Mania

Mania

Marie Kufová

okres Plzeň

homepage

9 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 6
  • 7.8.2019  20:54

  Bože... To byla ale blbost. Nemám nic proti Lady Gaga nebo Cooperovi, i písničky byly docela dobré, ale nějak to dohromady nefungovalo. Nevtáhlo mě to do děje. Plytký zbytečně dlouhý film.

  • 16.4.2019  20:32
  Temná věž (2017)
  *

  Bože, to byla ale blbost. A to jsem nedávno viděla posledního Predátora, ale tohle je horší! Nečetla jsem knihy, naštěstí. Vím, že to není úplný odpad, ale nějak skoro ten pocit z toho mám. Takový zbytečný film, který mi užral čas, který jsem mohla strávit sledováním něčeho lepšího!

  • 14.4.2019  21:29

  Úplný obyčejný akční film, nebýt Predátora - který tam byl jen tak mimochodem - tak by tam nebylo vůbec nic navíc. Akční scény jsou trochu nuda, navíc nesympatické obsazení tomu taky nepřidá. A ten chlapec, bože, ten byl hrozný! Už jen kvůli němu jsem musela hvězdičku ubrat.

  • 17.3.2018  13:30
  Sněhulák (2017)
  **

  No, tedy nic moc. A to jsem se na to tak těšila. Fassbender je samozřejmě skvělý, ale zbytek... Chvílemi jsem měla pocit, že mi část filmu utekla, že vidím nějakou zkrácenou verzi, kde důležité věci chybí. No, nakonec to do sebe zapadlo, ale trvalo to a nemělo to žádný efekt.

  • 4.3.2018  14:58
  Wind River (2017)
  ***

  Ach, no tak nevím. Viděla jsem jiný film? Ne snad, že by to bylo špatné, to vůbec ne. Ale ani tak skvělé, jak všichni dělají. Průměrný thriller. Hodně průměrný. Skvělý Renner, jak jinak. Překvapivě dobrá Olsen. Film poměrně rychle ubíhá, ale to je tak celé. Žádné překvapivé rozuzlení. Žádné velké finále. Je to jeden z pěti filmů roku 2017 na který jsem se opravdu těšila, pro mě je to tedy celkem zklamání.

  • 19.12.2017  21:01
  Příchozí (2016)
  ****

  Dlouho jsem o tom musela přemýšlet. Film se mi nelíbil, neubíhal, nebavil mě. Celkový dojem ze shlédnutí byl dost otřesný. A to mám ráda Rennera a odpustila bych mu prakticky všechno. Hlavní hrdinka už byla sympatická o poznání méně. Určitě se na film znova nepodívám, ale... Přes všechna svoje negativa ve mě něco zanechal. Takový ten svíravý pocit neskutečna. Film je hodně o vžití se do situace hlavní postavy a o tom nakonec jej správně pochopit a pak, když to celé zapadne uvědomíme si, že to vlastně ani není o mimozemšťanech, celé to sci-fi je na tom vedlejší, hlavní je drama. Tenhle typ dramat nemám ráda, zanechávají ve mě tenhle nepříjemný depresivní pocit. Pokud to byl záměr filmu, pak budiž, dám čtyři hvězdičky.

  • 7.9.2017  11:44
  Král Kobra (2016)
  odpad!

  No dobře, tohle jsem teda nečekala. Naprosto zbytečný film a zbytečně promarněný čas. Kdybych si pustila porno vyšla bych z toho lépe než po shlédnutí téhle sračky.

  • 16.6.2017  21:05

  Konečně jsem trochu vychladla a nebudu tak psát emocemi zatížení komentáře. Film byl dobrý, lepší než předešlý a tím nemyslím Avengers, ale Kapitána, i když možná než Avengers taky. Pěkné akční scény, málo nezáživných debatních scén. Nemám moc ráda postavu Scarlet Witch, na druhou stranu mám ráda Winter Soldiera, i když tahle jeho polepšená verze nic moc... Příběh dobrý, neznám přesně komix takže nejsem zklamaná. Ale budu upřímná, mám ráda filmy Avengers, Iron-Mana, Thora... Ale nesnáším Kapitána Ameriku. Už jeho představitel Evans je krutě nepříjemný. Pravděpodobně v tomto díle Kapitán měl být, takže Evans to zahrál skvěle, ale bože, hrozné! Nevím nevím jak jej budu dál rozdýchávat. Black Panther je pro mě novinkou a moc se těším na samostatný film. Dětský Spiderman je vtip, ne? Ano, do filmu docela sedl, i byl místy skoro zábavný, ale! Je to dítě! Bože...

