Angelos

okres Jablonec nad Nisou

Facebook: martin.bradler

<< předchozí 1 2
    • 5.7.2017  16:19
    Noragami Aragoto (TV seriál) (2015)

Ani se mi tomu nechce věřit, ale po ne zrovna vydařené první sérii, jsem se rozhodl, že dám šanci té druhé. Chybu jsem rozhodně neudělal. Druhá série tu první hravě překonává, a to ve všech směrech. Konečně jsou pryč ty rádoby vtipné vložky a hlavně epizodické díly, dočkáme se i nějakého vysvětlování, takže to konečně začne dávat trochu smysl. 4*

• 18.11.2013  22:54

Už jsem ani nedoufal v pokračování, ale dočkal jsem se. Za sebou máme prvních 7 dílů, a nemůžu říct, že bych byl zklamaný. Ippo si drží úroveň. Sice jsem ihned po spuštění čekal na v manze perfektní část - minulost Kamogawy, no podle všeho se toho ještě dočkáme, takže se ještě je na co těšit :)

• 15.2.2013  11:28
    Sword Art Online (TV seriál) (2012)

Mne osobně změna seriálu po 14 díle neprišla tak drastická, abych nějak významně snižoval hodnocení. Jako celek mi to přišlo výborné, a i přestože bych našel pár okamžiků, kdy mě to tolik nebavilo, tak dám plné hodnocení. Velmi originální nápad s geniální myšlenkou smrt ve hře = smrt i v reálném životě, jsem ještě neviděl a NerveGear by mohl být budoucností herních konzolí :D

• 16.7.2012  00:41
    Fate/Zero (TV seriál) (2012)

Už po 10 dílech jsem si byl skoro jistý, že už na tom nemůžou nic zkazit, a že se tak dočkám dalšího přírůstku do nejlepších kousků, co jsem kdy viděl. Bohužel poslední 2 díly jsem si představoval úplně jinak, a nějak mi utekla celá ta pointa toho závěrečného mind blownu... No co se dá dělat, i tak je to solidní pětečka. Hudba i vizualizace výborná, a díly 18, 19 s Kiritsugem považuju za naprostý skvost, ze kterého mohli klidně udělat i celé anime.

• 21.3.2012  01:34
    Monster (TV seriál) (2004)

Jak jsem byl po 30 epizodách nadšený, a těšil se na další díly téhle tajemné skládačky, tak jsem se v druhé půlce neuvěřitelně nudil. Těžko jsem se dokopával ke sledování dalších epizod, a už mě ani nezajímalo, jak to celé dopadne. Z napínavého seriálu se prostě stala stereotypní věc, která si mě nedokázala udržet, a v jednu chvíli jsem dokonce uvažoval o tom, že bych tenhle seriál prostě dropnul. Zbytečné natahování a epizody, které jsem měl problém dokoukat na jeden zátah... No škoda, ze začátku to vypadalo hodně zajímavě. Takhle to je ale za 3, a už to nechci nikdy vidět.

• 24.2.2012  01:25
    Fullmetal Alchemist: Bratrství (TV seriál) (2009)

Jeden z těch kousků, po kterém je Vám fakt líto, že už je konec...

• 11.12.2011  13:08
    Cedar Rapids (2011)

Tenhle film je všechno, jenom ne komedie. Ed Helms tu hraje neuvěřitelně retardovanýho blbečka, kterýho jsem nesnášel už po prvních 10 minutách. No prostě katastrofa. Po všech stránkách špatný. 2*

• 18.9.2011  15:23
    Psanci (2006)

Nudná první půlka s těžce nepřehlednými přestřelkami vyvolávající dojem, že mají všichni nekonečno nábojů, a neviditelné neprůstřelné vesty dost sráží moje hodnocení. Druhá půlka byla z mého pohledu výborná... Házení mincí na rozcestích, policajt s harmonikou, poslední scéna i hudba při závěrečných titulcích... To vše bylo parádní, ale na 4* to jako celek není.

• 18.9.2011  13:39

Pro mě teda velké zklamání. Na to, že Korejci častokrát přepalují stopáž, jsem si už zvyknul, ale tady se dobrou půlku stopáže téměř nic neděje, což je na tak banální zápletku pro mě přespříliš.

