Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Zajímavosti k filmům (76)

Lucifer - Monstrum

Lucifer - Monstrum (2016) (epizoda)

V zármutku nad tím, co provedl, hraje Lucifer (Tom Ellis) na piano píseň od Metallicy „The Unforgiven“ („Neodpustitelný“).

Šokující odhalení

Šokující odhalení (2019)

Postava Kayly Pospisil (Margot Robbie) nebyla jako jediná napsaná podle skutečné postavy. Jedná se o kombinaci několika stutečných osob, která byla vytvořena pro zjednosušení vyprávění.

Výlet

Výlet (2002)

Iva Janžurová dlouho odmítala hrát v tomto filmu spolu se svými dcerami (Theodora Remundová, Sabina Remundová), protože se bála toho, že by její dcery byly nařčený z toho, že si je jejich matka prosadila do filmu. S rolí souhlasila až poté, co ji režisérka Alice Nellis přemluvila s tím, že ve filmu potřebuje využít jejich reálného rodiného vztahu.

Jack

Jack (1996)

Robin Williams souhlasil s tím, že bude hrát Jacka až poté, co se mu Disney omluvilo za to, že porušilo slib o tom, že jeho jméno nepoužijí při marketingu filmu Aladin (1992).

Jack

Jack (1996)

Ve třídě řekne Jack (Robin Williams), že se narodil 12. září, ale v den kdy se narodil, byli jeho rodiče na Halloweenské párty (Halloween se slaví 31. října).

Aladin

Aladin (1992)

Pokaždé, když Aladin zalže, spadne mu z turbanu pero a zakryje mu obličej.

Aladin

Aladin (1992)

Protože si Robin Williams při natáčení přidal mnoho vlastního textu, byl scénář vyškrtnut z nominace na Oscara v kategorii „Nejlepší adaptovaný scénář“.

Aladin

Aladin (1992)

Robin Williams při dabování natolik improvizoval, že natočil pomalu šestnáct hodin materiálu.

Mrtví jako já - Smrti navzdory

Mrtví jako já - Smrti navzdory (2004) (epizoda)

Když si Rube (Mandy Patinkin) prohlíží rodný list své dcery, lze z něj mimo jiné vyčíst, že se narodila v roce 1925. Dále se tam lze dočíst, že její matka se narodila v Československu a že jí je 24 let. To ale není možné, protože podle těchto údajů se narodila v roce 1901, ale Československo vzniklo až v roce 1918.

Reklama

Reklama

Reklama