý film pre seba a po 5 minutách sa doslova nebudete vedieť dočkať ďalšieho jeho výstupu. Ďakujem....ďakujem za tento svieži vietor do plachiet žánru "teenagerská komédia" :) P.S.: V Unrated verzii tvorcovia dokonale ukážu, že si vedia robiť srandu aj zo seba a zo všetkých tých "Special Extra Unrated" verzii filmov, ktoré vychádzajú na DVD. Pretože takúto UNRATED verziu ste ešte nevideli :)

• 17.2.2009  07:56
    Slepota (2008)

Vizuálne neskutočne nabitá dráma, ktorá ale nie je tým najvhodnejším filmom pre slabé povahy. Násilie síce dobre maskuje a žiadnej vyslovene nechutnej scény sa nedočkáte,ale určite sa dostanete na úplné psychické dno, rovnako ako hlavné postavy. Predstavte si,že by ste zrazu oslepli a všade okolo by ste videli len bielu farbu. Zúfalstvo, nervozita, neistota z toho, čo bude ďalej - film pri ktorom mnohí budú zatvárať oči, niektorí ho možno aj vypnú ale VŠETCI budú pri jeho sledovaní vo veľkej psychickej nepohode. K pozitívnemu hodnoteniu prispievajú aj skvelé herecké výkony, či už Julianne Moore, Mark Ruffalo alebo Danny Glover, sú proste skvelí. Silný film, ktorý vo vás bude doznievať ešte dlho, aj napriek tomu,že koniec mohol byť oveľa zaujímavejší...

• 11.2.2009  14:22
    Wanted (2008)

Wanted sa dá veľmi ľahko rozdeliť na 2 časti: Prvá hodina v ktorej nefunguje takmer nič: ani atmosféra, ani trikové scény a ani ten nadhľad. Nútilo ma to film vypnúť. Ale potom príde druhá polovica, ktorá všetko vynahradí...v rámci možností samozrejme. Od scény s pendolinom má film zrazu tempo, fungujú hlášky aj akčné scény. Tie sú inak mimochodom jedny z najlepších za rok 2008. Mňa osobne však vôbec nechytil príbeh,ktorý okrem celkom pôsobivého zvratu asi polhodinku pred koncom, absolútne nemá čo ponúknuť. Vrcholom WTF je scéna v ktorej Morgan Freeman s úplne vážnou tvárou na tkáčskom stroji vysvetľuje ako funguje osud. Tu som vážne nevedel či sa mám smiať alebo plakať a doteraz nerozumiem WHAT THE FUCK to malo znamenať?? K trom hviezdičkám dopomohol aj štýlový záver: ......And what the fuck have you done lately??? :)

• 9.2.2009  14:20
    JCVD (2008)

Je veľmi ťažké hodnotiť film ako tento. Jean Claude je tu úžasný a možno prvýkrát v živote naozaj HRÁ! A to výborne! Celý film je naviac vystavaný zaujímavým spôsobom kedy sú nám jednotlivé diely "skladačky" podávané postupne a pútavo. Všetko ale má aj svoju druhú - negatívnu - stranu. Pri JCVD je to fakt, že si chvíľu nebudete vedieť zvyknúť na to, že sledujete naozaj vážny film v ktorom hrá Jean Claude a že to nie je žiadny béčkový akčný film 80.rokov. Mne to trvalo asi 80 minút ale bohužiaľ presne toľko celý film trvá.....Práve kvôli tomu aký je tento film "iný" ako ostatné Van-Dammove filmy , mu nemôžem dať viac ako 3*.....aj keď by si viac možno aj zaslúžil :)

