Kaučuk03

Kaučuk03

• 9.1.2009  10:54
    ČT Live - Tata Bojs (koncert) (2005)

Tatabojs jsou bezpochyby jedna, co se týče textů, z nejnadanějších kapel. Myslím si, že toto dvd musí zapůsobit i na "nepříznivce" tatabojs. Skvělý nápad udělat koncert jako příběh, skvělá projekce. Poskokové kreace Mardošy jsou super a Schmitzerův grandiózní projev je už jen pomyslná třešínka na tomtu hudebním dortu, z kterého budete pořád okusovat a který se vám nikdy nepřejí.

• 6.1.2009  09:04

Krásný příklad toho, že vše není o počítačových tricích. Díky perfektnímu zpracování a hlavně záslouhou parádních triků se z tohoto filmu stala naprostá klasika, na kterou se dá koukat pořád dokola.

• 2.1.2009  16:18

Na tohle se prostě dá koukat pořád dokola.

• 2.1.2009  16:10

I když už to dnes působí těžko uvěřitelně, je to naprosto geniální komedie, která ani po 70 letech neztratli své kouzlo a myslím si, že musí oslovit každou generaci.

• 2.1.2009  16:09
    Pelíšky (1999)

Film, na který se můžete dívat pořád dokola, film, kde znáte většinu hlášek, ale pokaždé když si ho pustíte budete se smát zase. Bezpochyb nejlepší česká porevoluční (tragi)komedie.

• 2.1.2009  15:57

Jsou filmy, které spíše ve vás chuť zaexperimentovat si vzbudí, např. Strach a hnus v Las Vegas:) Pak jsou tu ale filmy, při kterých si říkáte, že si nestřelíte ani za hovno. To je Requiem za sen. Taková dávka depresivních emocí, podtržených stresujícím střihem to je docela úlet. Na konci budete mít chuť se jít zakopat někam pod zem. Málokterý film tohle dokáže.

• 18.9.2008  13:39

Jedna z nejvtipnějších pohádek a určitě jedna z nejlepších vůbec. To jak jsou zde podávána ruzná náboženská klišé, ale v takové mírné a neurážlivé podobě, tomu se musel zasmát i kardinál Vlk. Je vidět, že i za poměrně málo peněz se dá udělat krásná pohádka.

• 18.9.2008  13:38

Nebýt Kevina Spaceyho, asi by se mi to tak nelíbilo... Ten chlap je prostě herecký génius.

• 16.9.2008  09:31

I když tento film má bezmála 2 hodiny a půl, není zde žádná pasáž nebo místo, které by bylo hluché nebo vyznělo naprázdno. Každá druhá věta, ne-li každá by se dala zapsat a pověsit na zeď. Strhující příběh, který je podkreslen nádhernými záběry kamery a velmi podmanivou hudbou. Ačkoliv je to příběh spíše smutný, vyznívá optimisticky a zbůsobem, jakým je zde vykreslena smrt, před tím se dá jen smeknout. Tleskám Emile Hirschovi a Seanu Pennovi s přáním, aby natočil další takový parádní snímek. Jen by mě zajímalo, jak se na Aljašce vzal ten autobus:)

• 11.11.2011  10:27

Jít na tohle ve 12 letech, pochcávám se doteď.

• 17.10.2011  18:28

Povedená oneman show.

• 24.6.2011  13:42
    Sucker Punch (2011)

Je mi úplně jedno, že je to totální scénáristická kravina a vypadá to, že to napsal někdo právě po lobotomii. Tady jde o vizuál, který je naprosto dokonalý. Třístovka oproti tomuhle vypadá jako nějaký "projektík," čímž ji samozřejmě nechci nějak srážet. Snyder si jede to, co ho baví a je to dobře. Jediné, co bych vytkl, je podivný mix hudby, kdy pubertální rádiovky střída Björk, ale to bude asi tou lolitkovskou image:)

• 17.4.2011  13:55

Už dlouho jsem neviděl film, kde by krev vypadala jako krev.

