Wheelcrusher

Wheelcrusher

L I B O |[●▪▪●]|

Východní Timor
cucoholik, ztroskotalej wesmírnaut i vášhnivej parapsychouš

homepage

24 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
  • 16.12.2018  23:06
  Brickleberry (TV seriál) (2012)
  *****

  Něco mezi Futuramou, South Parkem a American Dad!, takže mě vlastně nenapadá jedinej nerozumnej důvod proč to taky nežrat? Hlavně to má k dobru lesní prostředí s nejvíc devojantní poetikou, fakt těžce nenáročnej reset mozku na úrovni porna a člověk si pak nepřipadá provinile, že zrovna spláchnul miliony svejch dětí do kanálu:)

  • 1.12.2018  22:12

  Páčilo sa mi to ovela vjac ako ta británská verzia, tedá naozaj... se vší úctou k Shyamalanovi s J. M. Straczynskim, perfektní parodie na Světovou válku Z a Stalo se:) Selmice s Nickem, Lancesenem i bezva soundtrackem to už jen korunovali.

  • 25.11.2018  01:13

  Upřímně si myslim, že všichni ti co udělili odpad v životě nešli s košem... tohle rozhodně neni Olmerova chyba, ale morálního úpadku po Sametovej revoluci;) Prostě film ve kterym sou opravdický kozy! Fakt to neni o moc horší než třeba Jedna ruka netleská, ačkoli ta už není tak silně post-revoluční zhovadilost a přecijen má větší hloubku zásluhou pokročilýho stádia bezmyšlenkovitý demokratizace.

  • 20.11.2018  23:25

  Za tenhle rok jsem viděl dost skvělejch filmů, který mi ale tak nějak už nestojej za to hodnotit nebo komentit... ovšem Henry, to je jiná!:) Faktickej hárdkor, co rozhodně potěší především hráče videoherních FPS stříleček, naprosto originální směsice "pov footage s neogrindhousem a kybergrungem", něco takový se jentak nepařoslechovidí.

  • 26.10.2018  23:48

  Svéráznej týpek co se kvůli nekompromisní lásce k rodný hroudě totiž Cubě nebál chytit spojený státy mamelucký přímo za coule... kdyby byl každej prezident takhle odhodlanej idealista, tak je svět v pohodě a nepotřebuje žádnou mizernou diktaturu - šach a mat šaškovský demokracie, co se dík iluzi volby věčně rochní v ekonomický depresi;) Nejsu komunista nebo Castrovanej pes, ale tak to prostě JE.

  • 18.10.2018  23:41
  Watchmen (TV seriál) (2008)
  ****

  Jak dává 6ti hodinová stopáž tušit, komiksovej děj je dvojnásob obsáhlejší i komplikovanější, než ten filmovej. Nicméně ani bez úchvatný mezikapitolní dokumentace, včetně úryvků z Pod kápí, to furt NENÍ zdaleka celé asi jako kosočtverec bez čárky uprostřed a dalších okolo... tudíž s knížkou se jednou za rok mazlim zhruba 12 hodin a rozhodně je to lepší než s tímhle monotoním jednohlasym dabingem! Do filmové podoby byli Strážci vybroušeni dokonale, s hodnocením "seriálu" jsem ovšem kritičtější, páč prostě nejde o bůhvíco za počin a nejsou tam všechny ty super písničky:)

  • 16.10.2018  19:05
  Lucy (2014)
  ****

  Po Všemocným už to sice není taková šleha, ale v podstatě se jedná o jeho feministickou verzi... navíc bez vší tý šaškovský honby za uznáním a penězma, naopak kuprospěchu vědy a lidstva. Nicméně ani Besson se neubránil hloupý chybě jakou je nazývat mozkovou "(radio)AKTIVITU" (jelikož naše mozky frčí především na ionizaci sluneční plazmy, která se nám samozřejmě v naší fraškoidně-pozemský relativitě radioaktivní nejeví) prachprostou "kapacitou", kvůli čemuž je onen vyvrácenej mýtus vlastně absolutně NEvyvrácenej a pročež jsem ve filmu postrádal takové to podmanivé Higgs boson blues, jaké vládne v nejlepších mysteriozních filmech:) Hlavně mě vždycky spolehlivě vytočí trapné lpění na iluzorním čase - žádná jednotka, je to prostě OMYL fyziky, eXistuje pouze transformace hmoty, jejíž následkům přihlížíme jakožto věční wesmírnauté.