• 9.2.2009  14:04

Druhý Hellboy je po vizuálnej stránke veľmi prehnaný výtvor a to obrovské množstvo všelijakých príšeriek a detailov ma už po chvíli neskutočne štvalo. Naviac ak si pozriete úvodnú asi 5-minútovku, dozviete sa všetko čo uvidíte ďalšie 2 hodiny. Skutočne nerozumiem čo viedlo tvorcov k tomu aby vyrozprávali celý dej filmu v úvodnej scéne. Del Toro by si už mal dať pohov s tými všelijakými maskami, lebo Faunov labyrint alebo vlastne ktorýkoľvek jeho film, je tu cítiť a poriadne. Čo ale treba pochváliť je výborná adrenalínom nabitá scéna na ulici , v ktorej autá lietajú vzduchom,Hellboy skáče po strechách a všetko to vyzerá fantasticky! A podľa známeho: "Nakoniec to najlepšie", uvidíme nakonci skvelú bitku so Zlatou armádou a HLAVNE neskutočne vydarený súboj Hellboya a princa, ktorý je podľa mňa jednoznačným víťazom kategórie CHOREOGRAFIA ROKA! Zvyšok filmu je ale zúfalo obyčajný a nudný...ešte že je tu stále Ron Perlman :)

• 5.2.2009  07:24

Spojenie Ridley Scott, Leonardo DiCaprio,Russell Crowe dopadlo presne tak ako asi všetci očakávali! Neuveriteľne aktuálna téma naviac ponúka niekoľko až mrazivých scén. Pre akčnejšie ladených divákov ponúka dokonalú naháňačku hneď v úvode a niekoľko menších akčných scén v priebehu filmu. Zvyšok filmu ponúka perfektne natočenú špionážnu hru, v ktorej každý klame každého až nakoniec nikto naozaj nevie na koho strane vlastne stojí. Ukážkový akčný thriller!

• 29.1.2009  07:14

Čo sa stane keď vás neznáme dievča požiada,aby ste sa na 5 minút stali jej frajerom? - Výborní,až neuveriteľne sympatickí herci + DOKONALÝ soundtrack + jedna amatérska kapela + dievča, ktoré má bohatého otecka + jedna namol opitá mladá dáma + jedno malé žlté auto + jedna naozaj poriadne vyžuvaná žuvačka = jedna dlhá noc na ktorú nikdy nezabudnú! :)

• 27.1.2009  06:28

Ešte stále si pamätám tie večery so seriálom Akty X, kedy všetci povinne sedeli pri TV a sledovali ďalši prípad agentov Muldera a Scullyovej. Bola totiž "povinnosť" sledovať najúspešnejší seriál 90.rokov, inak ste sa na druhý deň nemali v práci / v škole o čom baviť :) Pred 10 rokmi prišiel prvý celovečerný film a teraz je tu dlho odkladaná dvojka a ja vážne neviem či ju bolo treba. David Duchovny a Gillian Anderson sú síce v 100%nej forme a akoby vôbec nestarli, odkazov na seriál je taktiež požehnane a celé to utečie veľmi rýchlo. Po skončení si ale naisto poviete to čo aj ja: Hm, čakal som asi viac....Pre tých úplne najväčších fanúšikov seriálu bude veľkým sklamaním určite aj fakt, že tentokrát nejde o žiadnych mimozemšťanov, dokonca si myslím že tento prípad je ten najrealistickejší aký kedy Mulder a Scullyová riešili...Záverečný verdikt teda znie: Celkom slušná , napínavá kriminálka a pocta jednej z najväčších seriálových legiend, ktorá neurazí :)

• 27.1.2009  06:13

Film,ktorý vás doslova pohltí a je úplne jedno aký filmový vkus máte. Neskutočne originálne pojatý film ani na chvíľu nespomalí a vy sa spolu s hlavnou postavou,Jamalom,pomaly ale isto dostávate až k poslednej otázke v hre Milionár. K poslednej- najdôležitejšej...Lenže Jamal myslí len na jedno jediné - na svoju lásku z detstva Latiku a dúfa,že sa pozerá a že práve táto noc bude nocou kedy sa po rokoch opäť stretnú...Nádherný príbeh lásky, skvelá dráma a vynikajúci soundtrack - to sú 3 hlavné ingrediencie tohoto filmového zázraku. Po nekompromisnej výhre na Zlatých Glóbusoch už je jasné, že práve tento film je najväčším oscarovým favoritom. Viac niet čo povedať, berte všetkými desiatimi....a kľudne aj viackrát :)

• 20.1.2009  09:53
    Max Payne (2008)

Ja som dostal presne to, čo som očakával! Príbeh hry bol síce pre film upravený, hlavné body ale zostali na mieste a tak nechýba smrť Maxovej rodiny, ponuré ulice plné blikajúcich neónových nápisov, droga Valkyr, halucinačné scény,Mona Sax, či neustály dážď alebo sneženie. Dočkáme sa aj niekoľkých výborne natočených akčných scén, pravdou však je že filmový Max Payne je skôr detektívkou ako akčným filmom. Ale to vôbec neprekáža, atmosféra je totiž naozaj skvelá a jedno čo filmu nemôže vytknúť nikto je, že má naozaj nabitý vizuál. Na zhodnotenie samotného vizuálu by nestačilo ani 12* , na zhodnotenie filmu mi ale postačia 4* :)

• 19.1.2009  13:59

Disney prichádza s novým animákom a s prižmúrenými očami sa dá povedať, že to konečne stojí za to. Animácia je veľmi dobrá a akcia neutícha ani na chvíľu ale všetko je to tak jednoduché,že film zaberie iba prvýkrát. Viackrát ho už totiž nebudete potrebovať vidieť a práve to je jeho najväčším problémom - Bolt je príliš obyčajný....Na druhej strane veľmi pobavia mačka, holuby,škrečok, jemné narážky na akčné filmy Michaela Baya, scény v ktorých si Disney strieľa sám zo seba a aj výborná ústredná pieseň I Thought I Lost You nominovaná dokonca na Zlatý glóbus v kategórií Najlepšia pieseň k filmu.

• 13.1.2009  09:11
    Kurýr 3 (2008)

Oooouu...taak tomuto hovorím prúúser ako hrom!!! Veľmi nechutné pokračovanie celkom úspešnej a zábavnej série v ktorom už nezostalo nič. Už ani Jason Statham nie je Jason Statham. Ale predsa pol * za T-Baga a pol* za Audi :) Zvyšok je ale hrôzostrašný nepodarok...P.S.: Odkiaľ preboha zobrali tak ŠKAREDÚ ženu???????

• 13.1.2009  08:58
    Saw 5 (2008)

Tak ja už vážne neviem či je to mnou,že nedokážem pochopiť logické súvislosti medzi jednotlivými scénami alebo či aj niekto iný má tento problém :)) Pasce sú stále to najzábavnejšie na sérií SAW a v tomto pokračovaní sú aj tým jediným. Celá druhá dejová línia s vyšetrovaním totiž nemá ABSOLÚTNE ŽIADNY ZMYSEL! Odporúčam scény v ktorých detektív otvorí nejaký spis, pozerá do neho, následne my diváci vidíme flashback, ten sa po 5 minútach skončí, detektív stále pozerá do spisu a tvári sa ako keby mu niekto práve prezradil pointu Šiesteho zmyslu. Tieto scény sú absolútne lahôdky :) A pokiaľ mám hovoriť vážne,tak......nemám náladu nadávať :))

• 13.1.2009  08:34

Vince Vaughn v pohode, Reese Witherspoon v pohode, vedľajšie postavy veľmi v pohode, sem tam by som sa aj zasmial,ale radšej sa spýtam: Nevie náhodou niekto kedy sa už prestanú točiť tak neuveriteľne priemerné komédie?

• 13.1.2009  07:46
    Cestující (2008)

Typický príklad pohodového filmu, ktorý neurazí ale nad priemer sa dostane len ťažko. Samotný nápad je viac ako zaujímavý, Anne Hathaway je skvelá a film si stále udržiava slušný stupeň napätia, problém je vsak vo veľmi obyčajnom prevedení, ktoré ničím nezaujme. Záverečná pointa určite nejedného prekvapí ale každý kto má napozeraných aspoň zopár filmov zo žánru "mysteriózny thriller", si na konci bude hovoriť: Veď to som vedel po 20 minútach... :)