Moneyball (2011)

Senzačně napsané!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Výpravnější, akčnejší, atmosféričtější a celkově s mnohem větším drivem než první díl. Má to jisté mezery ve scénáři a délka mohla být o něco kratší, ale tohle vše je zadupáno do země naprosto opojným vizuálem. PS: Ritchie je slow-mo bůh, což dokazuje v celém filmu. BRAVO!

Vyměřený čas (2011)

Nápad s časem senzační, ale promarněný. Niccol se měl zaměřit spíše na scénář a vybudování hutné atmosfér jak v Gattace, než na akční složky. Pro mě jednoznačně zklamání.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Prostě klasika mezi huličskýma komediema. Není to nechutné, ale zatraceně vtipné a se skvělým přesahem. Rád jsem si na to zavzpomínal.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Bird trochu zklamal, děj byl relativně slabý a i když akce střídala akci, chybělo ve filmu větší napětí. Slabší díl serie.

50/50 (2011)

Feel good movie roku. A Rogen je naprosto boží!

Kovbojové a vetřelci (2011)

Bída a šeď. Na tom filmu enní jediný světlý okamžik, nic na co by se dalo vzpomínat. Totálně promarněný čas.

Warrior (2011)

O něco slabší než Wrestler, ale stále fantastické v soubojích a hodně dravé jako drama. Výtečný konec! PS: I napodruhé mě to dokázalo zvednout s křesla a na konci donutilo zamáčknout slzu. Doopravdy feel good movie af the year.