• 12.9.2011  05:11

Film o všem a přitom o ničem.

• 27.8.2011  04:30
    Šikabane hime: Kuro (TV seriál) (2009)

Díky bohu za poslední 4 díly, druhá série je po všech stránkách horší, než ta první. Hororová atmosféra ustoupila někam do pozadí, a místo toho byla nahrazena humornou stránkou, která seriálu vůbec neprospěla. Vůbec celý začátek mně přisel, jako by ho dělal někdo, kdo první sérii ani neviděl... Každopádně poslední 4 díly kvalitou navázaly na první sérii a dost možná ji i překonaly. Po stránce hudební nemám co vytknout, soundtrack byl výborný a nový ending se mně líbil. I přes ten začátek ale hodnotím kladně. Jako jednohubka určitě poslouží.

• 15.8.2011  04:29
    Peace Maker Kurogane (TV seriál) (2003)

No, být celý seriál jako těch pár posledních dílů, vůbec bych neváhal a dal jasných 5*. Bohužel epizod co zaváněly fillerem bylo víc než dost... Co bych ale pochválil je super soundtrack a taky fakt, že se nešetřilo krví. V posledních epizodách se konečně začal lámat chleba, a letmo jsem tam zahlédl 4 hvězdy, ale dám lepší 3, kvůli těm fillerovějším dílům... I tak poměrně solidní samurajský anime, kterýmu škodí jen x naprosto zbytečných dílů a ke konci hrozně uřvanej Tetsu :D

• 5.8.2011  05:38
    Kami nomi zo širu sekai (TV seriál) (2010)

Po prvním díle jsem byl příjemně překvapen. Bohužel další díly tak dobré nebyly a z humorného seriálu se stal jenom seriál, u kterého jsem se ke konci vyloženě nudil. Opakovaný vtip není vtipem a tady to platí dvojnásob. 2.5*

• 4.8.2011  03:38
    Ga-Rei: Zero (TV seriál) (2008)

No, není to úplně čistých 5, ale i tak se jedná o velmi působivé anime, u kterého jsem se opravdu bavil a můžu ho jen doporučit. Všechno podstatné bylo řečeno nade mnou, já bych jen dodal, že jedno z mínusů tohoto anime jsou naprosto nevhodně vypadající démoni, kteří tam skoro jakoby ani nepatří, zvláště ten ještěr, který se objeví hned v prvním díle. Jinak jsem byl nadmíru spokojen.

• 1.8.2011  20:20
    Kämpfer (TV seriál) (2009)

Ecchi, které nijak nevybočuje z průměru, první 2 epizody za moc nestály, ale vydržel jsem a pak už to bylo jen a jen lepší... Nakonec to nebylo zas tak hrozný, teda kromě epizody 12, to byl opravdu výsostný crap, který doporučuju přeskočit :D

• 15.7.2011  02:00
    Faster (2010)

Tyhle béčka od kterých člověk nic moc nečeká jsou skvělý na zabití času. Nenudil jsem se, i když akce mohlo být víc a logikou se zas až tak šetřit nemuselo...

• 14.7.2011  01:39
    The Ward (2010)

V půlce filmu jsem usnul a probudil se na "velké" finále. Kupodivu jsem o nic nepřišel. Neuvěřitelná slátanina. Film s označením WASTE OF TIME. Hvězdičku za Amber, protože je sexy, a to je asi tak všechno :D

• 18.6.2011  15:25
    Ďábel (2010)

Nejsem vůbec příznivcem filmů tohohle typu, protože sám jsem nevěřící a tak mi to přislo jako hroznej blábol, ale atmosféru to mělo, krátká stopáž byla taky plusem a celkově to nebylo až tak hrozný ... 3*

• 17.6.2011  02:14

Naprosto nevyužitej potencionál filmu, všechno co by tam mělo být tam sice je, ale jakoby nedotažený a místama totálně hluchý... I tak to byl docela koukatelnej filmek s perfektním soundtrackem.. Club foot ve strip klubu potěšil, a vůbec se to celý ke konci zvedlo. Colin zahrál pěkně, ale na víc jak 3* to prostě nemá...

