Iron Man 3 (2013)

Nejlepší Iron man z trilogie. Shane Black napsal parádní scénář, který baví a baví a baví a na konci Vás nechá s otevřenou pusou zítra na monstrózní akci.

Nevědomí (2013)

Fantastická sci-fi podívaná, prošpikovaná motivy, které tu už několikrát byly, ale přitom to ve filmu ničemu nevadí. Kosinski opět předvedl svou skvělou vizuální představivost a na rozdíl od Trona dokázal dát flmu duši a život.

Bod zlomu (1991)

Krom toho, že hlavní hrdina je naprostý idiot, co nepřemýšlí nad věcmi co dělá, by se z filmu dalo vystříhat pár scén, který byly fajn. PS: To hodnocení zde na CSFD nechápu, když ten film je naprostý brak s jedním z nejdebilnějších scénářů, jaké jsem viděl zfilmované.

Expresní zásilka (2012)

Fajn zápletka na 30 minut, ale pak už film nemá co nabídnout a jen pořád dokola ukazuje to samé.

Total Recall (2012)

Stupidnější než Transformers. Pokud necháte doma mozek a chcete si ujíždět jen na futuristické vizi s parádním vizuálem, pak vás TR bude jednoznačně bavit. Wiseman je kurňa dobrý akční režisér, jen by to chtělo o pár tříd lepší scénář.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Low-cost co nenechá vydechnout a chrlí jednu "fičuru" za druhou. Doopravdy velké překvapení!

Chata v horách (2012)

Posledních 20 je naprosto WTF a zanehalo mě s úšklebkem na tváři a pocitem dobře odvedené práce. Celkově parádní "horror" se spoustou nápadů.

Temné stíny (2012)

Nekonzistentní. Na jednu stranu pár povedených hlášek od Barnabase a celkem milá retro stylizace, na stranu druhou pak relativní všednost a nudnost, která je patrná přes celý film.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Technicky lepší než jednička. Simon West má pevnější ruku v akci než Sly, a tak jsou akční sekvence přehledné s pár WOW momenty. Jediná věc co mě zamrzela je slabší poslední bojová scéna mezi Slyem a Van Damem.

Ovládací panel
12 bodů