  • 11.4.2016  18:12
  Pontypool (2008)
  ***

  No tedy. Jako horor nic moc. Ale jako satira velice pěkné. Bohužel jsem se těšila na horor, byla jsem na horor naladěna a satira mě trochu mrzela. Každopádně mi to přišlo takové nedotažené, něco tomu chybělo. Jakoby autoři něco nakousli a pak se sami zalekli co z toho může být, tak to trochu pozměnili, pěkně zaobalili a ono už to není ono...

  • 18.11.2015  20:33

  Ach jo, takových let marného čekání a ono to dopadne takhle... Rothovy filmy nemám ráda. Nic mi nedají, nezaujmou, nevyděsí a co je horší ani neznechutí. Roth se rád staví do pózy autora nechutných kontroverzních hororů, jenže já mu to nějak nevěřím. Film má plus za krásnou krajinu. Mínus za děj, herce, scénář...

  • 7.6.2015  21:33
  Noe (2014)
  **

  O filmu jsem dopředu nic nezjišťovala. Nečekala jsem tedy katastrofický ani válečný film. Čekala jsem biblický film. A čekala jsem marně. Má touha nebyla naplněna. Příběh byl dost velká bída. Splácané jedno přes druhé. To by autoři udělali lépe, kdyby napsali a natočili vlastní ničím neinspirovaný film. Postava Noeho mně neuvěřitelně štvala. Herci byli dobří. Příroda krásná. Efekty super. Bohužel to na dobrý film nestačí.

  • 19.5.2015  18:35
  Open Grave (2013)
  **

  Film to nebyl až tak špatný, jen byl takový nezáživný, rozvláčný. A přitom měl takový potenciál. Jen snad kdyby jej zpracoval někdo jiný. Herci taky nebyli tak špatní. Blondýnka byla tedy krajně nesympatická, ale jinak to šlo. Příběh mohl být lepší, to téma je sice stále omílané, ale dá se z toho udělat tolik. No, nebo taky nic... Nemám ráda, když mi film nedá odpovědi po kterých toužím.

  • 1.5.2015  15:38
  Entity (2012)
  odpad!

  K hororům jsem velmi shovívavá, většinou mi stačí když mě dostatečně vyděsí. To se tady bohužel nekonalo ani jednou. Párkrát jsem si říkala, teď, teď už to bude, teď se něco stane, teď bude lekačka, a stále nic a nic a nic... O konci ani nemluvím, to byla slabota nad slaboty. Jak slibné to mohlo být, tak špatné to nakonec bylo...

  • 6.1.2015  21:37
  Kick-Ass 2 (2013)
  **

  Spousta keců a málo akce, celkově to byla dost nuda. Scéna v jídelně byla naprosto zbytečná. Mindy... Z drahé Mindy mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu je ještě pořád cool - asi dvakrát - na druhou stranu se mi víc líbil rozpor, když byla malé dítě a drsná hrdinka. Teď už je jen holka a ještě k tomu přemoudřelá. Motherfucker, oh, tak ten je skvělý, jak byl v prvním díle protivný, tak teď bych si ho na vodítko klidně připnula...

  • 19.12.2014  13:34
  Pompeje (2014)
  odpad!

  Dobře, tak to byla dost velká NUDA. Milostná zápletka k poblití a zbytek absolutně zbytečný. Zajímalo by mě, kdo má tolik peněz na rozhazování, aby financoval takovýhle braky? Sutherland tam byl jako pěst na oko. To nenašli herce, který by do té doby lépe zapadl? A Harington mi přijde, že hraje to samou roli stále dokola. Z Browningový taky nejsem na větvi, tahle herečka se mi krutě nelíbí. Pompeje by měly začínat a končit s Doctorem Who a zbytek filmového světa by se na to měl vykašlat...

  • 7.12.2014  18:46

  Zatím z celé série nejslabší kousek. Plusem byl mladý Erik, Fassbender je skvělý! Mínusem je pro mě Xavier, ať už mladý nebo starý, nesnáším je oba. Film celkově mi přijde jaksi o ničem. Chvílemi navazoval na předchozí filmy, chvílemi si jel jak se mu zrovna zlíbilo. Věřím a doufám, že další pokračování bude lepší...

  • 6.12.2014  13:33
  Hercules (2014)
  ***

  Chvílemi jsem uvažovala, zda to není parodie. Některé hlášky byly vtipné, některé se o to bohužel jen vzdáleně snažily a hodně z nich jsem slyšela už v jiných filmech. Bohužel se nevyhnu srovnávat s druhým Herkulovým filmem, opět se ptám, proč dvakrát v tom samém roce? Tento film je víc fantasivní, nebere se tak vážně. Herkules, ač mi není úplně nejsympatičtější, je o něco lepší než blonďatý Herkules. Netváří se tak tupě a mojí generaci, která nehledí na legendu a je odchována na Sorbově Herkulovi je tak nějak bližší.