  • 14.10.2018  22:30
  Temná věž (2017)
  ****

  MatriX pro děti... Nápad od samotnýho Krále, Elbič, MekKonaughej a dokonce i Jackie Earle Rorschach Haley, ty fakt můžu, navíc taky semtam mívám transdimenzionální sny o tý věži v oblacích;) Svěží psycho-magická řežba na úrovni Faunova labyrintu, co má dost slušnej spád, takže se neználek předlohy jako já prostě nestačil nudit a nedalo mu krapet vyhnat zdejší hodnocení do vděčnějších výšin.

  • 15.9.2018  23:28

  Fakt nechápu saskra qroč někoho nevtipně-nezhulenýho napadl jeden z těch českej názvů?! Na seskvoče su dost úchyl, páč až je někdo konečně vědátorsky doloží, pak půjde o zdaleka největčí senzaci v iluzorních dějinách lidstva... každopádně tady zas někdo jinej chtěl jasně natočit "druhýho Napoleona Dynamiteho", Jared Hess to sice neni, ale furt se to dá rovnat se slabšíma počiny od Wese Andersonaheho:)

  • 17.8.2018  19:17
  Pokoj (2003)
  *****

  Možnáže to je nejhorší porno všech dob, ale taky nejlepčí dekonstrukce nastolenýho romantyckýho žánru, jakou jsem kdy viděl!:D Též su dost nepochopenej hrabě X, takže fakt celkem chápu o co divnýmu patronu Wisourovi šlo, když ha-há jako Čok. Upřímně si myslim, že to je kvalitní komorní melodrama, založený na absurdním smyslu pro ironii se spoustou legendárních hlášek a dokonale topornym hereckym obsazením (kterýmu dá hlavně v první půlce filmu těžce zabrat neprskání smíchy). Tudíž rozhodně potvrzuju členství v kultu, aha ha ha:) Gáád, fo giv mi...

  • 22.7.2018  00:53

  Todle bylo... dost neočekávatelný! Problém ale je, že všichni pravověrní fans očekávali něco mnohem úžasnějšího:) Já budu hodnej, páč vzhledem k očekávání ortodoXního průseru jsem za film nezaplatil Mikymauzu ani prd a druhak žeru skutečný postavy i jejich herce z týhle třetí trylodžije. Tagže v rovnováze, právě oni + nejdelší epizdovina ze všech, ve který narozdíl od ostatních nedojde k žádnýmu duelu na světelný mečouny - nejde o spojler, nýbrž WAROWÁNÍ, jelikož každý slovo z názvu (až na STAR WARS) je evidentně špatně!! Luke je můj nejoblíbenější džedáj vůbec a prostě by zasloužil věčí poctu, než tu solnosprostou vykrádačku Útěku z L.A., dál tu vedle samoúchylnej'ch fležbeků a zpomalovaček k temný straně síly máme onen EPIK FEJL, kdy Rey porazí předposledního strážce ze Snoukovy rudý gardy dík kompjůtrovej'm fíglům, když mu z druhý ruky zázračně zmizí dýka, aby jí pohodlně propíchal zezadu jak vzpurnou mrchu. Nemluvě o výpravně votravný vycpávce, kterou z pofiderního pera pana námezdního režižéra rozputali afro Fin s Růží orientu. Fakt se na to bojim podívat znova (střízlivej), abych minimálně za scénu se zvedáním virtuálního kamení objektivně nesrazil na ubohý 3*. Káždopádně pokavaď furt egzistuje nová naděje na obstojný završení ságy, myslimže moc nemá cenu brečet nad rozlitym mlíkem z rozcapenýho plesiosaura;) Pokud ne, až teprve pak může bejt řeč o nejslabším SW trojdílu.

