Arnold (2023) (seriál)

Pecka! Velice precizne naplanovane a provedene, kazdy dil pojednava o jedne jeho zivotni etape a Arnold ma co rict. V porovnani s dokumentem o Sylvestrovi...SLy to vede na cele care. Radoste se to divat

Sly (2023)

Velice spatny v porovnani s Arnoldovym dokumentem. Moc jsme se toho o jeho sobnim zivote nedozvedeli, smrt syna neprobirana,, manzelka taky ne a dcery uz vubec ne. Furt mlel jen o Rockym a Rambovi a tak nejak cely to bylo jako porouchana gramofonova deska. Tady jakoby tvurce nemel vubec plan, jak to uchopit. Nechal Slye jenom kecat a nebyla tam vubec vize toho, jak to by mohlo bejt zajimave. Sly jen zvanil a vas to ani nebavi

Oppenheimer (2023)

Tak nejak me to nevzalo, Na muj vkus moc dlouhy a koukal jsem na ctyrikrat, cumet na to v kuse v kine, tak by me asi kleplo. Ja jsem o te politice ani nevedel, takze jsem ti figurky ani neznal, ten Strauss byl peknej dobytek, ale o tom mi ani neslo. Me by zajimal jen ten vyvoj a tom tam toh moc nebylo, alespon ne z meho pohledu a kdyz, tak takovy nezazivny. Proste mi to na tvari nevykouzlilo ty spravny emoce a za se to ta 5 nedava.

Ukradené Vánoce (1993) odpad!

Byl jsem na tom dnes v letnim kine v aute. Pani povida vezmem dceru na jeji prvni letni kino v aute, ja ani nevedel, ze to Produkoval Burton, jinak bych na to nesel. Celej film jsem protrpel a vlastne ani nevim o cem to bylo. Me tyhle filmy vubec, ale vubec nezajimaji. Promarnena hodina a neco myho zivota, ale budiz. Neberto to jako odrazeni od tohdle filmu, koukam ze tomu tady dalo spousta lidi pet hvezd, tak jim se to asi libilo. Muj salek kavy to neni

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023)

Šrot jako prase, na-čtyřikrát pokus o shlédnutí, ale pokaždé jsem u toho zakápnul, posléze jsem nad tím mávnul rukou. Nemá to cenu, film úplně vo ničem a ještě k tomu hrozně dlouhej. Proč vůbec na to dávájí prachy, je to zbyteční plejtvání zdrojema

Za Atlantidou (1973)

Jedna hvezda za jakysi pocit, ktery me do filmu vtahoval, i kdyz jsem celou dobu vedel, ze film je srot, herecke vykony detske kategorie a vubec to cele nedavalo zadny smysl

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Neurazi, ale nicim me to neprekvapilo. Jede si to opet to svoje, humor na nesmyslnejch mistech, kde jde o zivot a linka s tyranim zvirat jaksi jako dobry, ale film mi to posouva do ranku tech, co uz nikdy vice videt nemusim.

Ghosted (2023)

Je to slátatina, píčovina na entou. Už mě sere, jak v dnešní době mixujou akci s nuceným humorem, kde jde třeba o život a oni ty tam pošlou rádoby vtip aby ses jako smál. Starý dobrý detektivky ala Bullit, Dirty Harry. Jak vůbec mohl někdo tohle schválit a nacpat do toho miliony?

Ovládací panel
7 bodů