  • 5.12.2014  20:32

  Herci pro mě byli velkým překvapení, nikoho z nich neznám. Hlavní hrdina má velmi pěkné tělo, ale hlavu bych mu vyměnila, má takový hloupý výraz. I když to asi k Herkulovi patří. Neznám takového, co by oplýval intelektem. Trochu nechápu význam dvou filmů v jednom roce. Každopádně tento vidím jako první, tak ještě nemám pokažený zážitek. Dost mi vadí romantický děj, kterého je tu až moc. Není zde tolik fantasy prvků a ty co tu jsou, sem velmi zapadnou. Bojové scény jsou pěkné, sice nic nového, ale co bychom dnes taky ještě chtěli. Je to takové oddechovka. Moc nerozumím zdejšímu nizoučkému hodnocení, znám braky, které jsou hodnocené lépe. Někdy mám pocit, že lidi tady ubírají hvězdičky v momentě, kdy se ve filmu objeví nějaký rádoby hezounek. Každopádně, film je průměr. Ani slabší, ani silnější. Obstojný průměr.

  • 5.7.2014  09:23
  Stejná srdce (TV film) (2014)
  ****

  Za prvé moc nechápu, proč se na film, který je téměř výhradně o gay komunitě, dívají homofóbní jedinci. Za druhé je možné, že můj komentář bude obsahovat slabší spoiler. Film byl dobrý. Ne úplně skvělý. Na to mi příliš vadila hlavní hádavá postava. Vůbec netuším zda je film natočen podle nějakých faktických událostí. Každopádně já celou dobu uvažovala, proč když je nikdo nevnímá, tak to světu nedají najevo nějak agresivněji. Třeba nenakazí nějakou prostitutku, co už by to mezi 'heteráky' zatáhla. Samozřejmě se tak nakonec asi stalo, i když bez úmyslu. Dál jsem chvílema doufala, že se dočkáme nějakýho 'happy-endu', když jsem si s hrůzou uvědomovala, že vlastně do teď není lék, ach jo... Julia Roberts mě příjemně překvapila. Ruffala moc ráda nemám a tady mě o tom opět přesvěčil. Velmi se mi líbila, ač maličká, role Jima Parsonse. Stále vypadá jako takový sladký chlapec. Chvílemi mi přišlo, že celý film přehrává, zbytečně tlačí na pilu. Škoda těch okamžiků, takhle je to u mě horší 4*.

  • 8.6.2014  17:30
  Muž z oceli (2013)
  **

  A kde je to 'podle předlohy'? Od poloviny jsem se vyloženě nudila. Pravdou je, že Supermana mám ze superhrdinů ráda nejméně, možná i to hrálo svou roli. Každopádně nechápu to nadšené hodnocení ostatních. Naposledy jsem se nějak o Supermana zajímala před víc jak deseti lety, ale mám dojem, že ve mě dřív zanechával větší nadšení. Líbí se mi začátek na Kryptonu, vlastně i za něj jsou dvě hvězdičky. Lois mne velmi zklamala. A Clark? Kde je to alterego? Ten slabý nanicovatý chlapeček, kterého by si se Supermanem nikdo nespojil? Protože brýle a pár kudrlinek je taková změna. Ach jo.

  • 1.12.2013  14:27
  Skyline (2010)
  **

  Neberu to jako úplnou ztrátu času. Ale tenhle žánr mám raději z pohledu armády/policie/jakýchkoliv jiných obranných složek. Prostě někoho, kdo s tím teoreticky může něco udělat. Tenhle film byl hodně slabý odvar. Osobně je mi jedno, jak skvělé má film efekty, pokud to aspoň trochu doplní nějakým dějem... Apropo, mám ráda, když je aspoň trochu naznačeno proč se děje, co se děje.

  • 20.5.2013  19:02
  Džundžó Romantica (TV seriál) (2008)
  *****

  Tak tohle může plně pochopit jen milovník. Jsem typická dívka sledující tenhle žánr. Co s tím, zbožňuju uke/seme pár. Když to někdo nemá rád, proč se na to kouká? Trochu mi vadí, že anime nejde víc do hloubky, asi to spoléhá na to, že lidé jsou znalí mangy, ach jo.

  • 20.5.2013  18:55
  Pán času (TV seriál) (2005)
  *****

  Stručně a jednoduše, pokud někdo nemá rád Doctora, tak nechápu, co ještě dělá na naší planetě. Doctor who je dokonalost sama. Mohu jen říct, že tady nacházím vše, co v britském seriálu hledám.