  • 31.12.2017  21:54

  Písnička od legendární Znouzectosti je to fakt skvělá, ale film plnej hvězd taky dost ujde!:)

  • 31.12.2017  18:52

  Jelikož bosý nohy jsou nejstěžejnější spojnicí momentálně přidělenýho "bytostního skafandru" s rodnou hroudou (pročež i tak seXy, jelikož boty jsou falešná skutečnost asi jako kondom nebo internet;), už ten název podvědomě nahlodává divákův zájem... přestože Jane vskutku měla haksny k nakousnutí, nejvíc mi prostě vadilo, že ona s Bobem jsou prvotřídní hezouni, tudíž jejich vztah je převedevším povrchní fraška! Nicméně stěžejní inspirace pro kultovní FRIENDS se halt nezapře a vedle dnešních romkomů jde nezdebaty furt o nanejvýš obstojnou konkurenci.

  • 20.12.2017  20:58

  Mistrovo mistrovský dílo... ze společenskýho hlediska je v tom filmu všechno, naprosto fšecko. Jelikož ze všeho nejvíc nesnášim plejtvání musim uznat notnou dávku studu nad tím, že to Ádovi za cenu všech těch zmrzačenej'ch milijonů životů nevyšlo. Nadruhou stranu (kvůli supergalaktický rovnováze) jako Buddhista nanejvýš souzním s Židovskou mentalitou a pokud má lidstvo naději na přežití, tak jedině kvůli víře a ne psychologickej'm pomatencům jako byl Hitler nebo Freud (nepochybuju, že to woba mysleli v dobrym)! Prostě takovej ten špičkovej biják kvůli kterýmu je drtivá většina všech ostatních jen rozmařilý plejtvání životem asi jak mít účet na ČSFD nebo podobný virtuální píčovině... nevyhráli nakonec přecijen ti náckové? Není kus nácka v každym z nás?! V podstatě jsme ho kvůli zatracený psychologii vdechli jako kouř z pece a ani o tom nevíme, veselý Vánoce přeju, nejdražší kolaboranti co pokrytecky vyměnili bytost jako kabát s 6-ti cípou hvězdičkou, respektive SS na klopě. V objektivní nostalgii je klíč a subjektivní budoucnost zkurvená utopie, já slíbímže nebudu tvůj soudce, ty zasže nebudeš můj kat, ažpak můžem jako trosečníci zkřehlé ruce ohřívat, že;)

  • 30.10.2017  13:10
  Halloween (1978)
  ***

  Z týhle dost nezáživný klasiky bych vypích snad jedině to, že byla v pár ohledech evidentně stěžejní inspirací pro prvního Terminátora a ta bloncka měla fakt hezký kozy:)

  • 14.10.2017  20:19

  Něco mezi Časem probuzení a Kontaktem... což sice nejsou takový pecky jako Přelet nebo Odysea, ale tou kombinací se jim Prot skoro vyrovná. K dokonalosti chybělo pár záběrů z K-PAXu a tomu psychoušovi by se teoreticky mohlo rozpadnout manželství, ale zas pro happyend a správnou budoucnost lidstva, kdy šmejdskou psychologii musí neomylně nahradit kvantová mechanika rozhodně důležitý znát:)

  • 11.10.2017  07:00
  Horské příšery (TV seriál) (2013)
  ***

  Teda tohlé na Enyml Plenyt... neuvěřitelná tlupa samohonskejch balíků, že sami wo sobě působěj jak šestihlavá příšera s krycim názvem "uhrančivej meta-pupkáčo-fousáč divoký z jižní Kentucky" a když eXistuji woni, safra proč né bigfoot?!:D Takže právě proto jsou možná tolik úspěšný jelikoš je to skutečný asi jak Honza Musil! Přinejmenším pozoruhodná mystifikace z kryptozoologických vod, respektive hor:)

  • 7.10.2017  21:47
  Najděte mi hrdinu (TV seriál) (2015)
  *****

  NICK JE CHYTRÝ HOCH S BUDOUCNOSTÍ... stejně jako absolutně nepochybuju o kvalitách HBO, tak ani o těch hereckejch Oscara Isaaca a jsem si jistej, že ho právě proto obsadili do hlavní role se stejnou sebejistotou s jakou jsem si ho i já umístil do nejoblíbenějších herců:) Ambiciozní hrdina co neleze uřvaný menšině do řiti je naprosto vyloučená věc, prostě další úžasně pravdivá minisérie pro nejnáročnější diváky (sídlící v osumdesátkovym ghéttu)!