• 13.6.2011  15:50
    Poldové (2010)

Sakra, tak to byla jízda, fakt skvělá komedie, dlouho jsem se tak dobře nebavil... Není co vytknout, úlohu film splnil na jedničku, takže není co řešit 5*

• 10.6.2011  02:11
    Skrýš (2010)

Tohle by byl super film se skvělou atmosférou, kdyby se z toho nakonec nevyklubal takovej bullshit... Jak se tohle podařilo někomu vymyslet, je mi opravdu záhadou. Škoda, protože ze začátku to vypadalo dost slibně, ale gradace do takovýho nesmyslu? A to ani nemluvím o té hlíně :D 3*

• 3.6.2011  19:11

Tenhle film měl jen jednu vadu - konec. Bylo to, jako kdyby najednou režisér nevěděl co dál s filmem a prostě to uťal, jenže úplně jinak, než jsem si představoval. Velká škoda, že ke konci nebylo využito potenciálu velmi příjemné postavy Marka Ruffala, no co už. 4* si bezpochyby zaslouží.

• 7.3.2011  12:04
    One Tree Hill (TV seriál) (2003)

Jeden z nejpovedenějších seriálů co jsem kdy viděl. Perfektní vývoj postav, dějové zvraty, soundtrack, prostě nádhera :)

• 24.11.2010  14:33
    Otčím (2009)

Ne, ani Penn Badgley a Amber Heard nezachránili tento film. Příšerná nuda, prakticky bez atmosféry a to jsem si film pouštěl ve 2 ráno... :D Ach jo :(

• 9.11.2010  23:43
    Traveler (TV seriál) (2007)

Nééééééé, jak mohli zrušit tak kvalitní seriál? Obrovská škoda, protože těch 8 dílů stálo zato. Pilot byl spíš takový rozjezd, ale hned od druhé epizody to začalo být zajímavé a následující epizody byly prostě geniální! Budování napětí tohohle seriálu nemá konkurence. Perfektní flashbacky udržující napětí, skvělá hudba, no radost pohledět... O to víc mě mrzelo, když jsem dokoukal 8 díl a zjistil, že nic není ukončené... :( (pokud vás ale jako mě zajímá, jak to mělo být dál, přečtěte si komentář od rodika v diskuzi) 5* AWESOME

• 25.9.2010  02:06

Ať si říká kdo chce co chce, byl to nářez! Od začátku do konce... Chci toho víc, a hlavně chci nějakej pořádnej konec. Vždyť takhle to nemůžou nechat !! :( Potenciál 100%.. Ale hlavně jsem se bavil, a o to přeci jde :)

• 21.9.2010  00:25
    Durarara!! (TV seriál) (2010)

Vzhledem k vysokému hodnocení zde na ČSFD jsem si tohle dílko vybral jako takový "návrat" k anime. Dlouho jsem nic neviděl, takže jsem doufal, že právě tohle anime mi znovu připomene proč jsem vlastně na anime začal koukat. Po shlédnutí musim říct, že nezklamalo. Přestože prvních pár dílů bylo hodně "zvláštních" a styl vyprávění (zahrnující absenci hlavního hrdiny), mi moc nesedl, ale co, překonal jsem se a koukal dál. Stálo to za to. Propracovaný příběh i postavy (jen Mikado ke konci zklamal) + pěkný soundtrack... Atmosféra některých dílů byla pak už jen třešničkou na dortu. Škoda toho začátku, dal bych 5*, ale takhle dám za 4* s tím, že se mi to líbilo ^^

• 13.8.2010  03:55

Pointa? + těžce wtf konec, a to to ze začátku vypadalo slibně :/, ale dám * navíc za Mishu, ta je totiž všude HOT :D

• 12.8.2010  02:03
    Tekken (2010)

Mě se to líbilo, dostal jsem přesně to, co jsem čekal - zábavu, přesně jako ve hře. Přecejenom jde o arkádovou bojovku, kde je příběh spíš takovej bonus. Jen mě mrzí, že nezapojili víc původních charakterů, namátkou Hwoarang, King, Lee .. Tak snad přístě

• 9.5.2010  22:35
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

Celkem sranda, ke které hodně přispívá ideální délka dílů. Není čas se nudit a špatný to rozhodně není :)

<< předchozí 1 2