  • 20.5.2013  18:52
  Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)
  ****

  Dlouho jsem odolávala a nevěřila, že by se mi seriál mohl líbit stejně jako SG-1, avšak opak byl pravdou. Od začátku do konce je SA skvělý seriál. Perfektní herci, akce, vtip... Jsem velmi ráda, že jsem neodolala.

  • 5.11.2012  20:42
  Karanténa (2008)
  *

  Chápu smysl 'remaků' pokud jde o znovuoživení díla, které již upadlo v zapomnění, nebo téma v něm obsažené není úplně aktuální. Tady my smysl nějak uniká. Jennifer je pochopitelně skvělá a mám jí daleko raději než blondýnu z originálu. Ale to prostě nestačí. Frustruje mě, že se dvakrát dají peníze do něčeho stejného, když je tolik skvělých předloh, které ještě nikdo nezfilmoval...

  • 5.11.2012  15:14

  Jak byla zbytečná dvojka, tak tohle pokračování je ještě zoufalejší. Navíc mi přijde, že v původním filmem má společný jen virus a jeho znaky, ale to je tak všechno. To se spolu režiséři rozkmotřili, že se třetí díl rozhodl natáčet každý vlastní? Škoda toho. Hvězdička je jen díky tomu, že tenhle typ filmů mám opravdu ráda a musela by to být větší břečka, abych ho úplně odsoudila. A pak, je tady sladká Leticia. Ke křesťanství v tomhle filmu se raději nebudu vyjadřovat, přišlo mi to jako nešťastný doplněk, aby to nebyla jen bezduchá vyvražďovačka.

  • 4.11.2012  09:21
  Temné patro (2008)
  ***

  Dobře, vím, že film je spíš podprůměrný. Na druhou stranu, od začátku se něco děje, nejsou tam hluchá místa a ano, hrají tam Lordi! Když jste fanoušci skupiny, nemůžete jim nedat hvězdičku. Konec se mi nelíbil. Kdyby film skončil tak o pět minut dřív nemohla by být nadále řeč o podprůměrnosti...

  • 1.5.2012  11:28
  Lidská stonožka 2 (2011)
  odpad!

  Nejsem schopná pochopit nadšení ostatní z tohohle zbytečného filmu. Nevadí mi násilí ve filmu, nevadí mi nechutnosti, vlastně mi nevadí téměř nic, ale musí to mít nějaký smysl. Po jedničce jsem si slíbila, že na pokračování se nepodívám, nedalo mi to, škoda, že jsem nezůstala u svého slibu. Tohle je naprostá ztráta času. První díl má děsivou myšlenku. Přeci jen je uvěřitelnější, že by lidskou stonožku zvládl stvořit doktor, než nějaký podezřele vypadající 'tvor'. Mám takový neblahý pocit, že se tvůrce pokoušel o atmosféru Lynchových filmů a to se mu sakra nepovedlo.

  • 18.12.2011  14:41

  Ou, tohle bylo prostě... Ať už jsem koukala na jakoukoliv Planetu opic, tak jsem vždycky fandila 'opicím'. Nejinak je tomu i tady. Caesar je skvělý, dojemný, úžasný. Těžko mohu být na jiné než jeho straně. Film byl, no, dobrý. Ne úplně skvělý. Přeci jen těžko mohu dát pět hvězdiček filmu, který staví na fantaziích jiných. Nebo prostě jen neumím nadhodnotit něco, co není tak dobré jako 'předloha', i když to má k dispozici širší škálu efektů. Nesnáším, když ve filmu umírají zvířáta. Jistě, tady to jinak nešlo, ale ta (ten) krásná gorila... Na druhou stranu, možná je dobře, že tenhle film vznikl až o dost později než ostatní Planety... Kdybych si i po těch letech nepamatovala ten pocit, který ve mě Planeta opic zanechala, tak bych dala plný počet. Vím, že bych neměla srovnávat, ale jde to..? Líbil by se mi další navazující film, kde bychom viděli, jak opice postupně převzali nadvládu. Mimochodem, Tom Felton je 'zlo', konečně nám chlapec vyrost :-D.

  • 4.12.2011  09:56
  Tajemství domu Usherů (TV film) (2008)
  **

  Zase tak hrozné to není. Nejvíc mi asi vadila ta ženská, která mi nestála ani za to, abych si zapamatovala její jméno. Postava Rodericka byla úžasná, takový sladký chlapec. Jen za sladkého gay chlapce dostane film po hvězdičce, ať je jakkoliv nablblý. Konec, no, hm. Povídku jsem nečetla, takže jsem ho defacto nečekala. Film jako horor strašidelný není a ani se jako horor brát nedá, ovšem to, co nakonci zjistíme, že se hlavnímu 'hrdinovi' děje, je pro mě děsivá představa...

<< předchozí 1 2 3 4 5 6