TerP

TerP

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.9.2017  23:06
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Za první řadu 5 hvězd.

• 6.8.2011  23:55

Musím říct, že tohle byl můj nejsilnější filmový zážitek doteď. Nabušený emocemi v tísnivé atmosféře. Kousek po kousku nás přesunuje k neskutečně špatnému konci. Vidím bezbrannost, bezradnost a beznadějnost. Ještě teď to rozdýchávám.

• 19.2.2011  11:25
    Pokoj (2003)

Šla jsem do toho jako do nejhoršího filmu. A opravdu dost strašidelná hrůza, která vám den znepříjemní i díky tomu pochechtávání hlavního hrdiny. Nehereckej brak, co jiného dodat.

• 10.2.2011  19:53

Líbilo se mi, že je tu vykreslen pouze pohled do jeho soukromí a jen občasné prolínání jeho neuvěřitelné kariéry, při čemž ho znali lidé daleko za horama. Dostal mě i výkon Joaquina, kdy jeho zkřivená tvář působí k Johnnové téměř bezchybně. Nezapomenutelný zpěvák si prostě pět zářivých hvězd zaslouží - jen pro Vás, pane Cashi.

• 6.2.2011  19:30
    Pan Včelka (2007)

Miluju tu lehkost podání, ten jeho šarm, ten humor. To je nejlepší animovaná oddychovka, kterou si mohu přát.

• 3.2.2011  23:13

Je to zvláštní ukázka lidského podvědomí. V rychlosti se osvobodíte od všech pravidel, přesností a najednou nic nedává smysl. A lidem se nelíbí, když neví a nechápou, co vidí... Proto je to unikátní, obdivuhodné a byl účel, abych to absolutně nechápala, ale vyvedl se na jedničku. :)

• 29.12.2009  16:11
    Láska rohatá (TV film) (2009)

Překvapuje mě nízké hodnocení této pohádky. Podle mě splnila vše, co měla. Zajímavý příběh, více než vtipný čert, láska, zápletka a happy end. Tahle pohádka se povedla, a úsměv na tváři mi dokázal vykouzlit jedině překvapivě skvělý Mádl. :)

• 8.11.2009  12:27

Nezvyklé, originální, vtipné.... No, bavilo mě to.

• 11.10.2009  15:35

Celkem nuda. Všechno až nechutně předvídatelný, konce nevyjímaje.

• 25.5.2009  18:03
    Breakout (2007)

Ta muzika, ten tanec... Jo, love.

• 18.5.2009  08:08
    Hodina tance a lásky (TV film) (2003)

Chladný Weissmüller, židovská primabalerína, německá dívka, která milovala balet... Na TV film to nebylo špatné, někdy ale příliš dlouhé a nepochopitelné. Asi ještě nejsem připravena na druhořadé filmy o druhé světové válci. Moc mi to bohužel neřeklo a nedalo.

• 18.5.2009  08:01
    Loď duchů (2002)

Scéna hned na začátku, kdy nějaká ''šňůra'' přesekne úplně všechny... Ne, děkuju, už jen tohle mě odradilo. Pak nesmyslný příběh, umírající a nějaký démon. Leda k dobrému spánku.

• 14.5.2009  13:54

Poutavý příběh odehrávající se na pozadí ''letadel''. Skvělý výkon Hrzána, který mi znovu dokázal, že mě nedokáže jenom bavit, ale také rozlítosnit. Pes se mi tu zdá jako malý úkaz toho, že i ve válce se dá někoho ctít a milovat. Konec ''drastický'', přesto D-O-K-O-N-A-L-Ý.

• 5.4.2009  16:38

Chudý snílek hledající svojí lásku, Latiku. Přeslazený konec je skvělé zakončení dojemného příběhu odvíjejícího se na pozadí leckde známé hry Chcete bý milionářem?. Opravdu rozkošný příběh, při kterém se nemůžete mračit, ale ani smát.

• 4.4.2009  20:52

Podivuhodný příběh, který dostane i největšího podívína. Skvělé zamaskování, skvělý Brad Pitt a ještě skvělejší Cate. Neuvěřitelný příběh podaný tak, že už se nebojíte věřit na zázraky. Při této nenudné spušti si i dovolím přehlédnout příliš dojemný konec, který když se to vezme kolem a kole, je vlastně docela i chlouba filmu. Pro mě: filmový zážitek, který jen tak nepomine.

