Eliška má ráda divočinu (1999)

Naprosto dokonalý úlet v podobě mixu Kouře, Mazaného Filipa, Imaginária Dr. Parnasse a Magical Mystery Tour, lehce okořeněný poetikou postav Saši Gedeona za dokonalé hudby Honzy Čechtického. Nechápu jak jsem toto veledílo české kinematografie mohl ignorovat 23 let.  Mr. Otakáro, smekám. Po 3 letech dávám nějakému filmu plný počet a po 8 letech píšu "recenzi" :D

Malý Pán (2015)

Pokud mám rozdělit dílo Františka Skály mezi Kuky se vrací a Malý Pán, Malý Pán prohrává na celé čáře a to ať už výtvarnem nebo příběhem. Pokud bude stát Malý Pán samostatně, je to moc pěkný film. Především ale pro děti.

Tři bratři (2014)

Hrůza. Tak debilní texty a tak špatný casting hlasů (o synchronu nemluvě) nebyl ani v pohádkách 80. let. Holt jednou ten umělecký konec dua Uhlíř-Svěrák asi přijít musel :( Pokus vtipně spojit tři pohádky v jednu taky nevyšel. Jedna hvězdička za můj oblíbený zámek Hluboká a 2-3 Cimrmanovské scény.

Bony a klid 2 (2014)

Za casting a obcasny Frankie goes to Hollywood. Jinak je to fakt hruza :(

La cara oculta (2011)

"Dobrý, ale co ty prsa?" Presne. A jeste taky co ten konec? SPOILER Lepsi by to bylo stylem "Game over" - Saw.

Šílenství (1994)

Sofin svět v brilantní dekadentní verzi.

Ve stínu (2012)

Rozvleklé, průhledné, nelogické, bez atmosféry.

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

70 procent, hodnoceni snizuji ultra blbosti - obcas logika a predevsim scena v sachte a sireni viru (pomsta angrestu)

Temné lesy (2003)

1 hvězda za geniální ozvučení, škoda "šokující" pointy, mohlo to být za 5.