  • 29.9.2017  19:28

  Tohle fakt mělo s komiksovym Starym dobrym Loganem společnýho jen cestu z A do B... navíc se to stylem dost podobalo starším filmovej'm X-menům a já rozhodně preferuju ty novější! Takže ve výsledku jsem se nebavil o nic víc, než u Wulpesova oridžinu, akorát namísto jeho bráchy je prostě půlkou úspěchu trefně obsazená cérka ze zkumafky:)

  • 27.9.2017  18:29
  Pozemšťan (2007)
  ****

  Jak já říkám - Smrtelná hloupost má nekonečno tváří, ale věčná chytrost je jediná možná;) Můj stěžejní vzor je samozřejmě taky Buddhyč, ale všichni mý mistři čarodějové stárnou (a umírají, nejspíš taky transmorfují)... navíc Buddhysti jsme mnohem spíš Židi, než Křestani! Každopádně bezva pointa, ale šlo-by z toho "šílenství" vytřískat i víc a třeba na reinkarnační Atlas mraků to prostě nemá. Jako sledovat úžasně promyšlenej celovečerní příběh z Věřte nevěřte, kterýmu bych hádal fikci. Aby Jonatán Frejks nakonec přísně zodpověděl: "Pravda, tento příběh se údajně stal partě učitelů při likvidaci zabaveného konopí".

  • 26.9.2017  08:01

  TADY UŽOFKA... V takovymhle duchu bych si nechal líbit i krátkometrážní MAFII2! Vietcong jsem dopařil několikrát (opilej taky), takže mi to přišlo slušně promyšlený/autentický. Fakt skvělá pocta a ještě prosím tu Máfku, esli na ní má Peťan játra;)

  • 25.9.2017  06:38

  Co říct, co v tom filmu nepadlo - tohle je prostě černá magie naší neslavný společnosti a já z ní viním především tu zkurvenou bezduchou psychologii, páč skutečná "psychologie" je kvantová mechanika... většina rodin se zakládá na iluzorním systému, stačí aby ho jeden prohlídl a bud s tím pudou "do hajzlu" všichni nebo ho odstaví jako černou ovci, páč jinak by to sami nemuseli životně ustát. Navzdor děsně uvěřitelnej'm hercům, kteří dokázali vybudovat fakt slušný dusno-psycho se to ale vleče v příšerně divadelním duchu, to už je lepší Kmotr 3:) Každopádně nejspíš jedna ze stěžejních inspirací mých milovaných Strážců aneb "Co se stalo s americkým snem?! No jen se rozhlídni... splnil se;)

  • 16.9.2017  21:55

  Sebevrah s dokonale zaholenym plnovousem na krku, no neva... že je to možná nejpromyšlenější rodinná roadmovie ještě fakt neznamená, že je nejzábavnější, ale pořád neva... místy zjevná inspirace tvůrců kultovního Breaking Bad, neva ani blbou náhodou;) Každopádně jako každej normální člověk nesnášim miss pro "dospělý", natož pro pedouše. To mi prostě celou dobu vadilo už kvůli názvu a ani šaškovská pointa s tím nehla, takže ve výsledku o nic zdařilejší film, než remake Bláznivý dovolený!