• 8.3.2009  11:22

Těm, že je 12? Dobře, dobře, dejme tomu... Normální oddychová dívčí komedie. Když přihlédnu k tomu, že asi před dvěma rokama jsem tu jednu knížku četla a v tu dobu si strašně přála, aby to bylo natočené, řeknu si, že je to celkem dobrý. Sen splněn, moje očekávání však úplně naplněno nebylo... Ovšem - opravdu hodně dívčí oddychovka :)

• 4.3.2009  17:22

Brrr.

• 3.2.2009  12:13

Tak tohle byl pro mě tak obrovský filmový zážitek, že prostě musím říct, že u mě předčil i Forresta Gumpa a o kousíček i ''Sawsank''. Zaměřovala jsem se na postavy Ch. Lloyda, Danny DeVita a samozřejmě Jacka Nicholsona. Zážitek to byl neuvěřitelný, a proto tento snímek shledávám za neskutečně ÚŽASNÝ.

• 27.1.2009  20:01
    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)

Tak asi tři díly jsem jendou objevila nahrané na kazetě... Nemohla jsem se vynadívat. A co teď je to za kraviny v neděli ráno? To i to dítě si raději přispí, než aby vstávalo na takové žvásty... Tfuj.

• 27.1.2009  19:25
    Věc (1982)

To sněhové prostředí na Antarktídě dodává prostě mystiku celé (V/v)ěci.

• 25.1.2009  13:01

První série byla celkem bezva... Bylo to něco nového, ale za ty ostatní dávám odpad...

• 25.1.2009  12:42
    Vesnice (2004)

Než film začali dávat na ČT1, tak jsem se koukla sem na hodnocení... Celkem mě překvapilo, že je to neskutečně jiné. Buď jedna hvězdička, nebo plný počet. Přestala jsem na to myslet a s napětím očekávala, co bude. Konec mohl být lepší, ale zase byl celkem dobrý. A slabost pro Adriena Brodyho, který tu ztvárnil roli hyperpomateného Noaha mě jen usvědčila v tom, že mé hodnocení je královsky správné. Tak, tak. Pořád ale nechápu, jak někdo může tenhle Shyamalanův film srovnávat s Ritálem s Cagem?!

• 20.1.2009  19:52
    Neviňátka (TV pořad) (2008)

Drzí smradi.

• 18.1.2009  09:55

Adrien mě prostě dostal.

• 17.1.2009  16:32
    Caligula (1979)

Ach bože, kdybych jen věděla, do čeho jdu, byla bych opravdu opatrnější ve výběru... Chtěla jsem vědět více o Caligulovi, mám to mít. Nelíbilo se mi to, ale takhle to asi mělo být.

• 17.1.2009  16:06

Podívejte se na to ve chvíli, kdy už nevíte, co byste měli dělat... Je to náhodou fajn oddechovka. Ale nedoporučuji se na to dívat třeba ve filmařské hodince, kdy jste před tím zhlédli Philadelphii nebo ''Sawshank'' či Želary.

• 16.1.2009  19:13
    Trapasy (TV seriál) (2007)

Nic moc, ale story se žárovkou nemělo prostě chybu! :)

• 12.1.2009  17:17
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

Řekla bych, že to byla moje první shlédnutá telenovela... ¨Pak přišla ještě Esmeralda, Rosalinda a Ošklivka Betty... a pak adios :D

• 12.1.2009  17:13

Odvážně jsem se na to koukla už v šesti letech a věru nemohla jsem z toho spát. Dnes už mi to problém nečiní, ale někdy ta atmosféra působí depresivně, možná až moc, za to hvězdička dolů. :)

• 12.1.2009  15:41
    Třináctka (2003)

Jo, je tam spousta hluchých míst. Je tam ale spousta skvělých míst. Holly Hunter perfetkně vyobrazila roli matky, jejíž dcera se změnila k nepoznání. Bezvadné.

<< předchozí 1 2 3 4