• 5.3.2011  14:14
    Fighter (2010)

I když Bale dostal sošku za vedlejší výkon, pro mě byl ten, na kterém film stál a jeho ztvárnění zastínilo Wahlberga.

• 30.1.2011  19:46
    Góóól! (2005)

Ačkoli zcela nereálné a prostoduché, kouká se na to pěkně. Kuno je velmi přesvědčivý herec a i vy vypjatých momentech nepůsobil křečovitě. Navíc kdyby tohle bylo málo, tak poetika fotbalu je zde velmi pěkně zachycena. Povinně by na to měli koukat dnešní mladí vrcholoví fotbalisté...

• 24.1.2011  08:48

Dílko, které vedle těch všemožných digitální dokonalostí od Pixaru psůobí zceal originálním, svěžím a inovativním dojmem. Poetika nejen lesa s jeho atypickými postavičkami je kouzelná. A ačkoli může mít divák ze začátku rozpačitý pocit z dabingu, po chvíli se na něj dá naprosto bez problémů zvyknout. Svěrák přišel s odvážným kouskem, který se mu však jistě vyplatil.

• 21.1.2011  13:19
    Pouta (2009)

Nechte se sPOUTAt geniálním výkonem Ondřeje Malého.

• 17.1.2011  18:44

Je až neuvěřitelné, co De Niro kvůli roli dokázal se sebou udělat.

• 14.1.2011  10:26

Koláž z Bylo nás pět, Pelíšků, Pupenda a bůhví čeho ještě. Narozdíl od těchle snímků, zde však chybí více momentů k zapamatování. Možná scéna v podchodu a básničky. Navíc je to dost dlouhé a někdy se humor stává až laciným, viz lámání ruky. Největší výhodou je, že Trojan obsadil řadu nových tváří, které působily velmi přesvědčivě. Holt pokud někdo bude dělat retrofilmek z dob komunismu a úplně to nezprasí, má u divácké obce vyhráno.

• 11.1.2011  23:02

Příjemná podívaná, ve které uvidíte, jak to vypadá, když pes mluví jako Liška.

• 11.1.2011  18:56
    Mučedníci (2008)

Takovéhle mrazení v zádech jsem měl naposled, když jsem viděl makat cikána.

• 10.1.2011  16:22
    Red (2010)

Mám dojem, že Malkovich se pro tuhle roli narodil.

• 8.1.2011  16:59
    127 hodin (2010)

Jen mi tam chyběli Rolling Stones, jinak super.

• 3.11.2010  10:34

Věřím, že plno Čechů jen stěží zkousne tuto látku a bude se odvolávat na černobílost postav. Jenže ono to tak bylo a je dobře, že konečně někdo sebral odvahu a tuto látku zpracoval. A navíc, za Rodenem bych šel až nakonec světa. Herz je zpět...

• 11.10.2010  10:57
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Ono to v podstatě jen tak prošumí, pár zapamatovatelných momentů a občas povedený vtip. Jenže v porovnání se seriály nedávno vzniklými v českých vodách je Okresní přebor asi někde na úrovni fotbalové Brazílie, zatímco ostatní seriály dosahují stejné kvality jao současná repre ČR.

• 13.9.2010  11:47
    Kmotr (1972)

Kapánek dlouhé...

• 29.8.2010  12:41

Na tenhle film se dá koukat i v listopadu.

• 21.8.2010  14:04

Škoda, že v druhé části příběh zabředával do zbytečné tragičnosti a vytrácel se vtip. Každopádně na české poměry nadprůměr a buďme za to rádi.

• 20.6.2010  13:11

Není nad klasiku z 90. let.

• 16.6.2010  18:22

Jakože Cage nemusím, tak tady jsem si ho vychutnával jako flašku tequily.