Kaučuk03

Noe (2014)

Po zhlédnutí spláchěte...

• 9.5.2014  10:45
    Památkáři (2014)

Je to jako se koukat jak Pohlreich vaří s Babicovo prstem v prdeli svíčkovou s hranolkama nebo smažák s rejží. Dá se to, ale je to celkem vo hovně.

• 16.7.2014  16:15

Silný jak vývar z masoxu.

• 25.3.2014  12:24

Když u toho člověk hraje Angry Birds, je to v poho film.

• 21.4.2014  11:13

Tvajlajt pro hipstři...

• 10.4.2014  11:50

Kdybych seděl na kožený sedačce, asi bych chytnul vlka...

• 30.8.2013  17:21

• 17.10.2011  18:28

Povedená oneman show.

• 17.10.2011  18:28
    Drive (2011)

Tak tohle mělo neskutečný drajf.

• 11.11.2011  10:27

Jít na tohle ve 12 letech, pochcávám se doteď.

• 24.6.2011  13:42
    Sucker Punch (2011)

Je mi úplně jedno, že je to totální scénáristická kravina a vypadá to, že to napsal někdo právě po lobotomii. Tady jde o vizuál, který je naprosto dokonalý. Třístovka oproti tomuhle vypadá jako nějaký "projektík," čímž ji samozřejmě nechci nějak srážet. Snyder si jede to, co ho baví a je to dobře. Jediné, co bych vytkl, je podivný mix hudby, kdy pubertální rádiovky střída Björk, ale to bude asi tou lolitkovskou image:)

• 8.1.2011  16:59
    127 hodin (2010)

Jen mi tam chyběli Rolling Stones, jinak super.

• 28.2.2011  22:54
    Cizinec (2010)

Jediný důvod, proč Depp kývl na tenhle špatný film je podle mě těn, že si chtěl zahrát s Jolie, jinak si to nedokážu představit. Bohužel ani on ani ona a krásné prostředí Benátek nedokázalo vytáhnout tenhle snímek ani k hranici průměrnosti.

• 5.3.2011  14:14
    Fighter (2010)

I když Bale dostal sošku za vedlejší výkon, pro mě byl ten, na kterém film stál a jeho ztvárnění zastínilo Wahlberga.

• 9.3.2011  16:21

Bohužel to příjemné pnutím mezí Stillerem De Nirem, které sálalo z 1 a trochu z 2 se zde nadobro vytratilo. Příliš strojené konflikty bez vtipu a tlačení na emoční pilu tenhle sníme naprosto zazdily. Za zmínku snad stojí jen scéna v bazénku plném plastových míčků, jinak bohužel žádný zapamatovatelný moment zde nebyl.

• 3.11.2010  10:34

Věřím, že plno Čechů jen stěží zkousne tuto látku a bude se odvolávat na černobílost postav. Jenže ono to tak bylo a je dobře, že konečně někdo sebral odvahu a tuto látku zpracoval. A navíc, za Rodenem bych šel až nakonec světa. Herz je zpět...

• 21.3.2011  12:58
    Iron Man 2 (2010)

Dokonale zmáknutá hi-tech podívaná, co se po vizuální stránce týče. S dějovou linkou, scénářem už je to o poznání horší.

• 16.5.2010  17:20
    Kick-Ass (2010)

Jdu si natáhnout elastický obleček, pásku přes oči a supermanské slípky.

• 24.1.2011  08:48

Dílko, které vedle těch všemožných digitální dokonalostí od Pixaru psůobí zceal originálním, svěžím a inovativním dojmem. Poetika nejen lesa s jeho atypickými postavičkami je kouzelná. A ačkoli může mít divák ze začátku rozpačitý pocit z dabingu, po chvíli se na něj dá naprosto bez problémů zvyknout. Svěrák přišel s odvážným kouskem, který se mu však jistě vyplatil.

• 14.1.2011  10:26

Koláž z Bylo nás pět, Pelíšků, Pupenda a bůhví čeho ještě. Narozdíl od těchle snímků, zde však chybí více momentů k zapamatování. Možná scéna v podchodu a básničky. Navíc je to dost dlouhé a někdy se humor stává až laciným, viz lámání ruky. Největší výhodou je, že Trojan obsadil řadu nových tváří, které působily velmi přesvědčivě. Holt pokud někdo bude dělat retrofilmek z dob komunismu a úplně to nezprasí, má u divácké obce vyhráno.

• 11.10.2010  10:57
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Ono to v podstatě jen tak prošumí, pár zapamatovatelných momentů a občas povedený vtip. Jenže v porovnání se seriály nedávno vzniklými v českých vodách je Okresní přebor asi někde na úrovni fotbalové Brazílie, zatímco ostatní seriály dosahují stejné kvality jao současná repre ČR.

• 26.3.2010  11:41

Prokletý ostrov předčil má očekávání. Atmosféra už by se dala krájet od první minuty, po celou dobu tlačí Scorsese na pilu, bez toho, aby na ní vylámal zuby. V deníku Metro jsem četl, že je film příliš zamotaný a těžko pochopitelný. Absolutně nemůžu souhlasit, na to, že se zde prolíná několik rovin, to rejža zmákl mistrózně. Skvělý scénař, který snad nenabízí ani jednu skulinu či nelogickou spojitost. A ačkoli se po nějaké době dá očekávat, jak to všechno dopadne, rozhodně se ani chvilku nebudete nudit. Takhle sevřenou prdel a hrdlo jsem už dlouho neměl.

• 10.1.2011  16:22
    Red (2010)

Mám dojem, že Malkovich se pro tuhle roli narodil.

• 12.4.2010  13:22
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Všude samá krev, odhalená ňadra, namakaní týpci, proč ne:) Je fajn si dát jednou za čas oddychovku, první díly byly dost prostoduché ale postupem času se seriál stává komplikovanějším a scénaristé očividně zapojují více mozek. Jen tak dál.

• 22.1.2011  14:22
    Srbský film (2010)

Absolutně neohodnotitelné...

• 13.9.2010  11:49
    Čápi s mákem (TV pořad) (2010)

Věřil jsem, že i totální nevkus má své hranice. Nemá.

• 21.8.2010  14:04

Škoda, že v druhé části příběh zabředával do zbytečné tragičnosti a vytrácel se vtip. Každopádně na české poměry nadprůměr a buďme za to rádi.

• 1.1.2010  11:17

Sláva slávoucí, po dlouhé době jsem se dočkal na české poměry velmi kvalitního snímku. Kryštůfek nám herecky roste, ta role mu sedla jak prdel na hrnec. Pozoruhodná výprava a na to, že to je prvotina, tak klobouk dolu. Je vidět, že Mašín dobře z reklam ví, co na lidi zapůsobí. Ruppert příjemně překvapil, takový sympatický vychcánek. Jen ten dabing nečeských herců se úplně nepovedl. Ale jinak jsem nadmíru spokojen. Doufám, že takovýchto filmů bude jen přibývat.

• 7.11.2009  15:25
    Antikrist (2009)

Můžete mi někdo vysvětlit, co to mělo všechno znamenat...?

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9