  • 15.9.2017  21:54

  Ježíš: KRUCIFIX! Buddha: V POŘÁDKU, VŠECHNO JE JAK MÁ BÝT;) Ježíš: DRŽ ZOBÁK BUDDHO... Fakt supr parodie na JLA od borců co chápou, že superhrdinský komiksy nemaj o nic menší váhu, než starověká mytologie (jelikož je vymysleli Židi), akorátže sou zasazený do mnohem zkurvenější současnosti - kdy svět bezduše utlačuje černá magie aneb psychologie, jakožto satanystycká odnož křížalství.

  • 6.9.2017  06:57

  Kolektivní sen všech fans se nakonec přeci jen vyplnil (v mym případě "jen" po 5ti letech) a Lynč ho pojal ale totálně NEpředvídatelně, se stěžejním důrazem na nepokryteckou morálku a nadpozemský volnomyšlenkářství, každej novej díl jsem fetoval jak hašlerky no prostě úžas... víté, já se považuju za co možná nej(s)prostšího pobožnýho zmrda, takže sám vidim že je civilizace po uši v černý magii kvůli iluzi svobodný vůle a času. Tudíž mi fakt nečiní problém ztotožnění s jasnozřivou FBI bandou kolem Gordona, kterej se celou dobu tváří jakoby neměl absolutního tucha, jak to vlastně celý dokázal vymyslet:D Každopádně s Kůpem-nadruhou mě osobně rozhodně nezklamal, snad jen závěrečnou pointou ve stylu "i mástr tájmtravellér se někdy utne"... pokud teda bude následovat ještě minimálně celovečerák, nemůžu bejt natěšenější! Starou gardu jsem totiž nadevše rád viděl znova a všichni nováčkové byli taky super (obsazený), na závěr vždycky bezva songa, co víc si od TP-okultu přát? Snad jedině celou další sérku, ale fakt aspon ten film prosímdobře obře!;)

  • 30.8.2017  07:21

  No koment... kvůli tomuhle dílu prostě třetí sérka vznikla a že v něm ještě navrch zahrál Eddie je u mě jasnej'ch 5:) Z celý řady mám podobně úžasný dojmy co z prvního Temnýho případu nebo seriálovýho Farga, takže i kdyby zbejvající epizody snad už nebyly tak dobrý (pevně věřim v pravej opak), nemůžu bejt s pokračováním TP-okultu spokojenější!

  • 26.8.2017  23:15
  Mr. Orgazmo (1997)
  ***

  Rychle do Orgazmobilu! V podstatě jde o něco mezi Super a Zack s Miri točí porno, což jsou ale fakt bezvadný filmy... tohle je mnohem stupidnější + lacinější = takže nechápu proč to tu má skoro srovnatelný hodnocení. Totiž jasně - od tvůrců South Parku. No neva, ještě se to dalo:)

  • 16.8.2017  08:03

  Delfíni sou teplý žraloci co bez pohybu ani nevybuchnou a fakt nechápu proč je tahle přihřátá hovadina líp hodnocená, než Willy?! Začátek to má ještě slušnej, ale konec naprosto příšernej, gay-shark se tam furt jen plácá jak kripl (o čem'ž to prostě je), nebejt Romgena Svobody vůbec bych neuvažoval, že si někdy snad pustim dvojku...

  • 7.8.2017  22:26

  Roboti eXistují především ze tří nadlidskejch pravidel: Aby páchali špatnosti, abychom se díky nim naučili chovat ohleduplně i k věcem a nakonec si taky uvědomili do jak míry jsme sami otroky umělý inteligence (který cíleně zneužívaj všichni zazobaní šmejdi světa od psychologů po virtuální vizionáře, zlatí pojištováci)... takže tenhle film obsahuje všechno podstatný, v rámci pozoruhodnýho nezávisláku:)

  • 30.7.2017  17:44

  Peso pitomýho Flanderse vypadalo spíš jak kňour a rozhodně to vzhledem k očekávání neni taková ta klasická emociální ždímačka kdy je zvíře až nad lidi, ale zas to fest dojej z klukovy politováníhodný situace... každopádně jsem taky míval duši malíře, která bez spřízněný múzi prostě zanikla, takže mi bylo potěšením sledovat někoho komu ne, páč zachránil toho úžasně škaredýho prasopsa:)

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace