Kaučuk03

Kaučuk03

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 17.10.2011  18:28
    Drive (2011)

Tak tohle mělo neskutečný drajf.

• 29.12.2010  12:29

MINIMÁLně maximální

• 23.12.2010  12:03
    Sám doma (1990)

Bez tohohle uječeného kluka si už dokáže představit Vánoce málokdo. Škoda, že Culkin vyměnil pravý sníh za trochu jiný snížek...

• 20.11.2010  12:46

Geniální Lewis, geniální film a vůbec nejgeniálnější soundtrack.

• 25.7.2010  19:30
    Tanec s vlky (1990)

Slovo "dokonalost" získalo nový význam. Kéž by film trval "věčnost."

• 28.6.2010  11:16
    Californication (TV seriál) (2007)

Až vyrostu, chci být jako Hank...

• 19.6.2010  12:16
    V Bruggách (2008)

Dokonalá pozvánka do zasraných Brug.

• 16.5.2010  17:20
    Kick-Ass (2010)

Jdu si natáhnout elastický obleček, pásku přes oči a supermanské slípky.

• 26.3.2010  11:41

Prokletý ostrov předčil má očekávání. Atmosféra už by se dala krájet od první minuty, po celou dobu tlačí Scorsese na pilu, bez toho, aby na ní vylámal zuby. V deníku Metro jsem četl, že je film příliš zamotaný a těžko pochopitelný. Absolutně nemůžu souhlasit, na to, že se zde prolíná několik rovin, to rejža zmákl mistrózně. Skvělý scénař, který snad nenabízí ani jednu skulinu či nelogickou spojitost. A ačkoli se po nějaké době dá očekávat, jak to všechno dopadne, rozhodně se ani chvilku nebudete nudit. Takhle sevřenou prdel a hrdlo jsem už dlouho neměl.

• 18.1.2010  18:31

Spolu se Žhavými výstřely a Připoutejte se prosím asi nejzdařilejší bláznivá komedie.

• 12.1.2010  16:38

Když jsem se po skončení filmu podíval na přítelkyni, po tváři se jí valily slzy jak hrachy a já to naprosto chápal. Krásně zpracovaná emoční záležitost. Film netlačí v emoční sféře na pilu a přesto naprosto dojímá. Plus dalším velmi zajímavým prvkem je zaobírání se otázkou a pohledem na lidi, kteří se probudí třeba po 30 letech. De Niro je Pan herec, možná jeho jeden z nejlepších výkonů, co jsem viděl. No a Williams, ten jeho psí pohled by snad rozněžnil i masového vraha. Zkrátka vypadalo to tak, jako by se dirigent Kubelík převtělil do Penny Marshall, který mistrně ukočíroval tento filmový koncert.

• 20.12.2009  10:38

Spíš by to bylo asi za 4, ale jelikož je to De Nirova prvotina, musí se oko přimhouřit. O tom, že je to skvělý herec jsem přesvědčený už dávno, ale o tom, že je i vynikající režisér, to jsem zjistil až teď. Fascinovalo mě jeho pojetí gangsterské problematiky, oceňuji, že De Nirovo vidění není jen černobílé. Krásně ukázal, že každá strana má 2 mince. Nechybí ani špetka vtipu, která někdy film příjemně odlehčuje. Robert nám holt naservíroval težký kalibr, na kterém je nejlepší, že vám nepodsouvá svůj úsudek, ale vy si ho vytváříte sami. Bravo!

• 24.11.2009  17:26

Jedna z nejkrásnějších pohádek pro dospělé.

• 15.11.2009  18:22
    Ip Man (2008)

V prvních dvaceti minutách není moc zřejmé, kam režisér míří, ale jakmile proletí japonská letadla, film začíná nabírát na obrátkách. Velice mile mne překvapil představitel hlavního hrdiny. A to, že je film trochu politicky laděný s prvky amerického hrdinství, ani tak nevadí, když to není podsouváno v násilné formě. Každopádně takový příjemný mišmaš Posledního samuraje a Obávaného bojovníka.

• 30.10.2009  21:34

Iluzionista přivedený k dokonalosti.

• 22.10.2009  13:41

Nevím, kdo přišel na to, že všechny scény jsou hrané. Pochybuji, že se o tom všem dochovaly záznamy. Sice jistá hratelnost v některých sekvencích je zřejmá, ale to podle mě neubírá na autentičnosti. Výborná práce se světlem a působivá kamera různých detailů. Ochránci zvířat by asi netleskali:) ale já nejsem ochránce, takže tleskám.

• 28.7.2009  14:41

Jeden z nejmrazivějších filmů, co jsem viděl, možná ještě větší síla než Requiem for a dream. Ještě teď mám tep 150 a jsem plný zlosti nad těma šikanujícíma zmrdama. Pistole zaručuje moc rychlou smrt, já bych jim uřezal oční víčka a vystavil je na přímé slunce...

• 29.6.2009  16:36

Klasická akční řežba, které nic nechybí, ale naopak i přebývá a to je slet absolutně luxusních hlášek, které nejsou trapné. Nejenom že vám pěkně buší srdce, ale smějete se až se za břicho popadáte, na akční film velmi podařené.

• 21.6.2009  13:28

Nebudu se rozepisovat, protože ještě teď se mi klepou ruce...

• 10.6.2009  10:13

Duo Svěrák a Svěrák zase zafungovalo dokonale.

• 24.5.2009  11:09

Jelikož jsem knihu nečetl, nemám, co bych vytkl. Na tohle se dá dívat prostě pořád, pokud vám nad hlavou nezáří rudá hvězda.

• 16.5.2009  11:39

Nedávno jsem to viděl podruhé a musel jsem přehodnotit hodnocení o stupínek výš. To, jak to zahrál Daniel Day-Lewis z toho mrazí. Podle mě spolu s Dicapriovým (Co žere Gilperta Grapa) a Hofmanovým (Rainman) nejlepší herecký výkon. Lewisova ironičnost také působí spíše vtipně, než jízlivě a ačkoliv se jeho hrdina občas chová jako blb a velmi sebelítostně (což je možná pochopitelné), jeho postavu si musíte zamilovat a spíše než litovat ho budete obdivovat.

• 26.2.2009  17:20
    Český sen (2004)

Tenhle dokument by se měl povinně promítat snad všude. Je k z blití, když rodiny tráví víkendy v supermarketech a melou o tom, že si to náramně užívají. Krasná ukázka českého konzumentu, něvěřil jsem, že Češi jsou až takovýhle magoři, teď už věřím. Člověk, který říká, že dokument a celá kauza je špatný, by se měl nad sebou zamyslet. jo a ten týpek z té reklamní agentury v kšiltovce je výborný. Stoprocentně bych věřil člověku, který řekne v každé jedné holé větě jednou " prostě" a dvakrát "jako", že lidem nelže:):):)

• 14.2.2009  15:01
    96 hodin (2008)

Příběh je sice tuctový , ale na druhou stranu se to u akčních filmů dá tak trochu prominout, pokud je to vyvážené skvělou a nápaditou akcí, což je přesně tenhle případ. Musím přiznat, že občas jsem tajil i dech. A krom toho je příjemné vidět v takto našláplém snímku muže ve středních letech a ne ty typické hezounky s perfektně vymakanými těly. Skvělá dynamická akce, akční film, ve kterém nic nechybí, ale ani nepřebývá a ta necelá hoďka a půl je úplně ideální.

• 14.2.2009  10:48
    Vlak dětství a naděje (TV seriál) (1985)

Bezpochyb životní role Heleny Růžičkové. Škoda, že takovýhle rolí nebylo více. Kachyňovi se podařilo zcela věrohodně zachytit atmosféru, protektorátních Čech. Skvělý scénář, hudba, herci, prostě vše na co se sáhlo, vypadá skvěle.

• 14.2.2009  10:42
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

pro mě osobně po simpsnech a black books nejlepší seriál. Samozřejmě jsou díly, které jsou slabší, ale tady slovo "slabší" má úplně jiný nádech, takže v porovnání s ostatními sitcomy jsou pořád nadprůměrné. A každopádně co z tohohle seriálu dělá tak výborný, nejsou jen skvělé gagy, dobrá dějová linka ale pro mě je to hlavně postava Barneyho, protože jeho humor se tak lehce vymyká a posouvá příběhy zase o kus dopředu...

• 2.2.2009  12:15

Takové pohádkové Město bohů...

• 23.1.2009  09:08
    Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

Inu, co dodat, seriálová klasika s jemným humorem, výbornými hereckými výkony, dávkou sentimentality. Každý z nás to viděl několikrát a až to budou zase dávat, pokud budem mít čas, kouknem se zas.

• 23.1.2009  09:05
    Byl jednou jeden... člověk (TV seriál) (1978)

Podat tolik informací v tak zabávné formě není jednoduchý úkol, ale zde se to maximálně podařilo. Jelikož dnešní mládež je poměrně líná číst, chtělo by to více takovýchto seriálků, aby aspoň měla trochu představu.

• 22.1.2009  15:54
    Kousek nebe (2005)

Tohle je fakt nádhera. I když je to film z vězeňského prostředí, dýchá na vás taková příjemná atmosféra. K tomu ještě zdařilá hudba, krásné kameramanské záběry a hlavně naprosto přesvědčivý výkon Kuby Doubravy. Je skvělé, že si nikdo všiml tohohle kluka, protože jeho talent by se měl vystavovat na odiv. Tu jeho postavu jsem mu věřil jako málokomu. A když ho občas vídám, nejradši bych mu zobal z ruky.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9